• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
hojte babuchy..líp mi je trošku..ale hlava nebolí a nemusím paralen, ale rypák má rozedřený opravdu ukázkově a dneska tu je tak 30C brutál...a ve tři jdu na kurz ale nebudu plavat at se vyléčím...jen budu poslouchat přednášku
12. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
ahojky luci,tak alespon tak,ikdyz bych ti prala,at je ti jeste lip
ja uz mam kurzy za sebou.....a zacina se mi hlavou honit,ze tu fakt do 4 tydnu treba mimi muze byt,tak se mi honi,co me vlastne ceka...docela zvlastni pocit,
tak si pekne poslechni do ceho jdeme!!!! :grinning:
ja se pujdu umyt a chci vyrazit ven-konecne koupit tu lovelu-dneska jediny cil :grinning:
12. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jo pavly mi to taky začíná docházet...to je síla co...už to ne nadosmrti mít dítě ne jen se postarat do 18-ti.Ale co.....holt se musíme poprat :grinning: :wink:
12. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
luci-jo presne tak......premyslim,co nas ceka, nekdy me desi,ze se ztratime my dva,jindy zase mam pocit,ze se bez mimi nenajdeme.no mazec,ale stale se tesim,tak to je dobre....
a taky mi zacina dochazet porod,nebojim se ho,ale spis premyslim,jak ho zvladnu,jestli budu hysterka,nebo budu v klidu, nevim,co me ceka,takze ani nedokazu pochopitelne odhadnou sve reakce.umim byt hystericka a umim byt i naprosto vyrovnana....tak si tak rikam,co me ceka,ktera ta variantna nastane, rada bych spis tu druhou :grinning: -to bude v priprade,ze vse pujde,jak ma.....
12. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz
pavly to jsi jako já..taky dovedu kvalitně jančit ma druhou stranu jsem kliďas...ale uvidíme...prostě budem mámy tak se s tím musíme srovnat
12. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak jsem z vyšetření z porodnice doma a příští týden se uvidí,asi mi budou vyvolávat porod,aby mě netrápili s těma nožkama :slight_smile:
13. kvě 2008 v 10:29  • Odpověz
Many jejda,že by příští týden už tady byl Ládík?? :dizzy_face: :dizzy_face: No závidím,ale já si na toho svého chlapečka ještě chvíli počkám :wink:
13. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
týbrďo..many držím palce at to zvládneš...mě se to taky krátí
13. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
jj luci taky,taky a Pavlínce ještě víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No holky nějak nám to uteklo,já teda ještě času dost :slight_smile:
13. kvě 2008 v 11:56  • Odpověz
maruš neboj jak se překulí třicítka tak uvidíš ten fičák :grinning:
13. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak tak mně to hrozně utíká i ke konci :wink: někdo říká,že se to vleče,ale mně teda ne :slight_smile: no moc se už těším a jestli ty nožky nepřestanou tak bolet a budou ten porod vyvolávat,tak doufám,že to bude rychlý :grinning: jdu se natáhnout na gauč,tak se tu mějte,pa pa
14. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
ahojky holky
many-no neeeee, ty budes maminka mozna uz pristi tyden,me snad svihne!!!! :fearful: :dizzy_face:

-jinak je to fakt ficak,me to teda taky leti,vic,nez bych si prala!!!! mame konecne ukonceny 34tt a ted jeste do toho 36 a budu stastna jako blecha!!!! Vcera jsem byla u doktora,takze je to OK,jsem zavrena....ikdyz me dosta zacina pichat v podbrisku a bala jsem se,snad jen miminko dela psi kusy :grinning:
-taky hlasim,ze jsem vcera zacala prat!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem z toho jak u vytrzeni,normalne jsem chodila pozorovat pracku,jak kdyz jsou mi asi tak 2 roky :grinning:
-no a jinak se snazim byt neustale venku,co to jde (treba v pondeli jsem neusla ani krok,tak jsem lezela cele odpoledne u otevreneho balkonu,ale dneska snad zase vyrazim na zahradu....) a na vikend se chystame do budejic, tak snad jeste chvili bude pocasi prat!!!!

