• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky holky,rychle zdravim,jdeme dam delat pokojicek......svatky se u nas moc nedrzi....

kiki-segra je fakt uz krasne kulata, ja taky!!! tenhle tyden jsem desne narostla! vyfotim se az bude chvilka,to budete taky koukat :grinning:

many-jsem zvedava co to bude,nekdo vidi holku,nekdo fakt kluka-si to pisu :grinning: :grinning: :grinning: ,tak pak kdo mel lepsi odhad :wink:
24. bře 2008 v 07:36  • Odpověz
čuste krásné velikonoce a zmalované zadnice v rámci možností.....
já nic neslavím nic tu nemám a nikomu neotevřu a basta
24. bře 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
ahojky luci,ja taky nedodrzuju velikonoce!!!! od malicka :grinning: ,uz to vsichni vi :wink:
takze ja ted mam pauzu ale jinak delam pokojicek :sunglasses:
24. bře 2008 v 10:01  • Odpověz
já bych taky dělala pokojík, ale my nemám e3+1.....pokojík budem dělat tak za 3 -4 roky.....to si užiju pak...
24. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahojky.... ja na Velikonoce taky moc nehraju... dokonce jsem ukecala muze a on si neudelal ani pomlazku.... ani vajicka se u nasich nedelaji (mama udelala cely 4, protoze vedela, ze prijdou maly deti od sousedu :dizzy_face: ), no, jenze prisli jeste dve deti me kamaradky, takze jsme byli radi, ze doma neco malo je..... a kdyz jsem je sla vyprovodit z baraku, tak se tam objevil kamaradky muz... a bylo zle..... dostala jsem.... ale jen trosku :wink:
25. bře 2008 v 06:48  • Odpověz
Pavli ... tesim se na fotku briska :slight_smile:
25. bře 2008 v 06:48  • Odpověz
Zdravíčko :dizzy_face:
Kiki bříško od sestry pěkně roste :wink:
Já jsem taky přidala dvě fotečky bříška s tatínkem tak mrkněte :wink:
A hlásím,že už kopeme :dizzy_face: Nejaktivnější jsme ráno ve 4 hodiny a večer před usnutím,je to paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
Užívám si to :slight_smile:
25. bře 2008 v 09:08  • Odpověz
Maru ... super... :slight_smile:
holky vam to vsem tak slusi, ze bych do toho snad sla taky :dizzy_face: ...no, ono mozna kdo vi, dneska jsem snedla posledni pilulku a konec... jsme rozhodnuty se chranit jinak, uz to nechci jist, mam toho po deseti letech dost ... tak jsem zvedava, jak dlouho nam to vydrzi :sweat_smile:
25. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
Kiki taky ti to bude slušet,těhotenství sluší úplně každé ženě :wink:
No a kdoví,možná se už brzičko přidáš :slight_smile:
25. bře 2008 v 09:55  • Odpověz
no, ja doufam, ze se tam brzo nepridam, trochu by nam to zkrizilo plany :wink: ... ale kdyby se to zvrtlo, tak bychom se urcite tesili :confused:
25. bře 2008 v 09:57  • Odpověz
jj já vím,že ještě prozatím nechcete,ale v myšlence se tomu nebráníš a to je dobře :wink:
25. bře 2008 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak my včera taky nikomu neotvírali :wink: doma jsem měla pro sebe jen v kuchyni dekoraci,jinak vajíčka,.... nehrozilo :slight_smile: už to taky všichni ví,takže už ani nechodí,vždycky se u nás po zábavce tak nejmíň do 12.00 spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já sice letos už nebyla,ale manžílek jo,tak ten musel :grinning: :grinning: :grinning:
Maruš - super,tak pohyby už dorazily :grinning: já je měla až později :slight_smile:
kiki - tak já bych ti přála aby jsi do toho vpadla až tak v září :wink: abys to porodila jako já před těma vedrama :grinning: :grinning: :grinning: a nebo i dřív :wink:
25. bře 2008 v 10:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
25. bře 2008 v 17:25  • Odpověz
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda u nás je krásně bílo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
ahojky holky,po dlouhe dobe zase zdravim....hlasim,ze pokojik stoji, chybi jen objednat postylku a pridelat policky, lampicky, obrazky a je to!!!!! jsem z toho nadsena....v byte neskutecny bordel se u toho nadelal, vse se stehovalo,desny,ale uz i to je uklizeno a ja muzu vydechnout,jsem stastna....

marusko-kopani me tak dostalo,jak jsem necekala,neverila jsem,ze pohyby budou tak fascinujici a doted se jich nemuzu nabazit,jen kdyz to fakt boli,tak prosim,at si lehne.... :grinning: ,to si fakt uzivej :dizzy_face:

ten snih me znici,vcera jsem mela zase cviceni a plavani,takze jsem musela vecer autem,no bozi naledi, me slehne koncem brezna,jsem dofala,jak to nebudou pohodove vylety a misto toho me rodina bombarduje,at se stale hlasim,ze jsem dobre dojela.....
a taky jsem se byla podivat v porodnici a asi vim,kde budu rodit,neco se mi teda hodne nezamlouva,ale v okoli moc vyber nemam,takze se s tim potrebuju do porodu smirit a snad to pak nebude tak zle......
26. bře 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoj Pavli - máš to kousek do porodnice :wink:
26. bře 2008 v 09:40  • Odpověz
jinak u nás už postýlka stojí ,ale v ložnici,pokojíček začneme dělat až příští rok,až bude větší,máš to vyfocený,že bych mrkla :wink: :wink: :wink: :wink:
26. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
ahojky many
no ja hlavne nevim,kterou tu postylku,porad se nemuzu rozhodnout,jinak uz by tu taky byla :grinning:
fotit budu, az to bude vse pridelane,do ted doby musim nejak stahnout fotky z fotaku,uz mam plnou kartu a nevim,jak na to! :unamused: takze se to musim napred naucit-teda spis stahnout fotky mi jde,ale nejde mi je vypalit a tim zazalohovat a do te doby je nechci smazat-mam tam jeste svatbu a tak......

