• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
pavly taky bych tomu neveřila, kdyby mi to někdo vykládal, bohužel realita je jiná...a nejhorší na tom je, že ony si mezi sebou volaly a psaly a pomlouvaly a nakonec jedna z nich poslal segře sms at mi vyřídí, že maipulovat s hrobem nebudu....síla, jsem jí od plic řekla svoje, že je trpaná chová se jako puboš, a když má problém semnou ať ho taky semnou řeší a ne přes tři lidi vzkazy.....ale co už je to fuk, můžou mi pobozkat prdel :grinning:
10. dub 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
myslim,ze jsi udelala moc dobre, vykaslat se na ne!!! budes mit klid,ja ho ted tak nejak mam taky! jediny problem jsou pak oslavy,to se zhadame,ze tam nechci jit,ale uz i ostatni rodina respektuje,ze proste s nima se videt nechci a basta- navic i ostatni otviraji oci,ze mam pravdu...
ty to snad budes mit lepsi v tom,ze udelas tlustou caru,maminku ti vzit nemuzou a bude zase dobre :wink:
10. dub 2008 v 09:36  • Odpověz
jo no...já je k životu nepotřebuju.... mamku mi už nic nevrátí a kazit si náladu pipkama si nebudu.....
10. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
tak,dobre delas! :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
ahojky,hlasim,ze mame jasno v kocarku! uz je nas, vyzvednu si ho asi pristi tyden,dneska jsme to nestihali :dizzy_face:
10. dub 2008 v 18:30  • Odpověz
no a jaký??????
10. dub 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
luci,je v albu :wink:
10. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
už idu :grinning:
10. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
tedfa to je krasavec.....je to jané že? a kolik stojí?
10. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
jojo,je to jane a vyjde cely asi na 20 a neco
a dekujeme za pochvalu
10. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
fíhá...ale co hlavně že se líbí a splňuje požadavky.... :wink: :grinning:
10. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli kočárek je pěkný :wink: jsem na něho honem mrkla :slight_smile: ale pokojíček je pěknější :grinning: :grinning: teda ten bych fakt brala :slight_smile: hrozně pěkně ho děláte :wink:
11. dub 2008 ve 22:42  • Odpověz
nemůžu se vynadívat :slight_smile:
11. dub 2008 ve 22:42  • Odpověz
ahojky...
Pavly... peeeeekny kocarek :o)
Many ... uz se ti to blizi, co???
Ja jsem dneska byla v drogerii a nakoupila jsem segre nejaky blbosti pro miminko.... olejicek, neco na myti, sampon, pudr a tak.... tak mi to ted doma voni :dizzy_face:
12. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
ahoj kiki :slight_smile: jo,jo už se to krátí :grinning: za ty 4 týdný bych to brala :grinning: :grinning: :grinning: teda ty jsi hodná sestřička :slight_smile: my se sestrou si taky něco tak navzájem dáváme,ona čeká o 8týdnů později :slight_smile: ona mi plete ponožečky,... a já jí dávám nějaké kalhoty co vyhrávám na aukru :slight_smile: je tam fakt plno nádherných věcí
12. dub 2008 v 17:57  • Odpověz
ahojky holky, jste tu ještě některá? :slight_smile:
12. dub 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem tu zase po vikendu-zatim jsem teda stale nevyspala...
luci-kocarek kazdopadne splnuje pozadavky,ale zadny nema uplne vse,takze je to pokazde kompromis...
kiki-ja se mazu detskym olejickem uz ted,protoze mi to taky nadherne voniiiii,ulitam na tom :grinning: ,zbytek teda nenakupuju, pockam,az vyzkousim,co je pro moje mimi vhodne, co se mu bude libit....
many-joooo, presne jak pises,taky bych rada 38 tt aby to bylo, ted mi roste bricho snad po minutach a desim se,ze jeste 10tydnu bude rust!!!! to je teda dlouha doba, ty uz musis byt poradne kulata,vid :wink: ,mas uz nervy z porodu? nebo klid a co vybavicka,uz vse vyprano a pripraveno?
ahojky miso,jak se mas??
14. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
hojte holky....taky mám pocit že už břuch roste jako z vody.....ale co hlavně že se malá má dobře :dizzy_face: zatím mi ještě nepraská, a to se nepocitvě mažu weledou :sweat_smile: tak snad to bude ok...musím na to mazání myslet :wink:
já bych pralaáááááááá....ale je brzo :frowning2:
pavli zítra dojde postýlka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se na ni mooc těším...jo a Honza mi řekl že bude semnou chodit na kurzy...a k porodu jde taky... :dizzy_face: jsem moc ráda...
14. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Holky s břichem jsem na tom stejně,roste strašně moc a už teď :sweat_smile: No a zároveň i moje váha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky se mažu poctivě od prvního pozitivního testíku,přímo krémem z lékarny Elasti Q,možná znáte :slight_smile:
Takmi postýlku ještě nemáme ani vyhlídnutou :sweat_smile: Ale ještě mám čas :slight_smile:
14. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
A už e mi rýsuje Medvídek v pokojíčku :sunglasses: Jsem zjsitila,že mě kreslit na zeď hrozně baví :sweat_smile: :grinning:
14. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
ahojky holky
luci-ja bych taky uz prala,ale nejdriv chci dokoupit vybavu a prat bych chtela ten 34tt,ani nevim,jestli se tesim,nejak se ted bojim,jestli neco neobarvim :grinning: (zatim se mi to nikdy nestalo,ale prave,kdo vi,zeee :sweat_smile: )
- tak pak dej vedet,jak se bude postylka libit,ja jsem spokojena
- a Honza nechtel k porodu? ja se divim,kdyz se vsichni milacka ptaji,jestli pujde,me uz to prijde tak samozrejme,az jsem minule vykrikla,ze musi,ze tam sama nejdu :angry: :frowning2: , ja tam proste fakt nechci sama! staci,kdyz bude jen v koute,ale uvidim na nej :grinning: ,nastesti jit chce...ikdyz ma divne pocity.
No a kurz stale resim,zrovna dneska jsem to cetla u doktora,"moje" nemocnice porada kuzry jen dlouhe a s necim navic,takze tak za 2000....coz se mi moc nechce, pulku veci uz bereme na cviceni pro tehu, druha porodka zase nabizi zkraceny kuzr - za asi 500-uz bez lekci -zmeny tela, vyziva...ale uz jen fakt porodni veci,takze asi pujdu tam,ikdyz rodit budu jinde,jen pro zajimavost si to asi pujdu poslechnout....musim se pomalu rozhodnout!

