• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
luci-ahojky,jsem rada,ze mas hotovo,je to super pocit,vid!!!tak gratuluju :wink: , sarinka muze vykouknout kazdym dnem,moc na tebe myslim a kdyby neco,tak at je to jako u me, preju takovy porod vam vsem!!!!-az na ten zanet a siti-to neee :wink:
5. črc 2008 v 19:18  • Odpověz
pavly jooo
děkuju..no uvidíme.....jaký bude porod...to si netroufám odhadnout a co terinka jak se má?
5. črc 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
teri je zlaticko, mame takovy ty klasicky problemy,nekdy nas tlaci brisko,nekdy chce spinkat jen u maminky a mit ji na blizku,jindy zase neco snim a to se ji nelibi,ale jinak je stale v pohode a je to super :slight_smile:
dneska zrovna jsem zjistila,ze se ji udelal vyrazka na zadecku-mozna novy druh kapesnicku-nevim,ak byla vztekla,ale dali jsem fenistil a prestali je pouzivat a ted je to lepsi,tak je to porad dokola-chytam chyby a napravujeme je :slight_smile:
5. črc 2008 v 19:24  • Odpověz
jo pavly to čeká každou z nás...chybama se člověk učí no...holt to tak je..ale zase tě to posouvá dál a dál... a co prochajdy...kdy jste byli poprvé?
5. črc 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
no neberu to jako neco spatneho-proste se seznamujeme a envim,jestli ji to ci ono bude vadit,muse se to proste zkusit,ale vzhledem k tomu,ze zatim teda opravdu moc neplakala,tak to snad vychytavam vsechno vcas....
na prochazce jsme byli hned den pri propusteni z nemocnice,ale byl to pro me hrozny zahul,preci jen ne nadarmo jsme sestinedelky.od te doby jsem venku byla temer denne,v posledni dobe se mi dari vypadnou tak na 3 hodiny....
musim rict,ze jsem 10 dni po porodu jeste nemohla poradne sedet a to bylo asi nejhorsi-kdyz se poradne nemuzes pohnout,posunout a tak, ted je to vse snazsi,kdyz se hybu jako driv-totez je s koupelnou,pred tydnem jsem emla problem se umyt-ted uz to jde rychle,uz nemam zadne zavazne problemy se stehama a tak...
zkusim dneska pridat fotky do alba,ted jdu ale koupit colu-sice en pro me,ale pro milacka,ale ja si asi taky jednu sklenicku vybublinkuju-mam abstak po cole-kofeinu a boli mi kvuli tomu i hlava....
5. črc 2008 v 19:59  • Odpověz
pavly si můj člověk já kofolu miluju nebo kolu to je fuk říkám tomu černá vodička denně vypiju 2 litry i ted...sáruš má trénink zase nepiju kafe.....ale při kojení se obávám že taky sem tam sklenku a vybublinkovanou...chjo :frowning2:
tak to je fajn, taky mám v plánu coi nejdřív ven ne čekat pověry po 14 dnech atd.....a jen na poradnu....ale uvidíme jaká budou vedra a tak :slight_smile:
5. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak nekam musim napsat,ze rvu jako blba,poprve nemam malou na dohled,mamka ji vzala pred barak na prochazku a ja trpim,ja jim ji nechci davat,mam uklizet nebo spat,ale ja stojim u okna :cry: , prijde mi,ze prichazim o cas s ni, se cvoknu,fakt!!!

jinak luci-kofolu teda zurive nesnasim,piju jen klasickou colu nebo pepsi a taky ji dam 2l denne - no problem, i v tehu jsem jela na ni a nebyl problem,ale ted kvuli tem bublinkam zatracenejm to je hrozny!!! a taky kafe nepiju,to mame moc stejny, taky jsem rikala,jidlo klidne budu jist to same furt dokola,ale co nejdrvi musim malou naucit poradit si s bublinkama,nebo zkolabuju :grinning:
napij se te vodicky dokud muzes,protoze pak je to strasny, ja jdu do obchodu,ted ji vidim,chlazenou!!! a nemuzu si ji koupit-to jsou galeje...
a je pravda,ze jsem pred porodem pomalu zacala pit i fantu,prave proto,abych si trochu odvykla a telo taky, a jsem rada,ze jsem to udelala, ted bych asi byla uz na psycharne ( a to jsem do te doby fantu nepila,jen colu nebo perlivou vodu)ted nemam co pit!!! caj nesnasim a tlacim ho do sebe az je mi zle,ale co zmuzu,nic!