no tak se hlidejte a nejvic ty many!!!!!!!!!!! myslim na tebe :wink:
14. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
ahoj Pavli tak ses už dala do praní ju :wink: počkej to žehlení nebo už žehlíš :wink: já z toho pak šílela,se nezdá,ale je toho dost a jak je to malíčký,tak taky nejsme zvyklý to žehlit,tak mě to už ke konci teda vůbec nebavilo :grinning:
Pavli bývá ti pořád ještě zle,že jsi v pondělí ležela :frowning2: nebo jsi byla tak unavená :wink:
no já jsme hrozně zvědavá co budeš mít jestli to bude holčička nebo chlapeček :grinning: :grinning: :grinning: to je krásný,že jste to vydrželi :wink:
no holky zachvíli budeme chovat všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak co ten sraz na nevěstách,jak se předtím plánoval,už byl nebo ne :wink:
Pavli díky,že na nás myslíš :slight_smile: neboj příští týden se uvidí co bude a pak hned písnu,abys dala holkám vědět :wink: třeba nožky přestanou bolet a bude to dobrý no a nebo se může stát,že se Ladíkovi bude chtít dřív na svět a bude tu rychleji :grinning: ale jen ať je zatím v teploučku :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
pohlaďte bříška těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem zase tu, vybojovala jsem si notas od milacka..... :slight_smile: musim lezet,chobotnice desne radi,az knucim!!!!
¨holky,v cervnovkach se rodi,pomooooc je to tady, zacina to byt hustyyyy,vid many-ty vis asi sve....

many-byva mi spatne, stale zvracim a tak...ale je to stale stejne,takze jsem uz na to tak zvykla,ze to proste neresim,jen si tomu prizpusobuju svuj cas.....v pondeli jsem ale nezvracela,mela jsem ale obri tvrdnuti,nepomahalo magnezko,neslo mi chodit ani na WC,taki jsem poctive lezela a lezela....¨
jestli je to holcicka nebo chlapecek-to me taky zacina zajimat vic a vic,jak se desne tesim..... :grinning: ,ale je to tak kra¨sny to nevedet,je to neskutecny,jak to vsichni resi,jak se dohaduji a o to vic se snad i oni na to mimi tesi....

a kde litate,jste v poradku???? no snad jo a hlavne many!!!! porad myslim na to,ze to uz mas za par....ze jsi na rade!!!jsem z toho hotova....

a ja jsem po navsteve vrhla sve sily na prani a to zehleni-teda toho jeeee,jak peru i to,co neni na novorozene,ale treba i ty velke vecicky-tak to je pracek!!!!!
a musela jsem se smat,u prvni pracky jsem chodila k pracce na ni jukat-jak kdybych prala poprve....

