• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Terezka je boží holčička :dizzy_face:.
23. čer 2008 v 10:35  • Odpověz
Pavlínko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ježiš já nemám slov!!!! Terinka je tak krásná, nádherňoučká, k pomuchlání :slight_smile: :wink: Moc moc gratuluju ještě jednou Vám oběma k tak krásnéééé holčičce :wink: mocinky vám to spolu sluší :slight_smile:
23. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak se i vam hlasi ta nejstastnejsi maminka pod sluncem!!!!!!! :dizzy_face:

MAME TEREZKUUUUUU :sunglasses:

cekame,az se probudi,pak jdeme koupat,tak jen co stihnu :wink:

-propustili nas v sobotu,hned jsme byli venku na zahrade a v noci byla nejhodnejsi,co jsem kdyz do te doby zazila
-vcera jsme zvladli nakup (to nej,co mi doslo),pak jsme byli u pani doktorky,jeli jsme si pro rodny list-u toho jsme nakoupili slunecnik a nanny-no proste jak jsem cekala,nechci bez ni byt :grinning: ,vecer jsme meli navstevu
-dneska od rana obet navstevy 3x babi a deda(myslim i prarodice...) a jedna kamaradka,byli jsme vic doma,venku je fakt silene...takze jsem byla jen obejit panelak a koupit si dalsi podprdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-zitra me cekaji dalsi zarizovani-pojistovna, urady, a dalsi navstevy....

Terezka je zatim andilek-jsem zvedava,jak dlouho ji to vydrzi (treba alespon tyden :grinning: ), zatim jsem naprosto v klidu,stastna a tak dal....ale mam teda problem s migrenou, pokousi se o me uz dva dny,takze fakt bojuju-no nepiju colu a mam zablokovana zada(nebo jestli to je jeste od porodu-hrozne bolesti v krizi)-takze se neni cemu divit-tak snad to nejak brzo prejde....

no a ted me nenapada,co vic napsat,
dekuju vam vsem za gratulace a tak, je to od vas moc mile!!!!
vsechny zdravim,zase se nahlasim,ale uprimne se hodlam venovat hlavne mojemu slunicku,proto ho mam!!!! nekdy ji pozoruju a pristihnu se,ze je to hodina jak nic!!!!!

many-pozdravuj tvoje slunicko
luci-jsi opravdu na rade,ten pocit znam,mela jsem ho po many-je to fakt zvlastni,uzivej si briska, me ted mrzi,ze nemam svoji chobotnicku :frowning2: ,to brisko jsem milovala....
marusko-ty si taky uzivej, pak budes mit taky takove malicke a me uz to bude protestovat :grinning:

tak papa

PS-mam moc pekne fotky,ale potrebuju k tomu milackovo notas-to je jen vecer,takze jen co to pujde,tak je dodam!!!! :wink:
24. čer 2008 v 19:20  • Odpověz
Pavliiiiii, jsme rady, ze ses na nas prisla podivat :o)

Je fajn, ze je Terezka hodna.... kdo jiny by mel mit taky hodne miminko nez ty, po tom vsem co sis s briskem uzila.... uzivej si andilka co to da... ale kdyz budes mit chvilku, tak nam ji ukaz na nejake te fotecce, at si ji taky uzijeme :wink:
24. čer 2008 v 19:32  • Odpověz
pavli jasňačka....chápem v prvé řadě terinka.....
užívej si dokud můžeš a kochej se jak jen to jde....bříško si užívám neužívám...asi to finále to je ono.....
24. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj Pavly :dizzy_face:
Vítám tě zpátky i s Terezkou :dizzy_face: Mě to je víc než jasné,že teď budeš hlavně s ní,budu to mát stejně až toho svého Domínka porodím :wink: Terezka je moc krásné miminko,povedla se a ty si ji zasloužíš jako nikdo,tak užívejte si jeden druhého :wink: papa
25. čer 2008 v 06:03  • Odpověz
Pavliii, je krasna. Moc vam to slusi... vsem třem :dizzy_face:
25. čer 2008 v 06:45  • Odpověz
Pavly, Terka je moc krásná, ještě jednou blahopřejeme :slight_smile:
25. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
halooo, tady to spi... co delaji maminky a tehulky???

