• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky,tak stale to tady umira,no co, jsme venku,kdyz je krasne a mame jine starosti,zeee :grinning:

luci-teda u vas bude nadeleni!!!! to je krasny,ale starosti asi az nad hlavu,vid! a jak ti je,dlouho jsi nenapsala,jestli se mas dobre,jestli te neco netrapi.....

many-taky jsem uz vic nez zvedava, co mam pod srdcem schovaneho,no jak jsem psala,ted cekam toho kluka,no :dizzy_face:
10. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
Ahojte matky :wink:
10. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
pavly....no nadělení to je ale v pátek uvidíme jestli jo nebo ne....my bychom štěnata chtěli a jaksi není momentální situace navíc rodit mám já i pes ve stejný den to je sekec, jednou jsem štěnata rodila a řeknu ti sekec a další 2 měsíce než je pordáš taky tak, takže vím, že to není procházka růžovou zahradou no.... no snad to bude falešná březost doufám..... :sweat_smile:
jinak tvrdne břuch víc a víc i v klidu tak spiš polehávám, jinak jsem ok :wink:
10. čer 2008 v 16:40  • Odpověz
Ahojky těhulky a maminko :dizzy_face:
Tak kdepak jste? Dneska jsme měli UTZ a mám jenom dobré zprávy,všechno je OK,čekáme opravdu chlapečka,už o tom není pochyb potom co tatínek viděl na vlastní oči mega pytlíka :grinning: Vážíme 1573 g což je Ok a kolik měříme nevím,prý by to byli jenom dohady,řekl by mi to co si sama můžu vyčíst z knížek,prý se to nedá ani pořádně změřit :slight_smile:
A jak jsem si myslela,malý je hlavičkou dolů,takže všechno super :dizzy_face:
A mám krásnou fotečku obličeje Domínka :dizzy_face:
12. čer 2008 v 18:34  • Odpověz
maru..já měla včera v poradně....3031g...34tt....trochu macek
12. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holky.... jsem tu zas jen na skok..... segre se to uz blizi.... jsem zvedava, jak dlouho to Vojtisek jeste vydrzi v brisku... a kdy uz na nas vykoukne :o))
13. čer 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jak je?

-u nas dobry,stale si uzivam volna, litam po kafickach se vsema znamyma co jen to jde, ucim se s kamerou,fotakem-uz je vse nachystane, zarizuju,co me jeste kde napadne-delam treba novou vyzdobu v byte-no proste jsem porad v jednom kole... :sweat_smile:

-v utery kontrola dobra, pry zase ne cipek,ale ze by zanet?-takze preventivne nasazeny zase nejake tablety na zavadeni-do tehu jsem je nemela ani jednou,a ted uz podruhy :unamused:
no a mimi se stale zda byt mensi, odhad asi 2750g,ale verte tomu,ze :grinning:

-ve stredu jsme jeli do prahy-jsem myslela,ze behem dvouhodinoveho pojizdeni po praze po tech kostkach fakt porodim-to uz mi teda nebylo ok,jinak mi cestovani stale nevadi