posilam pohlazeni vsem chobotnickam v docasnych domeccich.....
15. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
ahojky miminy :o))
tak rozeni zacalo... vcera se kamaradce narodil Matěj ... 3,11kg a 52cm :dizzy_face: dneska asi vyrazim koupit darecek a pranicko :o))
Many - doufam, ze zvladnes porodit pristy tyden, aby se to dovedela :wink: posledni tyden v kvetnu totiz budu cely tyden mimo internet, pracovne pobihat nekde v polich... tak to Ladikovi nejak vysvetli :slight_smile:
16. kvě 2008 v 07:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Kristý - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo já mu říkala,že by se mi líbíl datum 21.5 :slight_smile: ale teda k doktorovi jdu 20.5 no tak uvidíme,to už asi hodně záleží i na těch nožkách,jestli mě budou furt zlobit a kdyby mi to vyvolávali,tak by to bylo už třeba hned 20.5 ale bůh ví,třeba mě nakonec nechají trápit do termínu,no uvidíme :wink: jinak kdybych porodila,tak mám číslo na Pavlínku,tak bych poslala sms a ona by dala vědět :wink:
Pavli - tak to jo,ty ses těch nevolností nezbavila no uvidíš,druhý těhu bude třeba úplně bez ničeho :wink: jinak už se nám to fakt pěkně krátí :grinning: no těším se na to co bude ta tvoje chobotnička :grinning: jestli Terezka nebo Martínek :grinning:
16. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
jinak co prádlo,už máš vyžehlený nebo ještě ne :wink: to je halda,že :grinning:
16. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
a kde jsou další těhulky :wink: Maruška a Lucka :wink: odpočívaj :slight_smile:
16. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz
tady semmmmm...holky u nás se taky rodí v červenci :frowning2:
já vaříkuju jím, koníkuju, uklízím...no jsem na roztrhání :grinning:
16. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
jééééééé už se tak rozrodily :frowning2: no tak ať jsou hlavně v pořádku i maminky i mimča
16. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
no já místo abych ležela u bedny tak sedím u netu a trpí mi nožka :grinning: ale mě to prostě nebaví furt ležet a když sedím a dám nohy nahoru,tak si to břicho tlačím nahoru k prsům a to je nepříjemný :unamused: no co,to už musím vydržet :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz
no jedno miminko je bobek přišel na svět 30tt ale vývojeově na 24tt uskřinutý pupečník, bojuje..ale moc šancí nemá :cry:
16. kvě 2008 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
jsem tady,dneska jsem měla velký úklid tak jsem fakt Ko a teď budu už jenom odpočívat :slight_smile:
Luci bože co to čtu :fearful: No snad není pravda,chudáček maličký,držím mu moc palečky,aby to zvládnul,no já mám termín měsíc po tobě,takže čekám,že v srpnu to taky někdo prolomí dřív,ale nikomu bych to nepřála :pensive:
16. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
ahoj těhulky :slight_smile: jak se daří :wink: taky u vás prší a prší :wink:
19. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahoj many :slight_smile:
jo prší a kůň přestal fáchat,zapli ho až teď,takže dneska nejen,že ubrečený den,ale taky unuděný :sweat_smile:
A co ty holka? Co kontrola u Dr.? Kdy je další? Ať víme,kdy tě tady nečekat :grinning:
19. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak vcera jsem vas pozdravit nemohla,kun jeden zatracenej,tak sem jdu alespon na chvili dneska....

-tak co many,jak jsi na tom,zacinam mit za tebe nervika,ale ty se urcite tesis,to je dobre,mas uz krasny tyden tehu :wink:

- no opravdu doufam,ze tech nedonosenatek uz bylo dost,staci a uz jen pekne vypecena miminka,at se netrapi ani oni,ani maminky!!!!!! :frowning2:

u nas bylo vcera taky osklivo,dneska sviti slunicko,tak uz zase planuju na odpoledne vychazku,takze musim rano pohnout!, vcera jsem hlidala neter,tak nebyl moc cas.....ale co me ted trapi jsou neskutecny bolesti zad-u lopatek,nemuzu chvili postat,posedet,ani lezet,hruza,takze mam dny pekne otravene....mam to asi z toho vecneho zehleni,co ted delam,trpim na to i mimo tehu,ale ted je problem,ze se nemam jak narovnat a protahovat,kdyz ty moje uvolnovaci polohy jsou na brise nebo na zadech...no snad to zase odezni.....
jinak je mi asi tak nejak dobre (ikdyz vcera v 10 vecer jsem zase vratila vse,co jsem za 2 dny snedla...),asi jedine,co mam,je podivna bolest-tlak v podbrisku vzdy rano a vecer....asi normalni,takze to neresim :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
čaute babuchy hlásím posly...po ránu mě budí 2-3 stahy jako ms bolesti ne každý den ale sem tam jo no fuj totok
jinak miminku co se narodilo dřív se daří lépe což je supéééér :dizzy_face: mám radost že se šílené obavy nenaplnily..... :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
ahojky holky se zase hlásím po dlouhé době. TAK co nového?Já už jsem tu nebyla ani nepamatuji.Many tak co?už máš poslední týden co?HOlky a jak je v těhotenství?
20. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
ahojky,na skok zdravim z notase od milacka,jen jsem davala fotecky
zada strasne dal boli,takze jdu lezet,jen zdravim
luci-poslicky uz mam taky!!! kazde rano a vecer citim podbrisek jako pri mrsce :slight_smile: a dneska jsem to citila i kolem obeda :confused:
-jsem rada,ze nedonosenatko se ma dobre,moc na nej myslim a drzim mu i rodicumk palce!!!!!!!

majinka-ahojky a jak se mas ty???¨
many-tak jaaaak, jsi jeste cela :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:
marusko-tobe ty tydny taky nejak skacou neeeeee :fearful: :fearful: :fearful:
20. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.