marusko- ty mas opravdu jeste cas, nekdy ti to zavidim :wink: , na pokojicek se moooooc tesim!!!! :wink:
14. dub 2008 v 18:36  • Odpověz
Pavly taky půjdu na kurz :slight_smile: U nás se koná po 30 tt a je zadrmo,takže obrovská výhoda,cvičení mě stálo 600kč,ale celou částku mi proplatila pojišťovna,takže taky super :slight_smile:
Já se chystám prát tak kolem 30 tt a jsem na tom stejně jako Lucenek,těším se moc :grinning:
jj zatím času dost,ale sletí to rychle,to mi je jasné :slight_smile:
14. dub 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
marusko-no ja prat ted nestiham,taky bych uz do toho sla!!! ale ja ted teprve delam seznam, co jeste dokoupit - a nemyslim moc obleceni,ale treba tu vanicku a tak...a pak se soustredim uz jen na to prani a baleni veci do porodky....

a s tim cvicenim je to parada,ja za cviceni dala 1500 - prispela mi pojistovna a za kurz uz musim platit cele sama....
14. dub 2008 v 18:48  • Odpověz
No měla jsi smůlu v tom,že ze začátku jsi díky nevolnosti nebyla schopná,to já toho dost stihla právě hned od začátku,i když mi taky bylo zle,ale jenom dopoledne,to jsem hodila šavli a bylo fajn :sweat_smile:
No tak koukám,že to tu máme ještě zlaté :slight_smile:
14. dub 2008 v 19:02  • Odpověz
pavly Honza ne že nechtěl...ale netvářil se moc nadšeně....ale teď už joo....sakrak kde je ta postýlka zítra aby tu byla se nemůžu dočkat.....poslušně hlásím že jsem komplet....i s plínama.... :grinning: mám 6 mega balíků3-6 a 4-9 kilo...zatím...když sou v akci co bych nevazala že?
marusko...já se taky těším.....na ňuchání těch pidi věciček...ale ještě je čas :frowning2:
tady fakultka kurz 1300Kč (plavání cvičení, konzultace, nácviky, videa, proslédka...školení), 1000Kč mi proplatí pojišťovna...takže super....aaaaa dneska jsem volala na porodnice a jako zaměstanec mám nadstandart zadara takže 1000Kč denně ušetřím a budu mít soukromííí hurrááá, ještě aby bylo volno
14. dub 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
marusko- no mate to zlate!!!
luci - taky zavidim a moc preju,taky se jen modlim,aby byl nadstandart volny!!!!
a u nas je to drahe asi proto,ze tu neni moc z ceho vybirat-teda neni tu v podstate nic,takze kdyz uz neco je,tak proc nevydelat,zeeee :angry: ,ale co neva,zitra jedu zase plavat a cvicit a desne se tesim,takze to je to hlavni!!!

luci,ja mam taky asi 8 belni plen,taky akce,taktez asi 20baleni vlhcenych kapesnicku....ale ten zbytek...no jak rikam,tento tyden s tim chci a musim pohnout :angry:
14. dub 2008 v 19:07  • Odpověz
No tak jsem těžce pozadu,hlavně,že řeším pokojík :sweat_smile:
Nemám ani jedno balení plínek a jenom jedno balení vlhčených kapesníčků :sweat_smile:
Luci tááák závidím,že máš ten nadstandart,na to fakt nemáme :confounded:
14. dub 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
marusko a myslis,ze ja v tvem tt mela??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem mela jeste nevolnosti a byla jsem rada,ze vnimam den a noc :grinning: :grinning:
14. dub 2008 v 19:12  • Odpověz
no holky třeba bude obsazený a já si neškrtnu...ale snad to vyjde kdybych tam byla 4 dny to jsou 4 tisíce oplus dvakrát 60Kč za den...asi by to byla týdenní dovolená na moravě :grinning: , ale když je to zadara tak toho soukromí určitě využiju :grinning:
pavly 20 balení kapesníků? ty si šílená :grinning: já jich mám 11 :sweat_smile:
maruško ty máš ještě čas, ale kdyby byla good akce tak kupuj sem tam uvidíš... :wink:
14. dub 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
luci-nejsem silena,kdyz jsem zacala mit stavy,ze jsem zvladla jit na nakup,tak jsem si pro radost koupila vzdy alespon jedny kapesnicky- v tu dobu jsem jeste nemela silu resit treba jine obchody,nez potraviny a drogerii...a taky teda jsem hodne kupovala spis ty akce po 3,takze se to nascitalo rychle!
14. dub 2008 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.