• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Pavlí, co Terezka??? Moc moc jsem na tebe myslela ve středu, když to byl jeden měsíc, jak jste oslavovali??? :wink: :slight_smile:
26. črc 2008 v 16:11  • Odpověz
ahoj Luci, jaka byla dovolena??

Pavlinko a Lucinko, vy mate zitra vyroci svatby, ze?? tak si to poradne uzijteeee... :dizzy_face:
26. črc 2008 v 16:16  • Odpověz
No a na cervenci jsem cetla, ze Lucka vyrazi do porodnice... tak treba uz Sarinka taky vyleze :dizzy_face:
26. črc 2008 v 16:20  • Odpověz
autor
holky,tak ted dosla lucce sms,ze by to byl tygl a ona ted zapla mobil a jde psat,ze uz neni dva v jednom :sweat_smile:
26. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
tak abych to jeste vysvetlila, prijeli jsme z obchodaku a z vyletu asi kolem sedme,sla jsem hned delat jidlo a tak a az kolem devate jsem nakoukla,co luci a ono joooo,tak jsem ji hned napsala a ted ji to doslo :confused:
jsem z toho na nervy a rvala jsem tu jako debil,jsem rada,ze rodite i vy,pac ja si diky vam uvedomuju,jaky to je zazrak,u sebe jsem to v te rychlosti nestihla-tak jak jsem mela v planu :unamused:

luci-ahojky,jdu prave dneska na net,zavzpominat,jestli mala jeste chvili dovoli,chci na beremko

saty-co fotecka miminatka? :sweat_smile:
26. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
20.57 se narodila Sáruška, váží 3750g a tuším 51cm, bylo to brutál ale je to nádhera
26. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz
jéééé :dizzy_face: ale bylo to teda dost rychlé že? Závidím:slight_smile: Tak už tu žádná těhulka teď zrovna není co?
Užívejte si to holky, musí to být super :sunglasses:
26. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
tak uz jsem to napsala marusce, uz jsem i poprala po telefonu,ale jeste jednou sem,mooooc gratuluju, preju v zivote jen to nejlepsi a hlavne zdravi a stesti :slight_smile:
holky,ja rvu jako kraaaavaaaaa
26. črc 2008 ve 22:13  • Odpověz
Jee parada, Luci, gratulace nejvetsi, vidis, ze ses dockala, a bylo to super rychle :dizzy_face: ´. Moc a moc gratuluju, at jste zdrave a brzo si Sarinku uzivate doma :slight_smile: Tesime se na dojmy a fotecky.
Katy, jedna tehule tu je, ale jeste to taji :wink:
26. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz
autor
haniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :dizzy_face:
26. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz
Jojo Pavli, uz to neslo vydrzet :wink: :grinning: :dizzy_face: At nam to tady nevymre :sweat_smile: , ty tehulky.
26. črc 2008 ve 22:40  • Odpověz
autor
huraaaaaa,uz je to venku,tak konecne gratulujuuuuuuu nevymremeeeeeeee a bude dalsi tehu a porod a taaaaak
tak povidej,jak ti je a co je noveho??????????????????????????????????????????????????????????
26. črc 2008 ve 22:44  • Odpověz
autor
ja chci byt taky tehuuuuu
26. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
Pavli, dekuju :wink: Ja si to s tebou klidne vymenim, nechces? :wink: Ale ne, tsim se na svoje miminko a modlim se, aby bylo zdravoucke, nic jineho me nezajima a hodne dlouho jeste zajimat nebude :grinning: \vim, ze to zni jako klise, ale na pohlavi prdim, zvlast kdyz jsou nejaky komplikace :unamused: , tak jde fakt vsechno ostatni stranou :dizzy_face:
Dneska jsem si objednala prvni vececky z MMB, uz se doma kousu nudou...tak mam radost. Musela jsem ukojit svoji stale vzrustajici touhu :grinning: Skoro vsechno holcici, to se neztrati a at jsme pripraveni na obe varianty :dizzy_face:
26. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
no tak super!!!!
ja moooc chapu ty touhy uz konecne neco resit,nakupovat,pripravovat...ja ti tak zavidim,ikdyz jsem si to uzila,stejne mam pocit,ze bych to zvadla jeste tak jednou dele :grinning:

a jinak je ti dobre,nic uz nezlobi???
a co jmena,uz premyslite?
26. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz
I kdyz si rikam, ze jestli neni moc brzy, ale co, kdyz na to ma clovek chut...lepsi nez pak narychlo neco shanet...tak snad jsem touhu uspokojila na nejakou dobu, priste to musi byt neco neutralniho :grinning:
Ale kdyz ja tak miluju ruzovouuuuu :dizzy_face: , neslo odolat :grinning:

Kdyz cely den lezim, tak nic nezlobi, navic beru 3krat denne utrogestan az do konce 1.trimestru, tak snad vsechno bude fajn. Zatim se spicek pomalicku zvetsuje :wink:. pristi tyden jdu na ty prvni odbery a dalsi tyden na kontrolu do poradny.

