• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky, Pavlinko, gratuluju konecne k poradnemu brisku, ted uz jsi fakt prava tehule :wink: .Moc ti to slusi.
I kdyz na Marusku nema asi nikdo, ze :grinning:
Holky, drzte se, uz to mate skoro za par.
Maji, ahojky, kde ses toulala?
Papa
20. kvě 2008 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: včera jsem nestíhala psát,protože jsme valili k sestře na návštěvu a byli jsme tam až do 19,00 tak pak už jsem na net nešla a čučela na Ulici,... :grinning: a musím si dobít kredit,tak jsem nemohla ani Pavlínce poslat zprávu,že jsem celá,ale mohla jsem od manžílka,že :wink: to mě nenapadlo :grinning: :grinning:
jinak vše ok a budou mi teda vyvolávat porod,mohl být už Ladíček včera na světě,ale nemám připravený čípek ještě,že by to mohlo dlouho trvat a být bolestivější,řekl mi,že to moc nedoporučuje a co já na to,tak jsem řekla,že budu ještě raději ležet,než aby pak byly problémy s porodem :wink: tak zase jedeme v pátek,tak se uvidí :wink: snad ten čípek bude už lepší :wink:
holky nevíte radu - aby se zkrátil nebo něco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2008 v 07:53  • Odpověz
no nakonec to dopadne tak,že ještě porodím sama bez vyvolávačky :grinning: :grinning: :grinning: ale oni mi to chtějí hlavně vyvolat aby nebyli asi nějaké problémy s těma nohama,protože dřv jsem chodila opíchávat křečový žily,tak mi primář řekl,že mi i po porodě ty kotníky opíchají,kvůli nějakým sraženinkám nebo co,prd tomu rozumím a že to bolí,kdyby ty nohy jen natýkaly tak by nemuseli nic vyvolávat,vše je jinak OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jdu se nasnídat a zase se tu pak určo ukážu :wink:
ale co jinak vy :wink:
21. kvě 2008 v 07:57  • Odpověz
Pavlí máš krásný bříško :slight_smile: už pěkně vyrostlo :slight_smile: a držím pěsti ať tě ty záda nebolí :wink: to je hnus :frowning2: já mám naštěstí furt klid
21. kvě 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
ahojky holky
hani- no jooo,je nacase ukazata,ze to mimi nebude kradene!!!!! :grinning: vsem ted pupek nastavuju-teda,kdyz bylo teplo,ted jsem zase zachumlana a zase netehotna....

many-teda s tema nohama si taky uzivas,ja doufam,ze me ta zada prestanou bolet,jakmile prestanu porad zehlit a zvedat tezke pradlo-vim,ze na to trpim,mamka mi denne dela masaz,takze snad se to nerozjede vic,ale vecer mam opravdu uz hodne dost,rano je to lepsi....

jinak s kreditem jsem na tom stejne,mam tam ted asi 6 kc,takze taky jsem rikala,ze musim urychlene dobit a dam si tam uz ted asi hodne,at mam klid,abych nebyla zaskocena :grinning:
milacek sice tel. mit bude,ale je mi jasny,ze hned zacne volat a neprestane az dokud nespadne pod stul....tam se necapu :grinning:

a k cipku,ja si zatim moc nezjistuju,co jak zabira-protoze verim,ze me se to tykat nebude a nerada se zatezuju dopredu necim,co by me mohlo nervovat....ale nejak si pamatuju to se sexem,ze asi do 36tt sperma nijak neovlivnuje nase uzavreni,ale snad od 36tt nebo 38tt (rikala nam na kurzu PA) ze sperma ma opravdu ucinek nejakou latku,ktera pomaha otvirani - a nevim,jestli konkretne ten cipek,myslim ze joooo :wink: Kazdopadne jsi v tydnu,kdy to na tebe zabirat muze a nemuze ti to ublizit,takze radim jen toto :dizzy_face:

kazdopadne na tebe stale moc myslim,ikdyz tu nejsem,jsem nejaka hotova z tech porodu,fakt je to blizko a blizko a blizko :slight_smile:
21. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak především zdravím majinku a Haničku :slight_smile: Ráda vás tu vidím a ještě raději bych viděla pozitivní testíky :dizzy_face: By to chtělo konečně novou těhulku,tady se už blíží porody a co potom budem dělat až nakonec porodím i já bez těhulek :sweat_smile: Tak holky šup do toho :slight_smile: I když jsem vypátrala,že Misicka455 (určitě víte,která,chodila k nám na BRMS) už je taky těhule,ale nějak se jí k nám nechce :slight_smile:
Jinak já se mám dobře,zatím mě nic netrápí,akorát jak je horko a moc chodím tak mě napuchají nohy a docela festovně bolí,ale to je úděl a už jsem si koupila krémik ElastiQ Relax právě na oteklé nohy v těhotenství a je fakt super,po něm mi je moc dobře a nohy tolik nebolí,takže jenom a jenom doporučuji :dizzy_face:

Jůů many neříkej,že by to mohlo být už teď v pátek :sweat_smile: to nějak rychle uteklo,vždyť mám pořád v paměti tvoji větu jak jsi psala: "Holky,já jsem asi těhtoná :sweat_smile:" Byla jsi první z nás,tak jsem si tě uchovala v paměti a teď vidíš,už je čas porodu :slight_smile:

Pavly ani nemluvím,ta byla druhá a už je to taky za pár ... Lucenek a ... jááá :sunglasses:

Holkýýý,to je super,za chvilku budeme všechny mámy :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak to mi radí více lidí :slight_smile: sexovat :wink: tak asi na to dnes budeme muset vlítnout víckrát :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyby se mi chtělo,jsem už taková líná :grinning:
21. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
jj many sex je nejlepší vypuzovač miminka těsně před porodem,tak do toho :grinning: :grinning:
pak máš 6 týdnů utrum :sweat_smile:
21. kvě 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
ahojky,zdravim od mamky...
many-no o sexu ani nemluvim, musim se priznat,ze ja mam ted hrozny chute,ale nic z toho nemam :unamused: ,takze me to predem nebavi (me oblibene polohy jsou jaksi nemozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),milacek by stale mohl kazdy den :grinning: ,ale jsem za to docela rada,protoze kdyz nekdy ctu,ze musi chlapa donutit,tak jsem rada,ze my pritahujeme tatku ikdyz jsme dva a snad jeste vic :dizzy_face:
a o lenosti uz many ani nemluvim,praaave, neni to ono,co,ale jestli to zabere-tak to za to stojiiiiii :sweat_smile: ,tak sexu zdar! :dizzy_face:
21. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz
Pavly tak já jsem ta,kterou to pro změnu nebaví :sweat_smile: Připadám si jak hroch s tím mega břuchem a neforemná a neohrabaná a raději se sexu vyhýbám :pensive:
21. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
no marusko,vzdyt ja to tak pisu,ze chute mam vic,nez pred tehu,ale to je jen chut, skutek utek,jak pisu taky z toho nic nemam prave kvuli brichu a tak se taky vyhybam :grinning: asi jsem to spatne popsala :grinning:
21. kvě 2008 v 17:28  • Odpověz
Dobre ranko... zdravim maminy :o)))

Pavlínko..... konečně máš taky pořádný břicho :wink: Moc ti to sluší.
Marusko ... krasny fotky :dizzy_face:
Many ... nemuzu se dockat, kdy si tady prectu, ze uz je Ladik venku ... uteklo to strasne rychle, co?? Myslim na tebe, at to jde tak jak ma a at te Ladik moc netrapi.

Jinak v utery jsem zase videla svoji sestru... uz je to taky kulicka... no, taky uz ji moc casu nezbyva... jeste cca 50dni a taky to bude venku. Jen kdyz jsem vydela to popraskany bricho, a to ho maze dvakrat denne, tak si ty deti snad jeste rozmyslim..... a nemohla bych ho nosit treba v batohu misto v brise??? :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 06:45  • Odpověz
Ahoj holky, teda Pavly, máš luxusní bejváček pro miminko :dizzy_face: Však už bylo načase:slight_smile:
Přeju všem pohodičku! Moje kamarádka má termín zítra a taky by už tak moc chtěla chudinka, že si dává vínko, koupel, sex, tančí břišní tance - denně už od pondělka a furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: no tak ten sex stejně neproběhl,usnula jsem rychle jako mimino :grinning: a dnes už to nehrozí před prohlídkou :grinning: tak nic,uvidíme jak zítra dopadneme :wink:
22. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
čaute holky
máme to ale pěkně rozděkený že?
many květen
pavly červen
já červenec
maručka srpenec :grinning:
22. kvě 2008 v 15:27  • Odpověz
ahojky maminy :slight_smile: Many, připojuji se k zástupu nedočkavců :slight_smile: :wink: je to děs jak to rychle uteklo.... si taky vzpomínám, jak jsi jako první napsala že.... no ostatně vzpomeňme si, jak to rychle uteklo do svatby...