Marusko... koukala jsem na fotky... Dominek porad roste, co???
27. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz
maminky těhulky jsou off :stuck_out_tongue_closed_eyes: chu rodiiiit
27. čer 2008 v 19:42  • Odpověz
jj roste,ale mega rychle,za chvilku to bříško neunesu a jak je těžké tak mi padá dolů :fearful:
Jestli to tak půjde dál tak ho budu tahat u kolenou :sweat_smile:
Luci a jak to vypadá s tebou? Ty tvoje týdny říkají,že za chvilinku budeme mít další miminko :dizzy_face:
28. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli teda Terezka je princeznička :slight_smile: je fakt krásná,dej jí za mě pořádnou pusenu :slight_smile:
já mám teď chvíli čas,tak to tady musím prošmejdit :wink: je furt pěkně,tak chodíme hodně ven a nebo se válíme v posteli tak nemám na net moc čas :wink: teď chlapi spí a já čekám až dopere pračka :slight_smile: no nechte si dařit a zase se tu snad brzo ukážu,jinak Ladík měl po měsíci v poradně 55,5 cm a 4 270g :slight_smile:
28. čer 2008 v 07:29  • Odpověz
Luci kdyby jsi náhodou začalo brzo rodit a já tu nebyla,tak ať máš rychlý porod :wink: ať ti Sárinka nedá moc zabrat :wink: já se furt špatně hojím :frowning2: myslím,že si nezasexuju ani za dva měsíce :angry: :slight_smile:
28. čer 2008 v 07:31  • Odpověz
Hojte maruš no.....dochází to i mě :grinning: ale už je to sekec brní prsty ruce, nohy nateklé kolíbání...nic přijemnýho ale musím to vydržet a počkat až se madam uráčí :grinning: a maru ujišťuju tě, že bude hůř :confounded: s břichem

Many děkuji....s tím sexem nespěchej..kup si dubovou kůru v gelu a kdyby to nepomohlo, tak já si koupila v lékárné aloe vera ve spraeji...urychliuje hojení a tak a dobře se aplikuje...stojí kolem 150Kč a je to dobrá věc na vše nejen na jizvy, ale i po holení na podrýždění spáleniny a tak :wink:
28. čer 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
ahojky, jdu pozdravit, mam terezku na ruce a ucim se kojit v sede
hlasim,ze se zatim mame stale moc fajn, zatim stale mame andilka
zatim se male nemuzu nabazit, uz ted je mi lito, jak vyrostla, vratila bych se do porodnice a chtela bych ten tyden prozit znovu.....a taky mi chybi brisko, styska se mi po chobotnicce, co se mi tam tak mlela......

luci-vidis, ja jeste rodit nechtela a doted se spatne smiruju s tim,ze uz mam to nejkrasnejsi shledani za sebou....zavidim vam, ze na vas teprve ceka....
ale asi to bude tim,ze ja neotekala,a bylo mi poprve za ty mesice docela dobre,zvracela jsem jen jednou denne,takze ja si uzivala asi nejvic prave ten treti trimestr-no nemuze to mit kazda stejne,no....

many dekujeme, a my se taky snazime chodit ven,ale bojim s oblekani a polednich veder-takze jen opatrne-tatim
- ladikovi prejeme vse nej k svatku, mysleli jsme vcera na nej :wink:

marusko-brisko ti fakt nezavidim! mas ho opravdu velke,bude to asi poradny chlap,kdyz si dela takovy domecek :grinning:

jinak hojim sesnad dobre, ale nejde mi jit poradne na velkou-teda spis mi jakoby nejde ukoncit to dilo-nejde to popsat :sweat_smile: ,nejak mi to tam porovnali,teda :unamused: no a pak nekde na hrazi mam misto,kde mi to behem dne jakoby chytne a tlaci se to dolu,jako kdyz tam mam zavazi,nic moc pocit,ale jinak snad dobry a i tohle doufam prejde....
tu kuru mam doma,mozna bych to mohla taky zkusit :wink:

no nic tatinek vstal,tak jdeme neco delat-nekam vyrazime,doma mam hotovo,tak i vam pekny den,papa :slight_smile:
28. čer 2008 v 09:33  • Odpověz
pavly tak to tě chápu že ti to chybí a chtěla bys to prožít znovu...já nad tím včera zrovna uvažovala....ale na druhou stranu si uvidím na luladlo....obleču svoje kalhoty a lehnu si na břichooooooo, teda jestli nebudu mít kozy jako vozy :grinning:
a jak vám jde kojení?
porávě já blila jen měsíc to mi bylo fakt šoufl a pak ok..zato ten konec ten si pěkně vyžírám...tys měla začátek na mašli...až do 5 měsíce tuším jsi byla KO.....
a jak se oblíkate v těch vedrech teda prcky?????
28. čer 2008 v 09:45  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak já si myslím,že mi taky bude chybět bříško,i když je takové mega,přece jen je to krásný pocit,takový neuvěřitelný,že mi v něm roste nový život :dizzy_face: Ale jak píše Lucka tak se nemůžu dočkat až si na ni uvidím a budu nosit svoje oblečení a ohnu se,zavážu boty a všechno prostě jakoby nic :wink:
29. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
maruš že, to jsou věci které si uvědomíš až pak..navíc půl roku nespat na břich atd...no hrůůůůza..já takovej bříškovec :wink:
29. čer 2008 v 09:59  • Odpověz
jj uvědomíš si až prostě nad tím začneš přemýšlet nebo až to bříško už není :wink: No já jsem na tom stejně,taky jsem jinak spát než na břichu neuměla,no a musela se naučit :slight_smile:
29. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
jo a už bolí kyčle z toho ležení jen na bocích na zádech je to naprd..ono těch 3261g co sáruša momentálně má jsou taky pěkná tíha
29. čer 2008 v 10:20  • Odpověz
No to je opravdu pěkná tíha,to věřím,však já taky počítám,že bude mít Domínek větší váhu,odpovídá tomu i moje břicho,dneska jsem potkala souseda a ten tipoval,že budu rodit už teď na začátku července a když jsem mu řekla,že teda jako fakt ne,že termín mám až koncem srpna,tak fakt mi nevěřil,že prý to není možné,že se doktoři určitě spletli :grinning: :grinning: :grinning: No tak vím,kdy jsme Domínka počali :sunglasses:
29. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak sedime u poce a povidame si....

holky- ze si vsude vidim a dosahnu je ted pro me neskutecny zazrak, to tu porad rvu-hele ja zase muzu to nebo tohle...to je fakt knezaplaceni, to jsem z toho porad hotova,kolik veci jsem delat normalne nemohla.....nebo jak rychle muzu chodit,uklizet-no to je mazec, po 9 mesicich lenochoda,co se nemohl ohnout aby nezvracel.....

o obleceni nemluvim,ja mam ted veci :sweat_smile: ....ikdyz to zase neni tak ruzove,neco mi neni kvuli mlekarne, neco mi neni,pac mam stale rozsirenou panev a neco si nevezmu,protoze bych v tom nemohla kojit....ale je to porad vic,nez ty 4 veci,co jsem mela pred porodem.... :grinning:

a spani-to je teda vec, ja jsem taky vysloveny briskovec,nespala jsem nikdy ani na zadech ani na boku a fakt ot teda bylo hruza se otacet v noci,vse me bolelo-presne - kycle a tak,ani na zadech jsem si neodpocinula,protoze to mi tlacila na zilu....a chybelo mi se proste jen protahnout,to je asi fakt nejhorsi....ale muzu vam rict,ze po porodu jsem se zatim jeste nenaucila si lehat na bricho!!! ikdyz muzu,musim si fakt uvedomit,ze se chci na bricho polozit,automaticky lezim stale na boku!!! jsem zvedava,kdy me to prejde!!!!jinak je to teda baaaajo,si na to bricho lehnout,to je taky pocit k nezaplaceni....

