• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Maru tak jak je?
13. črc 2008 v 17:47  • Odpověz
maruškoo ty babucho jedna máš noťse viď?
zítra jdu na poradnu do fn takm uvidím....čekej na mě...chvátám...mám se pak stavit nahoru za tebou? jdu na půl 9 ale budu tam cca hodinu
13. črc 2008 v 17:50  • Odpověz
jj mám noťase,zlatá kámoška mi půjčila kartu,já mám doma připojení přes kabel :wink:
klíďo se stav,já nikam nezmiznu :wink:
13. črc 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
ahojky holky,
ahojky marusko!!! cetla jsem,ze budes online,tak sem letimk,super!!!! jeste jednou gratulace!!!!! :wink:

ja az ted nejak pochopila,ze s luckou bydlite blizko-to je nefeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,ja chci taky za vami do porodky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

a luci,nepujdes tam rovnou za maruskou na pokoj? ze by si pochovala alespon rovnou i sarusku???? :grinning:
13. črc 2008 v 18:07  • Odpověz
autor
maru-cetla jsem srpen, je super,ze takhle myslis, jsem rada,ze uz o bolestech skoro nevis a neboj,brisko se srovna,me se taky netere ptaly druhy den,jestlil tam mam jenom jedno a jestli je miminko opravdu venku!!! a moje mila tchyne-ktera je narozdilo od nich dospela-mi hned ten den vytezne rekla-ti brisko ale zustalo co!! no cooo dodat :grinning: nic,mam ho uz od tydne malicke davno pryc a jedu s vahou porad dolu,jsem uz pod svou a za chvili budu mit asi tolik,co jsem zhubla pri zvraceni....mam teda trochu vytahany spek dole-ale kdyz stojim,videt to neni.....

jinak jsem rada,ze jsi spokojena s pristupem a verim,ze i proto te porod neodradil,....ja teda mela porod rychlej-ale zase az moc, zato desny siti a presto jsem uz pri nem volala,ze chci byt znovu tehu,ze mi chybi chobotnicka v brisku a na toho kluka se desne tesim...to mame teda naprosto stejny a verim,ze to prave dela moc i to ,jak porod prozijes.a nemyslim tu bolest,ta fakt odejde a je pryc.....
jinak jsem mela stejne i to,ze jsem mela kontrakce hned po 4 :wink:

a luci-cetla jsem na cervenci-ja taky dole jsem hodne citila,jak se otviram a doted citim,jak nejsem stazena zpet-snad se to srovna! uvidime, a pamatuju si,jak jsem i predporodem rikala asi dva dny milackovi,jak uplone nahnatan na pateri u kostrce ty mezery....
jo a pri porodu jsem mela nejvic bolesti prave do vsech kosti dole-vubec ne do bricha ani do krizek,ale celou panev,jako kdyz mi nekdo nasilim otvira a dava do lisu-taky jsem se otvirala tak ry¨chle-az jsem zaskocila i PA-to jsem mela na rozdil od marusky uplne opacne...
13. črc 2008 v 18:19  • Odpověz
Marusko: taky se přidávám ke gratulaci...malý je nádherný!!! :dizzy_face: ale užila sis, co! :unamused:
13. črc 2008 v 18:19  • Odpověz
Holky jste skvělé,na porod se dá vážně zapomenout,už ani nevím co to porod je :sunglasses:
No já necítila nic,jenom ty pitomé kontra,ty byli husté a nekonečné :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádné křížové bolesti nic,jenom podbřišek :wink:
13. črc 2008 v 18:42  • Odpověz
Ahoj Marusko..... teeeeda, Domča je krásnej a tebe obdivuju... den po takové bolesti a ty už myslíš na další miminko.... na to já bych zapomínala hodně dlouho.... :sweat_smile:
Ještě jednou veeeelká gratulace... :slight_smile:
13. črc 2008 v 18:52  • Odpověz
Děkuji,ale neboj zapomeneš opravdu :wink:

Jo a pavly bříško mi chybí taky a moc,nikdo se mi tam nevrtí a já si nemám s kým povídat :cry:
13. črc 2008 v 19:19  • Odpověz
ahoooj maruuuuu
zítra rodim přijdu k tobě a budeš hlídat sáruš až budu ko bereš? :grinning:
13. črc 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
jeee holky,to bÿ byla fakt prdel..... :slight_smile:
ja se taky v porodnici sesla se dvema dalsima holkama,co jsme spolu chodili na tehu plavani, ¨byla to taky sranda, pac z 5 je to docela dobry-ty dalsi meli terminy uz hodne jinde,ale my je taky nemeli moc stejny a presto jsme tam na sebe narazili... :grinning:
13. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
jééééééééééé Maruška už porodila :wink: tak moc gratuluji a pokusím se vás dočíst :slight_smile:
13. črc 2008 ve 20:25  • Odpověz
pavli kdyby maru nebyla v porubě tak to sice blízko máme...ale busem je to štreka :slight_smile:
13. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
luci-kdyz ja do dneska proste vedela, ze bydlite vsechny daleko od nas...ale ze vy jste nekde jakoby na dojezd to me nikdy neseplo-ackoliv to tam znam...i olomouc by se dela,jen ja to mam pul sveta,,,,¨
ale jedu do beskyd na dovcu :grinning:
13. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz
jé pavly v beskydech je fajn...
zrovna jsem dožehlila plný koš a sáruša? ta jen škytá...nic víc....ani posel nebo tak něco a to tu byly 2 bouřky
13. črc 2008 ve 22:12  • Odpověz
Hojte
Hoj Maru sorry dnes mi to nevyšlo...hrabal se ve mě nehorázně až mě bolel celý břuch i tamto a ještě bolí....sem ráda že jsem sedoplazila domů :frowning2: :frowning2: :frowning2: odpo musím na plynárny....tak doufám že to přejde ale je to humus :confounded:
14. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem zase nakukuji a nestačím se divit :slight_smile:
Maruško moc gratuluji k miminku, jdu zjistit jestli už tam máš nějaké fotečky.

Jinak holky jaký je to být mámou?Asi suprovní že?
LUci a jak se cítíš ty pár dní před termínem?

JInak zdravím ostatní maminky a samo i Pavlínu :slight_smile:
14. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
maji cítím se hrozně spráskaná a bolavá jak pes
14. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, Marusko, moc moc gratuluju k Dominkovi, je to silny chlap a urcite budete brzo doma. Drzim pesticky, at je vsechno v poradku a mas ho brzo u sebe. :wink:
Luci, tobe taky hodne sil do poslednich dni, at to jde jako po masle.
Pavli, koukala jsem na fotecky male a je nadherna.
mejte se.
14. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz
Maruško!!!!! Na net to zvládám až teď, v sobotu jsme mohla jen přes sms.... moc moc moc gratuluju ještě jednou k tak krááááááásnému chlapečkovi, povedl se vám :dizzy_face: :wink: mrzí mě, že zítra frčíme na tu dovču a já to tu nemůžu prožívat s tebou :frowning2: zrovna na ten tvůj porod a vůbec potom ty zprávičky z porodnice a prvních chvil z domova moooc těšila a chtěla jsme tě aspoň z dálky moci podporovat :wink: no nic, holt na tebe budu usilovně myslet, pozdravuj Domínka od tety a MTR :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
14. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz
Maruško, blahopřeju!!!! Ať se vám oběma daří a nic tě moc nezaskočí!:slight_smile: Na popis porodu a všeho kolem se taky těším (nebo radši ne?):grinning:
14. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
Zkoukla jsem fotky a malej je krásnej ještě jednou velká gratulace :wink:
14. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak kdepak jste???

my jsme kazdy den venku, stale je hodna a place,jen,kdyz ji neco trapi-nekdy to je sice na dlouho,ale zatim to zvladame snad dobre....
nejvic me trapi ta decka, stale ji tim padem protekaji plinky, taky se ji to moc nelibi,protoze nemuze spat na boku,jak se ji libi....
v noci taky umi pit tak,ze se zajika mlekem.jak je asi ospala - a pak nemuze spat,protoze stale chropti-no je to legrace...
desne miluju,jak se usmiva,neboj jake dela blazniviny,kdyz chyta prso :grinning:
zatim se docela vyspim,ikdyz nekdy teda po opravdovych chvilkach.....
vcera vecer me chytla dost husta migrena,mela desne rychly nastup,ale nastesti sla terezka za chvili spat a nechala me odpocinout,takze zatim potvora zmizela-kazdopadne jsem se fakt vydesila,mela jsem takove krece do hlavy,az jsem si rikala,ze bych jela i na pohotovost-to by mi ale asi neco museli lupnout-takze jsem dosla k zaveru,ze jdu studovat jak ulozit mleko a musim si udelat zasoby,kdybych musela fakt n ekdy neco vzit nebo dostat,abych nemusela davat umelou vyzivu :confounded:

many se dlouho neozvala,ale je mi jasny,ze si taky uziva kazdy den a pocitac je az ta posledni vec :wink:
maruska se snad ma lip a lip a brzy uz bude mit toho krasnycho chlapaka u sebe
a lucinka zahriva sarusku,ktera se teda pekne slechti!!! no jeste masle a snad uz si da rict a ukaze se nam,ne :grinning:
misicka-a co ty,kdy konecne uvidime // - se na to desne tesim!!!!! nekdo tu musi prevzit stafetu,abych mohla dal zavidet tehotnym a brecet,kdyz je vidim....

