• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
tak hezkou pařbu maji, já pá, so i ne pracovně, tak nevím kdy budem pracovat na potomstvu
24. srp 2007 v 17:48  • Odpověz
autor
holky,tak jsem tu,nesel mi net,co vam?? :frowning2:
24. srp 2007 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas zdravim do krasneho slunecneho sobotniho dopoledne.Vcera jsme meli firemni vecirek, bylo to docela fajn, i kdyz spousta lidi neprislo.Celkem nas je 510 zamestnancu, no sila... :unamused:
Pavli,jak jsem tak cetla tve duvody proc ne trojkolku, tak je to fakt zajimave...Fakt se s tim neda sjet pres obrubnik a drzet to jenom jednou rukou?! Ja jsem teda nidky zadnou trojkolku nevozila, takze zatim soudim jenom podle obrazku. :grinning: Kamoska, co ceka mimi v zari, si koupila Cam ctyrkolku, takovou sedo zelenkavou a je moc krasna.Takze ja mit asi Cam nebudu, nerada se opicim.Ale libi se mi moc taky Bebecar, jak jsem se divala k tobe do albicka, tak souhlasim.Docela se tesim, jaka bude nova kolekce na 2008 :sweat_smile: .A co je super, tak maji hluboke vanicky a nektere jsou i houpaci :grinning:
25. srp 2007 v 10:44  • Odpověz
autor
ahojky hani,
no trikolky - i cam ma hodne maminek v mem okoli, ony ti pak reknou,ze si zvykly...ale nekdy je zajimave je pozorovat,nebo jak kdyz si vezme kocar tatinek slysim-ne ted pockej,az se ti kolo srovna...a ted muzes...a dalsi kamoska ma holcicku dalsi ve 2 tride a kocarek ji nepujci,taky se boji...takze tak snadne to nebude...urcite si clovek zvykne,ale protoze jsem castokrat fakt tahala holky a jezdila jednou rukou se 4 koleckama - a vim,ze to neni teda nekdy legrace - snih..tak proste to me naprosto presvedcilo...ikdyz vzhled se mi taky libi....
Jsem zvedava,jak nakonec dopadneme...koukam,ze jedes taky po zelene :grinning:
25. srp 2007 v 10:49  • Odpověz
No neco na tom bude...fakt moc diky za rady, to clovek fakt hned tak neziska, takove informace.Me se taky moc libi ten Bebecar a taky casual play, ale nevim, zda dela ctyrkolky... :unamused: A navic vanicka je hrozne malickata.. :rolling_eyes: Jdu uvarit manzelovi kaficko a jsem hned tu, tak mi neutec :dizzy_face:
25. srp 2007 v 11:01  • Odpověz
autor
ja si tu rysuju klasifikacni sesit-nejhorsi co je na zacatku roku-tak neutecu neboj,nekdy to udelat musim :angry: :rolling_eyes:
a s vanickama mas pravdu,videla jsem nejaky druh jane-zatim jsem ho neojbevila-v nakupaku a neveslo se tam ani 3 mesicni dite v lete-pomalu-nahore to bylo zuzene-neskutecne!!! to prave prijde na radu pak...premerovani... :grinning: to malokdy na strankach pisou...a tady uz prave bude zalezet,kdy se mimi narodi...jak pujde nebo nepujde dat ho do sportaku...
no prijde mi to normalne ze zarizovani nejslozitejsi.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2007 v 11:04  • Odpověz
Uz jsem tu i kafickem :slight_smile: .Dneska po obede jdeme ven na prochazku k prehrade s prateli od milacka...uz jsem tady o nich psala.Jsou manzele asi 10 let, ale nedarilo se jim miminko,tak si adoptovali malou Terezku, brali si ji hned z porodnice a mala je opravdu nadherna, ted uz bude mit rok. No a jak jsme tam minule byli jim dat oznameni, tak jsem se koukla na Dencu a rikam ji, hele...ty mas nejaky velky pupek, to se mi nejak nezda...no a byli ve 4.mesici...tak se na te tesim, jsou moc fajn.

