• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
jo a zapomnela jsem napsat,ze maruska vsechny moc zdravi!!! :wink:
22. črc 2008 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky....

tak moje sestra taky porad nic... nejak to ty Lucky flakaj (sestra je taky Lucka :wink: )... ale dneska byla na kontrole a rikali, ze jestli do ctvrtka neporodi, tak jde na vyvolani... takze mozna dostanu ve ctvrtek synovce k svatku... ale mama rikala, ze uz ji neni moc dobre a ze to mozna do ctvrtka nedonosi, tak uvidime.... takze u nas to proste do konce tydne bude venku ... se tesiiiim :dizzy_face:
22. črc 2008 v 15:25  • Odpověz
Pavly, Terezka je krasna a komu je podobna? ja bych rekla ze tatinkovi :wink:
22. črc 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
ahojky,joooo,je cela tatinek-hruuuza :grinning: ,dokonce nam nahore vyplesatela,aby to bylo dokonale :grinning: :angry: :sweat_smile:
22. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
tak to ma urcite tatinek radost... a aspon ma jistotu, ze neni sousedova :sweat_smile: :wink:
22. črc 2008 v 15:28  • Odpověz
autor
jo,podepsal si ji pekne,takze je jasny,ze DNA testy se u nas resit nemusi :grinning:
ale ja jsem rada,ze je hodne po nem-doufam,ze po nem bude zdrava,ja mam plno neduhu a doufam,ze tim padem je mit nebude.....
22. črc 2008 v 15:34  • Odpověz
Pavlinko a kdy nam privezes tu svou princeznu ukazat?? za chvili to bude rok, co jsme se videly u Lucinky... mely bychom to zase zopakovat :wink:
22. črc 2008 v 15:34  • Odpověz
autor
no to bohuzel tezko,ja sama do prahy natoz dal autem nedojedu,to jsem rikala hned....taky me to mrzi :frowning2:
22. črc 2008 v 15:42  • Odpověz
tak to abychom se vydaly za tebou my :grinning:
22. črc 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
s tim problem nemam! :slight_smile:
22. črc 2008 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravim.
Luci, tak co, jeste si cela?
Pavli, dekujeme za zpravicku od Marusky. To me mrzi, ze je smutna, ale dulezite je, ze Dominek je poradny chlapak, je zdravoucky a brzo pujdou domu. Ale verim, ze nemocnicni prostredi nikomu neprida :frowning2: Tak vam Marusko drzim pesticky, at jste brzo spolu, nejlepe doma. :dizzy_face:
Satyyy: Co toho 27.7. na beremku? Tak uz uplne konec nebo se schazite nekde tajne? :grinning: Taky drzim segre pesticky, at zvladne porod brzo a rychle :slight_smile:
22. črc 2008 v 16:54  • Odpověz
Pavly, neříkej dvakrát, bereme Tě za slovo!:wink: :sunglasses:
22. črc 2008 v 17:42  • Odpověz
holky su celá v pátek poradna a uvidím, zatím nikdo neřekl nic konkrítně, jenn že jsem zavřená čípek dlouhý 2,5cm..takže nehrozí nic,,,,,,
tak asi s maruškou se nepotkám :frowning2:
22. črc 2008 v 18:09  • Odpověz
ahoj Hani... na 27.7. uz nikdo nechodi :o( .. asi jsme uz vsechny tady :dizzy_face:
Pavlinko, preste jak rika Kat... nerikej dvakrat, nebo jednou zazvonime na vase dvere a to budes koukat.... ne, fakt mely bychom neco spachat... myslim, ze rijen by byl fajn, uz bude po prazdninach a dovolenych, Terezka uz bude vetsi (i kdyz to maminka nerada slysí :wink: ) tak by to mohlo vyjit, co rikate???

