• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Hani, ale tobě samozřejmě gratulujeme taky k těhotenství
27. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz
Haničko, můj taťka má narozky 27.2.:slight_smile: je to hezká doba, takové to čekání na jaro:slight_smile: nemohla sis vybrat lepší datum :wink:
27. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz
No aby nebylo po kolena sněhu :wink: Né to si dělám jen srandu určo bude moc pěkně :slight_smile:
27. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
Kati, moje sestra má taky narozeniny 27.2. a tatínek má 28.2. svátek :grinning:
27. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
Tak u nás jsou všichni v létě..
27. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
Katy, moje kamaradka ma zase holcicku 22.2.06, ale na vhodnost terminu a rocni obdobi vubec nemyslim, ale jsem samozrejme rada, ze budu mit miminko na jaro, ale na kazdem obdobi jde najit neco pozitivniho :wink: Tedka myslim fakt jen na zdravi miminka. :wink:
27. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
Katy, tak sup sup za mnou :dizzy_face: nebo Kristi, ty jsi na koniku casteji nez ja, co? :grinning: Nebude malej misanek?
27. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
No jasně každý období je krásný a hlavně když se drobek narodí zdraví :wink:
27. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz
jj, Hani, to je jasné, že zdraví je to hlavní!:slight_smile: Tfuj, tfuj pro štěstí, ať je vše ok!" :dizzy_face: A ty na mě můžeš teda plivnout nějaké ty těhu bacily, už je tu po mně nemá kdo plivat :grinning:
27. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Já chci být taky poplivána :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
muj muz je 18.2. :o))
Hani... jsem tu casto, ale maly misacek jeste nebude.... nechcuuuuu tak jeste rok urcite ne a potom se uvidiiiii ... ted se budu tesit na to vase a snad i Kat s Misickou zapracuji :wink: ja si jeste pockam... :dizzy_face:
27. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz
Já už na tom pracuju :grinning: :grinning: :grinning: pomalu , ale jistě :wink:
27. črc 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
ahojky holkyyyy
tak jen zdravim a chci saty napsat,ze ma naaadnernyho synovecka,moooc gratuluju tobe i sestre :wink:

lucenek- a tvoje malicka je taky bozi,ty vlasy :confused:

no a pro ostatni,co chteji,tfuj tfuj,at je tu zase plno tehulek :wink: ,at to mame s kym prozivat!!!!

hani a ja mam neter milacka 4.2.-taky super neeee :wink:
27. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaky jste mely dneska den? Taky u vas bylo takove vedro a dusno? :confounded:
Satuska je fakt rozkosna :slight_smile: Pavli, kdy budou dalsi fotecky Terinky?
Holky, tak tfuj, tfuj, tfuj, snad na vas neco dolitne, ale ten nejlepsi recept jak otehotnet, je vam asi znam :sweat_smile: Chce to jenom vytrvat :dizzy_face: , tak hodne stesti.
27. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
hani,no dneska jsem fotila,ale uz to nestiham stahnout,nechcme si kazit vecer s notasem.snad zitra
zatim papa
27. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz
Beruny ahojte, tak co novýho?
28. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
ahojky holky
je koukam rezet,ze mas tt,od ktereho jsem si uzivala svoje tehu naprosto nejstastneji, ja na to tak vzpominam,snad se mas taky tak, tak pekne finale ti preju!!!

a ted jeste se vratim k holkam, maursce a lucce
holky,koukam,ze jste si to dobre naplanovaly,jako vzorne manzelky si rodite v sobotu,aby tatinkove meli prima den na oslavu,co :grinning: ,ja chtela taky patek nebo sobotu,no co,mala chtela stredu-rikam,ze ma svoji hlavu,ale tatinek to nastesti i tak zvladnul a s nim i cela parta lidi,z nichz mnozi si statecne brali na ctvrtek dovolene,pac domu dosli tak kolem pul 9 rano :grinning:
-a jeste jsem chtela k lucce-luci, ja normalne citila,ze UZ to je, jsem se pak divala na hodiny a ja byla na netu presne v dobu porodu a psala ti sms presne po porodu,proto ti dosla v 9,02-ty to urcite nestihas vnimat,ale ja jsem to tu hlasila milackovi,ze proste tebe jsem vychytala, jak je to mozny,to fakt nevim

