• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
no me vetsinou rano a vecer,uz to taky docela poznam,nekdy to da i na den pokoj :wink:
letim,musim :frowning2:
25. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
tak pááá :wink:
25. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
Tak dneska má Many velký den :dizzy_face:
Myslím na vás oba :dizzy_face:
26. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
jeeee, holky,ja tu vcera jen prolitavala a vubec jsem nezaregistrovala,ze many jde na vyvolavacku!!! ja myslela,ze jen k doktorovi, boze,to uz mozna za chvili bude miminko na svete-no ja se snad slozim!!!!!!
many-hodne stesti,velkou rychlost a zadne komplikace,jdu si sednout na telefon,no me slehne!!!!! ty jooooo :fearful:
26. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
tak many ma zavedenou druhou tabletku,zatim nesla pichnout plodovka,
palce do pohotovosti a drzet!!!!! :sunglasses: :dizzy_face:
26. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
borok že na ni myslíkujem..... :wink:
26. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
:fearful: Snad to bude rychlé :wink:
26. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz
Žádné nové zprávičky? :confused:
26. kvě 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
marusko uz joooo,prave teeeed :grinning:

TAK JE NA SVETE DALSI ROCKER :slight_smile: LADISLAV K... MERIM 49 CM A VAZIM 3,5 KG :slight_smile: MOC SE NA VAS TESIM

tak je to tady many je maminka uz uplne!!!!!! mooooc gratuluju a brecim tu dojetim!!!!!!!to je mazec!!!!!!!!!!!
26. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz
jééééé fakt jo?
No to je mazec :grinning: :grinning: :grinning:

MOC A MOC GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face: NÁDHERA,TO JE NESKUTEČNÉ,JAK TO UTEKLO :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz
A Pavly jsi na řadě :wink:
26. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
marusko-je to nadhera a ja si prave vic nez uvedomuju,ze jsem na rade :fearful: ,jsem z toho docela vedle
26. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz
Neboj se,sice už to uteče a opravdu tu za chvilku budu číst to samé,ale o tobě,ale je to nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc se těším :sunglasses:
26. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
ja se nebojim,jen mi to nejak divne dochazi nedochazi,to je mazec!!!!!! pockej,poznas :grinning:

ja tu prave zehlim zaves do pokojicku-posledni vec,pak jen vyperu plysaky a je to :dizzy_face:
26. kvě 2008 v 18:07  • Odpověz
týý jo many je mamina....nějak mi to taky dochází to je sekec...many gratulaceee velikáááááá
pavly teď ty :grinning:
26. kvě 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
luc diiik,dalsi :grinning:
26. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz
Holky já vám závidím,že to máte za pár :grinning:
Mám pocit,že se toho svého bobka nedočkám :sweat_smile:
26. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
marusko-ja zase zavidim vsem,co to maji daleko, ze mi to jakoby konci :confounded:
26. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz
maruš neboj ty si dupa fakt...kliíííd :grinning: dočkáš se....
pavly tývole já po tobě :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz
Ale zase další etapa začne :wink: Všechno má své pro a proti :slight_smile:
26. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
jooo luci prave, je to takovy divny zjisteni,ze ted proste jaaaa to mam i tady v okoli s kamoskama,ted je rada na me, vsude, tyyy jooooo to je divny pocit!!!!!!!

marusko-jo,prave,zacne nove, vse ma sve,proto vychutnavat i toto!!! :wink:
26. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz
no holt musíme se s tím vyrovnat :wink:
26. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
no jasny ze jo :wink:
26. kvě 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
holky,tak jsem dozehlila a cekam na milacka,musim se umyt-zitra jdu k mudrovi a potrebuju jaksi pomoc :sweat_smile: a to poprve, zatim jsem to zvladala sama, jak jste na tom vy?zvladate sami,nebo vam taky manza pomaha??? ja jsem z toho zatim nejak nakrivo,jak to asi milackovi pujde :confused: :fearful: :grinning:
26. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
pavly...já vyžaduju holení už tak 3 tádny mám celkem tuhoš břuch a sama to nedám máme malou vanu tu kalsiku žádnou rohovou, kde bych rozcapila nohy popadla čumsklo a šla na věc...u nás to nejde tak musí Honza :grinning: a sere se s tíím tak dodinu, ale bojí se že mě řízne..ale co hlavně že to udělá no :grinning:
26. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
no luci,ja doted sama zvladala,jenze mam ted bricho velke a tvrde a ja se tam s tezi umyju,takze musi nastoupit za chvili milacek,no se desne tesi,ja jsem zatim z toho rozpacita :slight_smile: ,abych vubec zitra mohla k mudrovi a nemusela jsem k nemu uz dneska na pohotovost na siti :grinning:
26. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, nejdříve velká gratulace many!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: beremese nám rodí!! :grinning: Pavly, Tebe budu sledovat jako šmírák :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukej sem pak dát co nejdříve vedět prosím!!!! :sunglasses:
Ad holení, to ti věřím, že jsi z toho rozpačitá, taky bych byla :sweat_smile:
26. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
kat-neboj,dam sem vedet urcite,uz je to domluvene,jen s fotkou miminka to bude horsi,ani jeden nemame fotak s mms a navic milacek sem urcite nepoleze,ikdyby chtel,tak to neumi.... :grinning: ,ale zkousim to vymyslet jinak :slight_smile: , uvidime!
26. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz
no holt pavly je hlavní že se umyjem...ten křák holt buď přežijem i doktoři jsou na to u těhulí zvyklí nebo holt požádáme drahé polovice a bude to no :grinning:
26. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
no pozadame :dizzy_face: ,jdeme na to,tak drzte palce,at preziju :grinning: :grinning: :grinning:

luci,co to nedonosenatko z cervence,dlouho jsem neslysela zpravu...
26. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.