• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky :slight_smile:Pavly ani nemluv,kyčel bolí hrozně,i když pravda dneska je to trošku lepší,no asi se vážně roztahuji :sweat_smile:
Tak mi pokojíček zítra začínáme malovat tak snad taky brzy bude hotov,ale my na něj nespěcháme,času je dost :slight_smile:

šaty pěkná fotečka :dizzy_face:
1. dub 2008 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky,tak ultrazvuk máme zasebou,vše je v pořádku akorát se mu nezdá žaludek,že ho má moc malý,tak si to zapsal,že se na něho musí kouknout za 3 týdny až půjdu zase na kontrolu,mám z toho strach :frowning2: ale doufám,že to bude dobrý,musí :pensive: jinak podle odhadu by měl vážit 1520g a ukázal nám krásně pimpáska :grinning: :grinning: :grinning: takže mu nezmil a je to kluk Laďa :grinning: :grinning: :grinning: jinak na motáky mi řekl,že je to normální,řekla jsem mu,že to trvá přes 3 týdny a mám je hodněkrát za den,tak je to prostě prý normální a jen se mě pak ptal jestli nemám bloklou páteř :wink: tak možná by to mohlo být i tím :unamused: ale jak to mám vědět,že :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem ani neměla čas mu říct o tom tvrdnutí břicha :unamused: tak budu prostě polykat víc tablet hořčíku a je to :wink: na kontrolu jdu až 22.4 a to dostanu už mateřskou
1. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
čuste nějak to flákám, mám moc zařitování, na matriku pro úmrťák, byt budem pronajímat, tak je třeba vylítat vodoměry, elektroměry, plynoměr....no..nenudím se....a do toho musím spravovat stránky na webu....už mám jedno ty ty ty že mi to dlouho trvá :sweat_smile:
1. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem dneska byla v poradně,postěžovala jsem si na neustálý výtok a bolesti v podbřišku a už jsem vyfasovala magnesiun a vzala mi stěry,jestli náhodou nemám nějaké bakterie nebo zánět. Dala mi pro jistotu čípky na zavádění,kdyby tam ten zánět byl,aby se to ihned přeléčilo. No nemám s toho dobrý pocit ... Taky mi dala pozvánku a musím do Ostravy na speciální UTZ,tak to bude asi ten velký a ne ten na kterém jsem byla. Ale to prý posílá každou těhulku tak to jsem v klidu. Příště mi bude brát krev na cukr,tak to se fakt těším
Taky nám šoupla termín porodu z 22.8,už na 10.8 Prý podle pohybů :wink:
Jo a slyšela jsem srdíčko Domínka,natočila ho přes echo nebo co,to bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
MAruš neboj bude to Ok, lepší přeléčit teď než aby se pak infekce dostala na prcka :wink:
2. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu zase pozdravit, jsem ted posledni dobou nejaka porad desne utahana, v noci temer nespi,pres den pak nemam silu,sice jsem nespala i pred tim,ale ted si to asi vybira dan :frowning2:

many-neboj se o zaludek,asi se malickej zapomnel najist a zaludek se mu smrsknul :wink:, s tim motanim ti to fakt nezavdim, asi fakt ted uz pujdu do tuheho s tema komplikacema,co :confounded:

masus-ja ti UTZ zavidim,ja bych klidne chodila kazdy tyden,abych mela jistotu,ze je male v poradku,ted zase nejak plasim,jestli nema malo vody,protoze mam orpavdu silne bolesti,kdyz se pretaci-asi je to normalni,jen si na to zvyknout,kazdpadne uz hledam pricinu-jsem trhla! :grinning:
a teda koukam,ze ti soupnla termin podle pohybu, u nas se to uz nedela, max. se to soupe podle UTZ,dkyz je mimi stale o neco mensi nebo vetsi.ale podle pohybu se to uz u nas nedela,kazda jsme jinak vnimava a jinak mame pripravene brisko.....a asi to je pravda,jedna holcina ma termin stejne jako ja,ale ceka dvojcatka a necitila pohyby a ja je citila uz 4 tydny..... :confused:

