• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Many a budeš rodit v OL?
Rychlý a bezpolestný porod taky chci, kde se to kupuje? :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz
budu rodit ve Šternberku :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jj, ten si prej hodně chválí :wink:. Ty nohy ti začaly otíkat až někdy ke konci?
24. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
né mně už natýkají dlouho ale od začátku května mi levá začala natýkat o dost víc a nemohla jsem na ni skoro vůbec chodit,poslali mě do nemocnice na ultrazvuk žil,jestli jsem nedostala trombozu,ale naštěstí - vyloučená :wink: ale dřív jsem chodívala i na opíchání křečových žil :wink: no ale kvůli tomu,že to tak hodně otýká a bolí už mě obě,když na ně chodím,tak proto mi to vyvolávají a pak po porodě mi to zase nějak prý opíchají teda kotníky,kvůli nějakým sraženinkám nebo co :unamused: jsem z toho jelen,ale už se těším až to budu mít za sebou,je to fakt nepříjemný,kdyby jen natýkaly,tak to neva,ale že bolí :unamused: no do pondělka už to vydržím,musím spíš ležet nebo sedět s nohama nahoře :wink:
24. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
jinak se cítím úplně super,spíš 9-10-11 hodin,záda mě vůbec nebolí a tlak už mám dobrý,žádný motáky,takže teď jen ty nohy,jinak mi je fakt skvěle :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz
spím :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz
Tak hlavně, že to mají pod kontrolou a že můžeš spát :wink:. Jak se připravuješ psychicky? Žádné obavy, strach?
24. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
ahoj,ležím u bedny,tak jsem zase nachvíli odběhla,abych tady polítala diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
rezetko - jsem v pohodě,akorát pořád přemýšlím jak dlouho to bude asi trvat,někomu to trvá pár hodin,někomu do dalšího dne,tak možná jen z toho mám trochu obavu,ale prostě si říkám,že to bude určo rychlý,tak se uklidňuju a moc se těším,že už Ladíka uvidím naživo :grinning:
24. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: teda začínám být pěkně nervózní :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2008 v 16:17  • Odpověz
many nebuud akorat vyvolávajda je prej síla...ale neboj ty jsi holka šikovná to dáááš :wink:
25. kvě 2008 v 16:20  • Odpověz
ahoj Luci - no doufám,že jo :wink:
25. kvě 2008 v 16:22  • Odpověz
snažím se na to nemyslet,ale jak se nudím a nemám co na práci,tak na to myslím :wink: mám vše uklizený a nemá co dělat :grinning: a v telce prd,no snad tam bude zachvíli nějaký pořádný film,musím kouknout na net,co tam dávaj :wink:
25. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz
hm to chápu v tvá situaci bych nechtěla být nemít do čeho píchnout ale jestli chceš tady je práce dost :grinning:
25. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz
jako u tebe doma jo :wink: že bych dojela jo :wink: :slight_smile:
25. kvě 2008 v 16:26  • Odpověz
jo třeba po cestě by tě to chylo a rodila bys sama :grinning: a jsi kuseček celkem :wink:
25. kvě 2008 v 16:36  • Odpověz
no teď jsem si četla nějaké články o vyvolání :wink: aj bych to brala,kdyby to přišlo samo :slight_smile:
25. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz
no jdu odpočívat,tak pa pa a jak zítra budu fit,tak dám vědět po Pavlínce :slight_smile: doufám,že to bude hodně rychlý :wink: ahoj
25. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz
pá many budu na tebe myslíkovat ju?a držet s Hořajdou paluchy.... :dizzy_face:
25. kvě 2008 v 16:42  • Odpověz
Ahojky,tak my s Domínkem držíme taky palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
A těšíme se na zprávičku a Ládíka :slight_smile:
25. kvě 2008 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky... tak jeste zdravim Many :o) porad se Ladikovi nechce ven samotnemu dobrovolne??

Luci, koukala jsem, ze uz mas taky pekny břuch :wink: To abys Marusce nezavidela :o) Moc vam to holky slusi....a jak vam to bude sluset s tim uzličkem v naručí :dizzy_face:
25. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz
Já Maruš břuch nezáviděla..nebo to nebylo na mě? :sweat_smile: :confused:
25. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz
Jůůů,ale Lucenek má větší bříško než já :sweat_smile: Taky je víc těhule :wink:
25. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
maru to je bachor....a sorry za ten burdel okolo nějak nestíhám:slight_smile:
25. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz
autor
ahojky hoky,
bricho uz mam paradni a taky dooost prekazi!!!! ale je to stejne moc krasny :dizzy_face:
na vikend jsme byli za kamaradama v budejovicich, to byl relax. same dobre papani,prochazky,vylety.no super,ale jsemj teda utahana jako kote :slight_smile:

luci-taky pekny brisko! a neboj,ja uz taky nejak nemam silu uklizet a ani chut!!! :rolling_eyes:
25. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz
já už se neudržela a nachystala postýlku....... :grinning: ale zakryla jsem ji dekou přes celou postel tak ať se mi tam nepráší
25. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
luci fakt, boli te neco???
no ja¨mam zase vse uz vyprane-chybi jen zaves,tasky temer cele zabalene a pripravene a zatim vse mam ve skrinich s tim,ze presne jak pises-az me to popadne,tak to nachystam a zakreju-uvazujeme stejne :dizzy_face: :grinning:
25. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz
no bolí mě spodek pánve....škube v tříslech ale to mám každý večer z námahy..stačí třeba vařit zalít kytky utřít prach a jsem vyřízená
25. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
tak to mam podobne,jsem hotova na zada,jakmile neco delam :confounded:
a mam poslicky, boli me obcas docela dost v podbrisku, nekdy me nekde dole picha, mimi se obcas hrozne napina....atd,ale snad je to normalni-myslim :wink:
25. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
tak musim jit dat pocitac milackovi,uz se rozciluje,tak zitra jo,ahojky :wink:
25. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz
jj pavly je to normální já posluju asi od 31tt ale třeba 1x týdně mě vzbudí ms bolesti trvající cca 1 minutu a pak poleví opakujou se 2-3x..a pak je klid...ale to častější to teprve přijde
25. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.