• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jj vím o čem píšeš Luci,taky mě bolí pánev a k tomu levá noha - nárt,asi nestíhá jak rychle přibírám,takže pajdám na obě strany :zipper_mouth:
27. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz
jo budem koooule...se nechci vidět před porodem to bude pohled... :grinning:
27. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
No to bude :grinning: Už to vidím jak mě to břicho bude převažovat dopředu :grinning:
taky bych potřebovala, aby vyrostly, ale jen tak akorát
Mysy na to je nejlepší otěhu :wink:
No nic letím obědvat,papa :slight_smile:
27. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz
jdu venčit ty draky pááá
27. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
tak dobrou chuť, ale asi si zatím nechám co mám :grinning:
27. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
mysy-taky schvalluju hlavne bydleni
holky-my meli kureci na kari-to oba milujem!!! uz si ho delame 3 vikend,vzdy se mi bud udelalo spatne,nebo jsme nekam jeli,dneska jsem sice taky hazela savlicku,ale ted jsem i par soust snedla-snad se udrzi!!!

-brisko taky vystavuju a taky ted premslim,co si za chvili oblecu,aby bylo videt :sunglasses:
-taky chodim jak kacena a hlavne jeste ke vsemu se vlecu,aby netvrdlo bricho,takze jako debil,ale neva a milacek je na me hrdej-to je bozi pocit,porad rika,jak mi to slusi a tak a je citit,ze se na me nestydi,no proste tak,jak to ma byt,pysnej tata :grinning: :dizzy_face:
-holky prsa- vsichni mi rikaji-no brisko teda moc nemas,ale prsa- ja mela po HA uz 3ky ,co mam ted nevim,je na to cislovani???? :confused: :grinning: a milacek nerika,to je bozi,ale budes je mit stejny,vid-se mu totiz pred tim desne libila...hahaha
27. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
holky,tak dobrou chut,my dopapali a jedeme pryc,tesim se!!!
zatim ahojky :wink:
27. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz
pavli 3 před, no já tak sotva 1 a te´d asi 3...a tobě hádám tak 5 čili F :grinning:
27. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem zpátky po procházce,zvládla jsem i terásku a ovocný pohárek - mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem na tom podobně jako Lucka,před těhu tak dvojky,teď mám pocit,že trojky už dlouho mít nebudu tím tempem jak se zvětšujou :sweat_smile:
A miláček? ten mi říká : " To jsou prsa od Domínka,já chci zase ty tvoje maličké!" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dub 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
holky,ja mela krasny 2 (ty jsem mela nejradeji)pred branim HA,pak prave ty 3ky,ale fakt i to bylo dobry a byla jsem spokojena i tak...no a ted,jak pise luci,tak to F :unamused: a co az se to naleje???ale snad se to zase nejak vrati do normalu a hlavne,doufam,ze alespon budu kojit-ikdyz to se velikosti zarucit neda :grinning:

luci-ty mas taky krasny brisko-ty jo, ja na to musela tak dlouho cekat a vy uz jste tak kraaaasneeee!!!!

jinak odpoledne uz jsem byla v pohode a meli jsme se krasne!!! koupila jsem si zase 2 tricka na brisko-jen boty, co nutne potrebuju,tak ty jsem sehnala-asi jak,kdyz jsou me vsechny 36tky velke :angry: :angry: :angry: ,zato si koupil letni boty milacek-jak to tak chodi,zeeee

no ale pak jsme sedeli venku na zahradce a grilovali a dorazili ted,no parada!!!! ja tohle pocasi miluju!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

tak pekny vecer!!! :wink:
27. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
pavly pak to bude H- hrady a zámky :grinning:
jinak taky mám nožku 35 36 můžu mít tenisky nebo žabky...ael jiné botky 35...je to síla ale u nás je už docela slušný výběr 35 :wink:
já si pobrečela na hřbitově..šla podepsat nájemní smlouvu, vyinkasovala prašulky a jsem off :dizzy_face:
27. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj maminy.... vy jste toho zase o vikendu nakecaly :o))
Ja jsem vcera vyrazila do mesta..... zase jsem neododlala, takze jsem koupila dudlik, boticky a super zeleny kalhoty s lacem .... uz se tesim, az tu plnou krabici veci, co doma plnim... dam segre :dizzy_face:

Si rikam, ze kdyz takhle blaznim a to jeste nic necekame, co budu delat, az budu tehotna ja.