no a jeste jsem se k necemu chtela vratit a ted,kdyz mam malou na kline v klidu,tak si na to nevzpomenu :grinning:
28. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
holky
maruska jde domuuuuuuuu :wink: huraaaa :grinning:
28. črc 2008 v 11:12  • Odpověz
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
ježiš Hani, co to vidím????? teda, 14 dní pryč a co mě neuteče!!!!! To je super!!!! Moc moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!
28. črc 2008 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, Luci, dekuju :slight_smile:
To mam radost, ze jde Maruska s Dominkem uz konecne domu, to nemocnicni prostredi je na houby :unamused: , tak snaf to bude jenom a jenom lepsi :wink:
28. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky...
to je parada, ze uz jde Maruska domu.... bude jim tam urcite lip :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
no tak jsem Vás dočetla a dodatečně - Kristýnko, máš nááádhernýho synovečka :slight_smile: k pomuchlání :dizzy_face:

Luci, velikáááááánská gratulace k Sárince, ať roste ve zdraví :wink: :slight_smile:

Pavlí, jak jste včera oslavovali a vzpomínali? Mě to teda bralo maximálně.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
luci-si to precti na beremku :wink: ikdyz nestiham psat vse,co prozivame,pac bych se od netu nehla :grinning: dneska jsem tu vyjimecne tak dlouho,protoze jsem s malou doma, v sobotu jsem byli v nakupaku, tam se ji vubec nelibilo-ty podhledy jak sviti,tak ji desne vadili a navic zjistuju,ze rada spi v klidu-nemyslim uplne ticho,ale rev a noseni nebo vozeni to neeee, no a vcera jsme s ni litali-jsme slavili..takze taky nespala cely den, v noci si to sice vynahradila,ale preci jen jsem si rekla,ze dneska vyrazime az odpoledne a ona toho radne vyuziva,spi mi v naruci,nebo v postylce,proste zatim fakt odpociva-v klidu, ted je zase v postylce,ja litam a poklizim, jsem rada,ze konecne odpociva
28. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
Luci, to koukáš vi´d? Tu nejsi a tady se to množí :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
autor
luci a jak bylo na dovce?

hani a je ti dobre? ja touhle dobou uz blilla jak aliiik :grinning:
28. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
Holky, vy nejste v praci?no tak makame, makame, zadny ulejvani :grinning: To se mi to radi, z postylky, ze? :sweat_smile: Ne, vazne si to doma uzivam a vsen doporucuju. Jeste ty vychazky, kdyby byly.. :unamused:

Pavli, ne, ja nezvracim, tak 3 tydny mi bylo blivno, ale nic ven neslo :slight_smile: Tedka je to tak na stridacku, jeden den chut k jidlu, jeden den ne, ale prisla jsem na to, ze musim jist casto, pomalu a v malych porcich, pak to jde lip :wink:
28. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
hani,ted jsem si vzpomnela,ses ptala na tu neschopenku,no ja mela od listopadu do vanoc bez vychazek,ale pak jsem si ponarikala,ze se mi tezko popisuje,co chci koupit,ze manza nema cas a chodi z prace pozde a ja mam pak hlad,tak mi dali neomezene...tak to pak zkus taky,ikdyz me se to vydrzelo lip-byla zima a me fakt zle...tobe to nezavidim :unamused:

a s jidlem to delas dobre, to je presne to,proc ja pak jedla po dvou hodinach- i v noci,zeeeee,jo a mimochodem v tom zase uspesne pokracuju a zase stejne pudinky!!!! pac mam stale v noci hlad,ja se vzbudim na kojeni,hned premyslim nad lednici :angry: :grinning:
28. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
jo a kdybyste nevedeli,co mi ted doma hraje,tak vcera nebyl cas,ale ted jo,takze tu jede svatebni cd-presne to,co hralo na obrade-to je dojaaaak
28. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
Pavli, ty si teda davas zabrat, nadseni z malicke, dojak ze svatby, u vas to teda musi vypadat :dizzy_face: Ne, delam si legraci, je to hezke.

A jak jsi ty neomezene vychazky mela napsane v neschopence? protoze tam je primo od do....No me to tedka nevadi, protoze mam skutecne lezet a maximalne odpocivat, ale jak skonci 1.trimestr, tak zacnu zadonit :wink:
28. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.