• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
no tak to zobeme vsechny totez :grinning:
1. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
no jo holt pro mimčo cokoli.....pavly co tašku do porodky sbalenou máš???? :grinning:
1. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
luci nestras,ty jo,ted se mi na to pta asi druhy den kazdej! nemam!!!!!!
teprve dokupuju a mela bych i prat a zacit to nejak usporadavat... :unamused:
ty uz mas zabaleno?jak ti je?

jinak me nevadi ty leky zobat,ale je mi po nich jeste vis spatne od zaludku
1. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
pavly já mám vypráno, vyžehleno, naskládáno, tento vík jsem sama doma budu dělat koute pro malou....
tašku balit asi 33tt to tak vidím...kdyby něco píšou to v rodině v tom kalendáři....
1. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
no ja jsem ted prave porad nekde pryc a tak,takze na to nemam klid,ale slibuju si,ze fakt musim ho nejit,taky si to uvedomuju..... :frowning2:
1. kvě 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face:
No já lítám teda všude,to je pravda,jsem nezbednice :sweat_smile:
Ale polepším se :dizzy_face:
1. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz
Jsem vás asi odehnala :sweat_smile: :frowning2:
Pavly děkuji za vlasy :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
no to dohnala,to mas stesti :grinning:
holky,tak sjem si i pripravila kabelku,chci ven a milacek porad spi,asi ho pujdu brutalne vzbudit,ja se nudim,abych ho nerusila,tak nic nedelam,ael uz toho mam fakt dost! :angry: :grinning:
1. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
maru já si loupu pomčeranč
1. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
No my se gtaky chystáme ven,ale čekám co počasí,jestli sprchne nebo ne :sweat_smile:
Tak Luci já si ho taky oloupu :sunglasses:
Dneska jsem dělala na oběd lasagne a tak hnusně se mi po nich odbrkává a začíná mě pálit žáha :frowning2: :frowning2:
1. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
mě po řeckém salátu, kde je česnek.....brr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
No stalo se mi to poprvé,tak snad to přejde a už to nebude zlobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
maruš jdu si lehnout jsem přežratá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz
Já jdu ven,risknu to a doufám,že nebude pršet :wink:
1. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
holky,tak vyrazim ven,snad nebude prset,tak zatim ahojky
1. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz
kuk :dizzy_face:
Tak z prochajdy jsme doma,naštěstí nepršelo,ale zatáhlo se pěkně a ochladilo,ale byli jsme ušetřeni prvomájového deštíku :wink: Líbačka pod stromem byla taky :sweat_smile: A jsem total vyčerpaná,jsem na sebe zvědavá v létě,když už teď se valím :sweat_smile:
1. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz
tak já letos uschnu....líbačka pod stromem nebyla... :frowning2:
3. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
dobré ráno těhulky :slight_smile: jak se daří :wink:
Pavli - už byses měla balít :wink: teď nám porodila holčina ve 36.t ale nechci tě jako strašit,ale nachystaná by si měla být :wink: já si včera ještě rychle koupila přesnídávky a piškoty a kojeneckou vodu,kdyby to přišlo dřív a večer a obchody byly zavřený,tak ať máme s manžílkem co pít a já pak i jíst,on si pak nějakou tu sváču narychlo udělá :grinning:
5. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz
no pavly taky tě nenechci stašit..ale já už mám věci jakože na skříni daný mimo jen pleny oddací list ubrousky a kalhotky a tak....zbytek budu tak 32 33tt.....
5. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz
tak tak,prý bysme měly být pro jistotu od 30.t zbalený :wink:
jinak já letěla k obvoďákovi,že mi natýkají jedna noha jednou tolik oproti té druhé a nemúžu na ni chodit,bolí mě,tak jsem si myslela,že mě někam pošle,že mi třeba poradijou,že ji mám stahovat nebo dostanu nějakou mast,ale říkla,že už jsem v takovým stadiu,že fakt neví ani co mi má napsat,že mám jít raději na ženský,tak si tam zajdu odpoledne,nebudu čekat do zítřka,aspoň bych si třeba ráno něco polítala,k doktorovi mám jít až odpoledne,tak bych pak zase lítala až ve středu a ta noha mě fakt bolí :unamused:
5. kvě 2008 ve 12:52  • Odpověz
mám ji jak papuč oproti té druhé a hlavně večer a přitom skoro celý den ležím nebo sedím s nohama na baloně :wink: jen mám strach,abych třeba neměla zánět žíly nebo něco :unamused: vylezlou žílu tam nemám a bolí mě to :unamused:
no doufám,že mi jí neuřežou :grinning: :grinning: :grinning: blbej vtip,že :dizzy_face:
5. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
no co vy :wink: vše Ok :wink:
5. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
many já s tou nohou bojuji už teď a to jsem ještě nikde nebyla ..žádný DR. prostě si tak kulhám a nadávám jak to bolí,je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
taky ti natýkají jedna o dost víc jak ta druhá :frowning2:
5. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz
no já ti sem dám něco,co jsem si dnes našla a to mě pěkně vystrašilo,ale nechci strašit,ale lepší je tam jít,třeba mí řekne ať to stahuju nebo mi dá nějakou mast,to bolí teda dost :frowning2:
5. kvě 2008 ve 13:07  • Odpověz
Otoky

Otoky (edémy) na nohou a kolem kotníků vznikají asi u osmdesáti procent těhotných žen a v souvislosti s těhotenstvím je považujeme za téměř normální jev. V uvedených místech se často objevují v důsledku dlouhodobého stání nebo po namáhavém celodenním chození. Přes noc obvykle mizí, ale ani přetrvávající edémy kolem obou kotníků neznamenají žádnou vážnou komplikaci. Ovšem pozor na otok pouze jedné dolní končetiny! Proč? Může totiž znamenat postižení žilního systému a případné nebezpečí trombózy. Jak vznikají otoky v těhotenství? Zmnožením tekutiny v mezibuněčném prostoru při zhoršeném návratu krve z dolní poloviny těla v důsledku tlaku zvětšené dělohy na dolní dutou žíli, která přivádí krev z končetin a pánve zpět k srdci. V čem spočívá prevence? Neseďte s překříženýma nohama, podkládejte si je při sezení, vhodná je přiměřeně namáhavá chůze, při které se kontrkcí bércových svalů pumpuje krev nahoru k srdci. Pro odpočinek doporučujeme oblíbenou polohu vleže, raději na boku než na zádech. Otoky, které se objeví na jiných místech, napřiklad na obličeji a na rukou, na rozdíl od téměř běžných edémů na nohou, signalizují možné komplikace a ohrožení těhotenství! Otoky vzniklé v těchto místech v kombinaci s nálezem bílkoviny v moči a vzestupem krevního tlaku jsou příznakem zvláště závažného těhotenského onemocnění, které nazýváme odborným názvem preeklampsie (dříve pozdní gestóza)
Léčka těhotenských otoků nohou není nutná, někdy doporučujeme omezení příjmu soli, ale většinou nejvíce pomůže klidový režim vleže. Pravidelné vyšetření moči na přítomnost bílkoviny a měření krevního tlaku při každé kontrole v těhotenské poradně je nezbytné a včas upozorní na hrozící nebezpečí.
5. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz
a já hodně ležím nebo mám nohy na baloně,tak projistotu jdu,ale nejen proto,ale kvůli tomu,že to bolí,tak ať mi na to něco dá,jestli to půjde a nebo jestli to můžu aspoň stahovat :wink:
5. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz
jinak bych to neřešila,už natýkám pár měsíců :wink:
5. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
No tak to jsem nevěděla,ale já tak ani otok nemám,spíš jen tu bolest té nohy,u nártu směrem k prstům.. Bolí to už asi tak 14 dní,ale zdá se mi,že to trošku povoluje,tak snad to přejde ... Myslím si,že to je tím jak teď rychle přibírám,prostě mi nestíhají kosti tu váhu nosit :sweat_smile:
5. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
tak já tu levou nohu mám jak papuč oproti té druhé :unamused: no snad to bude dobrý,jen poradí co na to a bude klid :wink:
5. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.