• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jinak piju hodně a nějak moc nesolím,jinak jsem přibrala 3 kila za týden :unamused:
5. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
Taky piju hodně a největší žízeň mám v noci a to je pak utrpení,pořád chodím na záchod,ale žízní trpět nemíním :sweat_smile: Tak já mám tak 1,5 za týden,ale jako fakt to jde moc rychle nahoru,už mám 12 kilo :rolling_eyes:
5. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz
Maruš já už mám 21 :wink: jinak doktor mě poslal do nemocnice a řekl ať se zbalím,kdyby si mě tam nechali,dojeli jsme tam a nikdo nikde,byli tam jen do 15.00 přitom mě tam poslal primář,tak ten by to měl vědět,je odtama,tak nic,jeli jsme dom a jedeme tam zírtra ráno,tak mi držte pěstičky ať nemám trombózu a jedu domů,díky,papa
5. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz
Jejda Many nestraš :confused: Ale určo to k tomu nedojde a pustí tě domů,budu držet moc a moc palečky :wink:
5. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz
Tak co many?? Napíšeš nebo ne? No pokud tě tam nechali taky asi ne .. ale já věřím,že se ozveš :wink:
6. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
ahojky hoky,
tak jsem tu zase po delsi dobe.....
Nenapsala jsem to tu,ale chytl me zachvat priprav a tak jsem se odmlcela...zacalo to hlavne tim,ze jsem se dozvedela,ze od ctvrtka budeme mit do nedele navstevu-tim se mi tak nejak neboural plan uklidu a prani a tak jsem musela zrychlit, nastesti mi ted brisko docela preje a zatim stiham,jen prani na mimi jsem odlozila az po navsteve-jelikoz budou i v pokojicku spat,tak pak pekne budu prat z gruntu....
ale kazdopadne jsem zase doobjednavala,co jsem jeste chtela a jeste neco mi chybi-ale drobnosti-co nemeli,jak slibili....
a taky jsem zacala davat trochu na hromadu veci do nemocnice-zatim spis pro pripad,kdybych musela jit s necim na chvili do nemocnice....a taky,ze jedeme pristi vikend do budejic a chci mit radeji veci u sebe......zase ne primo kvuli porodu,ale proste clovek nevi, co se zkomplikuje

tak jsem vas jen prolitla a koukam,ze many potvrzuje moje myslenky, copak se deje?????? snad tu brzy budes a napises,budu tu hlidat!!! drzim palce!!!!! :dizzy_face:

jinak taky mi kila ted skacou jak o zivot a hlavne brisko desne roste-je videt,ze ted se mimi nevyviji,ale pribyva..... :grinning: , jsem pekny hrosik!!! ale tesi me brisko ukazovat a docela sokovat,pac to nikdo netusi :slight_smile:

a jeste vam chci rict,ze se desne tesim na zitra,jdu na koncert!!!!!! snad bude mimi v pohode a ma stejny hudebni vkus jako maminka :grinning:
6. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz
ahoj těhulky :slight_smile: jsem vás nechala čekat,že :wink: měla jsem toho hodně a nestíhám všude psát :dizzy_face: tak v nemocnici dobrý,trombóza vyloučena :slight_smile: odpoledne jsem pak byla na ozvách,....... vše v pořádku,ale doktor byl pěkně naštvaný,že mě poslali včera domů z nemocnice a neudělali žádný vyšetření,co kdyby se něco stalo,že je to přece nemocnice,že tam furt musí někdo být,že to jen tak nenechá a promluví si s primářem,.....udělá bububu :angry: ale je to fakt manžílek včera taky pěkně zuřil,co to je,že nás v nemocnici nevezmou,kdyby se nedej bůh něco stalo

jinak pak mě po ozvách pan doktor prohlížel a jak viděl tu moji nohu tak se zhrozil a už mě posílá od příštího týdne na vyšetření do porodnice,že prý už budu ve 38.t tak klidně můžu rodit,tak mě přenechává už porodnici :wink: takže možná už budu příští týden rodit :wink: záleží na nich :slight_smile: asi se mi splní ten můj vysněný 38.t :grinning:

holky ale ta noha je fakt brutus a bolí jako čert :frowning2:
6. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz
Pavli kam jdeš na koncert :wink:
jinak jste moc hodný,že tak na mě myslíte :wink: nebojte já na vás taky myslela,že nemáme sice čísla,ale mám už tel.na jednu co si píšeme v 3.trimestru a ta by vám dala vědět,já bych jí poprosila,ale teď už mám čísílko už i na Pavlínku,tak můžu napsat jí a ona vám to vše vyřídí :wink:
6. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
tak uvidíme co bude příští týden :wink: dobrou noc a sladké sny :slight_smile: pohlaďte bříška,taky hladím :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
Krásné dobré ráno :slight_smile:
7. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem tu na skok nakouknout!
many-tak to jsem rada,ze je to takhle a je fakt,ze jsem neverila ocim,kdyz jsem cetla,ze te z nemocnice poslali domu....u nas se tam zase bojime jet i preventivne,protoze si te tam nechaji pokazdy :confounded: ,.no hlavne,ze jste v poradku!!!! :wink:
a jestli bude mimi uz ted na svete-no ja se zblaznim,to je mazece!!!! toto letiiiiiiii :fearful: :fearful: :fearful:

many-jedem na haberu (no laska od zakladky noooo :grinning: )a jedem do plzne-neriskujeme prahu az na konci mesice,radeji driv :wink: - se tesim jak harant!!!!!!!!!!! :sweat_smile:

takze letim uklizet,at zitra navsteva muze dorazit,kdyztak jeste juknu,zatim pa a pusinku pro briska :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
jééééééééé Pavli,taky jsem chtěla jet, bude v Olmiku,ale to budu mít buď po porodě nebo před,takže mám smůlu,já miluju ty starý pecky od Team,to bude super koncert,závidím :wink:
7. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz
autor
tak mam kuchyn skoro hotovou,i mrazak-neveslo se mi tam uz nic,tak huraaaaa,ted jdu na dalsi kus bytu

many - joooo presne TEAM to je onooooo, kdyby to byl jen habera,tak ani nevim,ale team- to musim!!!!! prave u nas bliz nejsou,hruza,ale ta plzen snad pujde,je to tak hodina a neco cesty,to jeste jde :wink: , naposledy jsem na nej musela do hradce kraloveho a pak jet nocnim rychlikem ve 2 z pardubic do usti-tam jsem tenkrat pracovala a bydlela,abych byla v pul 8 v praci,mela jsem to jen tak tak,ale stalo to za to :grinning: (ale ted jako tehu bych to nezvladla, uz jen premyslim,co budu delat,kdyz nemuzu do kotle,nemuzu skakat!!!!! i to bude omezeni,ale alepson to stiham)

tak ale verim,ze ty si to treba budes moc uzit pak,az bude dalsi tour,protoze u vas koncertuji dost :wink:
7. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz
Pavli do kotle nechoď :wink: raději si někde pěkně sedni,nevíš jak na tebe bude působit ten dav lidí,aby nebylo velký teplo a neudělalo se ti zle :wink: to bys pak měla po koncerte :frowning2:
7. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
jinak si ho teda pořádně užijte :wink: a už moc neuklízej,odpočívej,už si toho dnes udělala hodně :wink:
7. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
many neboj,nejsem cvok,ke kotli se ani nepriblizim a i listky jsme si koupili na sezeni-ja teda poprve v zivote :grinning: , taktez s oblecenim mam jasno,nejlehci tricko, vodu s sebou a milacek vse ostatni hlida....snad mi bude dobre,verim,ze jo, zase vim,ze nejdulezitejsi je ten podnajemnicek....a jemu to prizpusobime,ale bude to pro me teda hodne jine.nevadi,hlavne,ze vubec muzu jit, me ty tydny vysly lip nez tobe.....

a diky za prani, snad to tak bude...

