• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jo pavly chápu...já to taky tak dělám jsou v akci po 2 kusech sensitive pampers za 129 tak koupím a pak zase.....já jen doufám, že to všechno spotřebuju...a pavly plánuješ pořídit nějaký startovací nutrilon kdyby náhodou jsi neměla mlíko tak pro jistotu nebo na příkrm? já dneska koukala po tesku ta 1 nutrilon stojí 339Kč a 1 nutrilon s nějakým dlouhodobým zasycením stojí 379Kč tak uvažuju že pro sichr aspoň jedno
14. dub 2008 v 19:17  • Odpověz
jj tak naštěstí jsem ještě méně než vy těhu,ale jak říkáte,pokud budou akce,určo vezmu :wink:
14. dub 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
luci, neuvazuju, je to dle meho vsude dostupne-i u nas v zapadakove,takze veci kolem kojeni neresim-odsavacka, mliko...kdyz bude zle,tak nekoho vyslu a bude....jen treba vim,co bych chtela,abych mohla navadet toho dotycneho,takze prehled si tak nejak delam....

a jinak ja verim,ze to spotrebuju a nebo v rijnu rodi dalsi 2 kamaradky,tak predam nebo vymenim....

ale treba taky nekupuju skoro vubec drogerii-myslim olejicky, mydla,mam jen neco na myti,po koupeli a koupim olejicek do vody-ted jsem slysela,ze je to nejlepsi a nemazat pak mimi,kdyz neni treba...a k tomu spis ty osvedcene z lekarny-jako je pupik a tak...zase s tim,ze to neni problem dokoupit,co bude zrovna se mi zdat,ze mi chybi.....
ale treba nemam ani teplomer a odsavacku a to prave chci doma mit,pro to bych nikoho posilat nechtela,kdyby byl problem,chci to resit hned....
14. dub 2008 v 19:22  • Odpověz
jo tááák, no teplouše i odsávajdu mám, ale tu balonkovou obyč za 100Kč...stačí...
já koupila zatím ten fenykl čajík...ten se může od 1 týdne.....a má dlouhou exspiračku..ale nad tím mlíkem trochu pošilhávám....no uvidím a odsávaju mm taky neřeším...zatím....nejradši kupuju plíny a ty ubrousky...si připadám víc jak mamina nevím proč :sweat_smile:
14. dub 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
marusko neboj,ja myslim,ze nas dozenes :wink: ,to jde pak rychle.zvlast,kdyz uz pokojicek ted mas!!!! :slight_smile:

jooo,jak rikas vic mamina,tak jak jednou kupovala zase balik kapesnicku a jen to-jsem si delala radost cestou z poradny :slight_smile: a prodavacka mi rika: a chces na to tasku??? tak se koukam,jestli mluvi na me ...a ona uraze,tak CHCETE na to tasku???? haha,mamina,jo, maji me za sestricku,ktera jde sourozenci pro neco do obchodu :rolling_eyes:
-podobne si pripadam ted,kdyz konecne nekde muzu ukazat brisko-mam pocit,ze se lidi koukaji a rikaji si-chtela to dobrovolne,nebo ji chudaka nekdo zbouchnul...deti by deti mit nemely... :grinning:
14. dub 2008 v 19:31  • Odpověz
pavly :grinning: to je vtipný:slight_smile:
Holky, já si včera chovala toho synovečka, je strašně krásnej:slight_smile: zkusím dát fotečku do alba:slight_smile:
14. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
kati,ten je krasnej!!!!! :slight_smile:
14. dub 2008 v 19:38  • Odpověz
viiid??? :dizzy_face: :dizzy_face: akorát je tak maličkej, že jsem se ho úplně bála držet :sunglasses:
14. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
opavly :grinning: :grinning: no jo soucitný pohledy dítě se nechalo zbouchnout že? co holka naděláš, asi ti nezbývá nic jiného než se nad výrazy užaslých lidí bavit :grinning: :grinning: :grinning:
maruškooo já ti závidím ten pokojíček my nemáme budem dělat z ložnice až tak ve třech letech.....ale pak se vyřádím s barvama a malováním jako ty teď :dizzy_face:
14. dub 2008 v 19:40  • Odpověz
Pavly, Tobě už to taky pěkně letí :dizzy_face:
Dneska jsem četla popis porodu holčiny, co rodila doma, úplně mě to dojalo a nadchlo :dizzy_face:
14. dub 2008 v 19:41  • Odpověz
já bych se bála rodit doma :unamused:
14. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
Kat je krásnoučký :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzanka si ho pěkně vypěstovala :slight_smile:
Pavly jsem na tom úplně stejně,s tím,že si lidi rovnou říkají,bože ta nemá ani 18-náct a čeká dítě,další co si nedala pozor :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: No koukají na mě jenom užasle :grinning:
14. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
kati-tebe to nadchlo,ja si to teda jdu precist,ale ja bych do toho nikdy nesla, ja bych se bala,nevidim snad zadnou vyhodu....
14. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz
pavly, ja to nemyslela, ze do toho jdu taky, ale musim rict, ze me moc láká co nejprirozenejsi porod, podle me je zbytečná všechno ta chemie, co se do maminek cpe v porodnicich... Prostě pacientky no...
14. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
ahojky holky,kdepak litate?
ja byla vcera pro kocarek,tak jsem si ho samo musela nejdriv dovezt domu k nam,vyzkousela jsem si najezd,parkovani v chodbe a tak...no a pak jsem ho teda premistila k mamce :unamused: ,ale dneska bychom se tam meli jit na nej opet podivat,jsem z nej nadsena,je lehouckej!!! a kdyz jsem s nim jela,tak jsem si rikala,ze je velkej!! no jeste,ze nemam nic opravdu velkyho....

