• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Many... konecne fotecky.... Ladik je kraasnej :slight_smile: Jeste jednou gratuluju :o)
2. čer 2008 v 17:39  • Odpověz
Ládík je nádhernej :dizzy_face:.
2. čer 2008 v 17:42  • Odpověz
No krásné miminko,gratuluji Many :dizzy_face: :dizzy_face:
Tatínek je určitě pyšný taťka!
2. čer 2008 v 18:44  • Odpověz
many, gratulace!! Je krásnej!! :sunglasses:
2. čer 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
many-je fotecka mooooooc gratuluju,ja naaaadnernej :dizzy_face: , to je neskutecny,ze je fakt tvuj!!!! :fearful: ja tomu porad nejak nemuzu uverit!!!!

luci-jojo,ta barva me na vlastni oci taky hrozne prekvapila,cekala jsem peknou barvu,ale je fakt dokonala!!!! :wink:
3. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
many gratuluju ke krásdnému miminečku doufám že dostatečně fufinkuješ a ňufáš Ládíka...... :grinning:
pavly to teda jo! :grinning:
3. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jsem zpet z kontroly,vubec me dneska neprohlizel,jen monitor-nic se nedeje,takze se nic neresilo-tzn.snad je vse ok a ja krasne dopluju az na termin!!!! huraaaaa,zacinam tomu uz verit :dizzy_face:
-jinak jsem se rano cela dukladne pripravovala,teda reknu vam,co da zabrat se cela umyt,oholit,namazat,nehty osrihat-to je program na hodiny!!! :grinning: :grinning:
-jo a taky jsem si dnes rano nasla klistaka-tak mi ho mamka vyndavala-snad to bylo jen neinfekcni-jsem si vcera chvili sedla v lesiku a vecer jsme byli na terasce- do deseti a chvili sedeli i v trave-no je jich letos fakt desne moooc :confounded: :angry:
-no a vypada to ted u nas na blizici se obri bourku,takze nemuzu ven-az prejde,tak pujdu a tesim se na ni-mam to rada!!! :slight_smile: ...tak si zatim jdu vzit neco sladkeho a vybirat kameru-kdybych tomu ale tak asi rozumela,zeeee :unamused:
3. čer 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
no kde jste kdo???
many chapu,ta ma ted milacka doma,ale co ostatni??? :confused:
5. čer 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahojy :slight_smile:
Já jsem tady :sweat_smile: Pavly jako řeknu tobě to už teda klepe na dveře :confused: neuvěřitelné jak to uteklo,fakt :sunglasses:
No já už dneska taky slavím za jménem 30-tku a to jsem si furt říkala jak to mám daleko a tak,no a ono to zase tak daleko není :fearful:
U nás nic nového,v sobotu bychom měli vyrazit na lov kočárku,tak snad si nějaký přivezeme :dizzy_face: už bych ho chtěla doma :sunglasses:
5. čer 2008 ve 13:00  • Odpověz
Many!!!!!!!!! GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :slight_smile: Ládík je úžasně krásný miminko :slight_smile: :wink:
5. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz
Holky už jsem svůj dotaz psala do dvou diskuzí,ale přece jen víc hlav,víc ví,tak to zkusím i u vás,snad mi poradíte :sweat_smile: A teď ten dotaz : Synovec dostal neštovice,já teď s ním v kontaktu nejsem,ale jsem v kontaktu a ve styku s tchýni,která je u něho pečená vařená a taky s jeho mamkou,to mám být zítra v kontaktu,já jsem už neštovice měla,hrozí pro miminko nějaké nebezpečí???? :confused:
5. čer 2008 v 15:58  • Odpověz
Holky, řešily jste pupečníkovou krev...no, třeba ve Znojmě to dělají opravdu jen 2 firmy, ale jen odběr pro vlastní potřebu, ne darování, to by šlo jen v Brně. Slovenská firma nabízí, že to nějak vyhodnotí, kolik toho je, pro jak velký/starý dítě, jestli je to v pořádku...a pak se to dá papírově odříct a oni si ji schovají jako dárcovskou. A ta druhá firma byla dražší a tam to nešlo odříct vůbec, jen kdyby to nešlo uchovat. Nechala jsem to plavat, chtěla jsem ji darovat, ale kvůli tomu nebudu rodit v Brně. Ale je to na každém, jak se rozhodne.