Pavlínko, na tebe pořád moc moc myslím, skoro denně si vás dočítám, abych zjistila, jak se máš i se svojí chobotničkou a jestli tě moc netrápí :wink: :slight_smile: I Vráťa se občas ptá, jak těhulkuješ :wink:

Maruško, ahojky :slight_smile: ty si těhulkování celkem užíváš viď? To je super, jen tak dál, pohlaď za mě Dominička :wink: :slight_smile:

Luci a co ty? Taky si užíváš viď? A jak připravujete vaše první "mimi" na malého vetřelce?

Holky, moc moc na vás myslím a hlavně pro many - ať vše jde tak jak má a Ládík ať tě moc netrápí, že mu vzkazuju :wink: :slight_smile:
22. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz
Ahoj Lucinko :slight_smile:
Moc a moc si to užívám,i když k tomu patří určité trápení,ale za miminko,to určitě stojí :slight_smile:
Utíká to strašně rychle ani se nenaděješ a budeš taky těhulka :wink: Moc ti to přeji,tvůj čas taky přijde :slight_smile:

Lucenku tak vidíš to mě vůbec nenapadlo,že jsme si to tak krásně rozdělili :sunglasses:
22. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz
luci jo užívám už jsem ve fázi kdy spíš přežívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co nějak bylo nějak bude..... :grinning:
maruš že? měsíc po měsíci...teda vidím že letní měsíce do listopadu byby na plození dětí hodně úspěšné :grinning:
22. kvě 2008 v 17:01  • Odpověz
No to teda jo :grinning: Pak už všichni zalezli jako krtci do své nory a už by mohli zase začít vylézat :sunglasses:
22. kvě 2008 v 17:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak v pondělí jdu na vyvolávačku,máme tam být v 5 ráno :wink:
23. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz
Wow :sunglasses:
To mě podrž,ta už v pondělí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Držím moc palečky a přeji pohodový porod :wink:
23. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz
Maruško díky :slight_smile: jak budu pak schopna,tak hned napíšu Pavlince :wink: a ona vám všem dá vědět :slight_smile:
23. kvě 2008 v 17:24  • Odpověz
To budeš moc hodná,už se těším na Ládíka :slight_smile:
23. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz
Manyyy ... uz v pondeli?? tyyyjo a ja tu zrovna nebudu.... ale az se vratim za tyden, tak ty uz mozna budes s Ladikem doma... a budes nam vypravet, jaky to bylo :dizzy_face: je to uuuplne neuveritelny
Budu na vas myslet ....
23. kvě 2008 v 18:25  • Odpověz
ahojky holky tak jak to jde?
Pavly ty máš už tak krásné bříško :slight_smile: a krásné albíčko. Maruško taky ti to moc sluší, porhlížím jedno albíčko za druhém, tak dlouho jsem tu nebyla :(

taky je u vás tak krásně jak u nás?co plánujete na víkend?

Many jak se cítíš týden před?
24. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: díky moc :wink: jak pak jen budu moct,tak se tu za váma ukážu :slight_smile:
Maji - cítím se dobře ale ty nohy mi natýkají brutálně,to je normoš hnus :grinning: nechtěla bych je takový mít furt :wink: chtěla jsem si je vyfotit na památku,ale pak jsem si to rozmyslela,raději se na takový fotky nedívat :grinning: takže fotit si je nebudu :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz
Many, tobě se to kráááááááátí, teda prakticky už finíš.
Natíkají ti nohy? :unamused:
24. kvě 2008 ve 12:21  • Odpověz
Many tak tě pak očekáváma s líčením všeho co se dělo :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ježiš to fakt letí :astonished:
24. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
ahoj rezetko - tebe už jsem taky dlouho neviděla :wink: no nohy mi natýkají brutálně :grinning: kotníky :wink:
ahoj Luci - jo,jo,doufám,že to bude rychlý a bezbolestný :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.