• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Jaktože na zač. ledna? :confused: To máš nějaké zajímavé :grinning:. Mimísek čekal na baráček, co? A jaké byli reakce, povídej. A jak si to řekla Jardovi? A ty ses i nějak léčila nebo něco?
28. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz
Juj tak to už jsi víc těhule než na začátku :confused:
28. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
rez: ano, já to měla zajímavé...jj, léčila jsem se na nepravidelnou MS...ale jen 4 měsíce a po dalších 4 měsících se to povedlo... :wink:
Jardovi jsem to řekla, když zakládal první šár na stavbě - byl z toho trochu vyjukaný...ale samozřejmě moc rád...no a tchánům jsme to řekli včera (po screeningu v I. trimestru, který vyšel OK!!! :sunglasses: ) tak byli taky moc rádi - no a moji mamču to hezky dojalo, až jsme se obě rozbrečely a sestra byla štěstím bez sebe! :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
Ty už máš za sebou i I.screening? No tak to odhaduji na 12.týden???Teda,ale dlouho jsi to tajila,to bych nevydržela :sweat_smile:
28. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
Jen 4 měsíce? A pak ses na to vykašlala? A ona se ani slůvkem nezmíní osoba jedna :grinning:.
A vůbec se nedivím, že jste brečely, je to krásné. Já brečím teď taky k vůli tobě, si hrozná :grinning:. A gratuluju ke screeningu :wink:.
28. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
marus: jj, 12tt + 2 dle ultrazvuku mé Mudry....ale byl to záhul to nikomu neříct...ufff :grinning:
rez: nene, já to "léčení" měla jen na 4 měsíce...brala jsem ti pilule poctivě! :wink: ale stejně nepomohly... :grinning: a než jsem se stačila objednat k doktorce, tak jsem zjistila, že jsem těhu! :grinning:
a nebuuul.... :sunglasses:
28. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ježiš, to je fakt nádherný, úplně prostě jak to má být..
A taky bych to nevydržela, já jsem byla tak překvapená, že to vyšlo rychle, že jsem to potřebovala hned říct.
A jak si to Jarkovi řekla? A to sis dělala test nebo si to už měla potvrzené?
Tady je vidět, že MS není důležitá, že je důležitá ovulace :wink:. Měřilas nějak bazální teplotu nebo tak?
28. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz
No teda,takže to už máš pomalu i první trimestr za sebou :slight_smile: No nádhera,teda to je drb :grinning:
A špatně ti nebylo? No,že to byl záhul to věřím,já bych to nezvládla,bych se furt tlemila blbě a navíc jsem dost zvracela,takže já jsem byla jasná :wink:
28. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
Tlemila :grinning:...
28. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
jj tlemila :grinning: A to vypdá fakt divně,když se člověk tlemí a okolí neví čemu :sunglasses:
28. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
rez: nene, nic jsem neměřila, nechtěla jsem se tím vůbec zatěžovat...prostě jsme to nechali plynout...stejně pak bylo starostí s pozemkem, pak s baráčkem, se stěhováním...takže ani nebyl čas něco takového řešit! :wink:
jarkovi jsem řekla na stavbě, že jsem si dělala test a jsou tam dvě čárky a on mi říká: a to znamená jako co? :grinning: tak jsem mu řekla, že jsem asi těhu, tak mě hned poslal do lékárny pro další test a to jsem mu z domu poslala jen smsku, že je opět pozitivní a když přišel domů, tak mi říká: tak co je nového... :grinning: ťuloš jeden! No a pak byl prostě rád no... :wink:
marus: já naštěstí nezvracela, ale tak ten 6., 7., 8. týden byl krutý, to mi fakt bylo děsně blbě, ale chodila jsem normálka do práce...abych nikomu nic nemusela říkat... :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
No ty první týdny jsou hustý na nevolnosti,to teda jo,tak věřím,že ti nebylo Ok a klobouk dolů,že si to utajila i přes nevolnosti :wink: A co bříško roste?
28. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ty jo, ty si nezmar. Mě práce ničila a to jsem nezvracela... si dakt dobrá. ne, nejlepšííííííííííííí :wink:. To bude prostě klukánek :grinning:.
28. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz
marus: jj, fakt to bylo něco...já byla jen na suchých rohlíkách a piškotech...fuj, ani vidět to už nemůžu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
rez: no já bych doma s tchýni asi zbláznila!!! :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz
Tak ještě jednou gratulace a letím pryč :wink: papa těhulky
28. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz
A v práci už to ví?
Jo s tchýní, hlavně, že jste tam mimíse počali, to ti neva :grinning:?
28. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz
Kam odlítáš jako? Maruško? :sunglasses:
28. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz
marus: páčko!
rez: v práci jsem to bonzla jen jednomu kolegovi, jináč ještě nikdo nic...ještě zkusím počkat tak 2 týdny...nemusí to taky hned vědět...zatím bříško skovám, takže je to v pohodě, ale myslím, že za ty 2 týdny už to ani nepůjde... :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
No se právě divím, já jsem ve 12tt vypadala jak vorvaň už :grinning:.
28. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz
rez: já ještě do min. týdne skoro nic...až ted se to nějak boulí! :grinning: navečer už mám pěkný lavor! :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:47  • Odpověz
To věřím :grinning:. Jééé, to bude ale silný ročník dětiček :dizzy_face:.
28. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, teda tak tady se schovavate ? Muzu se pridat ?
28. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
lin: no jasně, že váháš! :sunglasses:
28. kvě 2008 v 17:21  • Odpověz
Zrovna kdyz jsem chtela tlachat, tak mi to nejde odesilat. To je ale nespravedlnost :slight_smile:
28. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz
Ahoj holky, teda to jsou novinky, MANY, MOC a MOC gratulujeme, hlavne at jste oba dva v poradku a brzo doma. Tesim se na fotecky. Ostatni tehulky, drzte si a uzivejte si poslednich tehu dni :grinning: .Pa
28. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
ahojky,tak zase jdu pozdravit a koukam,jak se nam to tu rozrostlo!!!! :dizzy_face:

dendul,tak to teda hrozne moc gratuluju a vubec nechapu,jak jsi to mohla vydrzet,me to stacilo zhurba 3 dny a byl to des!!! pak jsem teda hned byla kamoska s WC misou,takze ja bych to stejne neutajila,jsi fakt dobra!!!!!!

lindex-taky zdravim :wink: a vitam
28. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky a dobre ranko.
No dedul to vlastne klobouk dolu. Ja jsem to praskla hned kdyz se na testu bjevili prvni dve slaboucke carecky :slight_smile: Ja bych to nevydrzela. A to jsem to manzelovi chtela oznamit nejak romanticky :slight_smile: No nevadi.
29. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Lin nic si s toho nedělej,práskla jsem s tím taky po objevení // okamžitě :sunglasses:
Ale nic jiného nezbývalo,práci kterou jsem měla jsem v těhu nemohla vykonávat :slight_smile:
29. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz
Aspon nejsem jedina, ktera to nevydrzela :slight_smile:
29. kvě 2008 v 08:35  • Odpověz
No tak to určitě nejsi :wink:
29. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.