marusko-mega pytlik??? po kom to bude??? :grinning:
luci-co pejsek-teda fenka,bude vas vic???
many- a jak to jde, zvladas,mas nervy, vyspis se, mas nejake potize nebo i uzivas??? vse me zajimaaaaa :dizzy_face:
13. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz
pavly nebudeee hurááá těhule není..... :grinning:
pavly ty budeš mít drobčeka to se bude dobře rodit sáruša má 3 kila...já tlačit 4 kila nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli - tak zvládám to tak akorát :wink: jak jsme měli ale problémy s kojením tak jsem mu vlastně dávala i flašenku,no ale naštěstí pije z flašenky i z prsa,tak přes den mu dávám prso a jak kdy někdy po hodině někdy po dvou sem tam haluz až po třech,ale večer aby jsme mohli spát tak mu dávám odstříkaný do flašenky,abych viděla,že fakt hodně vypije a spí mi až 4 hoďky v kuse,takže se pěkně prospím i já :slight_smile: večer jsem ho krmila v 19.00 a šli jsme oba spinkat,pak až 23.00 a pak se probudil po 2.00 a pak ráno kolem 6.00 no a teď už je zase nesvůj a furt lítám a dávám mu prso aspoň na chvíli a nebo mu nacpu dudlíka,protože je přecpanej a pak to furt ublinkává :unamused:
jinak dobrý,sem tam mě ale pěkně chytá bolest hlavy,možná asi že mám někdy strach,tak možná z nervozity nevím a nebo z hladu :wink: vůbec nemám chuť na jídlo jak furt piju a včera jsem měla pocit,že mám míň mlíka už,nemám jak předtím a byla u mě sestřenka a řekla mi,že musím hodně jíst,jinak stratím to mlíko,tak se snažím do sebe něco cpát,ale moc to teda není :unamused: jinak má trošku rýmečku a sem tam zakašle,tak snad to bude dobrý,do nosu mu dávám kapky na vatičku :wink: a nevím jestli jsem to psala,ale asi ne,byli jsme ve čtvrtek v poradně a má dalších 30 deka navíc už váží 3630g :grinning: tak jsem ráda že přibírá :grinning:
14. čer 2008 v 08:48  • Odpověz
jinak podle rad některých maminek jsme koupila místo 30 plín jen 20 a 56 vel. taky pár a přitom je potřeba teda víc,furt peru jak blbá aby měl co na sebe :wink: furt mu ta 56 je :wink:
no Pavli a ty už můžeš rodit každým dnem,myslím na tebe :wink:
14. čer 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
Luci super,že teda nebudete mít šťěnátka,ono by toho bylo opravdu hodně s mimčem se starat ještě o štěnátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fajn,že to tak dopadlo no a ta tvoje váha mimi mě teda dostala :sweat_smile: To vypadá na pořádně vykrmené mimčo :sweat_smile: Uvidíme,ale oni se klidně mohli seknout,nebo už třeba tolik nepřibere za těch posledních týdnů :wink:
Pavly holka no co říct ... Za chvilku jsi mamča :dizzy_face: :dizzy_face: A u tebe si nedokážu ani tipnout pohlaví,jsi taková různá :sweat_smile: Chvilku si myslím že budeš mít holku a pak kluka :sweat_smile: No,ale podle váhy mimča bych řekla,že to bude holčička,ale podle bříška si zase myslím,že chlapeček,ale něco tipnout chci,abych pak věděla jaký jsem tipař,tak tipuji chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face: A uviídme jestli budeš hlásit Martínka :dizzy_face:
a já? No ještě stále zařizuji a nakupuji poslední věci,už se mi seznam krátí a tenčí,ale začínám být čím dál tím víc nedočkavá,moc se na toho našeho chlapečka s mega pytlíkem :grinning: těším ( jo a Pavly fakt netuším po kom to má,že by tatínek?? :sweat_smile: ) a nějak mi to neutíká,ale vím,že se ani neohlédnu a budu rodit :slight_smile: Tak se mi holky opatrujte :wink:
14. čer 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
ahojky

luci-tak myslim,ze pro dnesek muzu gratulovat,ze nebudou stenatka,vid :wink:

many-jsem rada,ze jsi napsala jak se mas,myslim,ze to fakt zvladas s klidem,no snad budu taky takova...jsi fakt sikovna a verim,ze i to mlicko se nejak upravi...asi to jidlo fakt je potreba....
-s obleckama mi povidej,taky jsem poslechla tyto rady a predevcirem-jak se ochladilo-jsem rychle do porodnice dobalovala jednu mikinku-nic takoveho nemam na uplny mimi-no tak snad se to mimi kdyztak v tom neutopi-jsem na to teda zvedava.... :unamused:

marusko-tak uvidime,jak vyjde hadani, je fakt,ze hodne lidi ted rika kluka,ale asi do dubna jsem mela samou holku-no jsem zvedava,i ja sama jak rikam,se citim kazdy den jinak-tak jsem fakt zvedava :grinning:
-vaha je jen orientacni,muze byt uz mimi i pekne pres 3 kila-ale ono je celkove mensi,takze snad na ty 4 kg se nevysplhame..... no jak pravi basnicka - tata prcek,mama kratka...po kom by asi mohlo byt velike,ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a i doktor rikal,ze k moji postave je spokojeny...)
-a presne jak pises,tobe treba ted pribira,ale pak se zastavi,me pribira mimi az ted :sweat_smile: ...
- a nebud nedockava, je jasny,ze se mimca dockac,uzivej si krasne dlouhe dny,nic ti neutece :wink: utece to hrozne rychle a pak najednou bude rok pryc a nic z nej si pamatovat nebudem :unamused:
15. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
hojte
no jsem ráda štěnata jo ale ne teď..... :slight_smile:
ta váha je sekec co? ono se říká že uzt je orientační počítám plus mínus 300g..ale radši počítám s větším mímem a pak třeba budu příjemně překvapená
pavly maruška má pravdu jsi neotipovatelná.......být na mě tak máš i kluka i holku, dvojčata :grinning:
15. čer 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
ahojky luci-no diky-ja bych je byvala brala!!! ale nevyslo to!!!! bohuzel )a stejne by asi byla jednovajecna :frowning2:) ,hlavne at nejsou podruhe!!!! :fearful:
15. čer 2008 v 08:53  • Odpověz
jj kamoška má holku 3 roky chtěly druhé..kluka a maj dvojvaj, dvojčata holky :grinning: :grinning:
15. čer 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
no tak to je mazec!!!!
me doktor na zacatku rikal,ze se mu to zdalo na dve-jsem ho zaskocila,ze jsem se ptala,ale asi zaniklo...takze kdo vi...a jsem prave zvedava,co bude pak,chtela bych parecek-i kdyby byl tuplovany,kdyz uz,no ale mit tri syny se mi nechce-a tri holky-to je taky poradnej mazec!!! :fearful:
15. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
jj taťka bude vydělávat na vložky :grinning:
15. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
presne! o tom jsme mluvili,nasich kamaradi meli 2 dcery a taky tata rikal,ze to je u nich jak v drogerii,kam se podiva vlozka vedle vlozky - a tady budou zensky 4!!! hruuuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
jj ale co holky se pak o mámu postaraj..jakože maj k tomu větší sklon než kluk
15. čer 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
no to je presne to,proc si preju dceru-ne proto,ze bych kluka chtela min,ale proto,ze jednou mas k dceri bliz-treba k vnoucatum a tak.... :unamused: snad budu mit taky holcicku!!! nekdy,kdyz treba ted to nevyjde....
15. čer 2008 v 09:35  • Odpověz
no jo pavly...holt bude to překvápko..ale neboj at to bude tak či tak...budeš mít krásné zdravé miminko a budeš máma..a jestli má pindu nebo luladlo...to neřeš :wink:
15. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojky, tak jsem vás tu zkontrolovala, jestli jste ještě celé :slight_smile: :wink: holky, moc moc na vás pořád myslím :slight_smile:

Luci, tý jo, tak hned kus ženský od začátku jo? :wink: No a Maruška zas pořádnýho chlapa :grinning: :wink:

Pavlínko, musím se přiznat, že jsme s tím tipováním na tom jako holky tady.... někdy si myslím, že to bude Martínek, někdy zase Terezka.... noooo.... tak už nás dlouho nenapínej :wink: máš termín okolo termínu mé kamarádky, maminka jedné z drůžiček, tak jsme dvojnásob napnutá.... ty budou mít Matýska, tak na tebe by tam mohla čekat at holčička :slight_smile: :wink:

Many, ahojky :slight_smile: pozdravuj Ládíka :slight_smile: :wink:
16. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
achoooj žijetze?
Pavly jsi 2v1? :astonished:
17. čer 2008 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: jak se daří :wink: u nás dobrý a doufám,že i u vás :slight_smile:
Pavli na tebe myslím,kdy už to příjde :wink: :slight_smile: jinak fakt ty oblečky jsou potřeba a hlavně to mimčo víc oblíkat zezačátku,Ladíček má na sobě furt bodyčko s dlouhým rukávem,overálek a ještě ponožečky a je zabalený poád v dece nebo v peřince a to mám doma 24 stupňů a furt má ledový ručičky a nosánek,ale těličko naštěští teplý i za krčkem,ale má rýmenku,furt pšiká,dávám mu kapky do nosánku a sem tam kašle,tak se o něho bojím,aby nebyl nemocny,a jak říkala doktorka,raději aby měl potničky,než aby omarodil a je fakt,že je zvyklý z bříška na teplo a jak ty věci nemá na sobě moc uplý,tak to asi moc nehřeje
17. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz
takže víc vrtev a zatím teda ani ty potničky nemá,taky není nějaký velký vedro,že :unamused:
17. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
Hój, jste ještě všechny celé?
17. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se hlasim
stale 2v1
-venku bylo dneska pekne,takze jsem dorazila domu az ted,byla jsem u doktora,pak jsem tu mela kamosku a courali jsme,pak jsem jela k milackovi na zahradu a ted jsme byli na zahradce na jidle...no tak to mam rada...
-jinak jsem vcera zvladal jeste kadernici a drzte palce,abych jeste zitra zvladla nehty-mam je uz hnusny :grinning:

-no a u doktora dobry,mela jsem jen monitor,mimi se vzorne hybalo, deloha klidna, nevysetroval me,jen malicke premeroval-stale mensi,vaha vyssi-uz mame odhadem 2800g,takze parada,zatim stale vaha stoupa....ro
-jsem obrovska,kazdy den se rano seznamuju s tou pani v zrcadle a rikam ji,ze zatim dobry, do velryby ji stale chybi ploutev :grinning:¨

tak zatim pa :wink:
17. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
pavly já myslela že už rodíš? já už bych rodit šla......klidně mě to už nebá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
jee a to ja vubec,ja si to uzivam a spis se bojim,ze o to prijdu.....proto zatim rodit nechci!!!!

a jestli budu rodit se dozvite,nebojte :wink: mi musite drzet palce,ne, sazim na vas!!!! :grinning:

luci a jak ti je,co noveho????
17. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz
pavly jasnačka...že váháš :grinning:
no nového nic...jen nudááá, čekání, opruz a tak není do čeho píchnouit no.....furt uklízím, vyžehleno vypráno....prostě není co dělat
17. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.