• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky many-tak to jsem moc rada,ze je vse v poradku!!! gratulujuuuu :wink:
25. dub 2008 v 11:05  • Odpověz
ahoj Pavli - díky :slight_smile: no byly to nervičky,ale hlavně,že to dobře dopadlo :slight_smile: v úterý jsem si doma pěkně pobrečela,jaký jsem měla strach,teď už snad budu brečet až u porodu :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 11:07  • Odpověz
Many gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
To muselo být dobrý,jak jsme na tebe mysleli :wink:
Takže vydržet pár týdnů a hůráá bude se rodit :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem tu zas
many-verim,ze jsi si pobrecela a je krasny napasat,ze ted si pobrecis az u porodu,uz bych chtela mit taky takovou "jistotu",na to mam jeste malo tydnu...
25. dub 2008 v 19:00  • Odpověz
Maruško díky,jste hodný holky,že jste na nás myslely :slight_smile: Pavli - tak určo už můžeš být taky klidná ne :wink: už ti dělali ten ultrazvuk ve 30.t. :wink: no od úterka už budu chodit každý týden na kontrolu a na ozvy,tak se moc těším,to bude nářez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: konečně poprvé uslyším srdíčko :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 19:15  • Odpověz
jinak co vy :wink: jak se vám daří :wink:
Pavli co dělá tvůj žaludek,nevolnosti :wink: :wink: :wink: doufám,že je ti fine :slight_smile:
25. dub 2008 v 19:16  • Odpověz
teda koukám do albíček - Maruš - teda další suprový pokojíček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2008 v 19:17  • Odpověz
Maruško - pěkný bříško a pěkný fotečky Dominička :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
many-tak zvraceni je stejne,zrovna dneska jsem si zase povidala s kamoskou WC misou,nez jsem jela pryc.....asi to lepsi nebude
a klidna byt zatim taky nemuzu, zatim porad nemam sprave ukoncene tydny a bohuzel stale neco zlobi-malicko,ale prece.....takze klid zatim nemam
ten UTZ co mi delal mi dela pokazde! to nebyl zadny specialni, na ten me ted mozna posle v pondeli.....
25. dub 2008 v 19:22  • Odpověz
Pavlínce už taky roste bříško pěkně :slight_smile:
holky já už mám 19 kilo nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 19:22  • Odpověz
Pavli - já asi o něčem nevím :frowning2: asi jsem to nečetla,ty máš nějaké problémy,no to snad ne :frowning2: a furt je ti zle,to je naprd :frowning2:
25. dub 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
many to teda roste!!! a ted zrovna chobotnicka radi,az bych brecela
:fearful:
25. dub 2008 v 19:25  • Odpověz
no ve 30.t se dělá takový ten trošku větší,jak ti zase měří hlavičku,nožku,.... a řekne ti přibližnou váhu miminka,je to ten jak se dělá i ve 20.t
25. dub 2008 v 19:25  • Odpověz
ale je to krásný,jak se nám tam něco vrtí,že :wink: takovej malej vetřelec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 19:27  • Odpověz
mně už se Ladík moc nehýbe,no a nebo sem tam,ale to mi to břicho už tancuje,má tam málo místa,nebo furt mě tlačí zadkem,ho na mě furt vystrkuje :grinning:
25. dub 2008 v 19:28  • Odpověz
hodně třeba cítím tu páteř,jako by se chtěl narovnat,ale už nemůže :grinning: :grinning: :grinning: tak mě tlačí vlevo dole a vpravo nahoře :grinning:
25. dub 2008 v 19:29  • Odpověz
no tebe už asi taky,asi už to mimčo máš taky hlavičkou dule,že :wink: nebo ještě ne :wink:
25. dub 2008 v 19:30  • Odpověz
moje spolužačka ze střední čeká pár dní předemnou a její malá je zatím furt hlavičkou nahoře,se nechce né a né otočit dolů
25. dub 2008 v 19:31  • Odpověz
ale teda nezažila jsem ten kopanec do žeber,jak holky psaly,že to pěkně bolí :grinning: možná mě kopal jen ve spaní,abych o tom nevěděla :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
no jsme se rozkecala a ty jsi už pryč :slight_smile:
25. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
ja jsem tu
jen jsem mluvila i s milackem :grinning:
25. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
no já jsme zase sama doma,no s Ladíčkem v bříšku :grinning: tatin má dnes zase zábavu :slight_smile:
25. dub 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
no many-nemam zadne zavazne problemy,ale proste se necitim treba ob den dost dobre, mam divne pocity a proste mi to pak neda a rikam si,jen at tam jeste je....a zvraceni a tak mi neprida.protoze mam brat vic magnezia,nez jsem vubec schopna udrzet....a u doktora-no hlida mi cipek-jsem po zkraceni a taky mi hlida placentu,je ted uz vys,ale byla tesne v porodnich cestach...takze se kazdy den modlim,at cipek drzi,at placenta neklesa,atd atd......proto mi bude lip,az bude ukonceny 36tt a pak urcite budu mit klidnejsi noci i dny....

a mimi bylo pred 14 dny hlavou dolu,ale ted bych rekla,ze mozna neni,protoze co tam stale vyvadi!!!asi je kazdy den jinak-nekdy mam pocit,ze je cele dole,jindy si myslim,ze lezi napric a ted asi vylezlo az nahoru :grinning:
25. dub 2008 v 19:47  • Odpověz
achojte jdu hodit dnímky byla jsem na 3d :grinning:
25. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
luci a jak srdicko a tak,jste OK? cekam na zpavicky!!!!
25. dub 2008 v 19:58  • Odpověz
teda Pavli - tak držíme pěstičky ať je to dobrý,ať tam toho drobečka ještě můžeš nechat v teploučku :wink: no je to naprd :frowning2: tak hlavně furt hodně odpočívej,ale to ty děláš,že,když ti je taky furt zle :frowning2: no musíš to vydržet :wink: druhý těhu třeba zvládneš úplně v poho :wink:
ahoj Luci :slight_smile:
mrknu pak,teď se jdu zase natáhnout :slight_smile:
25. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
many-verim,ze to zvladneme :wink: ,MUSIME!!!! :slight_smile:
natahnout se pujdu taky,ale vezmu si k tomu notas :grinning: ,milacek sel na pivo,mysky maji preeeee :dizzy_face:
25. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
luciii,ta je krasnaaaaa,taky chtela spinkat,.co :slight_smile:
25. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
pavly srdíčko mě čeká, v po jdu pro výsledky odběrů a a si dostanu žádanku na kardio..takže uvidíme :wink:
ahoj many..gratuluju ale nervy byly maras co? já tě chápem....mě strašili roštěpem.....ty nervy nepřeju nikomu a dorazila jsem se na netu forkama roštěpů...brr
pavly..no zívala madam :astonished:
25. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
ti doktori umi hned pekne vystrasit,co
luci-nam taky ziva,na fotce je to pak fakt ufoun :grinning:
25. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.