• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky můžu se k vám přidat? Sice jsem už v trošku pokročilejším stádiu těhotenství ,ale taky jsem začínala na beremese :wink: :grinning:
25. srp 2007 ve 12:12  • Odpověz
autor
no holky,treba se fakt potkate-to neni nemozne!!
25. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz
Maji v pohode, presne za 2 tydny budes na "stejne" lodi s nama :grinning:
Uzivej si posledni dny pred svatbou, je to super.
jééé tak to je supr, že bydlíš v bystrci, tak se běžte projít směr kozí horka a jestli tam potkáte šílence na prknech tak jsme to my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no já se chtěla taky malovat sama, ale kamarádka si našla vizážistku, když se nechala fotit s pupíkem a fakt byla pěkně a decentně namalovaná, tak jsem to riskla a fakt se mi to líbilo a co je důležité vydrželo mi to líčení až do ranní ch hodin, než jsme včera šli spát :grinning: :grinning: :grinning:

a co máte vy teď v plánu?mimi?
pavly a co se divíš?jsem potkala lucinku na konci světa a haničku potkáme zase u přátel v brně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pavly a jak se máš?už máš vše nalinkováno, notýsky nacyhstané a nervíky jsou taky připravené na první školní den?
25. srp 2007 ve 12:15  • Odpověz
pavly a co by si změnila?poraď :slight_smile: , ale fotky ze svatby jste měli či máte úžasné :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj leni, vítáme tě, tak se nám trošku představ :wink: , my se tu s holkama už známe cekem dlouho :grinning:
25. srp 2007 ve 12:16  • Odpověz
Maji, jak to myslis, jako co mame v planu? Jako vyhledove? :grinning: Nebo dneska? :sweat_smile: Mimi mame v planu urcite, ale jeste nevim kdy...Mozna kdyz me Pavlinka zlomi, tak do toho prastime zaroven :slight_smile: .Fakt nevim,uvidim co v praci a tak. Koukala jsi na tem Moduslink? Nezaujalo te nic?
Pavli, co rikas na postylky?
25. srp 2007 ve 12:19  • Odpověz
hani koukala jsem se, ale nic mě nazaujalo, ale já v pondělí nastupuji do student agency,tak snad už to bude dobré :grinning: :grinning: psychotestama jsem asi prošla, když mě vzali :grinning: :grinning: :grinning:

jinak hani, tady na kozí horce je kousek po břehu půjčovna lodiček a hned vedle je takový malý stánek a dneska večer tu mají posezení s hudbou, tak když nebudete mít co dělat se přídte kouknout :slight_smile: my tam budeme určitě :wink:
25. srp 2007 ve 12:32  • Odpověz
Holky, kam jste mne zdrhly? :unamused: Ja tu cekam a nikde nikdo...Je tam asi pekny vedro venku....
25. srp 2007 ve 12:32  • Odpověz
autor
holky,tak nalinkovaneho nemam nic,pac jsem tu s vama kecala,ted jsem se chtela namalovat,asi tak v 1 vyrazime,misto toho jsem ted cas prozia zvracenim-mam totiz hleny v hlavne - smrkam jak diva i z kaslani-a to mi vyprovokovava zvraceni-kdyz je rvu ven-takze fakt hnus...ale snad pro dnesek vse venku a ted budu mit klid na slavnostech-tam bych se nerada zakaslala-lidi se otaci..no hnus-uz at jsem zdrava,tahne se to fakt dlouho....
- hani-ja te mam lamat??? sama vis, jak to mate a jestli je cas... u nas kazdopadne-ten muj zatracenej vek...a vcera jsem chovala dvojcatka-a tak fakt chci-vim to...a kdyz do toho pujde nekdo se mnou-budu jen rada :dizzy_face:
-postylky a pokojicky super,ale nevim,jestli mi to po tom kocarku projde :confounded: ,uvidime,jak na tom pak budeme...ale je to uzasny!!!!
- maji zmenila bych par veci-1)nedonutila jsem kadernici ke zkousce - amel jsem byt neprijemna a vydupat si to-takhle jsem musela pak ustoupit a udelat kompromis-stale nejsem spokojena...2)nemal jsem se spolehnout na vyzdobu od restaurace-vybrala jsem si sice podle katalogu-ale neobjednali mi to-uz bych se na nikoho nespolehala-meli me za blbou,ze bych to chtela kupovat,kdyz to koupi oni...a nakone jsem ji nemela-docela me to ted mrzi hodne,kdyz vidim fotky tech,co jim to vyslo...
no a hlavne bych zmenila tu nehodu, bohuzel to hodne zasahlo do nejdulezitejsi doby a me to fakt moc mrzi,ze ani prave nechodim an beremese...treba pak nemam fotky op obrade-s rodinou, s milackem-meli jsem se tam fotit a padlo to a nemam treba ani jednu fotku,kde bychom proste stali vedle sebe - cela postava-to se pak proste zabalilo a bylo a ja se tim ted zeru....
ale jinak co se zabavy a tak tyka.to nemohlo byt lepsi!!!! nikdo na to nezapomene,ani my dva,byla to uzasna party, super jidlo,zabava, super pocasi-to pak bylo vic nez 1s hvezdou...ale to pred tim ted nejak spatne zpracovavam....musi to prejit-proto tobe preju,at takove obdobi pak nemas...
25. srp 2007 ve 12:34  • Odpověz
Pavli, o tom lamani to byl jenom forek...je jasny,ze se musime rozhodnout sami.Je super, ze uz to citis.Ja zatim nee, vcera jsme meli ten vecirek a parila jsem jak diva...tak jsem si rikala v hlave, tohle by asi maminka nemela delat. Cekam, az prijde ten spravny cas a vim, ze to 100% poznam.Ale moc rada vam budu delat tetu z Brna :grinning: , miminka miluju a kocarkovani taky. :wink:
To me mrzi, ze ti neni dobre :frowning2: Snad to bude lepsi, ale venku je docela parak...
Tak krasny den na cisarskem dni, at vam vyjde pocasi a uzijte si ohnostroj.A diky za pokec o kocarkach, hned mam trochu jasneji :slight_smile:
Maji, snad se potkame na prehrade.Zatim pa holky.
25. srp 2007 ve 12:48  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se taky loucim,na druhy pokus jsem se namalovala,jsem oblecena a cekam na milacka...jeste radeji zabalim pro sebe vecerni variantu-vetsinou jedeme domu-byla vzdy zima a pak na ohnostroj,ale je tam pekne,tak kdybychom neco podnikali,tak se v aute prevleknu-jsem zmrzlina a v 10 bych v sukni uhynula!
hani,vim,ze to poznas...ja jsem mela nejvetsi chut tak 2 roky zpatky...ted zase tak moc ne,ale to je tim,ze jsem to utloukla...tak snad to znova prijde-pomaloucku....
a zbytek zase proberem priste...casu mame zatim vsechny dooooost,
tak pa a pekny den vsem
25. srp 2007 ve 13:02  • Odpověz
ahojky holky taky se loučím, pavly je mi to líto, že to takhle pořád cítíš :unamused:, le nějaké fotky máš a tam jste mmoc krásně :dizzy_face:
se mějte jdeme blbnout na sefr :wink:
25. srp 2007 ve 14:16  • Odpověz
pavly, copak se stalo?Promiň jestli vyzvídám...
25. srp 2007 ve 14:19  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem zase na chvili doma,milacek si jde na hodinu lenout,bylo to vcera narocne,tak pry zadna zahradka a cola,ale postel-tak jdu zase rysovat a k veceru se tam vracim...ach jo :unamused:
25. srp 2007 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky...
koukám, že jste do kočárků fakt nažhavení:slight_smile: Tak to já ještě neee...a jak se bavíte, že to každá z nás pozná, tu správnou dobu, tak já sobecky přiznávám, že si ještě ráda "užívám" a že to ještě úplně necítím zkrátka... Ale pomaloučku polehoučku to přichází, myslím, že až se tady zabydlím, že to přijde :wink:
Pavly...moc mě mrzí, že to ncítíš jako bezchybný úžasný den v Tvém životě...ale ber to tak, že to hezké tím vlastně teprve začalo... :wink: MTR!
Těším se, až pokecáme osobně! :wink:
25. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz
čauko holky, tak jsme si ten včerejšek pořádně užili, od surfovaní až po večerní tanečky, no paráda, ale haničku jsem nepotkala :frowning2:

taky se kat těším až se uvidíme osobně a pořádně vše porbereme :grinning: :grinning:

takže hokly krásnou neděli, já si musím jít koupit něco slušného na sebe do té nové práce, mám všechno sportovní a tam to vyžaduje trošku něco jiného :fearful: takže nákupu zdar zdar
26. srp 2007 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vas do prijemneho nedelniho dopoledne :wink: .
Pavli,jaky byl ohnostroj vcera?
Katy,ja to mimi taky jeste necitim, ale uz jsem dost informovana, aspon co se kocarku tyce :grinning:
Maji,no my sli jenom na prochazku kolem pristaviste, prece jenom s kocarkem a ta kamoska ceka miminko, tak se nedaji podnikat velke tury.Se mas, taky bych si neco koupila....hmmm, ze bych taky vyrazila?! :dizzy_face:
Tak se mejte krasne.Papa
26. srp 2007 v 11:22  • Odpověz
Holky, kde jste kdo?Ja si uvarilo kafe, ze pokecame a nikde nikdo... :unamused: Tak se asi budu muset pustit do toho uklizeni... :frowning2:
26. srp 2007 ve 12:47  • Odpověz
tak hani šup šup do uklízení, já jsem se vrátila z nákupu, všude je tolik lidí no hrůza, ale mám něco pěkného do té nové práce tak snad se v tom budu cítit ok

pááá
26. srp 2007 ve 13:17  • Odpověz
Maji, neblazni, jeste se v zivote nauklizim :wink:
26. srp 2007 ve 13:22  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ale aspoň to budeš mít hani za sebou, což já říct nemůžu, předsvatební úklid mě ještě čeká a teď nevím kdy se na to vrhnu :cry:
26. srp 2007 v 17:54  • Odpověz
Maji, já ten úklid nestíhala, ségra mi ráno v šest ještě drhla vanu :slight_smile:, stejně to nemělo smysl, všude bragj, hlavně podlahy
26. srp 2007 v 19:15  • Odpověz
Teda snažilky, jsem myslela, že máte lepší věci na práci než uklízení :grinning:
27. srp 2007 v 19:27  • Odpověz
jo jo mnohlem lepší zábava, než uklízet :grinning:
28. srp 2007 v 07:11  • Odpověz
autor
ahojky holky,jen rychle zdravim, ted toho mam hodne,ale pristi tyden uz to bude zase lepsi!!!
zatim se mejte krasne,chybite mi!!!! papa :slight_smile:
29. srp 2007 ve 21:22  • Odpověz
ahojky holky tak kde lítáte?já právě přiběhla z práce,nohy nateklé od podpatků, hlavu nabitou informacemi no děs, jsem 4. den v práci a připadám si jak nějaký prvnáček :confounded:

jinak já už to mám za týden a dva dny hurááááááááá
30. srp 2007 v 19:12  • Odpověz
tak to máš ty největší předsvtaební stresy, že maji?
30. srp 2007 v 19:13  • Odpověz
ahojky, zdravím z dovči, vy jste to tady teda rozjely... to než vás dočtu... zatím páááááááááááá
31. srp 2007 v 16:07  • Odpověz
ahojky holky, holky konečně víkend hurááááá, první týden v nové práci mám za sebou a před sebou to nejkrásnější :dizzy_face: Dneska budu uklízet, umývat okna, protože přes něj už nevidíme :grinning: :grinning: :grinning:

ve tři jdu ke kamošce na zkoušku účesu tak si zase odpočinu

holky mějte sekrásně já jdu na to :slight_smile:

lucenko já žádné stresy ještě nemám :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2007 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.