• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
hani, no je to tu dojak, ted uz malou zase nunam :wink:
a mela jsem to tam prepsane
28. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
ja uz chci mit miminko taky u sebe :dizzy_face: , tak mocinky se tesim, vsichni mi rikaji, ze to utece jako voda :sweat_smile:
28. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
Hani, si rikam, ze jsi tu ted nejak casto... a ty jsi doma.... :o)) Taky bych to brala... ale jen tak na tyden.... takovou dovolenku :o))
jeste se vratim k tem jmenum, co jsi psala.... Štěpánek se mi líbí a docela mě překvapila Marina.. to není moc obvyklé jméno, já znám jen jednu.... taky mě napadlo, že bychom měli Marinu...ale zatím vede Mariana a Viktorie :dizzy_face:

Pavly, ty si teda davas... ze tebe ty dojaky bavi :wink:
28. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz
Kristi, jojo, jsem doma, bohuzel i bohudik, miminko si o to dost razentne reklo a dr. nekompromisne zavelel okamzite lezet..ale uz jsem si zvykla, proste to tak ma byt :wink: V praci byly nervy, stres, prescasy, sice dobre penize, ale tedka mam mnohem vetsi pohodicku a uzivam si to mnohem vic...Dokonce jsem si i kratce polezela v nemocnici, takze po teto zkusenosti budu klidne lezet i celych 9 mesicu, ale DOMA :grinning:

No Marinka to asi nebude, je to dost trvde k tomu Parizkova...no fakt jsem zvedava, co vybereme...
28. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
tak to pekne lez, at je vsechno OK.... :o)
s tim tvrdym jmenem mas pravdu... my zase k Mišákovi nemůžeme mit Štěpánka.... bylo by to moc měkoučké a teploučkééé :sweat_smile: proto u nas vedou jmena s R

paadim, zas neco delat... jsme ve casove tisni :o(( .... ale pristi tyden vam to vynahradim :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
Lezim fakt poctive :wink: Dokonce se divim, jak muzu jeste v noci spat, protoze prospim vetsinu dne :grinning: , ale to k tomu asi patri.

Tak to mame uplne naopak, ty jmena :grinning: Me se treba hodne libi Ondra, ale Ondřej Pařízek...to neeee...

Tak papa a at ti to jde od ruky :wink:
28. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz
hani, mně se zase strášně líbí Jonáš:grinning: Jonáš Ši... to nejde!! :grinning: A tak to mám pořád, Matouš, Matyáš...smůla no:slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz
Katy, me se taky libi jmena se š, jako šimon, tadeáš, tobiáš ale to se tedka hodne casto dava, tak to nee. tak to bude štěpánek :wink: jenom nevim, co bude rikat na ty holcici oblecky, co jsem mu tedka objednala :grinning: No musela jsem ukojit svoje touhy po ruzove no :sweat_smile:
28. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz
hani, no, na holku modré navlíkneš, ale na kluka růžové fakt né :grinning: :grinning:
28. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
tak jsme byli papat :wink:
28. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
jj, jsem si toho vedoma :grinning: .Priste uz pujdu do neutralu, slibuju :wink: Jeste nevim, zda si nechame rict pohlavi, to jde tedka uplne bokem, zatim spis ne, tak at mam i neco malo na holku, a kdyz se nepovede napoprve, tak napodruhe urcite :dizzy_face: nebo to dam prinejhorsim segre, coz neni vubec spatne :wink:
28. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
tak se jmenem to mame s tim s jako kat, ale to mi docela nevadilo, me se vetsina na s nelibi-myslim tomas,lukas, ikdyz ten matyas se mi celkem zamlouva...a jinak nastesti mame jmeno,kam jde snad vetsina jmen...nastesti klucici jmeno je jasne, a holcici mame taky uz predem predvybrane, asi nejvic lucka

hani - me o tom povidej,byla jsem v nemocnici 4 dny a udelala bych cokoliv,abych se tam nevratila,proto jsem fakt neuklizela,chodila jak snek, at si vsichni mysli,co chteji,vid :wink:
28. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
taky jsem si dala polivku a miminko chce nanuk, ty tedka docela muzeme :grinning:
Pavli, a jak jsi to mela ty, s vybavickou? Kupovala jsi i neco ruzoveho?
28. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz
Pavli, to ani nevim, ze jsi byla taky v nemocnici :fearful: Jak ti byvalo spatne?
28. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
hani-ja mela jen rano rohlik,nic tu nemam,se najim az vyrazim ven,ale mala ma servis,vzdy,kdyz si rekne,ma hotove jidlo-ta se maaaa :grinning:
a pro nanuk si teda taky jdu,to je dobrej napad

no ja nakupovala to,co bylo,bohuzel kdyz jsem neco chtela,tak v te velikosti,ve ktere bych to potrebovala jsem mela smulu a vzdy jedna barva-nebo ruzova a te jsem se vyhybala,takze vetsinou jsem skoncila s modou nebo bilou,snazila jsem se barevne veci-oranzovou a tak,ale to nikde nemaji-snad velka mesta jsou na tom lip,jenze ja se nikam moc nedostala,jak mi bylo porad zle....
no a hlavne jsem to resila teda tou modrou-pac te pro me neni nikdy dost :grinning:

a taky jsem nakupovala jen veci vetisnou do 3mesicu,neco malo pak do pul roka a vic ne, to budem delat ted,chtela jsem podle toho,jak nam to stesti poroste a jaka bude moda, jestli to prave bude kluk nebo holka

jinak jsem neodolala a jedine,co jsem koupila pro holku byly saticky-fialkove a ted je nosime a jsou boziii,jsem si rikala,ze kdyztak je taky odlozime na druhy pokus :grinning: ,jsem je koupila proto,ze byly pro novorozene, a jak jsem cekala, nez jsem sla z porodnice,meli jsme 4 saticky na vetsi princeznu,to nemame sanci unosit :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
hani,byla jsem prave v tom 10tt
jsem se ted koukla i do deniku a mam tam pro nazornost napsano:
- naproste zoufalstvi, utrpeni sedet,lezet,chodit
-nic nesnim, nejde mi ani pit, nevypiju ani ctvrt litru za den
-zvracim neustale,ted uz i stavy a zluc-hrozne horky!!! desny!!!
22.11. 9+1tt hospitalizace pro vahovy ubytek a neprijimani potravy a tekutin
28. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jo, tak to budeme mit podobne s tou vybavickou, taky chci par vecicek v ruzove a zbytek spis univerzal :slight_smile: A taky zaklad mude 0-3 mesice, a pak se uvidi. Ale treba si nakonec nechame rict pohlavi a bude vse jinak :slight_smile: Manzel to totiz chce vedet :unamused: , tak uvidime, kdo vyhraje...
28. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
Pavlínko, už jsem četla :slight_smile: :wink:
28. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
Pavli, tak to je sila, uzila sis fakt mega...tak jeste ze mas doma takovou odmenu :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
hani-ja uz nevim,ze mi neco bylo,ikdyz je fakt,ze do unora nevim o svete a ze byli vanoce,silvestr a mela jsem narozeniny vim hlavne podle fotek,to jsou jedine,ktere mam,jinak jsem byla v komatu-ale nejen ze to stalo za to,ale ja jsem za to i vdecna,jsem si uvedomovala pak cele tehu,ja jsem stastna a tak,k nezaplaceni! je fakt,ze vsechno zle je k necemu dobre,jen v tu chvili to dost boli,no

a pohlavi to u nas bylo stejne,ale nastesti jsem milacka vcas dostala na svou stranu a pak byl snad neoblomejsi nez ja...a jedine,kdy jsem chtela pohlavi vedet,bylo prave v te nemocnici,jsme tam lezely 3 tehule a obe vedely,ze cekaji holku-cekali uz v breznu a ja jsem tam tak dumala,ze mam asi jedineho kluka v mistnosti v brisku....jsem si rikala,ze enni mozny,aby z tech 3 tam nebyl kluk- a nebyl :grinning: ,tenkrat jsem si rikala,ze bych to fakt radeji vedela-ale nastesti to v tu dobu neslo jeste poznat :grinning: a jsem tomu rada,pro me to bylo uzasne,rozprave s mimcem a nevedet to,ale kazdy jsme jiny :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz
Taky se na to tak divam, vsechno zle je k necemu dobre :wink: Ja teda nemam zadne bolesti, jenom ten strach, co me pronasledoval, pronasleduje a pronasledovat bude, ale to proste k tehotenstvi patri. Jde jen o to naucit se s tim nejak zit a moc si to nepripoustet k telu :wink: Jsi silna, ze jsi to tak skvele zvladna, a jeste tebou hyri optimusmus, fakt klobouk dolu.

No s tim pohlavim, vazne uvidime.Ja i driv jsem rikala, ze si to spis nenecham rict, prijde mi to fakt nepodstatne, jedinym duvodem je ta vybavicka, aby clovek vedel, za co utracet a do jakych barev jit, ale to se da taky vyresit...no uvidime. Ale kazdy ma pravo volby, o tom zadna. Ja nemam zadne preference, klidne bych chtela i chlapecka,ale z manzelovi strany je už 5 vnuku, takze tam je velka poptavka po holcicce...ale rozhodne kvuli nim nebudu menit svuj nazor, ze? :wink: Jenom vim, ze kdyby to byl chlapecek, tak je jenom do poctu...ale z nasi strany je to 1.vnoucatko, tak se tesime, at je to holka nebo kluk :sweat_smile:

Ja si jdu chvilku zdrimnout, tak paa a peknou prochazku :slight_smile:
28. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
koukam,ze jsme se odmlcely stejne,ja jsem volala mamce,jestil pojedem teda nakoupit,ale ona zmenila plany,ma neter,takze nic,ale napadlo nas vyuzit toho,ze klarka usnula,tak ji nechala mamka hlidat manzelovi a utikala mi hlidat terezku a tak jsem si stihla dojet nakoupit-hura,mam co jist,jen nemam vse,pac u nas v tescu toho maji pul a do kauflandu bych nedojela,nevadi,chybi malo veci / a neco zase nemaji v kauflandu,zeee/

takze jsem ted doklidila a mala se vrti,tak uvidime,jestli nakrmime a konecne vyrazime ven,je tam vedro,ale uz neni poledne....

