• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
maji, asi netvrdila, jen nějak jsme si to spojila s info z PASu :wink: hele, víska a máte step aerobic jooooooooooooooooo??? tak to zítra proberem, pa :wink:
22. srp 2007 ve 21:01  • Odpověz
To pacly, jo přibrala jsem 10 kilo , fakt, ale ku prospěchu, před půl rokem jsem vážila 43 kg, hnus, už konečně vypadám normálně, nějak víc tlačím kokina, což je po vysazení HA paradox.... :grinning:
22. srp 2007 ve 21:02  • Odpověz
autor
lucenek - fakt,to ja pri nasazeni do mesice nabrala 5 kg-jakoby jsem otekla a po celou dobu - ikdyz jsem mela prujem a tak jsem nikdy neklesla pod 55kg, 14 dni po vynechani jsem mela uz 53 - ale ted jsem cele dny doma a tak urcite zase priberu....kazdopadne se citim min otekla....
a ja bych potrebovala zpet mych 50 - ale neresim to - rikam si,ze delam prostedi pro mimi - aby ho nic netlacilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne si to oduvodnit :grinning:
22. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz
jéje, já přibrat teda nepotřebuju, potřebovala bych ten pavlínky efekt :grinning: :wink: a vůbec na tom jednou být jako pavly... žádné změny... jééé by bylo fajn... no nic, taky s etedy loučím, mějte se

lucenek - papa a třeba zítra :wink:
22. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz
autor
luci-mozna mi pomohla ta svatba-telo melo uplne jiny pochody - nervovy :grinning:
22. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz
autor
luci - paaaaaa
22. srp 2007 ve 21:08  • Odpověz
pavly, já mám stejnou teorii :grinning: bych brala svých bývalých 57... no jo no... čím blíž k mimi, tím prostě mu musím vytvořit příjemné prostředí nooo... :grinning:
22. srp 2007 ve 21:08  • Odpověz
Dobrou holky, taky frčím....do hajan.
A teorii, naprosto identickou jako vy....se mimiško nesmí obouchat, domeček má být hezky polstrovaný :grinning:
22. srp 2007 ve 21:10  • Odpověz
hmmm, tak ta mě teda nepomohla :angry:
22. srp 2007 ve 21:10  • Odpověz
autor
jojo,takz se i tady dohodneme,ze :grinning:
tak papa,ja letim
luci-tve album na beremese najit nemuzu,tak se priste domluvime-jak to poslat,jo :wink: -no jsem zvedava!!!
tak ahojky!! dobrou noc :sunglasses:
22. srp 2007 ve 21:14  • Odpověz
ok páčko
22. srp 2007 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, co blaznite? Kdo vas ma docitat? :frowning2: Ja nevim, kam koukat driv :cry:
22. srp 2007 ve 21:16  • Odpověz
hani, když ty jakou dobu nikde a přijdeš, když máme za sebou slohové cvičení a jdeme fuč! :unamused:
22. srp 2007 ve 22:01  • Odpověz
Holky, jste fakt schizofreni... takhle to rozjet na dvou diskuzich... kdo to ma rano docitat......
A k tomu vysazeni HA.... ja se toho fakt desim. Je to ted takova pohoda... beru pililky uz asi 10let a nedokazu si predstavit, ze je brat nebudu. Ze me bude bolet bricho, budu mit podobany oblicej..... boze.... rychle zvladnout mimino a zase se k HA vratit :dizzy_face:
23. srp 2007 v 07:00  • Odpověz
Já jsem okolo svatby taky dost zhubla. Ale po vysazení HA jsem teď docela přibrala :frowning2:. Jinak jsem měla dříve cyklus 26-34 dní a po vysazení 28-29, takže se to zdá se srovnalo. Jinak zhoršení pleti nebylo žádné. jen možná se mi trochu víc mastily vlasy, ale ne zas nijak rapidně.
23. srp 2007 v 07:36  • Odpověz
lucenek - nasla jsem tvoje album.... tady je pro ostatni odkaz :o) http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=47288
23. srp 2007 v 07:41  • Odpověz
Ahoj kočky.
Tak nejprve - zajímavý souhrn té nové reformy: http://www.mpsv.cz/files/clanky/4520/Socialni_reformy.pdf
A k tématu - já se za manžou odstěhovala do maloměsta a zatím si teda ne a ne zvyknout...snad to přijde.
HA - mám Logest, 9 let, vždycky to bylo úžasný, skvělý, jenže...teď se nějak objevily zdr. problémy a bylo mi doporučeno vysadit...
23. srp 2007 v 07:43  • Odpověz
Kat... ahoj a diky za odkaz, jdu to cist :o))) at vim, co nas ceka :unamused:
23. srp 2007 v 07:46  • Odpověz
kat, já brala taky Logest cca 8,5 roku
23. srp 2007 v 07:48  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak ja brala minesse, kdyz se mi po case zacaly casteji objevovat migreny,rikal,ze nic slabsiho mi dat nemuze,jen silnejsi-zkusila jsem to mesic a bylo to jeste horsi-takze zpet a uz jsem na ni vydrzela a nezkousela nic jineho...
23. srp 2007 v 08:35  • Odpověz
ja beru Mirelle ... a docela dobry, zadny problemy jsem jeste nezpozorovala....
23. srp 2007 v 08:38  • Odpověz
autor
ahojky kristinko-mirelle je totez,co mam ja-pry-protoze kdyz jednou neprislo do lekarny,tak mi rikali,ze je to jedno... :slight_smile:
23. srp 2007 v 08:47  • Odpověz
no, já jsem měla dřív problemy se štítnou žlazou, takže oni mi asi taky nemůzou dat cokoliv.... ale nevim......
Pavly - kdy si zalozis album s foteckama o miminku? :wink:
23. srp 2007 v 08:50  • Odpověz
autor
kristy-ja se nejak nemuzu rozhoupat,nejak mi nejde prehodit vyhybku,zatim jsem se zacal koukat jen po kocarkach-tak mozna neco postahuju,kdyz me stve,ze nemam ani poradne to na beremese-pac stale chodi domu milacek v 8 a tak nemam pristup k normalnimu pocitaci :confounded:
23. srp 2007 v 08:52  • Odpověz
Já byla s Logestem moc spokojená...až do teď, kdy začínám pociťovat různé věci a když si pročtu ten návod, tak to tam najdu jako možný důsledek dlouhodobého užívání. Takže končím... Těhotnět zároveň ještě nechceme... a těch důsledků vysazení (akné, přibrání, bolestivá men.) se bojím děsně :unamused: uvidíme...dám vědět...
23. srp 2007 v 11:24  • Odpověz
teda holky, já mám bolesti i s HA... teda tak ten první den, nic hroznýho, ale bříško bolí a den před to taky cítím... měla jsem to tak i před HA, takže žádná změna a síla krvácení mi teda taky zůstala...

