• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jinak zkus si uvařit heřmánkový čajík :wink: ať ti ten žaludek sklidní
29. bře 2008 v 10:09  • Odpověz
pokud sis ho už neuvařila nebo nějaký těhotenský ten ho taky vlastně obsahuje :slight_smile:
29. bře 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
no many tak uvidime,treba se i tak pohne, budu ti drzet palce... :wink:
jinak ja porad doufam,ze je to nasledek toho vycerpani z poslednich dnu,kdy jsme predelavali ten byt a pokojik,fatk jsem to asi prehnala,uznavam...ale ted uz od stredy fakt odpocivam a nic...tak uvidime. dneska budeme jen vrtat policky a svetla...takze uz nic narocneho a dal budu jen odpocivat,zbytek zase poklidim pak...tak treba to prejde....ale desi me,ze to zacalo prave uz i pri tom stehovani,najednou zase odmitam tepla jidla a tuha,zase jedu jen na presnidavkach a pudinku-moc mi to pripomina zacatek :confounded:
29. bře 2008 v 10:11  • Odpověz
tak už tady zase šmejdím :wink: čučela jsem na muzikál ale myslím,že má být zase něco dalšího v telce dobrýho :wink: vaříte nebo už papkáte :wink: dobrou chuť :slight_smile:
29. bře 2008 v 11:59  • Odpověz
Ahoj many :slight_smile:
Já taky už zase šmejdím :sunglasses: Muzikál jsem propásla,tak snad tam něco bude,dneska mi není nijak dobře,v noci spánek nic moc,od 4 jsem vzhůru,ke všemu bolí pravá kyčel (spíše směrem k zadku)hlava třeští a žaludek plave,takže si myslím,že je něco ve vzduchu,neboť jsem četla,že Pavly taky trpí. Snad to přejde.
Dnes nevařím,mám od včerejška segedín :slight_smile:
29. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz
ahoj Maruško :slight_smile: tak další marod :frowning2: no snad vám bude brzo dobře :wink: já obalím žampiony s bramborovou kaší :slight_smile: už na to mám hroznou chuť ale čekám na pozdější dobu,tatin příjde nejdřív tak o půl třetí z práce,takže to začnu dělat kolem druhé
29. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
jj snad to brzy přejde ...
Teda žampiony vůbec nemusím,ale pro Marťu dobrý nápad,brzy mu to udělám a já si dám něco jiného :wink:
29. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
tak obed hotovy,ja jsem si dala sprchu a zase do hajan,lezim s notasem v decaku :grinning: se kocham a odpocivam zaroven, zkusila jsem jist obed,tak uvidime,jestli se udrzi