luci- a tobe bych prala vic klidu,neeeee :wink:
copak to mas na starost za stranky? ty nejsi doma na neschopence?
jo a mam dotaz,fakt muze zanet prelezt na mimi? nejak jsem si myslela,ze ne :fearful:

no a jinak se snad vzchopim a pujdu konecne uklizet, vcera dorazila postylka,takze jsem se s tim cele odpoledne vztekala!!! nedali poradny navod,ale postavila jsem ji, ale ted je treba v byte poklidit, ve 12 se jdu pak udelat snad hezci ke kadernici a vecer mam zase plavani :dizzy_face:
3. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
Pavly jsou to kámošovy webovky inzerce sluzby.cz :wink: , doma jsem na neschopence, to je z domu jako přivýdělek :wink:
A zánět by neměl přejít na mimi děloha a čípek je uzavřená a je tam hlenová zátka ta by měla být dostatečnou ochranou...problém by nasttal pokud by se zánět šířil krevní cestou, myslím, že by to placenta nemusela všechno přefiltrovat a nakonec při porodu...když je zánět v pochvě...a dítě se dere ve, , tak mu nejčastěji očkama vstoupí infekce do jeho těla.....očka a nos jsou vstupní branou, proto se dělaj ke konci těhu bak. výtěry z pochvy na přítomnost baktérii, které by mohly způsobyt poškození zraku...léčba je jednoduchá před porodem dostane mamča antibiotika tím pádem je dostane mimčoi a vše je ok.
3. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
ahojky luci-tak to jsi me uklidnila,pac o tom,ze pri porodu se dite muze nakazit a ze se matkam dava kapacka-to vse vim,i o vykapavani ocicek po pororu,jsem se prave lekla,ze by se to mohlo prenest i vnitrne-ta krev me ale nenapadla! to mas pravdu,pritom je to tak jasny, ach jo,fkat nejak zmatkuju v posledni dobe :unamused:

no a privydelek ti teda zavidim, ja nemam nic,ikdyz ted jsem fakt rada,ze vubec ziju......holt to musi dohanet milacek :grinning:
3. dub 2008 v 10:27  • Odpověz
ale nezmatkuješ jen prostě nevidíš všechny věci kolem to je celé, já třeba tomu rozumím, tak mě to napadlo :wink: , jdu vařit....
3. dub 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jsem vcera mela nejaky divny den blbec,ze jsem si i bala jet odpoledne na plavani,aby se neco nestalo, ale nakonec to dopadlo dobre, kadernice mi nahradi termin snad dneska,takze se to snad zase zlepsi....
ja si vcera udelala radost tim,ze jsem definitivne postavila pokojik a ted uz fakt chybi jen pridelat ty dekorace a policky,....to snad bude zitra! tak se moc tesim

no ale musim dneska uklizet,takze cas vysedavat teda nemam, vcera jsem chtela objednat vyplne do polstarku a perinky a zjistila jsem,ze nevim,co vybrat, z ceho je mate vy????
4. dub 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahoj pavly já mám duté vlákno, dá se to prát, když se to pročůrá a tak....
dneska mě taky čeká hafo práce...a ke všemu je hnuuusně tfuj ten počas vošklivej
4. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak my už taky konečně domalovali pokojíček,takže malba už je,ale zatím je prázdý,všechno kolem doděláme později,nejdůležitější pro nás byla ta malba,dekorace a poličky atd. musí ještě počkat až bude mít tatínek opět volno,ale pár foteček do albíka přidám ještě dnes :wink:
4. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj ženy :wink:
4. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj Terko :slight_smile: Co nového? :wink:
4. dub 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem konecne "krasna" :grinning: , chtela jsem ostrihat pod bradu a mam to pod oci!!!! :fearful: ale libi se mi to :grinning:

ted jdu uklizet,je to tu jak po naletech a zitra cekame navstevy-ikdyz budem zitra pokracovat v dilu,neda se nic delat

