• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
nojo, jsem workoholik :o))) .... no ne, je moc prace.... ale aspon jsem v obraze, co se tady deje.... :dizzy_face:
12. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
já už nevím jak práce vypadá...... :wink:
12. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
je to takova mala oskliva potvora :wink: :grinning:
12. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
...a nikdo ji ještě nenaučil onanovat aby se udělala sama :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: ... no, mohla bych to zkusit ji to naučit ... ale asi to nevyjde ... radši se nechá udělat od někoho :zipper_mouth:
12. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky, Maručka pořád nic? Nakukuju pořád a myslím na ni, snad to bude mít brzo za sebou a Domínka v náručí. Držíme palce a myslíme na ni.
12. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
mys..pořád nevíme....
saty jo má na to lidi aby ji dělali :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
porad niiiic :o((
jak po tom vsem muze matka to dite milovat, kdyz ji takhle trapi :sweat_smile:
12. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
Tak huraaaaa, uz je to venku .... Marusko, moc moc gratuluju... a ja uz muzu normalne pracovat :dizzy_face:
12. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
ze srpnove diskuze: :dizzy_face:

kozinka • 1d • Dnes ve 13:29

2470g / 48 cm jupííííííííííííííííííííííííííííííí v 12:17
12. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz
satyy co jsem říkala :grinning: :grinning:
12. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz
Luci, ty bys mohla byt věštkyně a nebo porodní bába :o))))
12. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz
saty jen jsem sestra a vím jak co chodí...tot vše :wink:
12. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz
Maruško, velká gratulace k Dominičkovi. Těšíme se na fotečky, jsi moc statečná maminka :slight_smile:
12. črc 2008 v 16:43  • Odpověz
tak fotečky úžasný je krásně vlasatej, vidím že mu musí trochu pomoct s dýcháním ale kluk je to krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2008 v 17:01  • Odpověz
jj asi na 100% bude týden v inkouši kvůli plicím,jinak jsou oba OK!
Maru má jen jeden steh z nástřihu,ale říkala že je to větší steh :wink: jinak je OK!!
Akorát smutněnka pač nemá Domčušku u sebe :pensive:
Jinak teda rodila 38 hodin chudina :pensive: smekám

teď šla se podívat za Domčou!
až se zas ozve s nějakýma novinkama,tak písnu :wink:

Jo ale říkala,že porodnice luxus,že tam bude rodit druhý :grinning: :grinning: po 38 hod.uvažuje o druhém..blázen :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2008 v 17:43  • Odpověz
jo niky chystám se tu taky....kurnik třeba se s maru fakt potkám, jestli domča tam bude týden tak je reálná šance že jo
12. črc 2008 v 17:59  • Odpověz
Maruško, veliká gratulace k Domínkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2008 v 18:00  • Odpověz
lucenek no týden 100% a pak si je tam určo ještě nechaj,musej ho taky odpojit a zjistit jak dýchá sám a to nekontrolujou pár hodin,takže se tam určo potkáte :wink: až tam dojedeš řvi Maru a najdeš jí :grinning:
Jinak porodka je fakt prej luxus i dle fotek to vypadá hezky :wink:
12. črc 2008 v 18:07  • Odpověz
jo niky tak to maru písni at mi drží fleka..... :dizzy_face:
budem dřistat a chodit kukat na domču....je šikovnej....holt je to těžký že je v inkoši ale je to pro jeho dobro aby byl brzo u maminy
12. črc 2008 v 18:09  • Odpověz
jj já jí to pak písnu až se ozve :wink: at ti zahřeje postel,sál myslím zahřála na dost dlouho :grinning: :grinning:

jo taky jsem jí říkala,že chápu,že je to těžký že ho nemá u sebe a ještě ani nepochovala,ale že inkoš je teď pro něj to nej aby byl kluk jako buk :wink: ale chápu jí.38 hod ho rodit a pak ho ani nepomuckat :unamused: :frowning2:
12. črc 2008 v 18:18  • Odpověz
no jo ale jak to půjde dají jí ho na klokánkování.....oni to tak dělaj :dizzy_face:
ju postel at zahřívá.... :grinning:
12. črc 2008 v 18:22  • Odpověz
jj vím,ale ona by ho nejraději u sebe furt :wink: ta prázdná postýlka vedle ní jí neprimuje :sweat_smile:
jasný řeknu at ti jí zahřeje :slight_smile:

čeče kdy jako míníš rodit??už máš poslíky?
12. črc 2008 v 18:24  • Odpověz
já vím no musí vydržet
niky chci rodit uuuž, top mám zítra dle uzt a nic ani posel..chápeš to????kurnik...
12. črc 2008 v 18:26  • Odpověz
no to nechápu..udělej si celodenní procházku to Maru zabralo :grinning: :grinning:
12. črc 2008 v 18:29  • Odpověz
niky já meju okna, vytírám, a nic...chůzi moc nedávám strašně mě bolí podvozek ujdu pár kroku a jsem off....tož musím počkat na znamení shůry :grinning:
12. črc 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
ahojky holky,dostala jsem se sem az ted,
byli jsme pryc,mam tu navstevu a mala snad az ted zabrala...

marusko-jeste jednou velika gratulace a poklona, je to opravdu velky kluk,takze to hrave zvladnete!!!! :wink: at je brzy u tebe, chapu ted to prazdno,ale je mu tam zatim lip :wink:

jeste jednou kristynce za info a zatim dobrou noc, a luci-myslim na tebe,no proste se to stridalo-kluk holka,kluk a ted tvoje holka :grinning: :wink:
12. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz
pavly vidíš to mě nenapadlo..tak jo beruuuu :dizzy_face:
12. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz
Holky teda četla jsem jak postupoval Maruščin porod a teda hrůza nějak mě až mrazilo v zádech když jsem si představila jak se chudák holka trapí, ale hlavní je že vše dobře dopadlo a malej je na světe :wink: :wink:

Maru moc gratuluji k prckovi :wink: :wink:
13. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
Všem děkuji a Luci čekám tu na tebe :wink:
13. črc 2008 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.