dneska je to presne 4 tydny a ted prave jeste hodina k tomu,co jsem malou porodila,zase jsem dojata jak blazen a zase mam hormony na pochodu,zase cely den vzpominam,co se kdy delo a vratila bych to zpet..... a to me ted jeste stale sil, ale i to bych brala,ted uz si stejne tu bolest nevybavim,jen tu krasu,ze to krasne stvoreni je opravdu moje a jen a jen moje..... :dizzy_face:
no nic,jdu si pobrecet jinam a zase zavidet tehotnym ty jejich chobotnicky,me se zacina ta moje taky pomalu probouzet-jsme prisli z vychazky a jeste spala-vyjimecne,tak jsem sem proto zabehla, chodim psat mamce sms do italie,takze proto chodim na net

-jo a mame uz pribrane kilo a 4 cm!!!! bude to cvalik!!!! :fearful:

tak papa
16. črc 2008 v 16:50  • Odpověz
čauec babky...
tak furt vkuse....marušku asi nestihnu..uvidíme poradnu mám v úterý teda pokud neporodím do té doby.....
pavli ty ten porod tak krásně prožíváš a popisuješ, ž ti fakt natvrdo závidím... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
ahojky holky,zase mrtvo,co tady to zije,jen kdyz se rodi :grinning:

no nevadi,ja bych mohla mit uz od pondeli notas,takze ho budu mit v decaku a snad tim padem budu mit vic casu sem chodit-pri kojeni je to idealni....ted jsem chodim hlavne proto,ze pisu mamce sms do chorvatska a pres net toho napisu vic-je moooc zvedava,no

luci-ja sama nemuzu pochopit,jak muzu byt z porodu tak nadsena, mela jsem to rychle,to jo,ale vubec celkove jsem asi cvok,nechapu,jak se muzete na porod tesit,ja ho chtela oddalit,protoze jsem brisko nechtela dat (jen jsem rikala,ze nez vyvolavani,to at to radeji prijde-a taky to tak bylo...)ale kdyby to slo,nosim bricho tak do konce srpna-to by mi tak nejak vyhovovalo.... :slight_smile: ,pak porod-ja uz si nepamatovala bolest par hodin po porodu-jsem proste nechtela a slo to-jen mi prekazelo to siti a to celych 10 dni,nez jsem si sedla a tak.to nebylo moc prijemne obdobi-ale jen pro tuhle stranku,jinak v nemocnici jsem primo zarila, uplne si prijdu jak cvok,kdyz si na sebe vzpomenu.doma jsem pak mela depku,ze uz me "vyhodili" a ze chci zpet novorozene....no blbec,co dodat....ale pomalu jsem se s tim smirila,halvne proto,ze stejne jednou vsechny musite porodit a je teda spravedlive i to,ze taky o briska prijdete...ale uprimne,docela vam zase zavidim,ze jste se na porod tesili a ze jsem byly rady....mozna kdybych se k tomu propracovala,bylo by to pro me pak tech 14 dni lehci :unamused:
- ale hlavne,takovy porod preju fakt naprosto vsem-bez siti a vsem bych taky prala mit takovy dobry pocit z personalu, je divne,ze nejhorsi vec z porodu je pro me to,jak jsem se chovala ja,myslela jsem,ze se vic ovladnu a nakonec jediny kaz je to,ze se stydim,jak jsem tam kricela-sice chvili,ale pro me je to poklesek :frowning2:

no nic, ja bych o porodu asi fakt mohla zvanit roky,ale ted o male,chci nahlasit,ze od vcera koukame-presne 4 tydny od porodu :grinning:
jinak mame od noci trapeni,nespi a vyvadi-prdiky, blinkani,krkani, decka,stale jeden problem za druhym,ted prave snad konecne od 5 rano poradne zabrala,ale zase jedla pred 2 hodinama,takze na jak dlouho-chudak,je uplne vycerpana...ale to uz zname,miva to tak jednou za 2,3 dny, a pak je zase andel-no chudinka,taky nekdy musi mit trapeni,ze jo

