• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
pavly je šikovnej moooc :dizzy_face: bojovník , přežila a má se čile k světu i když měl velké komplikace zatím vše ok..tak snad to tak bude dááál
26. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
holky,tak jen hlasim,ze jsem to prezila-ale milacek to vzdal!!!! :grinning: takze jsem to zvladla sama!!!! :grinning: (kdyz prislo na vec,tak dostal strach a prestal machrovat,tak jsem to zkusila a ono to zase tak nejak slo....,no uvidime,co dal :sweat_smile: )

luci-jsem rada,ze je to tak, moc na nej casto myslim, snad uz to bude opravdu ok,to me tesi

tak dobrou noc holky a many-myslim i na tebe, ty se mas ted asi nejlip,mas to statecne za sebou!!!! :dizzy_face:
26. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
jo holky holení :sunglasses: Tak to nezvládám už pár týdnů,mám obr břich a já si na ni prostě nevidím :sweat_smile:
Včera jsem měla kupodivu taky snahu ten křak odstranit,ale ono to nešlo,takže budu muset požádat taky svou drahou polovičku a zatím teda ochotně souhlasit,tak uvidíme :sunglasses:
27. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak mi dneska jeste psala many,ale ja se dostala k netu az ted...
Psala,ze se maly narodil po 2 tabletach,3 kapackach a nejakych injekcich...a ze zatim ho u sebe nema,protoze ma desny motaky a tak ji dokonce davaji dneska trasfuzi.....
Jestli se ozve,tak urcite zase napisu...

Jinak ja hlasim u doktora vse ok,mimi stale odpovida asi o 2 tydny mensi (nema byt po kom velike,noo :frowning2: ),ale jinak se ma snad dobre, mela jsem poprve monitor-to bylo krasny,jen jsem nestihla to dat poslechnout milackovi,byl zrovna mimo tel.,tak snad to vyjde pristi tyden :wink:
27. kvě 2008 v 18:43  • Odpověz
pavly pozdravuj many ať se rychle zotaví a prdečka má u sebe bobek..... :dizzy_face:
no jo prceček jsi tak máš prcečka nooo...mě každý říká že na to že jsem 32+3 mám megabřuch i dneska v porodce sestry kroutili hlavami.....Sáruša je zas velká..pavly to si nevybereš ať tak nebo onak pořád je to špatně
27. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
luci-jo,nevyberes si,ja si pripadam,ze mam ted megabricho a zatim nademnou zase spis krouti hlavou,ze jsem tak v sestem mesici...fakt neudelas nic :grinning:
27. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
zprava od many,ted prisla:

AHOJ,TAK UZ HO MAM U SEBE,TED JSEM POPRVE KOUPALA, HNED SAMA,ALE SESTRA MI RADILA CO A JAK, JINAK TEDA NEMUZU VUBEC SEDET, JSEM MOC SESITA, TESIM SE DOMU :slight_smile: A NA NET :slight_smile:

jdu ji pozdravovat :wink: ,jsem rada,ze uz jsou spolu :dizzy_face:
28. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz
supér bobek no jo plavací kruh do porodky sebou... :wink:
28. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
luci-ja uz ho mam v tasce davno pripraveny :grinning: :wink:
28. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
jj...taky a včera jsem tam sbalila návleky pro honzu.....nemá papuče ani by v nich nechodil :grinning:
28. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz
Jéé tak to je super,že už jsou spolu :dizzy_face: :dizzy_face: Taky moc zdravím a myslím na ně,jak si to užívají jako maminka se synem :dizzy_face:
28. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
Máte dost dobré téma dámy, ahojte :grinning: :wink:.
Pavly jinak GRATULACE!!!!
28. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz
Jako teda MANY gratulace!!!! :wink:
28. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz
MANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! velikááááááááááááááánská GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je úžasný, ty už jsi maminka!!!!!!!!!!!!!!! jééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak Pavlínko, těším se, až to uslyším i od tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahoj Lucinko :wink:
No už je to za pár,ani se nenadějeme a budeme tu blahopřát Pavlínce :wink:
28. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz
Lucinko, ahoj :wink:.
28. kvě 2008 v 11:13  • Odpověz
Holky....já mám drb!!!!!!!!! :grinning:
28. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
NO jaký? :fearful:
28. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
A vypadl mi net zrovna když jsem psala příspěvěk tobě rez :angry:

A bylo vněm : Co se ti nepozdává na našem tématu :fearful: :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz
Přibyde nám sem další beremková těhulka :dizzy_face:.
28. kvě 2008 v 11:27  • Odpověz
no vidím, že jsi to vyšťárala i beze mě... :grinning:
28. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz
A kdopak? :confused:
28. kvě 2008 v 11:38  • Odpověz
A vím,už mi to došlo :grinning: :grinning:
Obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratuluji moc a moc dedul :wink:
28. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz
Marus: díky - díky!!! :grinning: :wink:
Já brečím :dizzy_face:, radostí.
No paráda :dizzy_face: Vážně,tak šup s tím do profilu :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
Další kluk, to je jasný :grinning:, co Peti?
28. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
rez: mně je to náááprosto jedno, vážně...úplně fuk mi to je!!! :wink:
do profilu zatím nic nedám...až příští týden, kdy jdu ke své Mudře...páč furt nevím TP!!! :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
Dej tam aspoň přibližnej, podle poslední MS :wink:.
A jména?
28. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
rez: to právě nejde, páč tu jsem měla naposledy na zač. ledna.... :grinning: a otěhotněla jsem až někdy zač. března... :wink:
přibližný TP je někdy kolem Mikuláše... :wink:
28. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.