no kazdopadne bych stejne brala navrat do porodnice a znovu si dat tech 12 dni,chci mit takove miminko alespon pul roku,abych se ho nabazila,vidim,jak mala snad po hodinach roste!!!!! :frowning2:

jo a co se tyka briska-tak me se zase vsichni opatrne ptaji,o kolik napred se mala narodila,ze jsem byla tak na 6.mesic a ne naporod,tak vsechny ujistuju,ze je krasne v terminu, s ukoncenym 39tt-tak na me zase koukaji divne opacne, a to mi bricho ten posledni mesic fakt narostlo,no ale asi to bylo jen chvili,tak se jim to nezda.... :sweat_smile:

no nic,my jdeme zase spitat do ouska, ted ma skytavku,chudacek,ma ji porad....holky tehulky-uzivejte si ta briska a teste se na to,co bude,je to fakt po tom porodu to nejkrasnejsi, teda podle me urcite!!!!!ja porad rikala,ze se tesim na to miminko,at je to cokoliv a to je prave to,co tu ted mam MIMINKO!!! je to boziii,nechci aby mi vyrostla v kojence, batole a tak-teda chci,ale at to trva tak nejak dyl a ne tak rychle!!!!! :confounded:

many -at se hojis rychleji!!!!! a pusinku ladickovi-to muchlovani v posteli znam,to ten cas leti,jak blazen,vid-ale at! :dizzy_face:
30. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
tyyyyjooooo,kde behate????
luci-jsi jeste cela???
my mame stale navstevy a tak dal....takze moc net nestiham,mozna,az bude oskliveji,to tu budu pecena varena!!
holky me to tak rychle utika,at neroste!!!! ja si to musim fakt vychutnat!!!
3. črc 2008 v 18:27  • Odpověz
ahoj Pavly... nejak to tu upada :o((
ukazes nam zase nejakou novou fotecku princezny??

ja doufam, ze uz pristi tyden pojedu za segrou do porodnice... ale zatim tomu nic nenasvedcuje... pohoda klidek, uvidime jak dlouho se bude chtit Vojtik jeste valet v teple briska
4. črc 2008 v 07:14  • Odpověz
Dobré raníčko :dizzy_face:
Tak u mě žádné změny,ještě mám stále dost času na porod,Lucenek je v celku,viděla jsem ji v červenci :wink: Akorát mě asi začali trápit poslíčci nebo co to je,v noci mě budí menší bolest v podbřišku,už asi týden,jinak nic :slight_smile: Taky se přikláním k novým fotečkám Terezky :wink: A už nechci vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych raději zimku :sweat_smile: :pensive:
4. črc 2008 v 07:27  • Odpověz
autor
ahojky, tak jsme se slunickem na chvili u netu,ma skytavku

kristynko-no neboj,segra se muze rozrodit do minuty-ja jsem priklad jak fik-muj den predem urcite nenasvedcoval naprosto nicemu, a hele,druhy den to slo tak rychle,ze jsem malem nezavolala vcas marcela :grinning:

marusko-jen si to uzivej,poslicci to asi budou,taky jsem obcas ty ms bolesti citila, no telo se vzorne pripravuje,ma cas,takze je to super :slight_smile:

jinak ja letos uz taky nechci vedra-ale ne proto,ze bych je nemilovala,ale ze nemuzu s terkou ven a to me vadi,dneska je tu krasne pod mrakem,tak se desne tesim ven!!!!! :wink:

jinak je stale hodna,ale uz ma i sve mouchy,treba cely vcerejsek skoro vubec nezabrala tvrde,jen po minutkach poklimbavala,pak byla utahana,chtela porad pit-to pak zase mlicko neudrzela,no stale dokola,ale v noci byla zase na jednicku,bolela me vcera desne hlava-asi zmenou pocasi,taky jsem tu mela na cely den kamaradku-co bydli 100km daleko,tak se prijela i se svoji malou podivat,tak jsem mela dost a bala jsem se,jestli se vyspim.no a nase slunicko slo spat v pul 11 a vstavala v pul 5 a pak v 8 no co dodat,jsem vyspala a je mi lip