jo a pocasi me sssss-.....je tu hnusneeeeeeeee :angry: , i prselo,tak snad odpoledne nebude a budeme se moct jit chvili projit-dodrzuju prochazku kazdy den.... a pujdu i v desti,jen kdyz by bylo jooo zle,tak nemuzu,tak uvidime...
jo a delam si gulas-nejim ho,ale maso sni milacek a ja stavu s kolinkama,nemam co jiiiiist,nic nemuzem,uz nemuzu sladke ani videt,asi brzo pojdu na nechutna jidla, pritom se do me dava uz asi 3 dny pekny hlad-konecne me preslo obdobi,kdy mi jist neslo :wink:

no nic,tak zase jdu neco delat,asi zehlit,jestli laska vydrzi jeste chvili spinkat,snad si chudinka odpocine
17. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
pavly...křičet u proodu noc o...křičí každá..neřeš..
já se taky těším, i když vážně bnevím do čeho jdu..ale taky bych to chtěla mít takové jako týýýý, snad si zasloužím :grinning:
a co můžeš jíst když kopjíš? to by mě zajímalo.....páč nevím co kojící můžou co ne......
17. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
luci- no budes to mit taky takove-tak suuuuup :wink: at si o tom muzeme uz pokecat :grinning:

o jidle mi nemluv,nesmi se jit v podstate nic,takze nevim,co vlastne jist. mudr rikala,at vse zkousim,ale i tak nevim,co je vlastne dobry,snazim se vyvarovat vsemu,co pisou ve velkych davkach-takze nejim zeleninu, ovoce-jen melouna,ostra jidla,.... a od vseho jen ochutnavam po soustech, a vcera jsem jedla cerstve pecivo a ted jak mala dneska radi tak premyslim,jestli to nebylo tim-zkusim vykoumat (jenze ona dneska i stale zvraci a to muze byt i tim,ze se vzteka,nebo tim,ze nespala a je otravena) - a tak to je dokola,nevim,co delam spatne,ona mi to nepovi a ja nevim,kde jsem udelala chybu, neco se jist musi,ale co,to nikdo nerekne :confounded: ...takze jsem ted ze zoufalstvi zapla fritak a udelam si par kroket,protoze mam hlad neskutecnej,stare pecivo nemam, polivka mi nechutnala a gulas delat enmuzu,protoze jak mala porad place,nemuzu od ni odejit na dlouho...stale cekam,ze zabere :frowning2:

kecam nesmyly,nejak nemuzu napsat rozumne vety-co tooo,demence na materske???asi jooo :confused:
17. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz
pavly já právě četla že meloun se nesmí, čerstvé pečivo, nadýmavá zelenina, květák, brokolice, luštěniny, soja, vejce, ml. výrobky..hlavně kravské mlléko.....a víc nevim...ono toho v postatě moc k jídlu nezbývá....
kuřecí maso na přírodní způsob, brambor...mám kámošku co dělala kdysi diet. sestru tak ji asi budu kontaktovat
17. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
meloun taky ne? ja myslela,ze kdyz si dam trochu-tak nevadi-na vetsinu ovoce mam sama alergii,takze to bych si nedala stejne...no tak to je parada!
a o zbytku vim....
jsem se posledne ptala doktorky,co mam teda jist a pit,ze uz nemuzu-rikala jsem treba o cole a bublinkach,tak mi rekla,at jim normalne,ze jestli ma mit alergii,stejne ji mit bude a jestli ji neco vadi,ze to zjistim...no to teda nevim zatim jak.ale je pravda,ze od te doby si davam colu-teda primerene, piju perlivou vodu a je mi mnohem lip, nemam konecne zizen a tohle male teda nevadi-ale stale toho piju primerene a dopijim se cajem....a taky s jidlem jsem zacala jist,do te doby jsem mela pocit,ze na co se podivam,to se nesmi-a asi to tak i je, dala jsem si vajicko- a taky se nema,male se to taky nelibilo-no az budes chytrejsi,tak mi treba poradis..ja kam kouknu do chytrych knih,tak prave mam pocit,ze mam prestat jist jidlo a zit ze vzduchu
17. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
no to je fakt někdo snese i čerstvé pečivo jde o to zkoušet co mimčo zvládne a co ne....a prej je super ananas i šťáva podporuje tvorbu mléka
17. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.