• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky holky,tak zase zdravim az ted,jsem se sem driv luci nedostala!!!!
ja jsem dneska hodne spala,si pripadam jako nova!!!!! a je mi i dobre :fearful: :slight_smile:
7. dub 2008 v 10:50  • Odpověz
Pavli já dnes spala 10 hodin akorát párkrát jsem se zbudila na záchod,ale pak jsem zase usnula :grinning:
7. dub 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
no ja nespala porad,lae treba jen lezela,ale i tak paradaaaaaa
a v noci jsem byla dneska na WC a jist jen jednou!!!!!!
7. dub 2008 v 11:02  • Odpověz
tak to já večer nejím vůbec :slight_smile: teda nemám hlad :slight_smile: já se nadlabu před spaním a pak až ráno :grinning: no už mám 16 kilo nahoře,je to síla,počítám,že tu 20cku stihnu :grinning:
7. dub 2008 v 11:39  • Odpověz
jinak Pavli ten pokojíček je fakt nááááááááááádherný :wink:
7. dub 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
many,ja jim nekdy i 5x za noc!!!! ja jak se probudim,uz mi jde zaludek nahoru a musim hned neco maleho snist-ikdyz nechci!
takze kdyz se neprobudim,jsem stastna,ale rano letim k lednici o to rychleji!!!!

a diky za pochvalu :slight_smile:
7. dub 2008 v 11:53  • Odpověz
aha,tak tobě se dělá jinak zle :frowning2:
7. dub 2008 v 11:58  • Odpověz
jinak není zač,ten pokojíček je fakt bomba :wink: :wink: :wink: :wink: tam by se mi spalo :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 v 11:59  • Odpověz
tam se bude Terezce nebo Martínkovi dařit :slight_smile:
7. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
no snad bude, ja tam uz nekolikrat spala druhou pulku noce-kdyz mi prave neslo spat,abych milacka nebudila a dneska si tam sel lehnout i milacek,spal tam celou noc,chtel to vyzkouset a moc se mu tam pry libilo a spalo se mu taky dobre, tak jsem rada,ze nejen terezce nebo martinkovi se tam bude libit
7. dub 2008 ve 12:05  • Odpověz
7. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz
kdepak je zbytek těhulek :wink:
7. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
no to nevim,je tu nejak mrtvo a ja za chvili taky jdu pryc,budu hlidat malickou :slight_smile:
7. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
neteř :wink: já taky povalím,mně příjde mamka s babičkou :slight_smile:
7. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
jojo,neter,ji dneska vyzvedavam ja, se na ni tesim,jsem ji zase tyden nevidela :slight_smile:
akorat jsem se ted najedla-obed,abych nemela hlad a je mi desne spatne,jsem jedla moc
:confounded:
7. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz
kolik má malá let :wink:
teď to akorát psaly holky,co si píšeme na druhým a třetím trimestru,že když se hodně nají,tak jim bývá taky zle :frowning2: to jste chuderky,to mně naštěstí vůbec,akorát mám pořád ty motáky,ale na ty už jsem si zvykla :angry:
7. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz
jen doufám,že je to těhotenstvím a nebudu je mít i po porodě :confounded:
7. dub 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
no ja jsem od rana snedla jeden rohlik...a trpim, ale jsem tak nejak zvykla,proto jsem jedla ted,kdyz jdu pro maloiu az na 2,aby mi uz pak bylo lip

a mala ma 3 roky,je neskutecne sikovna!!!!je to milacek muj

a ty mas zase ty motaky,kazda proste mame smulu v necem jinem,vid :wink:
7. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz
jo,jo Pavli už je mám přes měsíc,to mám prostě každý den párkrát za den :confounded: jinak tebe ten žaludek teda pěkně trápí,to já už mám v sobě dva krajíce chleba s paštikou,jeden s nutelou a oběd
7. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz
to teda do sebe moc nedáš :frowning2:
7. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz
no jak mi říkala jedna paní,no néééé nadarmo se tomu říká jinej stav :wink: je to fakt :slight_smile:
7. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
jooo,presne,taky si vzdy rikam a rika okoli-JINY stav
no a k jidlu-pak se nediv,ze jim i v noci,jim proste jak vrabec,ale po hodinach :grinning: ,ale oproti prvni polovine tehu hlavne ze JIM !!!!! to je super :wink:
7. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz
pavly dík za odkazy večer prošmejdím :wink:
7. dub 2008 v 17:49  • Odpověz
Ahojky mamky :grinning:
8. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
ahojky holky,kdepak se toulate?
me nebylo zase nejlip,tak jsem mela od konika na chvili pauzu

Jinak hlasim,ze kocarek nam nevysel,jak jsme si prali a ted resime,kterou nahradni variantu zvolit. Mozna padne rozhodnuti uz dneska-uvidime.

A co vy? jak se mate? Ja jdu zehlit a prat a pomalu balit,zitra se chystame odjet na vikend,tak at mam pripraveno,kdyby mi bylo zitra zase spatne....Jen ted nevim,co si zabalit na spani, asi budu muset spat na zemi a nevim,co vse pod sebe naskladat :grinning: ,jeste ze mame obri auto, to bude tasek,to ma milacek mooooc rad :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
Pavly já dělám jarní úklid ale 80% už mám hotovo, taky se moc nevyskytuju....do toho řeším pindy rodiny...že jsem neschopná, co si o sobě myslím, jakto že jsem nájemce hrobu po mamce...že je to jejich hrobka, né moje....a kdesi cosi už to začíná......seru je krávy.....(ségry od mamky), sem jim od plic řekla do tel svoje...a dost nevybíravě :grinning: aje mi fajn :grinning: , byla jsem na hřbitově za mamušou a všecko jí povykládala
10. dub 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
ahojky luci-no fakt to mas tezky a vubec ti to nezavidim,jsou hnusny,nevidi,ze i tak to mas hrozny!!!! Ale rodinu si fakt nevybiras,ja taky nesnasim vic jak pulku a vedu s nima boj,ze je ani nezdravim a tak...a taky uz padaly nevybirave vyrazy...ale alespon ne v teto dobe,nebo za situace,jakou mas ty, moc te lituju!!!!!! :frowning2:
10. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
jinak uklid chapu,ja ted taky dorovnavam ty veci po predelani bytu a taky mam v planu do porodu cely grunt,. nastesti jsem to vic nez poctive delala pred svatbou,od te doby vse dobre udrzovala,takze opravdu to bude na chvili....ale tesim se,az to bude!
10. dub 2008 v 09:18  • Odpověz
Jo jo rodinu si nevyberu, ale toto, ani jedna ze slavných sester co nejvíc pinadly ohledně pohřbu mamky neořispěla ani kourunou......a ještě se jim nelíbilo to nebo ono....ukázaly se jako hyeny a já jsem s nima skončila...a hrob na ně nepřepíšu i kdyby se posrali po právní stránce veškeré esa v rukávu mám já....kašlu je....za ty nervy te´d když jsem těhotná
10. dub 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
no to ti povim,jsou teda fakt svi...pardon,ale nemuzu to pochopit,vim,ze to tak v rodinach chodi,ale presto me zarazi,kam az jsou ty svi...schopne zajit!!!!!!!!! :angry:
10. dub 2008 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.