• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
luci paříž a dominikánka taky..souhlas i když sem tam nikdy nebyla tam bych moc chtěla
9. črc 2008 v 15:22  • Odpověz
no že mě dostane dominikána, to mi bylo jasný, ale mě tak dostala i pažíš... aaaaaach :dizzy_face:

teď jsme nakoukla na albíčko nějaké holčině, co si ze svatebky v dominikáně přivezla mimíska.... hmmm.... nám chyběl kousek a taky jsme se vrátili tři.... ach jooooooo :unamused:
9. črc 2008 v 15:24  • Odpověz
chjo smůla...někomu se povede..jinému ne....ale třeba budete mít na další dovči
9. črc 2008 v 15:25  • Odpověz
no v našem případě spíš štěstí, za našich okolností, ale kdyby se to bylo povedlo.... no nic, budeme se snažilkovat až s domečkem :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
no tunis uz me nebere,ale zase je tam teplo,takze bych jela hned a nevdecna bych teda nebyla!!!! jen pariz me moc nelaka,nevim ani proc,spis zamky na loire....
jinak luci-taky jsem se snazila neutralni barvy hledat,ale proste kdyz uz jsem neco chtela,tak to ve zlute nebo zelene nebylo,mela jsem stesti stale jen na kombinace-bila ruzova modra.tak co jsem si mela vybrat,zeee.ale mame i docela dost jinak barevnych veci,to bych zase kecala...ale musi nam to kote jeste povyrust no :sweat_smile: ,ikdyz roste nechutne moc,uz ma 3cm navic!!!

a ten termin mas uz ted jo,tak to sup sup!!! tesim se na sarusku :wink:

saty-no neboj, me v pondeli u kadernice presvedcovali,ze brisko je nahore a ja si mlela svou,ze citim,jak kleslo,a mela jsem pravdu ja :grinning: ,takze na pohled to mozna tolik poznat nemusi byt a muzes byt teta do par hodinek :dizzy_face:
9. črc 2008 v 15:29  • Odpověz
pavly mě kleslo a taky jsem to pocítila jen já a to tak že mi prsa neleží na pupku :grinning:
9. črc 2008 v 15:31  • Odpověz
mě paříž taky nebrala, dukud jsme tam nebyla....

Pavlínko, 3 cm to je nic, ještě dlouuuuuuuuuho to bude tvoje maličkaté sluníčko, neboj :wink:
9. črc 2008 v 15:33  • Odpověz
autor
luci-presne!!! a citila jsem ´pod prsama najednou sikmou plochu :grinning:
9. črc 2008 v 15:34  • Odpověz
pavly joo a nejsu pod nim spocená :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:36  • Odpověz
ja byla v Parizi dvakrat.... libi se mi tam... ale muze to moc nebere... tak Luci, vyrazime nekdy spolu :wink:
ale zase si rikam, proc nevyrazit jinam, ze?? vsichni mi rikaji, ze Londyn je lepsi, tak uvidime, jestli tam nekdy vyrazime..... letos budu sice kousek od Londyna, ale asi se tam nedostanu
9. črc 2008 v 15:36  • Odpověz
Londýn mi nic neříká ani to pačasí a tak nějak mě nebere ale Paříž.....miluju ty filmy jako jack rozparovač, parfém...děj 17-18 století v paříži....nádhera.....jen tam zajet že..třeba tasm pojedem až bude sáruš na světě...i když hany na to taky není
9. črc 2008 v 15:39  • Odpověz
autor
luci-tak to ja nebyla ani tak,ja jsem totiz stale zmrzla.... :grinning:
a taky jsem to poznala dole,pupek strasne cucel ze vsech tricek,uz nesel schovat

jo tak londyn bych si dala rict
holky za chvili to budou tri tydny,uz zase brecim, v tuhle dobu volali,at si jde detska sestra pro mimi a me dochazelok,ze tim mysli to moje a pritom bylo stale v briskiu :grinning:
9. črc 2008 v 15:39  • Odpověz
pavly chápu...ale už je terka na světe---vzpomínat budeš celý život, to se ti z hlavy nevykouří
9. črc 2008 v 15:40  • Odpověz
Pavlínko, jen plakej když se ti chce, proč ne? :wink: :slight_smile: vždy´T je to krásný :slight_smile:

jo, Londýn.... to je můj sem už asi 10 let...

Kristýnko, kam jedeš??? :sweat_smile:
9. črc 2008 v 15:41  • Odpověz
jedu s tatou za brachou... do Ramsgate... je to u more asi 30km od Doveru.... takze ja letos sice jedu po sto letech k mori, ale budu tam asi chodit v kulichu :fearful:
9. črc 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
tak jsem ji zase natocila a zase prospala sve dalsi vyroci....zatim vsehny :grinning: a ja to zase obrecela :grinning: -to je emocni srumec!!!! :fearful:

holky ja chci na galapagy-to mi asi nevyjde :sweat_smile:
9. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
Pavly, kdyz si to budes hodne prat, tak ti vyjdou i Galapagy :wink:
9. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
jo, vždyť já vím, už jsi to psala.... :wink:

no jasně, co by Galapágy nevyšly? :wink:
9. črc 2008 v 15:59  • Odpověz
Pavlínko, jaký je tedy ten přesný čas? počkej z atýden, to budou oslavy co? :slight_smile: :wink:
9. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
autor
tak jsem malou musela vzbudit,to jsem zvedava,jaik se ted bude chovat,musime k doktorovi na kycle a ona by zrovna spala,ale musi jist ted,tam kojit neni kde....

luci presne v 15,45 pristi tyden-no to budu rvat jeste viiic :grinning:
9. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
takhle pozdě jdete ještě k doktorovi ju? :fearful:

a jakpak se tváří, když jí maminka budí? :wink:
9. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
jo mame tam byt od pul paty dopul sesty-mazec v tuhle dobu jsme venku a spi,ted je rozespala,ale papa,tak snad pak zase zabere
9. črc 2008 v 16:13  • Odpověz
tak tu vaši berušku pohlaď za tetu Lucku a dej jí pusinku na čelíčko :wink: MVR :slight_smile:
9. črc 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
holky tak jsme doma a budeme nosït decku,chudak mala,to nebude moc spat na boku a ona jinak spat nechce,to je mi ji tak lito!!!!!! :frowning2:
9. črc 2008 v 18:17  • Odpověz
pavly kyčle? no všechno zlé je k něčemu dobré je to ta nejmírnější forma.... :wink:
9. črc 2008 v 18:37  • Odpověz
Pavlínko a na jak dlouho? Kdy jdete na další KO?
10. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
kámoška taky neosila a malému jsou 4 měsíce a už nemusí..... :wink:
10. črc 2008 v 19:20  • Odpověz
Ahojky,
vím,že jsem Maruška chodí za Vámi,tak určitě by jste rády věděli,že je v porodnici!
V noci jí začali kontrakce,odjela do Karviné,kde jí rychlou převezli do Ostravy kde teď leží.Snažili se jí porod zastavit,ale nepomohlo,takže má kontrakce po 4 minutách ale je zavřená a čekaj kdy začne rodit.
Domča má cca 2200g a porod by zvládl,takže se čeká co bude!

Tak se omlouvám že jsem Vám sem vlezla,ale jen podávám info
11. črc 2008 v 15:04  • Odpověz
Maruška je v porodnici? Tak držím palce, ať je všecko v pořádku!!!!
11. črc 2008 v 16:32  • Odpověz
Terko ano je a docela si holka užívá :frowning2:
11. črc 2008 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.