• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
tak tu drepim, nedomyta, pac mala je proste mamanek a chce chovat, kazdou chvili prijde kamoska a ja nejsem hotova...hlavne mame odstavku-des, takze nemuzu poradne ani uklizet-porad hrat tu vodu - hnuuus :angry:
jo a modrinu na ksichte mam luxusni-pres pul huby a uplne fialovou!!!!! tmave :sweat_smile: :confused:
25. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz
jakto že máš modráka???
nám týden netekla aje to maras navíc s malým dítětem si odstávku nedovedu představit
25. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
luci, maru prave pisu :grinning:
25. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
ok....
25. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
holky,tak jdeme ven,mala stale place,kamoska tu je,tak jdu dokojit a jedem,pak zase prijdu a treba tu uvidim zpravu a dalsich stastnych rodicich-nebo i dvou-ze by????? :grinning:
zatim pa
25. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz
ok tak pak písni až budeš mít info o maru a hezkou prochajdu :wink:
25. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
Satyy, drzim segre pesticky, pak pisni, az bude maly na svete.
Luci, drz se, myslime na tebe, at se Sarinka umoudri a projevi touhu podivat se ven za nama :wink:
Pavli, ta modrina je neprijemna, at ti to brzy zmizi, mate u vas hezky na prochazku? Tady prave hrmi :unamused:
Moji svagrove se narodil v utery chlapecek Lukasek, tam mam radost a tesim se, az je uvidim. Dalsi svagrova ma termin 10.10., taky ceka kluka, uz tretiho, tak to bude mimin :grinning:
Mejte se.
25. črc 2008 v 16:20  • Odpověz
tak holky, porad nic nevim :o((( ... segra ma vypnuty telefon a ten jeji nepodava informace a nezveda telefon :angry: :angry: :angry: takze od jedenacti o nich nic nevime....
a to mamina usila takovou deku http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1656367&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D80%26vOrderBy%3D1
a on misto aby si ji uzival a vylezl, tak si porad lebedi v brisku
25. črc 2008 v 16:42  • Odpověz
Neboj, vsak se to brzo dozvite, ale nervozitu chapu. Uz to budete mit za sebou :wink:
Pekna decka (na me teda mooc barevna), ale od babicky potesi. A to albicko si delala segra sama nebo je to tvoje dilko?
25. črc 2008 v 16:52  • Odpověz
satyyy vím je to k zbláznění ale já bych tel taky nezvedala sere mě už ted oni napíšou až bude po všem neboj :wink:
25. črc 2008 v 17:00  • Odpověz
ve čtyři se mi narodil synovec.... Vojtík.... 54cm, 4,10kg .... takovej tlustoch
segra mela epidural, jinak by ho asi nevytlacila :o(( ... ale ma vlasatyho chlapaka :o)
25. črc 2008 v 18:59  • Odpověz
Kristi, suupppeeeeeeeeeeerrrrr!!!!! konecne to maji za sebou. Moc a moc gratuluju k synoveckovi :dizzy_face: Tesim se na fotecku. At jsou oba v poradku a brzo doma.
A co ty? Jake jsou pocity?
25. črc 2008 v 19:23  • Odpověz
Hani, to album je moje dilko :o))

jinak moje pocity? jsem rada, ze uz to maji za sebou.... uz nejsem nervozni... a strasne se tesim, az je uvidim... :dizzy_face:
25. črc 2008 v 19:33  • Odpověz
no a nasi maji sve prvni vnouce... takze uz jim muzeme rikat babi a dedo :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 19:43  • Odpověz
A pojedes za nima do porodky? Nebo se uvidite az doma?
Tak to je super, uzivej si krasne pocity :wink:
25. črc 2008 v 19:43  • Odpověz
no, ja se za nima ted nedostanu... teda dneska tam nejedou ani nasi... segra toho ma dost a chce mit klid... takze nasi tam pojedou zitra.... a ja bud v nedeli a nebo v pondeli.... jsem o vikendu v praci, tak se tam nedostanu :o((
25. črc 2008 v 19:47  • Odpověz
Tak to je skoda, ale aspon si segra odpocine a bude prijimat navstevy pekne postupne a v klidku :wink:
A v praci ti to rychle utece, jak se budes tesit :dizzy_face:
25. črc 2008 v 19:51  • Odpověz
jé gratuluju k miminešku a foto foto.... :grinning:
25. črc 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
ahojiky
gratuluju tetko!!!!! to je super,ze uz to maji za sebou
jsme prisli z prochazky a ja najukla a vidim jak pises,ze nezvedaji tel,jsem si hned rikala-no to je jasny,to bude ve 4 jako u me,ted nakouknu a ono jooooo

