• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
maruš voní decentně....asi nemaj pro ty mimiška vonět moc.....kvůli alergiím, já jsem spokojená
23. dub 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
ahojky,jsem na vychazce,zastavila jsem se jen u milacka na servisu a chci juknout,co many-koukam,ze zatim zadne zpravy.....

luci-je dobre,ze te hlidaji a chapu,ze pomalu chystas.me teda tolik nic nestrasi,ale to tvrdnuti a nevolnosti mi taky na klidu nedavaji,takze proto i ja se hodlam pomalu primet k finisi,kdybych na tom byla obdobne....ale verim,ze to ani jednu z nas neceka, tobe to urcite prekontroluji a bude to OK :wink:

takze luci taky nevis,jestli ta lovela voni obe baleni stejne,no budu to muset risknout! snad vezmu tu.co mi tak vonela :slight_smile:
marusko-voni to fakt malicko.ale tak krasne miminkovsky!!! :grinning:
23. dub 2008 v 16:32  • Odpověz
pavli mě přijde že stejně voní doma mám prášek a už jsem prala, tak vím jak voní a ten tekutý jsem ňuchala v obchodě a přijde mi to stejný
23. dub 2008 v 16:41  • Odpověz
ahojky maminky :slight_smile: občas vás tu pročítám a na dálku pozdravuju ty vaše drobečky :wink: Pavlínko, ty nezlob a hezky odpočívej a hýčkej se :wink: Maruško, ty se máš fine viď? To je dobře :slight_smile:
Já sem asi musím přestat chodit, protože se mi na dnešek zdálo, že se nám narodil chlapeček, o měsíc dřív a já neměla nic připraveno :grinning:
mějte se všechny krásně :slight_smile:
23. dub 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
luci-tak to jsme si nerozumely-ja myslela,ze jsem videla dva druhy sypaciho prasku a pak tekutej-ten bude asi urcite stejnej,jako ten sypkej,ale jestli je rozdil mezi tema dvema sypkejma-na kazdem byl trochu jiny obal.....nebo to byla nova vyroba a me to zmatlo :confused: -myslim jako jiny obal,uvnitr to same :unamused:

lucik-no tak to jsi na tom hur,nez ja!!! me se zatim zdalo o mimi asi jen 2x,,,,zato vzdy resim to,co ve skutecnosti,kdyz jsme resili kocarek-ja mela tolik bezesnych noci!!!! a vyresilo se a uz se mi o nem nezdalo :dizzy_face:
23. dub 2008 v 16:49  • Odpověz
no já to mám z toho věčnýho povídání doma o miminku :slight_smile: :wink:
23. dub 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
no to urcite,ale ty si koukej dat jeste klid a reste dal domecek :wink: ,pak mi budes napovidat :wink:
23. dub 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
many-haloooooo,kdepak jsi??? ja uz mam prstiky umackany, jak to s vama dopadlo,je to dobry????
23. dub 2008 v 16:53  • Odpověz
Pavlínko, domeček se řeší, škola se pomaličku chýlí ke konci.... a my bysme rádi maminkovatěli a tatínkovatěli třeba hned, na manžílka to fakt leze :slight_smile: :wink: už chtěl kupovat takovou tu hrací hrazdičku :wink: :grinning: JJ, si budem napovídat navzájem :slight_smile:
23. dub 2008 v 16:56  • Odpověz
autor
no na me to taky lezlo a pak to prestalo,je to jen obdobi,takze nepodlehat panice :sunglasses: ,az se rozjede baracek,tak si ani nevzpomenete!
23. dub 2008 v 16:58  • Odpověz
tak ale to to trvá dlouho takové období :grinning: :wink: baráček je v rozjezdu a chutě na mimi pořád :grinning:
23. dub 2008 v 16:59  • Odpověz
Jsem tu taky :grinning:
23. dub 2008 v 17:01  • Odpověz
Jinak jak tady Lucenek s Maruškou řešily prací prášky, tak prej je výbornej prášek Obzor :wink:.
23. dub 2008 v 17:02  • Odpověz
autor
ja treba rok byla uchylna,ze uz to dite chci a ze ta svatba se uz teda musi planovat...pak to nejak opadlo a nakonec me tehu v podstate prekvapilo,protoze ja mela v planu alpy,letni dovolenou,dodelany bytecek, vybrane drahe sperky-jsem se po sto letech rozhodla pro zmenu,chtela jsem si dovest druhacky a jet na skolandu....atd.atd..a misto toho jsem skoncila s kyblikem jako nej kamosem,to bylo sok! ale ted uz je to ok,ted jsem stastna,ze blecha na me nema!!!!!!!! a to budes mit totez az budete pomalu pekne v klidu stavet........ :wink:
23. dub 2008 v 17:03  • Odpověz
Jéé Lucinko ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face:
Já tě tak ráda vidím a to,že máš choutky na miminko chápu,já je měla taky a moc dlouho až jsem si je teď splnila,ale opravdu raději dořešte baráček a miminko přivedete do hotového :wink:
Jinak se mám opravdu skvěle,lépe to prostě nejde :wink:
Many taky pořád držím pěstičky a myslím na tebe :wink:

Tak teda prášek obzor neznám .. Lovelu se chystám koupit a pokud voní miminkovsky tak to je moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2008 v 17:55  • Odpověz
pavly aha...třeba jsou nové obaly..ale tady jsem je ještě neviděla..vem to co ti voní :wink:
23. dub 2008 v 17:57  • Odpověz
Já choutky taky měla, ale nějak jsem se je bála realizovat, to až manža zavelel :grinning:.
23. dub 2008 v 18:06  • Odpověz
Tak já je chtěla realizovat hned,ale právě manža mě krotil,no a jak bylo po svatbě nebyl důvod ke krocení :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. dub 2008 v 18:07  • Odpověz
No hlavněže mám ty svoje pokládky pod srdíčkem :dizzy_face:.
23. dub 2008 v 18:16  • Odpověz
No to je důležité :wink: Jsem se bála,že se třeba nebude dlouho dařit :unamused:
23. dub 2008 v 18:18  • Odpověz
No, je fakt, že já to tak brzy ani nečekala...
23. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
Já na to byla stejně,zvlášť co mi nechodila ms :confused:
23. dub 2008 v 18:25  • Odpověz
No jo, tys to měla ještě obtížnější.
23. dub 2008 v 18:32  • Odpověz
Ale jenom chvilku,zapůsobil zazračný Femigard :wink:
23. dub 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
od rana mi nejde se se m dostat!!!
many-tak coooooo??????

luci,kdy jdes ty?????
:angry: :frowning2:
24. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz
Zas totiž blbne :unamused:, kůň jeden škaredej.
24. dub 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
:confused:
24. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz
Kuk :dizzy_face:
Tak many nás napíná,ale věřím,že to je naprosto v pořádku,prostě musí .. :pensive:
Jinak jak jsme se bavili o těch práškách,tak jsem objevila ještě prášek baby,neznáte? Je k němu i aviváž,lehounce voní,taky nijak moc extra a je testovaný na dětské alergie a ekzémy,tak ho mám doma,jenom tu malou krabičku a vyzkouším ho :wink:
25. dub 2008 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak už včera jsem chtěla jít za váma a nešel mi kůň ani bereme se :angry: tak to nešlo :frowning2: jinak děkuju moc moc moc moc,že jste nám drželi pěstičky :slight_smile: vše je OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pan doktor nám udělal zadarmo genetiku - Ladíka mi ukázal,celýho ho změřil a vše je v pořádku i žaludeček a Ladík už váží 2 494g - macíček,no musí to být silák,aby udržel brzo kytárku :grinning: :grinning: :grinning: a nejlépe tu tatínkovu :grinning: :grinning: :grinning: no jsme šťastná,že je to dobrý,tak mám konečně klid a už se můžu jen těšít na porod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: včera jsem byla koupit poslední věci co mi chyběli to tašky - papuče a plínky a krém na bradavky :slight_smile: jinak kosmetiku a jídlo tam přidám později :slight_smile:
tak ještě jednou moc děkuju,že jste na nás myslely a promiňte ,že jsme váš nechali čekat :wink:
no a co vy - těhulky :wink: co novýho u vás :wink:
25. dub 2008 v 10:42  • Odpověz
teda chyb jsem ale naflákala požehnaně -sorry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.