tak se tu zase mejte,papa
4. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Pavly tak to moje sluníčko má škytavku taky často,ale v bříšku,cítím ho pořád v pravém boku,tak nevím jestli se ještě správně natočíme,ale já doufám,že ano,ještě má čas :slight_smile: Jinak mě každý straší,že budu rodit dřív,že mám to bříško hrozně dole,jenomže mě roste dole od začátku tak nevím,já osobně tipuji taky dřív,ale ne o tolik,termín mám 22.8 a já tipuji ten první týden v srpnu,tak jsem zvědavá jak se můj tip vyplní :sweat_smile:

Pavly taky ty vedra koukám,nemáš v oblibě a ze skoro stejného důvodu jako já,taky nemůžu ven,neboť bych venku vedrem padla a ty protože nemůžeš s maličkou :unamused: No já to říkám,ať už je podzim :grinning: :grinning: :grinning:

Ale je to tvoje sluníčko a neboj se toho,že to utíká,už ji máš navždy a jenom postupně prožíváš její etapy života :wink:

Už se nemůžu dočkat toho svého broučka,ale bříško ještě nějakou dobu chci,i když je to náročné,tak ať pěkně vyzrává :wink:
5. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
ahojky holky

marusko-jo,mala mela taky skytavku v brisku dost casto a taky mi lezela hlavne na pravem boku :wink:
- jsem zvedava,jak ti vyjde ten porod,ja rikala,ze citim,ze taky porodim driv, nekdy uz v prosinci jsem rikala,ze tak nekdy pulka cervna a bylo to 18.-mela jsem teda pravdu :wink: ,ale jak pises,jen at se jeste pekne domisek "dopejka"

jinak pocasi dneska a vcera lepsi,takze jsem brouzdala venku dyl a dela mi to dobre na naladu,jsem rada,ze sviti slunicko a ze je dlouho svetlo,ja tohle obdobi tak miluju!!!!! :slight_smile:

-jinak jsem vcera vyresila problem s podprsenkou,bylo to desny,v nicem jsem nemohla vyjit ven,takze jsem zabehla k tamanum a nakoupila si 3 podprsenky, obycejne ty "tvrdsi" proste na ven,doma chodim v tech elastickych,jsou pohodlne na kojeni a tak,ale proste ven to neslo,a ven teda mam ted co stridat a uz si pripadam zase jako clovek,jsou mi tricka a tak,no to je fakt super...
-nabrana kila jsem nechala uz v porodnici,zustalo mi jen jedno kilo-a to jsou asi prsa-nebo jestli se tomu jeste tak vubec da rikat!!!! :fearful: ....kazdopadne jsem ale oplacanejsi,ale nevadi mi to a jsem s postavou naprosto spokojena,nebyla jsem nikdy modelka,tak co bych chtela? :grinning: a navic mam ale zatim pocit,ze se mi stale nevratila panev na sve misto,stale me dost boli v krizi,pri chuzi,pri zvedani malicke,asi ji mam stale rozestouplou,snad se to napravi,jeste ma cas :unamused:

tak nevim,co vic jeste ted napsat....

luci-zavidim vam briska,a ze mate porody pred sebou,koukala jsem na cervenec a musela jsem pryc,jsem se rozbrecela,asi tohle bude moje psychoza po porodu,no :rolling_eyes: :grinning:

many-pozdravuj malickeho a urcite jste stale venku,myslim na vas,kdyz se prochazim ,ze ty jsi asi taky nekde s kocarkem... :slight_smile:

a tehulky-uzivejte si briska a pekne je od tety pohladte :wink:
5. črc 2008 v 18:55  • Odpověz
jé holkky
su furt celá
dneska mi hany udělal přebalovák tak jsem skládala, překládala, organizovala...to je moje
akorát su off
ale můžu klidně říct jsem ready na sáruš máme všecko...teda jen ne peníze :grinning:
5. črc 2008 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.