• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Katy, tak to si muzeme podat ruce...taky jsem to mela 7 dni a celych 7 dni silne jako...des bes.
23. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz
holky, frčím s fotkama, ale za chvíli jsem tu, tak ne, že mi utečete :angry: :wink:
23. srp 2007 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, náhodou jsem zavítala do vaší diskuse :slight_smile: a zrovna tady řešíte to, co se týká vysazování HA. Já vysazuju po 10letech, vysadila jsem před 3 týdny ... takže snad každým dnem by měla dorazit MS, ale trochu se toho taky obávám. Zda tělo po takové době normálně "nastartuje" ... jak jste to měly vy? Musela jste některá na vyvolávačku? Sestra mě právě upozorňovala, že je to docela možný, že to vůbec nedostanu. :confused: Jinak pleť se mi nezhoršila, sem tam nějaký pupínek, ale to jsem měla i při HA, na váze snad taky nepřibírám ... jen mám takové nálady, asi ty hormony nebo co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz
moni, když jsi vysadila před 3 týdny, jak to, že jsi MS ještě neměla??? vždyť když dobereš platíčko, během cca 4 dnů to dostaneš... nebo teda aspoň moje zkušenost a mých blízkých...
23. srp 2007 ve 14:11  • Odpověz
čauko holky, jak už jsem psala na brms jsem připravená do cvokhausu po tom dnešním psychotestu :angry:
23. srp 2007 ve 14:14  • Odpověz
čauko luci a kam vyrážíte?
23. srp 2007 ve 14:21  • Odpověz
Lucikk: dneska to je 25.den od prvního dne poslední MS ... kdybych nevysadila a brala bych HA normál dál, tak bych zítra brala poslední prášek a v pondělí měla dostat MS.
23. srp 2007 ve 14:43  • Odpověz
já jsem to poprvé asi špatně napsala :confused: :sweat_smile:
23. srp 2007 ve 14:44  • Odpověz
moni, aha :wink:

maji, jedeme k nám na chalupu do Jizerek, s kamarádem a jeho přítelkyní, do střdy a od středy na hrubou skálu s "tchýní" :wink: mooooc se těšíííím :dizzy_face:
23. srp 2007 v 15:14  • Odpověz
jé a já ti závidím, ale my jedeme zase za přáteli, takže půjdeme tancovat, bumbat a užít si ten náš předposlední společný víkend jako svobodní :grinning: tak si to pořádně užij a neboj my do jizerek vážně nepojedem :grinning: :grinning: :grinning: ikdyž by se mi tam určo líbilo
23. srp 2007 v 15:34  • Odpověz
maji, tak někdy příště :wink:
23. srp 2007 v 15:42  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak vas zdravim,vcera to fakt neslo!!!
Tak ja hlasim cerstve zpravy o vysazeni HA - pred nasazenim jsem byla jako Kata a Hanicka-tyden,ostre bolesti,krece, nekam jit-ani nahodou, cyklus jsem mela tak 34 dni....
Nejnovejsi zparva - dneska jsem 34 den a hned rano jsem to dostala, zatim zadne krece,hlava zatim taky neboli (mam rymu,takze malinko ji citim,ale myslim,ze je to k te ryme...) a ted se jen desim,jak silne to bude a jak dlouho....dam zase dalsi info dalsi den! :slight_smile:

a co mate v planu zavidim,ja budu dneska cely den sama,milacek jde zapijet svobodu - a my holky ne :confounded: (to je na roman,proc ne)ta,ze jsem doma sama i pres noc - mozna zkusim konecne neco s tema fotkama,ale jak mi bude smutno,tak mi to urcite nepujde....ale zitra to je lepsi,je u nas cisarsky den-trhy, pruvod, remesla-tak to se tesim - halvne vecer bude ohnostroj!!! :grinning: :dizzy_face:
24. srp 2007 v 08:01  • Odpověz
ahoj Pavly... koukam, ze rozjizdis albumek s fotkama s kocarkama..... vy me snad navnadite a ja se do toho vrhnu taky :zipper_mouth:
24. srp 2007 v 09:47  • Odpověz
zdravím..... :grinning:
24. srp 2007 v 09:51  • Odpověz
autor
ahojky holky
no jo,zacala jsem tam cpat-jen kocarky,jeste musim postahovat dalsi-jsem si rekla,ze to je jedine,co chci resit a ani me nic jineho netahne....tohle je docela draha polozka,tak bych to chtela mit trochu zmaknute... mam docela dost veci,co od kocarku chci a tak si to chci postahovat a porovnavat...a taky koukat "na zivo", zajima me treba jak budou jezdit v zime kolecka plastova a jak nafukovaci-to mi ted prijde asi nejzakladnejsi...no proste necim se bavit musim,ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2007 v 09:57  • Odpověz
jú pavly moje řeč, taky bych hned šla do obchodáku a koušela a osahávala, a kupovala :slight_smile:
24. srp 2007 v 10:00  • Odpověz
jeeeeje, tak to je na me najek slozity.... ja do toho asi nevidim... tak to prosim vsechno vyzkoumej a prohlidni a az budu potrebovat kocarek, tak si k tobe dojdu pro radu..... ja to mam jak s autem, zajima me jen jakou bude mit barvu :sweat_smile:
24. srp 2007 v 10:01  • Odpověz
mám stejný vkus na kočárky, a ta bara to mě taky zajímá, technické parametry, na to mám manžela :slight_smile:
24. srp 2007 v 10:03  • Odpověz
Ahoj ženštiny:slight_smile: tak já mám od kočárku zásadní požadavek - musí mít brzdu na řidítku - bydlíme na dost velkém kopci a tak jízda dolů bude dost náročná (teda i nahoru, ale to mi jen prospěje):grinning:
24. srp 2007 v 10:19  • Odpověz
autor
kristynko-tak u auta me zajima - airbeg /nemam/, klima /nemam/, posilovac /nemam/ a vysoke sezeni /nemam/, jen veliky kufr a petidrvirko - mam!!!! jinak k autum mam taky postoj-jezdi a hotovo,jesli je cisty navoneny a vylesteny-to je mi fuk....
ale kocarky nee,od malicka mam na ne slabost a na kocarkovani se snad tesim vic,nez na tehulkovani...ikdyz vim,ze je to spis otrava to stale nekde tahat....
driv jsem taky koukala hlavne na barvu,ale pote,co jsem si povozila svoje dve netere a v okoli mam jednu maminu vedle druhe-tak jsem zjistila,ze je to docela veda vybrat to,co komu vyhovuje a zdani hodne klame....takze ted vim,co asi chci a proto to pomalu hledam....jestli jednou budete chtit pomoc-no klidne a rada-ale jen jestli nebudete mit jine naroky :grinning: :wink:

kati-taky dobry pristup!!! :grinning:
24. srp 2007 v 10:25  • Odpověz
Pavly :grinning:
Tak to já mám asi u auta větší požadavky, přeci jen cchi, aby mi vydrželo déle než ten kočárek :grinning: (klima-mám, airbagy-mám, ele okna-mám, posilovac-mám, 5dveřák-mám, velký kufr-jakžtakž taky mám, takže ke štěstí mi chybí celkově velké auto - ale to někdy přijde:wink:
24. srp 2007 v 10:29  • Odpověz
tak holky... me na tohle vsechno asi chybi prachy :o))) ja mam akorat manzela a to mi musi zatim stacit..... :dizzy_face:
24. srp 2007 v 10:39  • Odpověz
autor
kati-vsak ja taky od dalsiho auta vse chci a hotovo - chci scenica teda jestli se to tak pise,tohle auto mi pristalo jak z nebe,proste jsem se loni chtela ucit jezdit a jine auto s papirama jsem nemeli a uz jsem si ho nechala-pac jsem k nemu nasla cit a nechtela jsem ho dat pryc-prvni auto za 5 let,ktere jsem nasla odvahu ridit...ted uz prave pomalu chci lepsi (tohle bylo na pripadne sramy...ikdyz ho brouka ted fakt miluju po tom roce :sweat_smile: )
a o rodinnem aute mi nemluv,my uz ho meli nekolikrat,ale u nas proste auta jedou a nemame nic na dlouho....moje auto je jiste a to rodinne musi byt i na tahani-ted mame jeep,ale vic se mi predtim libil espace-to bylo fak rodinne auto jako fik...no a pry zase to vypada,ze budemi mit galaxinu (pac tohle auto je drahy a cekame,kdy lidi zautoci...tak ze ho pry zase prodame a poridim preve pro me lepsiho brouka a starou galaxinu - na tahani...) no a az bude mimi,tak bude zase potreba neco novejsiho,ale to je tak daleko....u nas se resi auta na mesic dopredu,dal ne :grinning:

kristy-ono to staci zase mas uzasnou kuchyn!!!desne se mi libi,to ja ji podle mych predstav nemam a ted tam chci navic vrazit mycku - bude asi muset se tam dat jen ta mala....jinak by to tam vypadalo desne a navic bych zaplatila za tu prestavbu desny prachy....to si radeji jednou necham na kuchyn v baracku....
24. srp 2007 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky,moc vas zdravim z prace, jsem tu jenom na skok. Ja se Pavli taky tesim na kocarkovani, miluju to...i kdyz vozit svoje bude asi jine nez vozit mimca kamaradek. Ja kdyz muzu, tak proste vozim :grinning:. Ja uz mam par tipu na kocarek, ale zatim nevim, kdy bude mimi a v jake sezone se narodi, jestli bude treba v zime malinkate,takze s fusakem se vejde, nebo v zime pulrocni a s fusakem se do spoustu kocarky alias Quinny vleze jen tezko. Asi bych chtela nafukovaci kola, zdaji ze mi takove sportovnejsi.Ty male plastove me moc netahnou..a asi to bude trojkolka.Ale jak rikam, casu dost, budou nove typy, nove barvy..Ale pokud byste se chteli poradit, jsem tu.
My mame 2 auti, ale obe dve jiz trosku starsiho data, ja mam Peugota 206, ale je to automat 1,4..slabe, nic moc...ale do Brna idealnii s jednim mimi se tam vlezeme...jenom mam strach, abych nezapomnela normalni razeni...Holky, mejte se krasne, prijdu vas pozdravit.Papa Hanicka
24. srp 2007 ve 12:40  • Odpověz
hani, automat? ty brdo, to jsme ridila jednou a fakt bych ho nechtěla, nějak mě to nedostalo...já miluju to žazení, třeba když za někým jedu, pak podřadím, brrrr, předjedu, nadřadím... :sunglasses: :grinning:
24. srp 2007 v 16:30  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem smutna,milacek ted odjel na noc pryc a ja jsem sama doma,nikdo tu ani neni,abych nekam vyrazila a tak smutnim,nebavi me byt sama,zvlast,kdyz je venku pekne a chtela bych byt venku a navic mam posledni vikednd dovolenou.....ach jo

hani, v tech uvahach o kocarkach se shodneme s vanickou-to budu taky resit az ve chvili,kdy buduvedet,jak dlouho v ni bude muset mimi byt...nektere jsou fakt male a bude treba vypocitat,kdy uz bude moct byt dite ve sportaku....
jinak to ale budeme mit asi rozdile,me se totiz prave libi ta male kolecka (jen nevim,co budou delat na snehu) a urcite nechci trojkolku-me to neprijde idealni reseni,takze urcite chci 4 kola-jestli nahodou nepristoupim na v predu zdvojena - jako u sebe-to nevim,ale urcite budou min. 4 - me treba cam nebo jane s tou "nohou"prijdou desne neprakticke a i nebezpecne-kdyz vidim,jak s tim maminy zapasi...
a pak mam dalsi podminky-napr. polohovaci rukojet (to me treba stve peg perego-zatim ma golvove hole - ha ha,na to jsem mala-snad vyjde neco dalsiho), pak chci polohovaci ponoznik u sportaku, rada bych i perovani (tak na to jsem vubec zvedava), urcite chci system vymenovani dilu na jednom podvozku,a pak dalsi veci,ale ty uz nejsou tak dulezite...no a urcite bych rada peknou barvu - nejlepe zelenkavou kombinaci,ale klidne i takove kavovo smetanove,nebo jak to popsat a dokonce se mi libi i sedive a cerne...tak uvidime :grinning: :grinning: :grinning:

a rizeni s prevodovkou jsem si nezkousela,ale meli jsem takova auta -a me to prijde divne-jak jakoby hrabe - neverim ji a radeji tam ten kvalt taky davam sama!
24. srp 2007 v 16:57  • Odpověz
pavly, ty jo, ty to máš teda vychytané:grinning: Já se teda musím přiklonit k Haničce, že se mi víc líbí tříkolečkové, velká kola...ale já o tom vím houby, fakt soudím jen vzhled:slight_smile:
24. srp 2007 v 17:06  • Odpověz
jak já vidím maminky tak je mi až líto, že zatím nekočárkuju, až snad jednou se zadaří, budu nejtěhulovatější těhule v celým těhulákově. :grinning:
24. srp 2007 v 17:08  • Odpověz
autor
no me se to taky treba u jane libi,ale kdyz najizdi na chodnik,tak nez si kolecko dobre sedne,je to vratke- tak to se mi nelibi,vim,ze kdyz jsem vozila holky,tak nekdy lizes nanuka,drzis destnik a tak - tak potrebujes vezt kocar jednou rukou-i pres silnici-pak me to prijde nebezpecne a tak to nechci...navic jsem si uzila i doby,kdy mala rvala a museli jsme ji tahat-neslo to jinak a taky jsem ocenila stabilibu kocarku,jednou rukou vezt kocar ve druhe dita-by mi to uricte spadlo
jinak se mi velka kola libi taky-ale nedelaji se pekne podvozky se 4 kolama... no uvidime

tak jsem se zacala oblekat,ze pujdu pro colu a neco dobreho a zkusim si zapojit notas na balkone a upravovat ty fotky-abych je konecne dala vyvolat a vola mamka,at s ni jedu cistit na zahradu houby-tak jedu-alespon jdu ven,colu se pak stejne koupim a budu u telky pracovat - a zase prijdu,zatim pa :wink:
24. srp 2007 v 17:09  • Odpověz
ahojky holky, přeji vám krásný víkend, my už paříme u přátel :grinning: :grinning: :grinning: takže se mějte pááááá
24. srp 2007 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.