jinak segra nic... takze zitra to je od prvniho terminu 14dni a nastupuje rano do porodnice a zacne se vyvolavat.... snad se Vojtech nebude moc branit a vyleze ven brzo... abych se na nej mohla jet jeste zitra kouknout :slight_smile:
23. črc 2008 v 19:58  • Odpověz
24. črc 2008 v 15:54  • Odpověz
autor
luci-ja te chodim stale sledovat :grinning: ,jen nakouknout-a ono niiic,vid
ta saruska bude kraaaasnaaa
a vis co-ona ceka na 27.,vis,uz delsi dobu o tom premyslim,to jsem si prala rodit ja-ale jaksi poceti ani porod naplanovat nejde..ale nekdo to vzdycky vyzere za me-ze by to byl tygr :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz
tý pavly......mě je to fuk kdy já už sem imunní...uvidím zítra a písnu tu po poradně aktuální stav :grinning:
24. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
ok,ja to prijdu zkontrolovat-a stejne ti porad zavidim-ikdyz ty to nerada slysis a ja se porad opakuju :grinning:
24. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
jo a jinak me na kontrolach nikdy nic nerikal,nic o CS,nic o nalehani nenalehani,nic o tom,jestli se mu to zda k porodu...proste jsem byla v poradku a bylo,sama jsem sledovala monitor a videla,ze tam se nic nehybe a zbytek jsem si domyslela,jak jsem se citila...takze docela zavidim,kdyz se dovidate,jak na tom jste-ale zase me neplasil,ani nestresoval,byla jsem proste v poradku a v klidu :dizzy_face:
24. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz
pavly já si to čtu ve zprávách.....co tam mám a nemám....já ti pupan půjči jo? pšijď
copak maruška?????JEŠTĚ VE ŠPITLU?
24. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz
no tak segra porad nic... vcera nastoupila do pordnice.... a nic.... tak dneska rano dostala pilulku a kdyz do dvou hodin nic, tak dostane dalsi.... nejak se mu nechce ven :frowning2:
25. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
ahojky,prolitavam,co a jak...
luci-no a jak se ke zpravam dostanes? ja studovla dost poctive prukajdu,ale tam nic nepsal,jen k sobe do pocitace...poprve jsem se dostala k papirum o mem stavu az v nemocnici,kdyz mi dali kartu a poslali me na ultrazvuk-asi 3 hodiny pred porodem,tam jsem nasla konecne alespon ze jsem otevrena na dva prsty..ale to byla i kamoska vedle me,co rodila az o 2 dny dyl...vic jsem o sobe proste nemela jak zjistit....

a jinak chci pujcit pupik, pojd ty sem,ja to s malou neujdu :frowning2: :grinning: ,bych ti ho chovala treba jeste mesic :wink:

saty-ach jo,chudinka,moc na ni myslim a drzim palecky!!!!!!!!!! snad uz ted chova a my to jen nevime :wink: ,ja ji zavidiiiiiim,chci taky cerstve miminko
25. črc 2008 v 11:01  • Odpověz
ahoj Pavlinko... tak segre se to uz rozlejo, mama mluvila s pritelem, tak uz je pry na sale... tak uvidime, ale snad bude brzo venku :dizzy_face:
Luci, co ty?? porad nic??
25. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
pavly chodím do porodky, průkajda je plná tak to píše do pc vyjede mě na papír....
jinak jsem otevřená na prst..takže sláva hly se ledy...po týdnech betonu a nedobytné pevnosti......doufám, že se pondělní poradnu nedočkám :dizzy_face:
i když zase tolik šancí si nedávám
satyyy....tak to je super...další šťastlivec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
saty-tak to ted segra pekne trpu, co, no snad ne na dlouho :wink:

luci - gratuluju, no rikam,za nedele to jistiiii :grinning:
ja mela prukajdu taky plnou, ale me nic nevyjizdel :frowning2:
25. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
ne? to je divný..tak mě napíše co je , jak jsem otevřená a tak...chtěl mi udělat hamiltna, ale jak mě viděl jak se krutím a bolí to tak říkal že mě trápit nenechá..tak prej jen sex a barďule masírovat poo jdem na to :grinning:
25. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
sat, držím palce, ať ségře vše dobře dopadne:slight_smile:
Luci, kočko, ty se neboj, bude to určitě brzy! myslím na tě!
25. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz
kat dík :slight_smile:
25. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
luci.jsem se taky divila.....ale nikomu to nevadilo-myslim porodnici...., vzdy napsal jen zaver-fyziolog. ok-taky me to mrzi-bych si to zkopirovala :grinning:
25. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
hm ale co už je to za tebou...
nevíš co s maru? :confused:
25. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.