a jinak ven chodime,ale treba do obchodu bych ji zatim nevzala-proste do uzavrenych prostor neeee, kdyz jdem nakupovat,chodim milacek s kocarem v parku a ja nakupuju a pak teprve to on uklizi do auta....uzavrenym preplnenym prostorum se zatim vyhybam....

ale to pocasi si taky nevybereme,dneska jsem ji dala poprve mikinku a cepici-ta je tak kouzelna v modre,a ruzova ji neslusi!!!! jeste ze tu modrou mam :dizzy_face:
jdu zase k oknu ,nemam stani

luci a jsi cela!??ja rodila ukonceny 39tt,ty uz to mas fakt kazdou chvili,je mi za tebe soufl a zaroven ti to zavidim!!!
7. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
ahojky maminky :slight_smile: poctivě sem nakukuju, co nového, dočítám vás a moc moc na vás myslím... Pavlínko, pohlaď za mě Terezku a Luci a Maruško, vy vaše bříška :slight_smile: :wink: Luci, já 15. odlítám na dovču, takže když do té doby nebude Sárinka na světě, přeju klidný a rychlý porod a ať vše hladce proběhne :slight_smile: budu na tebe myslet :wink:
7. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
pavly to chápu taky bych stála u okna a čekala..nedala za nic na světě :dizzy_face:
no kofoly si užívám..pak to bude psychárna.....ale co....dát to musím mám v plánu čaje ty mi chutnaj a vodu se šťávou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lucik děkuji....
dneska jsem byla na poradně a sáruša má 3560g :sweat_smile: na porod nevypadám ani omylem..tak 14.7 se snad hnou ledy :grinning:
7. črc 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
luci-zrovna jsem tu, pisu kamosce po icq,ze uz jsem klidna,mala je doma,nakojena a spinka,ja najedena a tak frcim za ni do postele,protoze jsem po tom placi jak kdybych vylezla na osmitisicovku,uplne KO-uz ji nedam ani pochovat,fakt to nezvladam,maji vsichni smulu!!!!!! :angry:

jinak jak nevypadas na porod??? ja taky v utery v poradne byla v pohode a nenapadlo me,ze je to posledni den s briskem a za 24 hodin jsem mela kontrakce po 4 minutach.....jeste rano v 7 me nikdo neodhadl na porod, rikali poslicci a v pul 2 se divili,jak na tom jsem a at volam tatku,aby vubec k porodu dojel- a mel to jen tak tak...takze je dobry zit s pocitem,ze se nic nedeje,je to fakt krasny,uzivat si a byt v klidu,ale prijit to muze fakt jak blesk :dizzy_face:

a vahu mame asi tak ted tech 3500-co vazim doma,uvidime zitra v poradne
me se muj doktor s vahou sekl jen o kousek,rikal 2800 v to utery a ve stredu mela 2850,ale na UTZ v nemocnici v pul 1 pred porodem rikala mudra 3300 a za dve hodiny byla na svete a mela min....takze je to fakt jen odhad :wink:
7. črc 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
a luci peknou dovolenou!!!
ja jdu teda spat,pa
7. črc 2008 v 15:43  • Odpověz
pavly úplně tě chápu mateřské pudy jsou dobře vymyšlené..a je super že fungují :slight_smile:
no zatím nevypadám i když je fakt jak píšeš je to z hodiny na hodinu....ale já se uklidňuju že budu ještě týden odpočívat :grinning:
pá a pěkně se vyspi :wink:
7. črc 2008 v 15:45  • Odpověz
Luci, teda, vy budete mít rovnou kus ženský! :slight_smile:

Pavlínko, je to asi normální, kamarádka taky veškeré procházky, kterých se neúčastnila, prostála u okna :slight_smile: :wink: papa a hezky si užívej Terinku :wink:
7. črc 2008 v 15:59  • Odpověz
luci no....trošku větší ale co hlavně že je ok
7. črc 2008 v 18:24  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Lucenku tak to bude veliká slečna Sáruška :slight_smile: Budu na tom stejně,Domínek vypadá taky na pořádného chlapa :wink:
U nás v srpnu se koncem června začalo rodit,už máme 4 miminko :slight_smile: No nějak si ty děti pospíšili :slight_smile:
Pavly úplně tě chápu,asi budu stejná :sweat_smile: Nikomu ho nedám a budu mít klid :wink:
8. črc 2008 v 06:25  • Odpověz
Ahoj kočenky, teda pavlínko, Ty jsi takováhle urputná maminka jo? Teda mně by bylo hrozně líto, kdyby mi malýho brácha se švagrovou nepůjčili, nedali pochovat, pomazlit... :frowning2: :wink:
8. črc 2008 v 07:09  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak hlasim,ze mala chvili spi a ja mam asi 10 minut,nez se pujdu koupat a pak jdeme k doktorce,uplne se desim,kolik mi zase pribrala a tak,jsem rada,ale nerada,ze mi roste :unamused:

jinak kato-ja jim ji pujcim,doma nebo se mnou ji muzou chovat,vozit a tak,ale proste nemuze byt pryc z dohledu,vim ze jen vozi a tak,ale proste je mi bez ni desne smutno,muzou ji tu chovat i hodiny,ale musim na ni videt,no :grinning: - a neboj,uz ji pochovalo a pomazlilo tolik lidi,ze ji z toho asi udelam dokument :dizzy_face:

a koukam,ze nejsem asi jedina, ty hormony jsou proste fakt hukot, jsem mela uz i jindy docela zajimave stavy :grinning: , to je jedine,proc se tesim,az bude po sestinedeli,snad to uz budu konecne zase jaaaa

jooo a holky obleceni-to je bozi,ja mam tolik veci najednou!!!! se muzu normalne i nekolikrat za den prevlikat!!!! :grinning: kila mi jdou dolu stale-takze zatim pod moji puvodni vahu,ale spek na brise mam dal-ten teda asi jen tak dolu nepujde-je to vytahane :angry: a cvicit ja nemam rada :frowning2: ,takze je mi vse,jen plataky asi budu muset koupit nove :confused:
8. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem zase tu :slight_smile:

pavly moc vám gratulujeme k holčičce :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musím zase dočítat, byla jsem služebně mimo a pak jsme si ještě uživali dovku, ale snad už to bude lpší a já sem zase budu chodit častěji
8. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,
majinko no hura,zijes :grinning:

jsem tu na skok,milacek jel odtah,tak mi doma zustal notas,tak jsem zvladla dat par novych fotek-nechci davat fotky s pribuznyma,takze toho moc nemam....
za chvili balime a jdeme na kycle,tak jen zdravim

luci-na tebe mysim a priznam,ze jsem smirovala na cervenci,jestli tam chodis a jsi cela :grinning:
9. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
jo a marusko,tvuj brousek si ale dela misto!!!tam ma bazen ne???takove jsem brisko teda nemela, uzivej si ho! :wink:
9. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
Pavlínko a nedá mi to a musím zas napsat, jak krááááásno Terezku máte!!!! Je fakt k sežrání :slight_smile: :wink: akorát - neříkaj ti lidi, že máš krásného chlapečka? Ta modrá je pekelně matoucí :grinning: takové mimikry :grinning: :wink:
9. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
pavly sem furt celá neboj nahlásila bych....
a doufám že do neděle bude sáruša venkku
9. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz
Luci, prosím tě, už do neděle? Však máš víc jak týden čas dle termínu :wink:
9. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
luci-jojo-je zakodovano,ze modrou ma kluk a tak poctive stale vysvetluju,ze i v modre muze byt holcicka :grinning: (kamaradka ma zase stejny kocarek v oranzove a taky vysvetlovala,ze proste oranzovou ma rada :grinning: )-neudelas nic,no :dizzy_face: ,ale uz mame ruzove hodne,jen vetsi velikosti,56 jsem uz nekupovala,mame jen letni veci -saty a body s kratkym rukavem, ale ted je zima,tak to nenosi, ale tatovi se v ruzove nelibi a z nocniho fialkoveho overalku ji musim rychle prevlekat :grinning:

luci-no jsem zvedava,myslim na tebe kazdou chvili, a stale dokola si prozivam svuj porod,je to presne tri tydny a i dnes si hodinu po hodine pripominam,co se delo,touhle dobou uz mi chteli poprve malou vyndat,ale to jsem jeste nespolupracovala,mohlo to ted byt uz tri tydny,co je na svete,ale bude to az za čř minut, dostane dalsi velkou pusinku,laska moje.....
mas termin pristi patek,takze bys podle meho mela rodit zitra,ja rodila taky 39tt - 38pus6,tak ti drzim palce a ver,ze budes skytat,jak na tebe budu myslet a zavidet ti,ze mas to seznamovani teprve pred sebou,ja bych se do porodnice tak rada vratila!!!! a jeste jednou ty tri tydny prozila....
9. črc 2008 v 15:00  • Odpověz
no tak to aby tatínek začal pracovat na chlapečkovi :grinning: :wink: a fialková není růžová :slight_smile: :wink: copak oranžová, ta je neutrál, ale myslím, že právě se asi musí dost podivovat, že modrá a holčička :wink: ale co, je důležité přece, co se líbí vám :wink:

holky, jsem z vás jelen z toho počítání těch termínů, asi bych taky měla otěhotnět, abych s ev tom vyznala :grinning: no každopádně by bylo super, že by Sárinka vykoukla na svět ještě než odjedu, abych měla čerstvé zprávičky :slight_smile: :wink:
9. črc 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
luci-je to o lidech,ja proste modrou spojenou jako klucici nemam-asi proto,ze ji mam rada a sama dost pouzivam...zato oranzovou s holkou spojenou mam...a i tak jsem nakoupila pro male oranzovou vesticku-at je to holka nebo kluk,jedine co bych proste nedala,je ruzova na kluka,jinak nemam problem s cervenou a znam i holky,ktere meli cerveny kocarek na kluka-ale to je o tom ,ze ja vybiram podle toho,jak se mi barva libi a ne pro koho je...jine barvy se ji nelibily,byly desne hnusne,tak jsem za tu moji modrou moc vdecna, zelenou proste jane nevyrabi-to byla barva favorit :grinning:

kam vubec jedete na dovcu? jsem zjistila,ze to vubec nevim!!! :confused: :fearful:
9. črc 2008 v 15:12  • Odpověz
Pavlinko.... fotecky jsou krasny... a Terezka jeste krasnejsi.... moc moc povedene miminko.... moc vam to vsem trem slusi.... pekne si ji uzivej...

u nas porad cekame co segra... zatim nic.... zitra ma prvni termin (ten druhy az pristi tyden), tak uvidime, ale mama rika, ze ma bricho jeste moc nahore... i kdyz uz leze dolu :wink:
dneska sla zase na prohlidku, tak treba se dovim neco noveho.... uz se taky nemuzu dockat :dizzy_face:
9. črc 2008 v 15:14  • Odpověz
Pavlínko, do Tunisu... moc nadšená nejsem... nadchla by mě už jen znova Paříž nebo Dominikána :grinning: jsem nevděčná co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no máš pravdu - růžovou na kluka faaakt ne-e :wink:
9. črc 2008 v 15:16  • Odpověz
pavly..no termín se posunul na 13.7 i malá je o týden větší prý......
a sbarvama taky mám sem tam modrou pro sáruš zelenou žlutou...to jsou neutrály.....a kdyby to byl kluk tak by jezdil v červeném kočárku no.....
9. črc 2008 v 15:18  • Odpověz
aha, to nevím, že se ti to posunulo :slight_smile: no tak to bych mohla stihnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.