ahojky marusko,taky ti neni dobre? ach jo,co se to¨deje....
taky nespim,ale to uz davno a kycek bohuzel znam taky,tento tyden´dobry,ale jak jsëm malovala a stehovala ty veci-jsem se nemohla postavit-ale ja na to trpim i bez tehu
29. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz
Pavly taky hajám s noťáskem,ale děcák je rozpracovaný takže si musím vystačit s obývákem :slight_smile:
jj taky mě trápí nespavost,ale občas,poslední dobou to šlo,až zas tato noc ... Já si myslím,že to mám taky s toho vyklízení věcí z pokojíku,jsem se namohla,ta kyčel mě už taky bolí delší dobu,ale teď o dost víc ..
29. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
jo marusko,bude to tim,sice v tele probihaji zmeny,ale ja uprimne vim,ze tomu pomaham i jinak,ze ...takove lezenu po staflich cely min. tyden,...se neni cemu divit....
jinak pokojik je super,ikdyz ted bychom meli jit pokracovat,ale ja to zaborila do postele....zkusim chvili odpocivat a pak na to vlitneme, zatim objednam snad konecne tu postylku a pak se vrhnu na dalsi nalezitosti,co zatim nemam.....
29. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz
Pavly hlavně odpočívej a nepřeháněj to,však na pokojík máte ještě čas :wink: Já počítám s tím,že ho budeme dělat hodně dlouho,taky protože Marťa má samé 12-náckty a jen občas den,nebo dva volno,takže jedině v tom volnu můžem pokračovat na pokojíčku :wink:
29. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz
No jdu si ohřát obídek a zkusit ho sníst :wink:
29. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
no vsak u nas to marus neni jinak, ja chtela pokojik prave co nejdriv,abych mohla pak uz mit klid,to zakladni uz je,tak se mi ulevilo, ted uz jen to nakupovani a prani,ale to jde postupne,pomalu,k tomu uz nepotrebuju milacka. u nas je taky problem v tom,kdy ma volno-v podstate nikdy,proto to muselo jit tak rychle...ma volne v podstate jen vikendy a ty dalsi tri uz mame rozplanovane jinak a nechtela jsem delat decak mesic pred porodem.....no jak rikam,stihli jsme to,jsem fakt rada...navic budeme zase pristavovat-kvuli podnikani,takze milacka opet neuvidim,chce to stihnout do porodu.to jsme tim padem decak u delali presne ve dvanact!!!!!
29. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz
jj to je jiná,máte toho ještě dost naplánované,já taky chci stihnout vše v klidu,abych nemusel apřed porodem bláznit,že nic nemám,nejhorší bude právě to praní a žehlení těch mini věciček,mám ještě od švagrovky nějaké po synovci do dvou let,takže toho praní bude fůra :confounded: Ale to až nám přijdou skříně a bude pokojík aspoň z části hotový :wink:
29. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
jéééééééééé Pavli závidím,to by se mi líbilo :slight_smile: ležet v takovým pěkným pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning: furt mi dnes vypadává net :angry: ten noťas vám závidím :wink: taky by mi k telce bodl,mi máme počítač v pokojí a telku v obyváku :unamused: :slight_smile:
29. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
my :slight_smile:
29. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
teda mi,já jsem blbá,fakt těhu demence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2008 ve 13:12  • Odpověz
ale my máme my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2008 ve 13:12  • Odpověz
holky já už jsem z toho pakoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Many neřeš to :wink: :grinning:
29. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz
many tak syndrom dolní duté žíly je způsoben tlakem dělohy na dolní dutou žílu, která probíhá vpravo, jakoby pod prsní bradavkou směrem od kyčlí po srdce....sbírá žilní krev z dolních končetina dělohy a lëdvin atak podobně když si leheš na záda nebo zaujímáš jakoukoli polohu, kdy děloha tu žílu stlačí...tak se zhorší návrat krve k srdci...je ti mdlo, srdce pracuje větší silou, zrychluje se tep a zvyšuje se tlak aby pod větším tlakem tu stlačenou krev dostalo tam, kam má, do srdce.pomáhá poloha na levém boku..... sed nebo si jen tak zkusit pozvednout dělohu s prckem jakože si chytneš břuško a lehce nazvedneš a posuneš doleva....kdyby ten stav trval moc dlouho, omdlíš, do mozku se dostane míň krve a ztratíš vědomí, a právě změna polohy je i první pomocí :wink:
29. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz
Luci díky moc :wink:
29. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz
tak holky mizím,manžílek už jede z práce domů,tak jdu smažit,pa pa :grinning: :grinning: a nechte si tu dařit
29. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
ahojky,tak notas v posteli je takova vyhoda,az jsem u toho usnula,ale nevadi,protoze kdyz se nespi v noci,je fajn,alespon neco dohnat pres den.ted ale chci alespon na miniprochazku,je tam nadherne!!!!! pockam,az se milacek vrati,jel prezout kola nevl. segre....
jinak many, notas je fakt vyhoda,ale protoze my mame dva pocitace,je jakoby milackovo, mame ho proto,aby mohl¨byt pripojeni i na provozovne i doma,takze ho prenasi¨,proto na nej mam pristup taky jen o vikendech,nebo kdyz jede odtah. ja mam muj pocitac na pevno,ale nastesti v obyvaku,takze u televize,je to fakt pohodicka,jen si k tomu uz nelehnu :slight_smile:

jo a k tomu tlaceni na zilu-me teda napadlo, udelat taky tu polohu kocky a zkusit se mirne pohybovat,jestli by jakoby neodpadl a nepohnul se diky tomu..ale nevim,ja jsem jen laik
29. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz
Tak já jsem taky usla,vyklubala se s toho hoďka a půl :sunglasses: Ale ven nejdu,bolí mě ta kyčel či pánev,sama nevím co to je,tak na prochajdu prdím :slight_smile:
A my máme noťáska jenom pro mě,abych si nemusela u PC krčit bříško,ale mohla se pohodlně natáhnout :slight_smile: A velký PC máme taky v obýváku takže taky u TV,ale tam moc nechodím,on moc zlobí a na to já nemám nervíky :sweat_smile:
29. bře 2008 v 15:36  • Odpověz
Pavli hned teď si to zkusím zacvičit :wink: třeba se pohne,ale moc tomu nevěřím,on si jen furt kope nohama a rukama :grinning: ale že by se přesunul to jaksi ne :slight_smile: ale hned to zkusím :wink:
29. bře 2008 v 17:29  • Odpověz
teda bylo to příjemné akorát mě z toho bolely kolena :wink: jsem se pěkně protáhla :grinning:
29. bře 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak se zase hlasim, byla jsem dneska venku skoro cele odpoledne, to byla kraaaaasa!!!!

marusko-tak co kycel?
many a co vladik-pohnul se???

ja dneska u doktora ok,ale rekl mi,ze to,co sleduje je poloha placenty,ze byla dost nizko,ted stoupla...ale,doufam teda,ze uz nahore vydrzi!!!! asi to nebude tak jasny,protoze me pokazde vysetreje na vsechny zpusoby a mam se setrit!....takze to teda budu!

no a to je asi noveho vse, decak zatim dokonceny neni,pac odpocivame a spis jsme venku,ale konecne jsem objednala postylku,takze uz bude snad vse, pak uz jen "cancat" a ja zacinam pokukovat,co vse potrebuju jeste dokoupit....
31. bře 2008 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky..... Pavlinko, setri se .... pokojicek je nadhernej, ale zdrava maminka je prednejsi :wink:
31. bře 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
je saty nova fotecka???? ahojky
jojo,ja se budu urcite jenom setrit, nechci mimi nijak ohrozit a chci,aby bylo u me v pelisku co nejdyl!!!!! :dizzy_face:
31. bře 2008 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.