• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
tak to te chapu,ja taky mam to vsechno hotovo,ale stale nekde couram, ze nestiham a tak jsem spokojena,kdybych nemohla byt stale pryc,asi by mi taky hrablo... :unamused:
17. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz
jj já byla dnes na hřbtově za mamčou...a to je tak vše..po obchodech courat mě neba, za kámoškama zajdu ale to musím mít jednu denně jinak jsem vyflusnutá a večer chodím načapato...no...sem shniloch lenivý....
jdu se natáhnout sáruš protestuje a prdelí se do žeber...což bolí :confounded:
tak brou noc fšeeem :dizzy_face:
17. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahojky holky,hlasim,ze asi tu nejakou dobu nebudu
-od dvou hodin jsem zacala krvacet,neni to az tak moc,ale je to dost na to,abych radeji pakovala veci (mudr mi rikal,ze s jakymkoliv krvacenim mam radeji jet - mozna ten muj cipek.nevim,navic je to jasna krev,zadny hlen,jako pri zatce...),nejdriv jsem chtela delat hrdinku,ze dokud nebudu mit bolesti,tak nejedu-nechci treba lezet 5 dni v nemocnici jen tak...., ale nejak se mi rozlezelo v hlavne,bojim se o mimi a tam mi ho preci jen budou kdyztak hlidat,takze jdu dat sprchu,pomalu dobalim veci a vyrazime-teda asi,jeste se ozvu nez definitivne odjedu,jen hlasim.....
-bolesti teda nemam,coz me stve, jen citim tlak v podbrisku-ale uz asi tyden a obcas citim tlak v krizi,ale fakt jen proste nic moc.... ,no a cele utery mi tvrdlo bricho,tak jsem fakt zvedava
18. čer 2008 v 05:38  • Odpověz
Pavly :confused:
Holka držím ti palečky,aby to bylo v pořádku,ale určitě ano,myslím,že to bude opravdu ten čípek a děláš moc dobře,že raději jedeš do porodky,máš pravdu,že ti tam miminko pohlídají a budeš mít jistotu.Hlavně se nám ozvi ať víme co je s tebou,já budu dneska pořád doma jak to tak vypadá,tak klidně pisni,nechám tu vzkazík.
Myslím na tebe a opatruj se :wink:
18. čer 2008 v 06:20  • Odpověz
autor
ahojky holky,cau marusko,tak brzo!!! to koukam

no tak jsem uz vzbudila milacka,pomalu se obleka, zadna zmena,obcas me trosicku zaboli v podbrisku jako pru MS,ale nic moc a to je vse....
jsem vykoupana,zabalena,v byte poklizeno, dojizdi mi mycka,tak muzeme vyrazit.
marusko,cislo mam urcite dam vedet,co se deje,tipuju,ze si me tam proste jen nechaji - coz jsem fakt desne nechtela,ale neudelam nic, jak jsem psala, moje stesti v brisku ma prednost,to radeji byt v nemocnici,nez mu ublizit.....

tak drzte palce,at se brzy dozvime hadanku-kluk/holka..... :grinning: :wink:

tak paaaa,myslim na vas :slight_smile:
18. čer 2008 v 06:47  • Odpověz
No já mylsím Pavly jestli ti náhodou nezačíná porod, nebo ti ho možná vzhledem k tomu krvácení začnou vyvolávat :wink:
Budu ráda jak se ozveš a holky určitě taky :slight_smile: Na hádanku se už nemůžu dočkat,jak jsem psala,jsi obojetná,ale přikláním se k tomu Martínkovi :wink: A moc se těším na něj :slight_smile:
Tak moc držím palečky a myslíme na vás :wink:
18. čer 2008 v 06:54  • Odpověz
týjooo pavly rodííííí myslím že to vypadá na porod :grinning: hurááááá
kurnik pak sem na řadě já? :astonished: :confounded: :confounded:
18. čer 2008 v 09:22  • Odpověz
Tak žádnou zprávu jsem ještě nedostala :fearful:
18. čer 2008 v 16:28  • Odpověz
myslím že pavly je ko...nebo zrovna rodí :astonished:
18. čer 2008 v 17:05  • Odpověz
No já si spíš myslím jestli právě nerodí .. jestli ji to vyvolávají tak to bude na déle :sunglasses:
18. čer 2008 v 17:08  • Odpověz
kámošce rupla voda v šest ráno a 17:50 byl malý na světě tak tipuju že zrovna není moc v záviděníhodné situaci bobek
18. čer 2008 v 17:10  • Odpověz
pavly má terezkuuuuuuuuuu
15:46 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2008 v 17:14  • Odpověz
2580g, 50cm...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2008 v 17:15  • Odpověz
je to hoilka jako lusk supéééééérrrrr
18. čer 2008 v 17:15  • Odpověz
No nekecej :grinning: :grinning: :grinning: To mě podrž,mě mrazí v zádech,no já padnu :grinning: :grinning: :grinning:
Supéééééééééér,gratulace veliká :sunglasses:
18. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
Jéžiš to je bobek :sweat_smile: To je neuvěřitelný :sweat_smile:
jsem vlezla do červnovek...a zrovna to tam bylooo
ty jsi šikula!!!!!!!!!!!
18. čer 2008 v 17:20  • Odpověz
Tak váha prý 2850 g,je tam oprava,jsem tam taky nakoukla :wink:
18. čer 2008 v 17:25  • Odpověz
jo ahááááá ježiš to se omlouvám..... :sweat_smile:
tak hlavně že je vše v pořádku...a Terezka je na světe a už si užívají rodinnou pohodu :slight_smile:
18. čer 2008 v 17:35  • Odpověz
Ty jsi to nespletla,ta holčina co to psala do červnovek a opravila to tam a to jsi už neviděla,neboť to psala později,takže jsem to tu pisla :wink:
18. čer 2008 v 17:36  • Odpověz
jj...včil su na řadě já :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2008 v 17:36  • Odpověz
No tuž honem do toho,ať pak tuto větu můžu psát já :wink:
18. čer 2008 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky, občas jsem sem nakukovala a koukám, že pavly už porodila, no to je bomba...Byla jsem pořád zvědavá, co bude mít. Takže pavly, obrovská gratulace k Terezce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2008 v 18:04  • Odpověz
Ty blaaaaho.... Pavli, clovek tu dva dni neni a co vsechno se nestane...... gratulaceeeeeee nejvetsiiiiii..... tesim se na fotky te vasi princezny.... :dizzy_face:
18. čer 2008 v 19:42  • Odpověz
jj to bylo jasný jak ráno psala :grinning: už se na ni těším jak nám vše popíše ale zárověn se bojím že ted jako jáááá
18. čer 2008 ve 20:29  • Odpověz
Luci... to bude fajn... stejne se uz na tu malou cacorku tesite :wink: ja si jeste par dni pred tebou uziju segry porod ... no a potom uz budes na řadě ty... a potom Maruska :o)))
18. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz
Pavlínko, už jsem ti psala, ale musím i sem! Velká gratulace!! je to úžasné, krásné, super! :dizzy_face: moc se těším na fotky a přeju vám oběma rychlé hojení a celé rodince krásné sžívání :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
Pavlínko, včera když mi došla smska od tebe.... byla jsem v práci a i tak jsme začala bulet radostí :grinning: :slight_smile: ještě jednou moc moc gratuluju a doufám, že starosti máš vybrané na hodně dlouho a teď už si jen tu vaší princeznu budete v radosti a štěstí užívat :slight_smile: :wink: MVR :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz
čauky tak nakukuji a taky velká gratulace pavly k mimču :slight_smile:
19. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.