Dokonce mam takovy plan, ze budu se segrou u porodu :sweat_smile: teda, kdyz bude chtit. Sice tam bude ten jeji, ale chtela bych se taky vetrit s fotakem .,.... asi uz mi hrabe.
28. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
kiki nějak jsem nepostřehla..ty máš na sebe počítadlo ségry? ty týdny? a nejsi teda těhule? :sweat_smile:
28. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: taky u vás tak krásně svítí sluníčko :slight_smile:
28. dub 2008 v 09:05  • Odpověz
Luci, presne tak... pocitadlo mam na segru... abych vedela jak je na tom :wink:
Many, u nas je taky krasne :o)) a jak se mas? jeste se nechystas do porodnice??? :wink:
28. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak dneska budu krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Jdu ke kadeřnici na melírek a zkrácení,jsem zvědavá co to se mnou udělá :sweat_smile:
Many sluníčko svítí,peru věcičky malému,ale ne ty co jsem koupila,ale dostala od švagrovky,to jsou věcičky po synovci a jsou tak na jeden rok dítěte,měla to ve sklepě,tak to musím vyprat od toho prachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A uskladnit,ale rozhodně ne do sklepa :grinning: :grinning:
V Hypernově měli akci na Lovelu+ balsam,prášek je 6kg a balsam 2l za 399kč :dizzy_face: :dizzy_face: Což je vážně super cena,oproti tomu co to stojí normálně,doporučuji běžte se tam mrknout :wink:
28. dub 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas po dlouhe dobe zdravim, maminky :wink: . V praci nam vypadl system, tak brozdam na konikovi, tak si rikam, ze vam musim pochvalit ty vase krasna briska, uz se pekne kulatite :wink: .Marusku, nebude mit Dominek hned brasku? Vypada to tak na dvojcata :grinning: .Ale aspon si miminko udelalo krasne prostor.
Holky, mejte se pekne, drzte se a zase nekdy papa.
28. dub 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj Hani :slight_smile:
Ty si to taky myslíš? No nejsi sama kdo má tento názor,ale já pevně věřím,že tam je opravdu jenom jedno miminko :sweat_smile: Vždyť to by mi dávno zjistili,ne?

Holky jsem nová :sweat_smile: Mám ten melírek a jde to,jen si musím na sebe zvyknout :sweat_smile: Manža chválil o sto šest,mu se to líbí,tak to je hlavní :slight_smile:
28. dub 2008 v 17:09  • Odpověz
Ahojky....
Marusko, moc ti to slusi.... nova image je fajn :wink: Jinak kdyz jsem koukala na vase miry, tak se nedivim, ze mate takovy bricha... protoze takovy miry mam skoro ja a to v brise jeste nic nemam... takze chapu, ze se miminko roztahuje a dela si mistecko :o))

Jinak jsem dala do alba ty kalhoty, co jsem koupila pro budouciho synovce.... jsem z nich proste uuuuplne vedle. Kdybych mela doma panenku, tak ji do toho snad hned obliknu :o)))
28. dub 2008 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak už mám za sebou první ozvy,vše je vpořádku,akorát mi chybí železo,tak mi ho doktor napsal a už ho polykám :slight_smile:
kiki - pomalu se už chystám :slight_smile: brala bych to za ty dva týdny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2008 v 10:31  • Odpověz
Maruško - moc ti to sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Many tak za dva týdny klidně už můžeš :wink: To už bude Ládiček dost vyzrál :wink:
Jůů a moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2008 v 11:28  • Odpověz
Maruš není zač,fakt ti to moc pasuje,já už bych taky potřebovala melír,mám to pěkně odrostlý :wink: něco asi budu muset příští týden podniknout :grinning:
30. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
ahojky holky,kde vsechny litate!!! koukam,ze kazda na jinem tematu!!! :grinning:
1. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
ju pavli, čekáme na tebe :grinning:
1. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
kiki-ja na ne taky koukala- myslim na ty kalhoty,ale milacek stal za mnou a ja mam uz asi 8x laclace :sweat_smile:
many,koukam,ze zelezo je taky problem,no vitej v klubu!
marusko-melirek se mi moc libi!!!!! :slight_smile:
1. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
no ale ja vas uz vickrat videla,jak vsude litate a tady nic :grinning: a ja chodim sem nejvic
1. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
taky jsem na aktiferinu :wink:
1. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.