a ráno jsme se zapřísáhla, že s koníkem končím, ptž se mi zdálo, jak těhotním!!! Bych fakt za chvíli magořila :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2007 v 11:40  • Odpověz
tak to ja si fakt stezovat nemuzu...... mam docela v pohode oblicej, bricho me neboli a misto abycho to mela 7 dni jako driv, tak to mam tak tri :dizzy_face:
Luci - ty mas ale sny :o)
23. srp 2007 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, ja vas zdravim pri poledni pauze v praci. Ja beru Cilest asi 8 let, mam docela strach, co bude po vysazeni...nez jsem to zacla brat, tak jsem mela hodne, ale opravdu hodne silnou menstruaci a nemohla treba ani chodit ven, jak moc silne jsem to mela..Tak snad se nebude opakovat...Ja ale experimenovat nebudu a vysadim, az budeme pracovat na mimi :grinning:
23. srp 2007 ve 12:12  • Odpověz
Luci, ahaa, tak to já před HA - bolesti jak sviňa, několikrát omdlení, délka tak 7 dní... po HA - kdybych nebyla barevná, ani o tom nevím:grinning: a délka 3 dny:wink:
Tak co bude poté, po vysazení HA...bojím, bojím :unamused:
23. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz
no tak to já teda před i po tak 4-5 dní, spíš těch 5, ale ten pátý je už skoro OK... a bolesti celkem normální, někdy teda nevydržím a sním ibalgin, ale jen ten jeden den...

Krystýnko, sny to teda mám, sem myslela, že se picnu, když jsme si na něj vzpomněla... to ty svatební byly lepčejší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.