• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahoj holky :slight_smile:
Pavli fotečky super - pěkný pokojíček,jéééééé tam by se mi líbilo :grinning: :grinning: :grinning: a jinak víc papkej ať bříško roste :wink: pasuje ti to a bacha ať nespadneš :wink: nelez vysoko :dizzy_face:
27. bře 2008 v 19:18  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
28. bře 2008 v 09:48  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak mam zase notas v posteli,tak jdu pozdravit
jsem rada,ze se vam pokojik libi,ja ho dneska zase zkraslovala, zitra se asi bude dal vrtat,uz se tesim,az tam bude vse, vcetne postylky a tak...

a jinak mi zase uz treti den dost tvrdne brisko,tak proto ted poctive lezim a nic nedelam :frowning2:
28. bře 2008 v 18:51  • Odpověz
čaute jdu vás pozdravit...dva dny jsem žhavě diskutovala v diskuzi o monitorech dechu......tak sem na vás neměla čas ale už ho mám, pavly pokojíček je úžasný.....já si vyhraju pozdějic.....a bříška taky máte krááásný :dizzy_face:
28. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
ahojky holky,zdravim pri sobote, lezim si v posteli s notasem,to je parada!!!!
luci-jse si vsimla,ze radis na monitoru,ja to radeji nectu, snad to nebude potreba,jednou jsem videla,jak se ma dite krisit,kale jestli bych to zvladla se bojim domyslet.....
29. bře 2008 v 09:05  • Odpověz
no pavly radit jak radit----taky by se to dal,o nazvat hádáním :grinning:
musím do teska nemáme co papat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
luci -jsem zaznamenala nejake rozboje tam, nekomu proste neni pomoci,vid
a nakup jsme statecne zvladla vcera,to ti nezavidim,at to je rychle za tebou :wink:
29. bře 2008 v 09:23  • Odpověz
no budu muset ...se mi nechce.....bych radši koníkovala....
a jak říkáš komu není rady....ale co je to fuk :wink:
29. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
myslim,ze jsi pomhla a kdo repta,reptat bude dal.....
29. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
dobré ráno těhulky :slight_smile:
Pavli mně poslední dobou taky hodně tvrdne bříško a hlavně večer :frowning2: je to hnus a pěkně to bolí :frowning2: tak do sebe cpu víc hořčíku :wink: v úterý jdu na velký ulrazvuk a tak to doktorce řeknu i o těch motákách,to je hnus a čím víc se malej hýbe tím víc je mám asi tam fakt někde tlačí na nějakou žílu,už to trvá přes 14 dní :unamused:
29. bře 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
many,ted zrovna chci napsat do cervna,jestli nektera mamina nezacina mit problemy opet s nevolnostma,ja asi jo,vcera jsem vyhodila vsechno jidlo a ani ted mi stale neni nejak dobre,zacinam se bat,ze budu zase jist po lzickach :frowning2: , k tomu to tvrdnuti-taky se cpu magnezkem hodne poctive, docela se tesim v pondeli k mudrovi, budu klidnejsi
29. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
mayn tý už si jako 32tt? A kde jsi to jako nabrala????? :astonished: :astonished: :astonished:
mě pro změnu břicho netvrdne ale denně mám křeče v lýtkách, ale takové že řvu bolestí a bolí mě celá noha...uvažuju nad trombozou, takže mažu lioton, koupím bandáž a snad too půmůže.....tromboza je v těhu častá...... a many víš co zkus...když tvrdne břicho tak kombinaci hořčíku a kalcia.....kalcium se musí skombinovat s hořčíkem a líp pak oboje půsoví na křeče a tvrdnutí...ale rozestup 3 hodin mezi užíváním těch dvou tablet...a neuškodí to....neboj :wink:
29. bře 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
luci-krece mam nastesti jen obcas,vetsinou,kdyz se v noci spatne protahnu,desny bolesti,vubec ti to nezavidim, jak chodim cvicit,tak nam na to ukazovala i ulevovy cviky- prisednout si nohy a pak rychle do pozice "kocka"ale samo,ze v kreci tezko,asi spis jako preventivni cviceni
29. bře 2008 v 09:46  • Odpověz
Pavli tak to je blbý jestli se ti to vrátí ale prý je to možný :frowning2:
Luci - no jo,utíká to :wink: a ty bereš hořčík
29. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
já chytám křeče taky jednou za čas a jen večer
29. bře 2008 v 09:48  • Odpověz
pavly já su zhniloch......cvičit ee....to je nemoc....ne fakt budu muset pro sichr zajít na cévní si to domluvím
many beru hořčík v kombinaci s kalciem tři dny byl klid ale pak se noha zas ozvala to bude asi fakt ta tromboza nebo zánět, jinak kdyby to bylo čistě svalového původu tak by byl klid...a na to množství co beru mi přece jedna noha nemůže vzít všechen dodaný hořčík....