prihlasin se pozdeji,ted kojim a pak musim jeste poklidit,zatim pa
25. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz
ju ráno si to počtu :wink:
25. črc 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
tak jsem tu, jdu pro zpravu od maru :wink:
25. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
tak konecne papa jako chlap a zacina pribirat,jenom se prislo na to,ze ma maru malo mlika,nebo mu proste nestaci,tak musi dokrmovat,ale alespon fatk pribira-pise.ceka,jestli se nepotvrdi zloutenka,porad dokola s tim bojuji,kdyz nebude zlutaskova,tak by mohla jit v pondeli s milackem domu,kdyz se to potvrdi,tak se pobyt jeste o neco protahne...ptala se na lucenka a vsechny pozdravuje :wink:

ja jsem doted zehlila plenky-a mela jsem tu mamku-chtela videt koupani a uspavani-milacek neni doma,tak jsme toho vyuzili,jinak padame do postele a navstevy vecer moc nemusime....
25. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz
jé bobik já myslel že je doma a nemá čas...no...třeba se možná nakonec potkáme jestli si mě tam v pondělí nechaj
pavly já taky dožehlila..ale věci od hanyho aby měl v čem chodit až budu v porodce :grinning:
25. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
tak se mi to smazalo-parada,tak znova

psala jsem,ze jsem taky pred porodem zehlila pradlo uz pomalu v pracce,aby tu bylo vse ok,kdybych musela pobyt v porodnici nejak dyl...to znam :grinning:

a maru byla chudak devet dni bez mimise,takze se cekalo,jestli bude dobre papat-kdyz porad spal lumpik,tek je super,ze jde nahoru,ted jen ta zloutenka-a myslim,ze se uvidite,vzdyt rodis v nedeli,ne :wink:
25. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz
pavly :grinning: ti písnu v neděli pošli sím ip tvoje číslo já si to psala na paírek a nalepila na pc a manža uklízel.....nemám ho uložené nebo mě prozvoň :wink:
bobek....ale hlavně že Domísek přibíra......
25. črc 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
tak jsem ti ho pisla,bo jsem lina vstat a jit pro nej do haly :grinning: ,cekam ,az dojede milacek,ze mi ho poda :grinning:

no a v nedeli budu opravdu napnuta,to si pis.ja verim,ze nekdo tohle datum vyzere-takze ty :wink:

ja si tak prala takovych datumu,ale tomu proste neporucis....male den jsem chtela az jako druhy dobry datum.halvne jsem chtela toho raka,noooo,ale ona moooc dobre vedela-kdy vylezt-stihal tu "nasi"porodni babu, prazdny sal i nadstandart atd.atd...a taky jsem si hned rikala,ze je dobre,ze si dela vse po svem,musim ji hned od narozeni brat jako osobnost s vlastnim pohledem na zivot a na svet,je dobre,ze mi to dava najevo,at si nemyslim,ze roste me druhe ja,jen at je sva - a tim nemyslim nevychovana a tak,jak si to dneska lidi pletou,to zase neeee
25. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz
autor
jinak jsem ted v klidu docitala....
holky,me si ze salu vezla mamka na luzku-jezdi se do jine casti nemocnice,prevoz nutny, rovnou tam byla s manzelem a mojim brachou-vadil mi jen jeji manzel.ale to je na dlouho,jinak mi pak hned pomohla do sprchy-milacka jsem vyslala pro jidlo a piti :grinning:
a pak se u me dvere netrhly,mela jsem tam asi dvacet,mozna tricet lidi-jeste ze jsem mela nadstandart,ale ja byla rada,jsem byla radeji,nez kdyby chodili pak kazdy den k nam domu a musela bych porad poklizet...jedine,co me stvalo bylo, ze jsem mela malo casu pro sebe a vzdy jsem do sprchy sprintovala a stihala to tak max. 2x za den,to tak super nebylo :unamused:
ale udelala bych to znovu,ja tam byla tak hrozne stastna....

a dneska jsem se i male rozbrecela,jsem jela s malou sama a tak jsem ji pozorovala,jak obrazek,jak ja ji miluju!!! jak je krasny,ze je moje!!!! a nemuze mi ji nikdo vziiiiiit
25. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
nikde nidko,tak jdu´chrnet-ais na pet minut,nez se zlato probudi,tak pa
25. črc 2008 ve 23:07  • Odpověz
pavly ty ses nám ale rozkecala :grinning:
26. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky, jsem se vrátila z dovči a nestačím se divit - Luci, ty jsi pořád 2v1????? :confused: :confused: :fearful: týýý joo a já myslela, jak uvidím fotky Sárinky :slight_smile: :wink:
26. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.