marusko-to je krasny!!!!!
mate to super vymalovane, mate i hodne podobne barvicky :grinning:
a slunicko bylo u nas taky jedna z moznosti lustru,to je fakt moc pekny, zavidim i ty garnyze,to snad teda my zvladnem zitra :wink:
4. dub 2008 v 15:48  • Odpověz
Pavly děkuji :dizzy_face: No barvičky jsou hlavně hodně pestré a syté,to jsem chtěla :dizzy_face:
To sluníčko vypadá opravdu báječně,když ho rozsvítíš,vypadá to jako skutečné sluneční paprsky :dizzy_face: :dizzy_face: No chodím se teď kochat do pokojíčku,i když to stále ještě není dodělané :sweat_smile: Garnýž jsem chtěla a hlavně žaluzie neboť hned naproti je barák a já tak nesnáším,když mi tam někdo čumí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
ahojky holky,mela jsem toho moc,nestihala jsem sem chodit...tak se zase omlouvam, protoze je mi zase na zvraceni,tak rychle sedim a vyuzivam chvilky

vcera jsme dodelali zaklad pokojicku,takze jsem konecne spokojena,ted uz se opravdu budu zabyvat jen detailama-kam pridame motylka,jestli plinky vyrovnam do praveho nebo leve sloupce a odkud koupim vanicku....no proste u z drobnosti a jsem za tento stav uz strasne stastna!!!!! :dizzy_face:

meli jsme tu pak taky hned navstevu - do pul 3, v 1 jedu na sraz s holkama,takze ted musim byt zase cely poklidit - coz ted bude hruza, my jsme tu vecer i grilovali,takze cely byt je vzhuru nohama a az prijedu ze srazu tak zase cekame na 6 navstevu,tak mam co delat!!!!

marusko-barvy mate orpravdu super, taky mi slo o sytost a vypada to uvas uzasne,krasne vam to ladi i s bordurou (coz prave byl problem u me,jak jsem psala,nemohla jsem se porad rozhodnout,az to dopadlo takhle :grinning: )
slunicko nam taky v noci vyfot!
6. dub 2008 v 09:22  • Odpověz
pavly máme stejnou postýlku já jen tu borovici..jo a když se tam nedaj kolečka je to stabilní nebo tam musí být? Z toho obrázku to nejde moc poznat
6. dub 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
ahojky luci!
no me se taky libila i v prirodni barve-ale nehodila by se tolik, kolecka tam vubec nemam-protoze by byla vyssi,takze stoji sama o sobe a je to v pohode,kolecka pridelame,jen kdybychom citili potrebu,ale asi nebude duvod, za chvili zkusim decak vyfotit a uvidis ji bez kolecek :wink: (akorat jsem se zatim stale nenaucila stahovat poradne tu bocnici,musim trenovat :grinning: )
6. dub 2008 v 10:49  • Odpověz
aha tak vyfot chci to vidět bez koleček...je to dost stabilní?tak to jo...mě se líbila hned jsem ráda, že i Hany se vyjádřil že je daleko praktičtější ta bočnice než šprušle a tak....původně chtěl tu z ikey za 749Kč...ale to by asi nevydržela rajtování...navíc ta má ty lišty proti ohlodání jak vypadaj??
6. dub 2008 v 10:56  • Odpověz
no pávli honééém čekám :grinning:
6. dub 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
jeee,tak ted pises i dalsi veci,ty ja nevyfotila! :unamused:
6. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
zdu zkusit milackovi znovu vlezt na notas a vyfotit ti to
6. dub 2008 v 11:30  • Odpověz
jo sem tu furt a čekám :wink:
6. dub 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
mas to tam :wink:
6. dub 2008 v 11:52  • Odpověz
autor
musim se jit koupat a jedu na srazik,zatim ahojky :wink:
6. dub 2008 v 11:54  • Odpověz
tý jo supééér a ty poličky a šnečky a berušky jsou odkud? To se mi taky líbí.......děkuju pavli... :wink:
6. dub 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
luci,poslu ti do IP odkazy,ale ted uz to nestiham,jo :wink:
6. dub 2008 v 11:55  • Odpověz
jo pošli dík večer kuknu
6. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
dobré ráno těhulky :slight_smile: tak jak se daří :wink: doufám,že dobře,že nikdo z vás nezvrací,......
7. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.