• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
nikky cooooo???maruška mě předběhlááá?
tý ale váhu má good......to zvládnou :wink:
11. črc 2008 v 17:47  • Odpověz
lucenek jj předběhla :sweat_smile: už a´t to má za sebou,ta musí trpět.furt se neotevírá a má silné kontrakce,už dostala injekci na bolest
11. črc 2008 v 18:24  • Odpověz
niky je v porubě?nevíš? možná kdyby mě to chytlo se sejdem
11. črc 2008 v 18:31  • Odpověz
ano je v Porubě
11. črc 2008 v 18:46  • Odpověz
Bobek třeba se sejdem.....a nevíš něco nového?
11. črc 2008 v 18:59  • Odpověz
sice bydlím 5 min pod fakultkou ale i tak....
11. črc 2008 v 18:59  • Odpověz
akorát že tam má už manžu,bude tam i sní spát asi,jinak poslední info je o příspěvěk víš jinak nic nevím a jsem z ní vyřízená!

Slíbila že bude furt psát a prd,neodepisuje :angry: můra jedna..néé si dělám srandu,musí toho mít plný kecky ale já jí to stejně vytmavím,že nás napíná :grinning:
11. črc 2008 v 19:08  • Odpověz
no niky se jí nedivím že nepíše oni děla vyš co 2 hodiny a tak a mezi hustýma kontrakcema je ráda že je ráad....fakt tak kdyby ti písla tak marušku moc pozdravuj držím ji palce...
11. črc 2008 v 19:11  • Odpověz
já vím,si dělám srandu,chápu to,taky píše už manža a ne ona :sweat_smile: jj vyřídím a že jsi za ní za chvíli přilehneš jo? :grinning:
11. črc 2008 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Nikkyy, Maruška je v porodnici? Tak ji od nás moc pozdravuj a%t to má rychle za sebou a má u sebe malý klubíčko štěstí
11. črc 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
holky,ja nakukuju a desim se,maruskooooo, to je mazec,rvu tu jako blazen!!!!! verim,ze to bude ok a drzim moc palce,budu tu cekat, na dalsi info,niky dekujeme :wink:

holky,ja jsem z toho rozhozena!!!
luci a ty jsi OK?
11. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz
psal mi Martin od Marušky :
Maru je unavená,tak už píše manžel.kontrakce jsou hodně silný a Maru se nemůže otevřít!pak psal že už se nemůže dočkat bobka,Maru teď podřimuje a on jí lídá,do hodky dojde DR na KO pak mi zas písne
11. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
ahojky niky,diky moc,cekam tu dal, moc na ni myslim,jsem mimo-to ty moje hormony,,mam dost :frowning2:
11. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz
niky díkes za zprávy...pokud se neotvírá asi půjde císařem...ale co hlavně at je vše ok....
pavly klid ..já vím šestinedělí.....
já su furt ok v celku no :confounded:
11. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz
oni jí cisařem hrozili i předtím,pač je malá a uzka!

jdu hajat rano pisnu kdyby neco

dobrou
11. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
tak jsem tu zas,no ze to bude cisar tu resime s ka´moskou uz davno a jak pise luci-to se dalo cekat,a¨le kdyz je tak malej,tak by to snad byt nemuselo.....
nicmene je mazec,ze jeste nic :frowning2:
my si ted pousteli porod,holky,to je mazec,mam teda psycho den, hormony se mnou hazi sem a tam :fearful:

zatim jdu, na marusku porad myslim.....
11. črc 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
tak mi to nedalo a zapla jswem si notas,mala vstala,tak jsem nevydrzela,celou noc myslim na marusku.... :frowning2: , uz je ti lip a mas svuj poklad u sebe??? snad joooo :slight_smile:

me sel milacek opet zapijt terezku,uz asi po desate nejmin,prijeli kamaradi az z daleka,co driv nemohli, v pul 6 mi volal,ze jsou na bazenu a dojedou,az je policajti vyhodi,v 6 volal,ze musi na pohotovost,jeden kluk si vykloubil rameno-takhle to probiha pokazde....uz po prvnim zapijeni mi lidi hlasili,ze mala nemuze mit do 15 ani chripku,tak ted snad uz tak do 30ti.....to jsem na to zvedava!!!!! :grinning:

jinak vcera jsem si vyzvedla tu decku a je to hnus,hned se mala procurala az ke krku-jak ji to zveda nohy,...zkusila jsem to podruhe a totez :angry: :frowning2: , tak jsem ji nakonec udelala dvojite baleni z obyc plen a zkusim to tak vydrzet do uterni kontroly-a optam se,asi je ji i tahle decka moc velka,nebo fakt nevim.....
12. črc 2008 v 06:21  • Odpověz
MAru mi písala:
Stále nic,v noci mi píchali katetr epiduralu abych aspon na 2 hodky spala.ja snad nikdy neporodim,krve mi tece uplne brutlalne z dola.jdu na monitor!

a v půlnoci psala,že je na 3cm ale to je vše
12. črc 2008 v 08:13  • Odpověz
Fiiiiha... Maru, myslim na tebe.
12. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
v 7 jí napíchli plodovku a chtěj aby porodila normoš,císař v krajní nouzy
12. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
ježiš maru se fakt trapí a trpí jak pes.... :confounded:
pavly ty máš taky o zábavu postaráno...a uvidíš co ti v úterý řeknou no snad to dvojité balení bude stačit
12. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
holky nakukuju sem,ale psat zvaldam az ted,holky ta maruska ale trpi,ja nemuzu prestat na ni myslet,hlidam to tu s kamoskou-ta navsteva a jsem napnuta,kdy uvidim lepsi zpravy :frowning2:

luci-mame starosti.ale nikoho nas nic neboli,takze to neni nic hrozneho,jen neprijemneho......

maru hodne silk,at uz mas poklad v naruci!!! ja doufala,ze zvladnete toho 11.to mel milacek muj narozeniny a chtel malou na ten den,ale to bych nedala ani s prenasenim,tak jsem myslela,ze to das alespon ty,nevadi, drz se!!!!
12. črc 2008 v 09:47  • Odpověz
pavly to je hlavní, že to nebolí....prostě je to nepříjemná etapa...musíte vydržet bduu držet vše co mám i marušce...boročkovi, jako to je fakt trápení.....
12. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
holky jsem v praci... a vubec nemuzu pracovat... myslim na Marusku... sleduju to tady i na srpnovy diskuzi.... uz aby to mela holka za sebou....
12. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
já taky....furt načumuju.......
12. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
holky,jsem tu taky furt,mame navstevu,delam obed,ale neda imi to,notas je pripraveny u kojeni,abych stihala i net,taky nacumuju i na srpen,desne trpim s ni,je fakt chudak :frowning2: :angry:
12. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
jenže to si musí vytrpět sama....ale Domča má přes dvě kila to myslím dá.....i když v sedm píchli vodu ted myslím že má brutály kontrakce nejpozději v 1 je malý na světě....
12. črc 2008 v 11:29  • Odpověz
Luci... taky si myslim, ze uz to prece nemuze moc dlouho trvat (ale ja tomu prd rozumim).... uz se tesim na zpravu, ze je Domča venku a že jsou oba v pořádku ...
12. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
satyyy většinou co rupne voda do hodiny nastupují kontrakce..pokud praskne vpoda sama tak cca do 12 ti hodin je prcek na světě při vyvolání a píáchnutí vody je to kratší doba....
12. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
satyyy, ty zase pracuješ??

ježiši co ta Maruška, snad už to bude mít brzy za sebou :fearful:
12. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.