• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Pavlinko, stejne jako v sms posilam tu nejvetsi, nejkrasnejsi a nejuprimnejsi gratulaci, jakou umim dat :wink: .Uzivejste si ty nejkrasnejsi chvilky vaseho zivota plnymi dousky, preju vam to z celeho srdce. Drzte se.Hanca
19. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz
Jéžiši, sem úplně zaspala!!!
Pavlíííí, obrovitánská gratulace :dizzy_face:.
20. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
Pavly, velká gratulace k terezce. Moc se těším na fotečky. Užívejte si společné chvilky, ještě jednou gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2008 v 19:11  • Odpověz
pavly, Terezka je kráááásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2008 v 19:19  • Odpověz
soni, kde je Terezka??? :confused:
21. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
ja ji nejdriv nasla v albu cervnovek, ale pak v diskuzi prave byl odkaz na tohle album :slight_smile: :dizzy_face:
21. čer 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojky nakukuji :grinning: a koukla jsem na Terezku moc jim to s Pavlínkou sluší a Terka je moc krasná :slight_smile:
21. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
jééé teda kočky obě dvě.....už se těším na Pavly až nám bude vše líčit v sms mi to teda nestačilo.... :grinning:
21. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
óóó :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem hotová,je krásná,Pavly taky,no jsem na měkko :sweat_smile:
21. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
Pavlííííí, moc vám to sluší oběma..... je to krásná princenza.... už se těšíme až se tu ukážeš :dizzy_face:
21. čer 2008 ve 23:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli tak ještě jednou ti taky moc moc blahopřejeme k Terezce :slight_smile: je náááááááádherňoučkáááá :slight_smile: hlavně ať je zdravá,.....
tak kdo je teď na řadě :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Lucka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2008 v 09:32  • Odpověz
no many...dík za připomenutí...sem s nervama hyn jakože já včil..... :unamused: bojím bojim
22. čer 2008 v 09:33  • Odpověz
pavlínko,máš nááádhernou Terezku!! A Ty jsi teda taky kočka, fakt takhle vypadat po porodu, klobouk dolů:wink:

Přeju Luci pohodový porod, neboj se, říká se, že psychika dělá hodně, prostě věř, že to bude v pohodě!:slight_smile: Stejně to je hezký vás tady takhle pozorovat, jak postupně těhotníte, rodíte:grinning:
22. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
kat já se budu snažiti....ale víš jak to je...psychika dělá hodně...manža v práci paragraf nedostane sice dělá 4 hod denně ale zákon schválnosti funguje kvalitně....kámošky jsou ted pryč..no..nevím na koho se jinak pak obrátit rodit sama nechci
22. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Luci budeme držet pěstičky ať máš rychlý porod jako Pavlínka :slight_smile: protože ten můj byl teda hnus :frowning2: to nepřeju nikomu a jestli budu chtít jednou druhý,tak doufám,že to bude rychlejší :wink:
22. čer 2008 v 09:40  • Odpověz
jj many já se budu snažiti to mít rychle za sebou :grinning: no sama sem zvědavá až pak napůl usednu k pc a budu to psát :grinning:
22. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
Luci jakto,že nedostane paragraf :angry: ten můj dostal,i jiní kluci co vím
22. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
no víš on dělá v rádiu, moderuje, takže jako má své časy kdy vysílá a svou jak to říc prime time....se tomu říká....a ted nevím kdo by to narychlo za něj vzal :frowning2:
22. čer 2008 v 09:44  • Odpověz
many, ale pozitivní je už i to, že si s myšlenkou mít druhé, pohráváš:wink:
luci, neboj, určitě to dopadne s manžou dobře!:slight_smile:
22. čer 2008 v 09:45  • Odpověz
no budu se modlit....ale znám to co chci většinou nevyjde...tak budu aspoň doufat...jinak radio neradio..ho dovleču :grinning:
22. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
aha,to je blbý :frowning2: tak musíte doufat,že to příjde,když nebude dělat :wink: ale je to fakt dobrý ten chlap u porodu,jsem ráda,že tam semnou byl a viděl,co ženský zkusí :wink: se držel aby nebrečel,to si pamatuju,ten jeho výraz a jak mi říkal,Míšo já se tak musím držet,a jiná maminka na pokoji mi říkala,že ten její brečel :wink: no i já se držela a neuronila ani jednu slzičku abych nebyla pak vysílená na tlačení a břečela jsme až jak mě došila paní doktorka a všichni zmizli,byla jsem tam jen s tatinem a to jsem se tak rozbrečela konečně a řekla jak moc to bolí :wink: no síla když na to kolikrát vzpomínáme tak se mi chce fakt hodně brečet,no uvidíme jestli časem zapomenu a budu chtít Elišku :grinning:
22. čer 2008 v 09:49  • Odpověz
Luci a co u doktora už ti řekl,že se otvíráš nebo zatím nic :wink:
katwind - a vy zatím nechce s manžílkem nebo už se na tom dělá :wink: :grinning:
22. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
jj taky to tak chci aby viděl a nebýt tam sama...jsem názoru, že jsme byli dva na to když jsme sáruš dělali, tak by bylo fér , abychom byli dva na to, když přijde na svět
22. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
jo,to je pěkný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2008 v 09:52  • Odpověz
no jdu něco podělat,dokud Ladíček spí,tak si nechte dařit a jak budu mít čas tak sem zase juknu,pa pa
22. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
že? :grinning:
nic frčím k vodě opusinkuj ládíka za mě už bych taky chtěla ňuchat svoje mimišo :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
jo,jo, provedu a ty pohlaď bříško :grinning: pa pa
22. čer 2008 v 09:54  • Odpověz
Pavli, mala je uzasna, a ty take. Vypadate obe dve MEGA spokojene. Moc jeste jednou gratuluju :wink: Tesim se na dalsi fotecky.
22. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
Dobré raníčko,tak že by nám dneska pustili Pavly domů??? :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2008 v 05:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.