hani-ten strach je myslim horsi,nez fyzicka bolest, a uz nikdy z nas nezmizi-hruuuza
-a silna teda nejsem,koukni na jine diskuse a bude jasny,ze nase problemy a bolesti jsou jen prkotiny

no a s holkou a klukem to u nas je naopak, mamka ma uz tri vnucky, tak snad to druhe bude klucina,aby mela radost-a nejen ona,ale i bracha a milacek,moc si ho preju a verim v nej tak,jak jsem verila,ze jednou budu mit holcicku
28. črc 2008 v 15:33  • Odpověz
S tim strachem mas naprostou pravdu, radeji bych fakt trpela bolesti, jenom abych vedela, ze bude mimi v poradku. Tedka se jenom modlim a verim mu, ze to spolecne zvladneme a budeme krasne rust a prospivat.
Do ostatnich diskuzi nechodim, cim vic informaci clovek ma, tim je to horsi. Az nejake informace budu skutecne potrebovat, tak si je vyhledam, staci kdyz vidim ty nadpisy... :frowning2:

Ja taky verim, ze proste jednou ta holcicka bude, aspon jednu bych chtela, tak snad se podari, nechame se prekvapit :wink:, ale verim tomu. U nas by chtel tatinek spis holcicku, zlobivou princeznu po me :grinning: Tak mu uz ted rikam, jakou si ji vychovas, takovou ji budes mit :grinning: Chlapecek bude samozrejme nejhodnejsi po nem, tak se tesim, az to bude naopak :sunglasses: Stejne jsou tady ty uvahy naprosto zbytecne, spis jenom tak pro zasmati :grinning:

A co ostatni? Jak jste na tom s preferencemi u vas doma?
28. črc 2008 v 16:50  • Odpověz
u nas je to jasny... jsme se o vikendu rozhodli, ze chceme holcicku... jednak proto, ze nasi ted uz vnoucka maji a mama strasne chtela holcicku (no, bude muset vyzdrzet i s Vojtikem :grinning: ) ... takze my budeme delat holcicku (cekame az uzraje cas :wink: )
a u Petra je to tak na stejno... jedna segra ma holcicku... a ta druha dva kluky ... takze kdyz se to secte, tak jsou kluci v prevaze, tak to musime nejak vyrovnat.... :dizzy_face:
28. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
Kristi, tak pak dej vedet, jak se ta holcicka dela, kdyby to tedka nevyslo, tak at se pojistime pro priste :grinning:
28. črc 2008 v 17:10  • Odpověz
jsem četla rozhovor se Saudkem a ten řikal, že chlapečky umí každý, ale holčička, že je umění (no, mluvil o tom jako udělat do díry díru jen tak někdo neumí :sweat_smile: ) ... no, tak uvidíme jak bude muž šikovný, přecijen tady my ženský moc nezmůžeme, že? :pensive:
28. črc 2008 v 17:12  • Odpověz
Ono je to fakt ale fakt uplne jedno, hlavne at je prcek zdravy, obe pohlavi maji svoje :wink: Ja jsem jenom milovnice ruzove, tak bych se chtela vyradit v ramci moznosti :grinning: My zensky to neovlivnime vubec, je to proste 50 na 50 :wink:
28. črc 2008 v 17:18  • Odpověz
hele holky, vy jste toho popsaly za dva dny tolik, co normálně za dva měsíce:grinning:

Holky, já bych chtěla kluka:grinning: klidně tři kluky:grinning: nejraději bych samozřejmě kluka, holku, kluka, ale jak říkám, klidně beru chlapáky:slight_smile: Samé ženské bych teda moc nechtěla :grinning:
I když co si budeme povídat, preference můžeme mít jakékoliv, ale hlavní je, když se vše podaří, od otěhotnění:wink: po těhotenství až porod a pak celý život bez nějakých tragédií...
28. črc 2008 v 17:22  • Odpověz
ja jsem prave taky uchylak na ruzovou... takze chudacek Robert, to by si se mnou v ruzove uzil.... ale ja rikam porad, ze my budeme mit Roberta, homosexualniho kadernika :wink:

ale jinak je to fakt jedno jestli je to kluk nebo holka, hlavne ze to ma to co ma mit a na spravnem miste
28. črc 2008 v 17:23  • Odpověz
souhlas holky, je to fakt zazrak od sameho pocatku, neverila bych, ze to zjistim tak brzy, jaky poklad mam :sweat_smile:
Katy, moje svagrova prave ceka 3.kluka a moc happy neni, no, doufala v holcicku...ale jsem ji rikala, ze usetri spoustu penez za obleceni a za hracky...
Satyyy, :grinning: , radsi to moc neopakuj, at si to mimi nevezme k srdci, co ti rika sila podvedomi? :grinning:

Katy, to je dobre, ze jsme se rozkecaly, na beremku je uz mrtvo a me uz chybel pokec :cry:
28. črc 2008 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.