No jmena, to je kapitolka sama pro sebe, na holku se mi libi asi 20 jmen, na kluka zatim Stepan po moji mamce Stepance, ale uvidi se... :sweat_smile:
26. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz
autor
ja zastavam pravidlo-netajit a nakupovat hned,kdyz to ma prijit,tak to prijde a nenakoupene veci enbo nepripraveny pokojik to nezachrani.....tot ma teorie,navic,kdyz se o tu radost muzes podelit,jsi ve vetsi pohode,nez si davat pozor z podreknuti,nebo z toho-jeste to koupit nemuzu-proc neeeeee :grinning: :wink:

s jmenama jsme to meli podobne,z holcicich bychom si vybrali-ale to byla terezka jasna uz od zacatku chozeni-takze zitra to bude pet let,co jsme ji vybrali jsmeno a v zari to bude osm let,co jsem si ho umanula :sweat_smile:
ale v klucicich jsme meli problem,skoro nic se nam nelibilo,takze martin byl fakt jedinej a trva dal-pro dalsi tehu :dizzy_face:

stepan se mi docela libi-jsem s jednim chvili chodila :confused:
26. črc 2008 ve 23:08  • Odpověz
autor
musim si jit lehnout,mala se stale nebudi-urcite to bude jen jak vypnu pocitac....¨
zacina me totiz bolet docela fest hlava-asi od zad,tak at se to nerozjede¨....¨

mam nad cim premyslet-na maruskou,jak se asi maji,jesti pujdou opravdu uz domu,nad luckou,jak ted lezi a mozna jako ja ma v hlave horskou drahu,ja byla stastna a porad jela porod dokola dokola a neverila tomu,nad hanickou-ze to ma pred sebou, i nad many,ze urcite uziva peknych dnu a sveho pokladu...atd.atd...

holky,ja jsemj proste statna,smi se to rikat,ja to moje stesti miluju!!!! chodim se na ni koukat treba po pul hodinach-ikdyz spi,porad od vseho odbiham a laskou bych ji sezrala....porad bez ni nevydrzim dyl,nez pul hodiny,aniz bych se nerozbrecela,jinak hned rvu a je mi smutno,jak dkyz me zabijeji...to je stejne tak kraaaasnyyyy,ja zase rvu,jdu nebo dneska dostanu migrenu z toho place,tak papa
26. črc 2008 ve 23:17  • Odpověz
Taky si to myslim s tim nakupovanim. Navic je spousta veci, ktere se musi zaridit, jako kocarek - ten vybrat je fakt umeni - postylka, pokojicek, pliny, kosmetika a dalsich tisic vecicek, ktere budou stat moc penizku a hodne casu - treba na kocary se ceka tydny i mesice - takze pekne postupne :grinning:

Ten Stepan nas uz drzi docela dlouho, ale trosku me odrazuje jedna vec, jak mu rikat, Stepo, Stepi..to je hroznyyyjedine Stepan a Stepanek jde...
No a holcici se nam libi: z ceskych petruska (segra), anna, gabinka, marina, adela... z tech exotickych liliana - prekvapive manzel za ni hodne bojuje - sofie, vaneska, anna sofie..atd atd ale jsme Pařízkovi, tak nevom, co k tomu...no uvidi se, asi to bude stepanek :grinning:
26. črc 2008 ve 23:18  • Odpověz
Pavli, to je rozkosny, jak jsi stastná a jeste lepsi je, jak to krasne umis vyjadrit :dizzy_face:
Jsem happy za tebe, uzivej si to maximalne :wink: Uprimne si nedokazu predstavit, jakou euforii musis prozivat, protoze ja mam miminko v brisku jenom par tydnu, a miluju ho neskutecne a udelala bych pro nej cokoli, takze kdyz ji mas u sebe, musi to byt mazec - v dobrem slova smyslu :dizzy_face:

Dobrou noc a at te ta bolest pusti nebo uvidi :angry: Pa a pohlad za me Terinku.
26. črc 2008 ve 23:25  • Odpověz
Teeeeda, tady probehla ziva noc :o)) Fotky Vojtika budou snad dneska...

Luci.... veeelka grtulace k Sarince. To byla rychlovka :o)) ... Pavly diky za SMSku :wink:

Hani.. co to je za novinky? a mame do unora zase co prozivat :dizzy_face: tak hodne stesti a uzivej si to :slight_smile:
27. črc 2008 v 08:15  • Odpověz
Tak se taky připojuju ke gratulace Luci :slight_smile: Zase další holčička na světě :dizzy_face:

satyyy, tak hned pak dodej fotky malého :slight_smile:
27. črc 2008 v 08:43  • Odpověz
jééé!!! Haničko, moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, dekujem, preju vsem hezkou nedeli :slight_smile: Doufam, ze se ke me brzo dalsi tehulka prida :wink:
Sat, maly je miloucky :slight_smile: Uvidis ho dneska?
27. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
Luci, taky přidáváme velkou gratulaci k Sárince. Přejeme mnoho štěstíčka a hlavně zdravíčka.
Hani, sestře a mimnku to samé :slight_smile:
27. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
Holky teda tady se to rodí. jeden prcek za druhým :wink: I já se přidavám ke gratulaci :slight_smile:
27. črc 2008 v 11:18  • Odpověz
mysycko, to platilo asi pro satyyy, jeji sestra ma nove miminecko :wink:
27. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
Jé Haňi ty jsi taky těhulka gratuluji. Já sem jen tak někdy vždy nakouknu tak je to pro mě vždycky moc moc novinek :slight_smile:
27. črc 2008 v 11:27  • Odpověz
je sorry, samozřejmě
:slight_smile:
27. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.