Jinak všem přeju pohodový porod a krásná a zdravá miminka. Eva ze Srpna 2007
5. čer 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem se konecne dostala k pocitaci na chvili dyl-jdu se nahlasit...

- takze v utery jsem byla na kontrole, vse super, kontrakce na monitoru zadne,ani me nevysetroval,ze zase za tyden....doma hned vecer jsem ale zacala spinit-myslela jsem si,ze zatka zacala odchazet a neresila jsem to, v noci ale jsem mela jasnou krev-svetlou,malo,ale proste na zatku se mi to uz nezdalo,cekala jsem do rana, opet spineni,takze jsem radeji nabihala k doktorovi (protoze nic jineho mi nebylo a citila jsem se moc dobre), takze se zjistilo,ze zrejme zacinaji problemy s tim operovanym cipkem-zacal se asi zkracovat a praskaji ty stehy-ac 3 roky stare....zatim jsem pry otevrena na prst a jeste mam pry cipek hodne velky a vubec jsem jinak hodne zavrena.....
musim rict,ze me to neustale spineni od utery zacina vytacet,rikam si,ze to nic neni,ale klid mi to nedodava,takze jsem nabehla a pripravila pokojicek, prekontrolovala tasky a rychle zacala vybirat kameru-zapomneli jsme to nejka resit vcas!!, dneska jsem doobjednala dalsi veci a jeste mi chybi objednat vyzdobu co schazi,ale ta asi pocka, no a dneska jsme se jeste jeli rychle fotit s briskem-no mazec-jsem sama sebe prekvapila a fotila se nahore bez, prsa jsem si schovala do dlani-no jsem zvedava!!!!

jeste mam neco malo v planu- hlavne preprat vsechny deky po byte, koberecky,ale neschne mi to tak rychle,tak se to zdrzuje no a jeste pak lozni a tak a budu mit trochu klid,pak mam v planu jen navstevy, valeni a konecne studovani chytrych knih :grinning:

tak to je o me asi vsechno.....

marusko-tobe jsem uz rychle psala,nemej strach, ty to chytit nemuzes, uz vubec ne pres dalsi osobu a nejinfekcnejsi jsou nestovice pri jejich vylezani,pak uz se jen hoji....obcas nekdo muze mit nestovice i 2x,ale je to fakt vyjimka,takze klid :wink:
me dokonce rekli,at jsem klidna,ikdyz jsem puvodne mela byt v praci-kde se s nima setkavam pravidelne kazdy rok a ja je nemela vubec!!! asi jsem pry imuni,ale kdo vi,co by bylo v tehu-i proto jsem byla stastna,ze jsem nebyla v praci a nemusela se kazdy den bat, co kdyby....
5. čer 2008 v 19:56  • Odpověz
hojte hlásím se že žiju...dočtu poreferuju zítra jsem mrtvoušek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
eps-diky za zpravu,my to taky asi nechame plavat...
luci-je fajn,ze se hlasis,taky se tesim na dalsi zpravy
marusko-ty jo 30,si pamatuju,jak jsem si rikala,ze uz jsem daleko a ted uz tam jsi i ty-to je fakt nesktecny!!!!! :fearful:
5. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Pavly moc děkuji,jsem se trochu vyděsila,co kdyby přece jen,že? Tak jsem to začala zjišťovat a všude mi bylo řečeno to co jsi mi napsala a i na netu jsem zjistila to samé,tak jsem se uklidnila.Přece jen strach o to maličké je pořád :slight_smile:
No s tím čípkem ti to nezávidím,je to zajímavé,že se po 3 letech začal nějak ozývat,ale to bude tím pokročilým těhotenstvím. Už se moc těším na fotečky,určitě ti to bude jako těhulce moc slušet,snad nám některé ukážeš :wink:
5. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
ahojte
to byl včera den, na poštu , pro poštu tamto entoto..jsem padal ani nevím jak příští týden mě čeká pedikura s masáží nožiček, poradna a vyřídit mateřskou, pak se jedem podívat na miminko kolegyně z práce....a ende šlus
Dneska dojde táta na oběd tak jdu vařit Hany mi odjel do Pasohlávek chytat ryby..jakože závody či co...tož jsem opět slaměná vdova do neděle...a další víkend jede zas naposled....ale jen do přerova tak nesmím rodit o víkendu jinak bych byla sama....
6. čer 2008 v 08:57  • Odpověz
ahoj těhulky a maminky zdravím narychlovku,zatím nemám čas na net a ani stejně nemůžu pořádně sedět byla u mě porodní asistentka a nepotěšila mě,nemám vůbec nic tahat,prý stačí,že tahám malýho,ani stát na místě,..... že to tam mám trošku trhlý,tak na jedno sešití,ale že mě nebudou trápit a za 14 dní se na mě příjde podívat,tak mám radost jinak v poradně dobrý,Ladíček přibral už 11 deka co jsme doma a vyrostl o 4 cm jinak kojení teda zatím dobrý,přisává se čím dál tím líp,tak jsem ráda,že nemusím přikrmovat zatím pa pa
6. čer 2008 v 09:38  • Odpověz
jinak holky díky moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
ahojky many!!!
-jsi hodna,ze jsi dala vedet,tesi me,ze se ma ladik k svetu!! ja si stale neumim predstavit,ze za chvili na tom budu stejne,prijde mi to spis jako nemozne....
-doufam,ze i ty budes brzy v poradku!!!!