no a pak jsem byla zase plavat a cvicit..a dneska mi nejak neni nejlip...takze jsem se snazila odpocivat

a taky jsem si udelala seznam,co dokoupit a musim se uz na to fakt vrhnout!!!

a co vy?

kat-ja myslim,ze je to porodnice od porodnice,nekde uz podle me muzes rodit docela dost prirozene....a treba ja taky odmitam chemii a doufam,ze to zvladnu bez epi a tak....urcite budu proti vsemu protestovat,ale zase kdyz reknou,ze by radeji,tak urcite necham vse na nich,ja jsem laik....
16. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
pavly furt čekám na postýlku a nic....se nemůžu už tři dny dočkat......no vydržím dneska a pak zavolám co tam jako dělaj....
17. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
ahojky luci,tak to je divny, ja ji objednala v utery a ve ctvrtek jsem ji tu mela,asi zalezi,odkud ji objednavas,treba ta moje firma expeduje prave utery a ctvrtky....neboj, vydrz :wink:
17. dub 2008 v 08:51  • Odpověz
no já ji platila v pátek převodem...takže jsem to úterý čekala že jako přijde a nic...tak dneska no...já tam asi cinknu...páč se mi to nezdá
17. dub 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
aha,tak to ja jsem mela dobirkou
a u te moji firmy psali,ze cekaji,az se penize pripisou na ucet, a pak se ceka na expedicni den...takze asi to zdrzeni...ale taky bych volala,jak se znam :grinning:
17. dub 2008 v 09:19  • Odpověz
no volala jsem a neberou tak balí tož sem poslala maila.....uvidíme
17. dub 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
tak to dej pak vedet!
17. dub 2008 v 09:28  • Odpověz
pavly tak zítra až když sem psala že platba týden stará a oni nic...tak se rozhoupali...no toto :angry:
17. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
no to teda jo luci!!! nechapou,ze jsme jak na trni a nemuzeme se dockat,vid :angry: :grinning: ,tak uvidime,jesti teda dneska-pak je zase vikend,co!!!!

a kde jste ostatni???? co delate,jak se mate?
ja byla vcera u doktora-mimoradne,mam zanet, tvrdlo opet brisko-takze zvysena davka magnezia a jsem anemicka-takze budu do konce tehu brat jeste i zelezo....+mam jen odpocivat, zadne cviceni, plavani, nic :frowning2:
18. dub 2008 v 06:14  • Odpověz
ahojky Pavlinko.... vcera vecer jsem se nachomitla k tomu, jak se na vasi diskuzi (cerven 2008) narodilo prvni miminko :dizzy_face: me to vcera uplne dojalo ....

a ty pekne odpocivej a zadny zehleni a prani :wink:
18. dub 2008 v 06:51  • Odpověz
autor
ahojky kristy-no zatim ne,ale chystam se :grinning: ,ted dodelavam seznam,co chci dokoupit a pak se na to vrham,ale vysneny vygruntovany byt do porodu asi nezvaldam,leda ze bych zacala po 36tt, do te doby budu hodna :dizzy_face:
18. dub 2008 v 06:54  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak konečně mám chvíli čas na vás mrknout :wink: poslední dobou furt někde lítám a kupují poslední potřebné věcičky pro Ladíka :slight_smile: včera jsem udělala konečně objednávku plínek a osušek,... sestra mi objedná deky z quele a koupila mi soupravičku do porodnice :grinning: příští týden ještě musím koupit balík plínek,teploměr,vaničku,papuče do porodnice a nějaké piškoty a pití do tašky,aby to tam bylo nachystaný,kdyby něco a ještě drogérku a je to :grinning: můžeme jet do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2008 v 11:36  • Odpověz
postýlka je dooooma..... hurá......... :dizzy_face:
18. dub 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
holky,kde porad jste??????

luci-tak uz postylka stoji? jaka je? jsi spokojena????

many-taky jsem vcera radila,jak cerna ruka a dokupovala a dokupovala a jeste chystam seznam na dalsi tyden!!!pak uz bych rada zacala i prat!!! ty uz to mas fakt za par! jak ti je?
19. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz
jo je krásná, bytelná, jsem ráda, že jsem si vybrala tu lauru a ne kubu fakt...mám tam naházené věci jako peřiny, sedajdu..vanu...ve středu sjedem pro matraci dneska ustavíme kouteček a můžu se kochat a parádit :dizzy_face:
19. dub 2008 v 17:38  • Odpověz
dobrý večer holky :slight_smile:
Pavli je mi fine,akorát už mi pěkně natýkají kotníky a ruky a motáky mám furt,na ty jsme si zvykla,jinak se cítím suprově,ani záda mě nebolí nic a furt spávám těch 9-10 hodin samozřejmě s přestávkami na záchod :slight_smile: a mám už 18 kilo navíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no už se to krátí,vše mám objednaný a jen musíme po neděli koupit vaničku,teploměr digitální,papuče do porodnice,bepanten na bradavky a plínky pro Ladíka a jestě dvě rychlozavinovačky :grinning: no a můžu jet :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.