K tem Bebecar se mi na jejich strankack z kolekce libi docela vanicka C 607, nebo i C 797, podvozek asi STYLO AT.Ale jak rikam, kolekce 2006 byla lepsi, tak se tesim na 2008 :grinning: .A co ty?
25. srp 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
ja to takhle zmaknute nemam,podivam se :wink:

k tem adopcim-to tak fakt snad porad chodi,adoptujes a jde to samo,ta psychika je desna mrcha!!!

my zase odpoledne jdeme na cisarsky den-slavnosti,kdy prijizdi cisar...ale nejvic se tesim na ohnostroj-jako vzdycky...ale za posledni roky nebylo nikdy v tento den tak krasne!!!! jsem moc rada
a dokonce jsem zjistila,ze bych rada potkala nekoho z deti-jsem cvok, za 14 dni mi polezou krkem,ale dneska doufam,ze nekoho potkam-je tam vzdycky uplne kazdej :grinning:
25. srp 2007 v 11:17  • Odpověz
autor
hani,tak mam asi jine stranky,nemam to takhle oznacene,posli mi tvuj odkaz
25. srp 2007 v 11:19  • Odpověz
autor
nee,uz jsem to nasla
25. srp 2007 v 11:20  • Odpověz
autor
hmm,parada,tak vanicky mas presne ty moje,ale presne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Koukni sem: http://www.bebecar.com/menus/bebecar/stylo_at/stylo_at_ing.html , ten zeleny treti dole v rade je krasny, ale u nas nevim, zda je k sehnani.
No jesteze mam jesny detsky nabytek, ten totiz prodavame :wink:. Tedka v zari jedeme do Nemecka na nejvetsi baby vystavu v Evrope, tak budu slintat.Omrknu i kocarky a pak ti dam reference...
čauko holky tak jak se máte?my se chystáme na malý výlet k vodě a chceme zkusit windsurfing :grinning:
25. srp 2007 v 11:23  • Odpověz
Jee, tak to je super, ze mame shodu, ale doufam, ze 2008 bude jeste lepsi :wink:
25. srp 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
stylo at, nebo city-to prave nevim,co je lepsi,nafukovaci kola se mi nezdaji-najedes na hrebik a je to, chtela bych plna kola (to mela vladka a taky najela na napinak-proste ho vyndala a pohoda....)ty plastova by se mi libila vic-ted jen resim,jak moc to s ditetem bude bouchat-pokod by to prave bylo odopruzene,tak by to bylo super...a taky to chci pozorovat ted letos v zime-kdyz bude shni-shrnuty-jak to zvladnou....

je ja chci taky na vystavu-to ti zavidim!!!!!!!!!!
vim,ze to mate s tim nabytkem,jsem ti minule psala,jesli mi zase neposles ten odkaz,vim,ze to bylo drazsi,ale libilo se mi to :wink:
25. srp 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
tak se nakonec shodneme teda az moc,ne :grinning:
25. srp 2007 v 11:25  • Odpověz
autor
no ja jsem momentalne z bebecar nadsena,zatim jak rikam, maji vse,co ja chci-nasla jsi tam i ten pas pro dite ve vanicce-to je taky parada,ze nemusis mimi budit a z vanicky davat do autosedacky...zvlast v zime! nebo desti...
to ma i cortina,ale treba kamoska to objednavala a stale to nedochazelo a dite uz bylo na svete
25. srp 2007 v 11:28  • Odpověz
autor
maji ahojky-taky parada!!!
25. srp 2007 v 11:30  • Odpověz
S tema koleckama taky jeste nevim jake, u Bebecaru se mi libi, ze jdou nektere i mirne houpat, to je super...Ale jeste mame prave dost casu.A co Quinny, libi? Me to prijde moc proflaknuty a navic malickaty...
Jojo, shoda je super.
A co by chtel manzel? Holcicku nebo kluka? Muj by chtel princeznu, tak nevim...u nich v rodine jsou zatim sami kluci, tak je poptavka po holcicce..
Proc by jsi mela byt cvok, se ti nedivim, ze se tesis na deticky, jsou bezkonkurencni tim, jak se na vse divaji tema uprimnyma detskyma ocima..
No prave na tu vystavu se taky moc tesim...Koukni na svetpostylek a zatim czetko...To je nase :grinning:

Cauko Maji, a kam jdete k vode? Na prehradu?
25. srp 2007 v 11:35  • Odpověz
Me se teda taky moc libi Casual Play, jenom ma hrozne uzkou vanicku, tak nevim...No bude to tezky vyber a asi padne hodne penez, jak jsem docela narocna :slight_smile:
25. srp 2007 v 11:40  • Odpověz
autor
hani - o penezich mi nemluv,toho se taky moc bojim :frowning2: ale jsem taky cvok
- milacek chce kazdopadne kluka, mam dve netere,takze moje mamka taky - je na kluky uplne vysazena...no a ja chci hocicku-ciste z duvodu,ze vim,ze k nim mam bliz,ale to se podda...a nevic jmeno pro holcicku je jasne, s tim klucicim je problem....
quinny-taky libi,ale zatim nevim,co si o tom mylset...uvidime
jdu na ty stranky....

maji a co pripravy??? ted tu jela asi pred hodinou nevesta-ja vam to snad vazen zavidim!! :unamused: :grinning:
25. srp 2007 v 11:45  • Odpověz
Tak to mame obracene :grinning: .Ja si myslim,ze budu mit kluka jako prvniho,ale taky bych moc chtela holcicku, princeznicku...jsem hlavne vysazena na ruzovou... :grinning: To bych se u kluka moc nechytala....
My mame zatim jenom par tipu na jmena, ale radeji je nechci zverejnovat, protoze pak se mi hned prestane libit :grinning:
Koukam na Quinny a maji jenom trojkolky, tak asi nic...
25. srp 2007 v 11:53  • Odpověz
autor
hani-ja si taky prave myslim,ze budeme mit kluka!!
na tech vasich strankach mam jen malicka pisma,nejde mi tam nic precist,vim,ze jsem vcera neco odmackla,protoze to mam i na seznamu,nevis,jak se to prepina?? :unamused:
25. srp 2007 v 11:57  • Odpověz
Pavli,v celym pocitaci nebo jenom na netu?
Jestli jenom na netu, tak zmackni CTRL a kolecko na mysi a tim koleckem toc, tak se to zmensuje nebo zvetsuje.Dej vedet.
25. srp 2007 ve 12:00  • Odpověz
autor
jooo,to bylo ono,uz to mam super!!! diky :slight_smile:
25. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz
hani jsme v bystrci :slight_smile:

a přípravy?mám už vše nachytáno :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsem byla na zkoušce líčení a vyšlo to na jedničku takže se už nemohu dočkat toho našeho dne D
25. srp 2007 ve 12:07  • Odpověz
pavly tady to taky je dneska poseto nevěty, slyšíme samé houkání a já jsem jak na trní :slight_smile:, miláček mi raději utekl na winsurfing :grinning: :grinning: než aby poslouhal to naše vzdychání s kamarádkou, jééé svatba, jééé dalšííí :grinning: :grinning: :grinning: ,už si to uvědomuje že za 14dní, holky je to už přesně za 14 dní a 1h45 min budem svoji :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz
jee, my jsme taky v Bystrci (my tady totiz bydlime) :grinning: a pujdeme taky k prehrade, tak se treba potkame.
To je super, ze jsi s licenim spokojena, ja jsem kosmeticku odrekla tyden pred svatbou, nebyla jsem spokojena...tak jsem to riskla a namalovala se sama a dle reakci okoli to bylo super :grinning:
25. srp 2007 ve 12:10  • Odpověz
takže musíme ještě nachystat salátek a masíčko na grilování a půjdeme za nimi se kouknout, škoda, že ta voda je tak hnusná, ale lidí je tu dost, ale nemám odvahu do té zelené vodičky vlízt, se už těším na mořeeeeer :sunglasses: za 3týdny se už budeme jako manželé slunit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem asi na špatném servru co?ale když na brms je mrtvo :astonished:
25. srp 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
maji,to je krasny,ze to mas pred sebou,ja ted vim nekolik veci,ktere bych zmenila,ale vim,ze jsem udelala vse...takze bohuzel...preju ti,aby jsi to pak tak nemela! :wink:
25. srp 2007 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.