a my mame ted vlastne dve loznice,protoze my se stehujeme spat k miminku, planujeme,ze az bude vse hotove,tak si tam zkusime jednu noc treninkove prespat,..milacek chtel uz ted,ale vydrzeli jsme odolat....

jo a abych to upresnila,my ted mame jakoby miminkovsky pokojik....a tak ve 3,4 letech udelam pak uz opravdu detsky, podle konkretnich zajmu naseho pokladu :dizzy_face:
26. bře 2008 v 09:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na fotečky se budeme těšít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no už se nám to pěkně krátí,že :grinning: :grinning: :grinning: taky mi toho ještě dost chybí,ale do porodu to musíme stihnout :wink: já přemýšlím,že mám od babičky proutěný koš,tak co sním,jestli tam dáme jen molitan a na to deku,nebo ušijeme nějaký potah :unamused: ještě se rozmýšlím,jinak manžílek přemýšlí,že bysme to někde zavěsili,ale to se mi moc nechce,tak uvidíme jak se domluvíme :grinning: :grinning: :grinning: jinak já už čekám každým dnem matrac do postýlky,nakonec jsem neobědnala kokos - molitan ,ale taky nějakou zdravotní a ještě byla levnější :slight_smile: a rovnou i slídu na kočárek a ty podložky do postýlky,kočárku a košíku,aby to malej nepročůral :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá jaký to bude,čekám to každým dnem a furt nic
26. bře 2008 v 10:17  • Odpověz
jinak plínky,osušky,...budu obědnávat příští měsíc z ráj maminek :wink: je to tam levný a holky to chválí co už je mají doma,na to utírání,koupání,...to stačí a vezmu jich 20 to prý stačí,že 30 je moc
26. bře 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
no tak presne o tom ted premyslim,pokojik hotovy,ted se vrham na totez-vybrat matraci, taky chci ty podlozky,osusky, nemam lekarnu, drogerii.to prave zacinam resit ted, protoze to muzu snaz,nez z briskem to malovani a tak,to bylo desny....

jinak kos mam taky a taky presne resim,co ted s tim,zavesit ho nechci,chci aby byl mobilni,ale prave taky studuju,cim ho vystlat....

az ti to dorazi,tak dej vedet,jak se ti to vse libi....ja ted budu studovat na netu a asi tky objednam pres net,je to pohodovy....
26. bře 2008 v 10:25  • Odpověz
lékarnu taky nemám,to nám prý napíšou až v porodnici,co musíme mít a kosmetiku taky,ale já nějakou mám,dostala jsem od známé
26. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
jinak až to dorazí,tak dám vědět :wink:
26. bře 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
ahojky holky,jestli tu nektera jste-davam na chvili do alba fotky pokojicku a skrine
27. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz
téda Pavlínko :slight_smile: já chci taky takové krásné bříško!!! A ten pokojík je krásnej, fakt moc moc se mi líbí... ten bílej nábytek a barvičky... super!!! :slight_smile: :wink:
27. bře 2008 v 16:50  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1267507&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D60%26vOrderBy%3D1

Ahoj holky, tak tenhle fešák je můj krásnej synoveček! je nádhernej, překrásnej, boží!!!! Narodil se nám dnes brzičko ráno:slight_smile: Jsem strašně pyšná teta!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahojky :wink:Pavli pokojíček je nádhernej,moc se vám povedl,my už na tom našem začínáme pomaličku pracovat :slight_smile:
Bříško krásné :dizzy_face: :dizzy_face:

A dneska jsme byli na velkém UTZ a všechno je v pořádku,srdíčko funguje jak má,malý váží 300g a měří 14,7 cm,těhu odpovídá týdnům,takže i termínek nám zůstal :dizzy_face:

Kat neříkej,že Zuzanka patří do tvé rodiny???
Píšu si s ní v jenom tématku :dizzy_face: O Peťuláčkovi vím už od rána,je úžasnej a má překrásné vlásky :dizzy_face:
27. bře 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
ahojky holky
luci-taky budes mit takove jednou,neboj,se dockas :wink:
kati-moc gratuluju,je to krasny byt teta,vid, taky si to uzivam,tak moc gratuluju i tobe i rodicum a hodne stesti malemu,je nadhernej!!!!!
marusko-gratuluju k UTZ, taky jsem z nej byla nadesna,ze jsme byli naprosto v poradku,chce to oslavit :wink:

jinak ja s pokojikem zatim nejsem uplne spokojena,protoze ty doplnky,co chybi tomu snad teprve dodaji to teploucko pokojicku,ale dulezite je,ze mame to narocne-malovani,koberec,stehovani,ten zbytek uz bude veselejsi a pak dam fotecky,az budu spokojena :dizzy_face:
27. bře 2008 v 17:21  • Odpověz
marusko, tatínek Petr je můj brácha:wink: Zuzka tudíž švagrová:wink: Sms jsem od nich dostala v noci, hned jsem ji kopírovala do dubnovek:wink: A dneska jsme malýho viděla naživo a je naprosto neodolatelnej, nádhernej, boží! :dizzy_face:
27. bře 2008 v 17:26  • Odpověz
Jéé Kat,to je náhoda :slight_smile: že jsme na to nepřišli dřív?
No fakt je hezounký,už i s fotky to jde vidět :wink:

Pavli jj slavit to určo chce :wink: Taky se těším až budeme mít hlavně to protivné malování za sebou :sweat_smile:
27. bře 2008 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.