luci-jsem se divala do alba-teda ty mas fakt brisko krasny-asi jak ja a taky jsem nejak nevidela ty druhe fotky z UTZ-to je boziiii,ta je kraaaasnaaaa :slight_smile:

marusko-strach je OK,ja se ted taky bojim,ikdyz snad nemam proc....
a fotky snad ukazu,jestli neco bude pekne,jsem zvedava,to co jsem chtela mi hned rekl,ze po nem chcit nemuzu,tak snad neco pekneho se vybere :unamused:
6. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz
Pavly ty druhé jsou z 28tt ty první 17tt při fruhém těhu půjdu kolem 30tt je to lepší
7. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
ahojky luci,ja byla taky 28 a super, me rekli,ze tam to uz ani dyl nedelaji-sla jsem jakoby na posledni chvili....
7. čer 2008 v 09:37  • Odpověz
jj max ten 30tt ale dřív než 26tt nemá cenu je to ufonek...ostatně i já jsem musela uznat :wink:
7. čer 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
jojo,ja jsem to tu psala,myslim,ze pro toho kdo chce nutne ryhle vedet pohlavi,tak asi dobry....ale jinak neni kam spechat...
7. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak co nového děvčátka? U nás nic moc,akorát máme kočárek :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak zase dlouho nic,jen maruska,teda to je moralka!!!!! :grinning:

marusko-kocarek ma uzasnou barvu,se bude dominkovi jeho kara urcite moooc libit!
:wink:

-no a u nas noveho taky tak nejak nic, vcera jsme si udelali vylet do varu na vyhlidku,jsem mela sama na sebe vztek,ze jsem musela nahoru i dolu lanovkou,ale nechtelo se mi riskovat sestup :dizzy_face:
-jinak stale neco prerovnavam,aby to tu bylo ok,kdyby neco, jeste zitra ma dorazit kamera,tak jsem rikala,ze to se nesmi nic dit,nez ji nabijem a pak uz je mi to asi fuk,ikdyz brisko fakt ted miluju, rada ho ukazuju a nehci se ho vzdat!!!!!! bude mi chybet,takze kdyz jeste chvili mimisek vydrzi schovany,budu rada...
-nicmene si myslim,ze mi opravdu po malych castech odchazi zatka, bylo to urcite i to min. tyden, a to vetsi krvaceni spis bylo po nesetrnem vysetreni :confounded: ,od soboty krvaceni prestalo a ted uz jen opravdu jednou denne vypoustim cosi-co podle popisu zatce odpovida
-tvrdne mi zase brisko - a to jsem mela skoro 3 tydny pokoj,ale jinak je mi stale dobre :slight_smile:

no a co vy??? :confused:
9. čer 2008 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: teda už se vám to taky pěkně krátí :wink: hlavně tobě Pavli :wink:
9. čer 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
many-ja viiiiim, je rada na me :fearful: :confused:
9. čer 2008 v 11:20  • Odpověz
čaute já to taky flákám no......
asi mám psa v tom a budem rodit stejně jdu si to hodit.......v pátek jdem na sono uvidíme snad to bude falešná březost :wink:
9. čer 2008 v 18:32  • Odpověz
Luci to budete mít teda možná hodně dětí zaráz :slight_smile: :wink:
Pavli no zachvíli už budeme vědět co jsi nosila v bříšku,se těšíme :slight_smile:
10. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.