jen s uklidem si pokoj jeste nedam,mam limit do 2 hodin,pak si musim pro pudinky-ta moje zavislost a pak uz jen lezet do odjezdu :wink:

a copak delas ty? odpocivas????
mas nervy, co a jak bude? nebo jsi v klidu?
7. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
já ležím u bedny a sem tam lítám k netu :slight_smile: abych tu nohu měla spíš nahoře jak dole,jinak jsem si taky předtím chystala jen autosedačku a na ní deku a do košíka taky deku,kdyby náhodou,abych měla vše už úplně nachystaný a manžílek mi pak ty věci jen vzal,on by chudák půlku určo zapomněl,jak bude nervózní :grinning: jako dala jsem nahromádku další vložky co mi tam doveze druhý den a pro Ladíčka výbavičku až pojede z porodnice,doveze mi to druhý den ať to tam mám,než pro nás pak pojede,tak ať už jsme oblečení :grinning: :grinning: :grinning: jinak nervózní nejsem,jen přemýšlím furt,jestli si mě tam nechají nebo ne,každý doktor je jiný že a třeba mě s tou nohou tak nechá nebo se mi ta noha zlepší :wink: no možná budu trochu nervózní co bude :slight_smile: ale jinak na porod se hodně těším a ráda bych příští týden rodila,můj vysněný 38.t :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz
ahojte holky taky melete z posledního? já posledních 14 dní jo.....a kaj do porodu? :sweat_smile: fakt už nemůžu sem unavená nic nevydržím spát se mi chce u toho kontinuálně žrát....many s nohou opatrně tromboza není sranda :wink:
7. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
tak prave mi pro dnesek s uklidem padla,ted pockam,az uschne kus,co jsem vytrela,porovnam to,vykoupu se a hura ven,je tam bozsky,ale ja musim halvne nakoupit :confounded: ,no neudelam nic,vezmu to ale pomaloucku prochazkou.....

many-o tom chystani -u nas to bude stejne,musim si to zabalit s sebou rovnou,milacek nenajde casto ani sve veci,natoz neco jineho :grinning: , a kdyz bude zmateny,tak zvlast!!!!tesim se na pristi tyden,az budu uz jen prat a cancat.... :dizzy_face:
s tema doktorama je to fakt vsude jine,u nas si te nechaji fakt i s prdem,proste jsi tehu,neco se ti nezda a uz lezis....je to sice fajn,ale nekdy je to zase na prd,protoze se bojime tam jet na konzultaci,ze si te tam hned nechaji....vsechno ma sve,snad si te dobre pohlidaji a nechavaji te v pohodli domova,to je super :wink:
-s porodem-no muj vysneny je taky 38tt,teda za predpokladu,ze se mi ma mimi narodit do TP,pokud je mi dano,abych donosila,tak si moc preju TP a dyl,protoze chci mooooc racka :grinning: ,takze uvidime a ve finale se ted jen modlim,at mam v klidu ukonceny 36tt a pak dej se co dej :dizzy_face:

luci- o mleti z posledniho mi nemluv!!! i ted uklizim byt pred navstevou na etapy-to neznam :rolling_eyes: ,atd,atd,zvladnu pul veci a jeste jsem za ne vdecna,jako ted ty dva dny,kdy jsem dokonce ani nezvracela!!!!! miminko mi pomaha-vyjimecne,je to zlaticko!!!! snad mi to neda sezrat pristi tyden nebo od zitra,az navsteva dojede :grinning:

no nic,jdu se udelat peknou a protoze je krasne,tak jdu vsem ukazat moje brisko!!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
ahoj Luci - naštěstí je vyloučená :slight_smile:
Pavli - tak se pěkně našlechti,nakup,odpočívej a připravuj se na koncert,budeme na tebe vzpomínat a tiše závidět :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz
many tak to jo...ale furt myslet na tu nohu hore ja taky ptrava co? :grinning:
týjo děvuchy vy za chvilu rodíte :astonished: :astonished:
7. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz
jinak moc práce ti to šlechtění nedá,jsi pěkná těhulka :wink:
7. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak nakukuji co nového a jdu vám oznámit,že tu teď o víkendu nebudu,kdyby byla po mě sháňka :sweat_smile: Odjíždíme na Slovensko,konečně vypadnu z města,alespoň na ten víkend :wink: Tak se tu mějte pěkně a nezlobte :slight_smile:
9. kvě 2008 v 06:52  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu sem na skok,od vcera mame navstevu,stihla jsem si vse krasne poklidit a tak jsem byla spokojena!!!! :wink:
Koncert dopadl dobre,mimi poslouchalo a nezlobilo,cely jsme ho nakonec odstali a ja si to fakt uzila-jen skakani jsem teda vzdala,noo :rolling_eyes: :grinning: ,vic priste
Ted zase letim,navstevu mame az do nedele,takze si to uzivame a doma urcite nebudeme,planujeme vylety a tak :sunglasses:
Marusko-uzi si vikend :wink:
Ostatni-at se mate taky dobre a nic vas netrapi!!!!!!!
9. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz
tak mě trápí angína ránose vzbudím a knedlík v krku tak jdu ležet..venku už ted 18C a slunko...bože to jsou muka ale krk bolí jako čert :frowning2:
9. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak Maruška je na výletě :wink: ta se má :slight_smile:
Pavli tak to je fine,že más super zážítky z koncertu :slight_smile:
Luci chudáčku,ty ať jsi teda brzo fit :wink: ať tě ta angína dlouho netrápí :frowning2:
jinak teda holky,čím víc se mi blíží porod tak je mi čím dál tím líp,pořád dlouho spím a už nemívám moc motáky,akorát má teď problémy s těma nohama :angry: no muselo se něco najít,že,aby mi zase nebylo úplně skvěle :wink:
10. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahooooooooooooooj :grinning:
Tak mě tady zase máte,jsem fakt šťastná,že už jsem doma,unavená,uchozená,ale šťastná :wink:
Domínek byl zlatíčko,zvládl to se mnou a ke všemu ještě vyrostl :sweat_smile: Počasíčko nám vyšlo nádherně,celou sobotu byl pařák a byli jsme v zoo,tak obrovskou zoo jsem fakt ještě neviděla,v nohách mám snad tisíc mil :slight_smile:
11. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky,tak se zase hlasim po super prodlouzenem vikendu!!!!! :dizzy_face:

Meli jsme se naprosto super,jak pise Maruska,pocasi nam teda pralo, taky jsme nachodili tisice kilometru, byli jsme v zoo,ve varech na kolonade, u nas v parku......... I moje chobotnicka si trochu dala rict a ikdyz stale radila a kopala,tak alespon brisko moc netvrdlo a dokonce jsem 2 dny nezvracela...(az teda posledni dva dny jsem litala i v noci,uz jsem asi byla hrozne utahana,moc jsme nespali a neodpocivali....).

luci-uz je ti lip? ja mam taky pocit,ze ten krk neni uplne ok, snad na me taky neco neskocilo,snad je to fakt jen ta unava....
many-jsem rada,ze je ti lip,alespon na chvili,vid :wink: ,jen tak dal, ale ten tvuj tt me fakt zacina desit - asi za tebe,ty to mas fakt za par :fearful: :fearful: :fearful:
marusko-me taky sneccatko behem toho vikendu vyrostlo! ja snad citim i po minutach,jak se zvetsuje :sweat_smile: :confused:
12. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahoj Pavly :wink:
Jsem na tom stejně,pořád mi táhne bříško a napíná se,cítím jak se Domínek rozvaluje a bříško roste a roste :confused: Jsem zvědavá kam až chce vyrůst,já mám pocit,že větší snad být už ani nemůže :sweat_smile:
No many se to opravdu blíží,už se těším na Ládíka :wink: A hned potom na Sneccatko :slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
ahojky marusko
jo presne,bricho mi desne tahne,chodim ho pozorovat kdykoliv jdu kolem zdrcadla :grinning:

a nase šneččátko jednou tak radilo,az mu kamoska sla zpivat snecku, snecku, vystrc ruzky......-a ja spontalne pridala a dostanes pres paruzky...... :grinning: ,chudacek vid, zatim nic vystrkovat nesmi,ale spinkat by nekdy neuskodilo :grinning:
12. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.