29. bře 2008 v 09:49  • Odpověz
Luci to je blbý,že máš až takový křeče :frowning2: jinak doktorka mi řekla že mám brát jen hořčík nic jinýho,já jsem jí tenkrát říkala,že mám doma vápník,hořčík a zinek dohromady a ona že ne,že to brat nemám jen ten hořčík co mi napíše :unamused:
29. bře 2008 v 09:49  • Odpověz
Luci tak držím pěsti ať to máš dobrý
29. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
jinak já taky vůbec necvičím :wink: akorát se hýbu při uklízení :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2008 v 09:51  • Odpověz
aha tak se řid dle jejich rad ale já si četla na netu ty léky jak se léčí myospasmy a ta kombinace těch dvou je fakt lepší...ale čistý vápník ne jako součást jiného vitamínu
29. bře 2008 v 09:51  • Odpověz
já jsem taky slyšela,že se hořčík líp vstřebává,když k tomu něco bereš :wink: ale stejně se prý bere do 34t. takže ještě 14 dní a konec pokud teda třeba doktorka neřekne,že ho mám brat dýl,ale asi bych ho raději nebrala,když ho tady taky holky pak neberou
Pavli - a zatím jsi zvracela jen včera nebo už i dřív
29. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
holky,to jste spatne pochopily,me cviceni taky zabiji!!! cvicim jen s harantama v praci,to musim,jinak sport nenavidim....ale prihlasila jsem se na tehu cviceni,je to jen jednou za tydne, v podstate hopsame na balonech a hybeme se jen trochu,ale u toho mame prednasky prave o stavech v tehu...a hlavne,pak jdeme do teplouckeho bazenu - a kvuli tomu tam hlavne chodim,je to boziiiii.....a taky jsem chtela neco delat,po tech 4 mesicich,co jsem nedosla ani 100m do vecerky pro rohliky, abych do porodu jen nesedela a nelezela....tak proto :wink:
29. bře 2008 v 09:56  • Odpověz
Luci ty jsi vlastně sestřička že :wink: co myslíš,že když mám furt ty motáky,může to být tím,že mi malej někde tlačí na nějakou žilu,to jsem slyšela :wink:
29. bře 2008 v 09:57  • Odpověz
no já to říkala jen minule sestře a ona,že tlak mám dobrý 115/70 že to může být počasím ale to se mi teda nezdá,a tak dlouho vkuse,a je fakt,že když hodně řádí,tak se mi ta palice začne víc motat,jinak by mi bylo úplně suprově :unamused: akorát ty motáky a to tvrdnutí no
29. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
many jo syndrom dolní duté žíly musím do tesca nakoupi t jede mi bus odpo vysvětlím :wink:
29. bře 2008 v 10:01  • Odpověz
Luci jinak dnes začínám 32t. :wink:
29. bře 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
many-zvracela jsem uz 2x tento tyden,ale hlavne mam uz tri dny problemy s jidlem,citim,jak to zase nejde...tak uvidime....
a o te dute zile nam taky uz rikala,spis teda,ze si ji skripneme pri lezeni na zadech,ze si na ni mimi lehne,je mozny,ze ti ji skripnul i tak,chtelo by to,aby se otocil....
29. bře 2008 v 10:03  • Odpověz
Luci - díky,budu čekat :wink:
29. bře 2008 v 10:05  • Odpověz
no Pavli mám hrůzu,že tak zůstane už do porodu,když má hlavičku dole :unamused: jééééééé no to snad ne :unamused: jinak třeba chytáš jen nějakou virozu no kéž by,to by byl hnus,kdyby jsi zase zvracela :frowning2:
29. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
já si jdu lehnout,fakt se mi motá palice jak z kolotoče,tak se natáhnu k telce,zatím pa pa,škoda že nemám noťas,ten by bodl do postele :grinning: tak zatím pa pa a já se tu zase ukážu :wink:
29. bře 2008 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.