• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
hani, jasný:wink: já teda chodím plkat pořád někam:grinning: koukám na synovečka, kochám se, co je u nich nového za fotečky:wink:
Mně podvědomí říká, že budu mít kluka :grinning: :sunglasses:
28. črc 2008 v 17:51  • Odpověz
Katy, a co v praci? Jak je?
28. črc 2008 v 17:53  • Odpověz
Holky tak já bych chtěla kluka :wink: Připadají mi takoví lepší, ale jenom když jsou malí. Pak bych chtěla zase holku tá je lepší když je větší. Takže z toho vyplivá, že je mi to fuk :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 18:33  • Odpověz
tak jsem si dosla pro veceri, dala jsem si pri praci veceri a pokracuju dal... dneska to fakt vypada, ze domu nepujdu... no, jeste ze me doma nikdo neceka, tak me to v te praci tolik netrapi....
jen si to slunicko moc neuziju :o(
28. črc 2008 v 18:34  • Odpověz
Sluníčko :astonished: je tam šilenej pařák buď ráda, že jsi v práci jestli tam máš klimu. Jedině bych si představila sluníčka uživát někde u vody to jo :wink:
28. črc 2008 v 18:36  • Odpověz
Kristi, tak to jsme dve :wink: Kdybych byla v praci, tak tam taky jeste cumakuju :angry:
28. črc 2008 v 18:36  • Odpověz
ahoj Misi.... klimu nemam, je mi tu vedro.... takze ja uz se tesim do metra, tam je zima :sweat_smile:
Hani, takhle dlouho jsi byvala normalne v pracii???? to je desny... jsem tu od pul sedmy a uz me to fakt neba... ale ve ctvrtek to bude hotovy, tak zas budu chodit domu normalne... teda doufam :sweat_smile:
28. črc 2008 v 18:48  • Odpověz
No tak bez klimi to musí být opruz , já jí taky v hokně nemám a potím se tam jako prasátko :grinning:
28. črc 2008 v 18:49  • Odpověz
Kristi, no docela pravidelne, problem byl v tom, ze jsme mmj spolupracovali s amiky a byl tam casovy rozdil i 8 hodin, takze vsechny konferencni hovory zacinaly nejdrive v 5 i v 6 a trvaly i hodku :angry: Takze jsem fakt rada, ze jsem doma. A pozdejsi prichody do prace nehrozily kvuli ranni porade i ranni smene ve vyrobe... :unamused:
28. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
no tak to je masakrrrrr.... v takovym tempu bych to asi dlouho nevydrzela... a tehotna uz vubec ne....
28. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
a kdyz si vezmu, ze mi cesta do prace MHD trvala hodku :confounded: , nedivim se, ze miminko bylo rozumnejsi nez ja a reklo si o klid, takto je to vazne lepsi, byl tam i stres, poradna makacka, clovek nevedel co driv...sice vyplata mi bude chybet jako kazdemu, ale to tedka fakt neresim...do duchodu se jeste namakam :dizzy_face:
28. črc 2008 v 19:06  • Odpověz
hani, rozumná slova!:wink:
28. črc 2008 v 19:06  • Odpověz
Katy, a co ty v praci?
28. črc 2008 v 19:08  • Odpověz
Hani, pohoda, takový normální stav:slight_smile: jednou fajn, podruhé mě to se...:grinning: ale musím říct, že to je dobrý, já bych prostě asi nic jinýho dělat nechtěla, mě ty vděčné babičky tak dojímají a dávají takový zvláštní náboj, energii...jsem trochu divná:grinning:

Hani, můžeme pak přes IP probrat peníze? pokud ti to nebude vadit... švagrová měla prapodivně moc peněz v nemocenské, mně to vychází naopak hrozně málo (že bych jako měla)... ale jak říkáš, pokud budeme mít na jídlo a hypotéku...do důchodu bude ještě práce habaděj:slight_smile:

ale má pracovní doba a vaše je holky sakra rozdíl, já mám klasiku pružnou dobu, musím mít průměr 8,5 hodin denně, třeba dnes od 7-14.30, jindy zůstanu zase déle, pohodka relativně:slight_smile:
28. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj Katy, jasne, pisni, ale nevim, zda ti budu schopna poradit, ale urco pisni.Ja jdu zitra na prvni tehu odbery, tak na me mysete,mam tam byt jiz v 7, tak jdu na kute. Dobrou noc.
28. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem tu zas,byli jsme od ctyr do pul sedme venku,pak koupani- s tou vodou je to hruuuza a pak jsem jeste sla vytrit-se to uz nedalo a poklidit a najist se a ted stahuju fotecky-mam jednu fajnouvou s tou moji krasnou pusou,abyste videli,jak jsem zrizena :grinning:
28. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz
autor
tak jsem tam neco frkla :wink:
nikdo tu neni,tak taky jdu haji,mam docela dost a hlavne boli zada,tak se alespon na chvili natahnu,nez se probudi muj milovanej uzlicek stesti
tak zatim ahojky,zitra mam doma zase notas-doufam,tak se snad zase ukazu - navic ma byt opet moc velke vedro-to ven zase pres poledne nepujdeme

dobrou noc :wink:
28. črc 2008 ve 22:44  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak jsem konečně doma,zatím teda nic nestíhám a už vůbec ne sedět tady na koňovi,teď mi maličký usnul,tak využívám chvilinky,abych se ozvala :slight_smile:
První noc byla hrozná,Domínek sice neplakal,ale měl moc velký hlad,tak jsem lítala z prsem venku,ale já toho tam moc nemám,nebo spíš on si to neumí vzít,takže nakonec stejně došlo na nutrilon - speciální pro nedonošené děti,dostala jsem ho na předpis,takže musím holt dokrmovat,jinak by mi strádal :unamused:

pavly tebe patří jedno obrovské dík za neuvěřitelnou podporu,moc za ni děkuji,pomohlo mi to moc a moc :wink: S Luckou jsem se boužel neviděla,nevyšlo mi to tam zajít,byla jsem sama na pokoji a neměl mi kdo hlídat malého,pak přišel Marťa,no a včera poslední vyšetření a tradá domů,takže boužel nevyšlo :pensive:

Tak já se zase ukážu až se trochu zaběhnu papa :wink:
29. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
ahoj Maru :o))
29. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz jsem doma z odberu a mam tehu prukazku, jupii :dizzy_face: Na kontrolu k panu dr. jdeme pristi ctvrtek, tentokrat to bylo jenom se setrickou :slight_smile: Dokonce se vyresily moje peripetie s neschopenkou, chudak sestricce pridelavam praci, protoze maji jiny system v Brne, kde mam obvodaka, a jiny system v Hodonine, kde mam gynekologa, ale snad uz je tato anabaze za mnou.

Pavli, fotecky jsou super, mala uz spravne kouka. To mas tak velkou kozu (pardon) :sweat_smile: nebo to zkresluje? Me se teda taky dost zvetsily,v podprsence mam uz problem vydrzet. Davca se smeje, ze si to ma mimi dobry, kdyz si takhle dopredu chysta papani :wink: Teda ta modrina je brutalni, auu...Preju ti, at brzy zmizi, musi to byt neprijemne, jenom kdyz se clovek vidi....

Marusko, vitej zpatky, konecne jste doma. Tesime se moc na zazitky a na fotecky. A z toho Nutrilonu si nedelej hlavu, hlavne ze maly papa a treba prejdete casem jenom na kojeni, dulezite je vytrvat. Opatrujte se.
29. črc 2008 v 09:48  • Odpověz
jééé já si až teď všimla nové těhulky,tak to moc a moc gratuluji Hani :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No snad se to ještě spraví,ale pochybuji,tím že nechce papat z prsa,tak ztrácím mlíčko :pensive:
29. črc 2008 v 17:37  • Odpověz
Maruško, konečně doma? Ještě jednou blahopřejeme k Domčovi, je moc krásnej. :slight_smile:
29. črc 2008 v 18:09  • Odpověz
Marusko, dekuju moc za gratulaci, doufam,ze pujde vsechno dobre.
Urcite to nevzdavej, vim, ze se mi to lehko radi a nemam praxi, ale prodavala jsem docela dlouho dobu pomucky ke kojeni vcetne odsavacek, tak mam nastudovano. Ale abys neprisla o mlicko, tak musis co nejcasteji prikladat, i treba kdyz moc nevypije, tak aspon simulovat tu tvorbu mleka. A neuvazovala jsi o odsavacce? Od Medely jsou docela dobre, zkus o tom pouvazovat. Materske mlicko je to nejlepsi, co Dominkovi muzes davat na papani a tvorba mleka funguje na principu poptavky a nabidky, tzn. cim vic bude maly pit nebo ty odstrikavat, tim vic se bude tvorit. Jak si mimi zvykne na flasku, tak pak uz se mu nechce tahat z prsu, protoze to sani funguje na uplne jinem principu nez tahani z lahvicky, z prsu je to makacka, ale z lahvicky se naucil spis pribrzdovat ten proud mlika jazyckem...No ja chytra horakyne uz koncinm, vim, ze se to tedka na tebe vali ze vsech stran. Pavli, co radis ty jako zkusena kojicka? :grinning: Hodne stesti Marusko, Dominek je krasne miminko a jaky ma super haros :wink: :dizzy_face: :grinning:
29. črc 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
ahojky holky,stiham az ted,
marusko-vitej doma, to je skoda,ze jste se s luckou nemohly videt,ale vim,jak to tam chodi,ja se s kamoskou videla jen proto,ze jsme meloi pokoje naproti sobe a druhou uz jsem taky nezvladala,ze stejeho duvodu! a navic ja bych tam i spatne dosla,me to v tu dobu skoro neslo....

s mlickem jsem marusce psala totez uz do porodnice,je to proste tak a me se to na me i potvrdilo....je potreba odsavat-myslim si a s flaskou-no presne tak,no,snad to dominek jeste nevzda a zjisti,ze u maminky je dobre-nejen kvuli papani,ale i kvuloi tuleni a tak.... :wink:

jinak proc jsem dneska nestihala,sli jsme na prochazku hned brzo rano do pul jedenacte,dokud to slo,pak jsme meli do pul treti navtevu- tetu z usti a pak jsem sla zase ven,jsem se jednou narydchlo smocila u kamosky v bazenu¨-luxus,no a ted mame vykoupano a kojime,a snad pak milacek usne,zase toho pres den moc nenaspala,tak ma dost...

no a hani,jak je to s tou neschopenkou teda? mas vychazky??
29. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
tak to vypada,ze uz tu zadna nejste.nevadi,tak ja pujdu taky, mam hotovo,jen vyzehlit par plinek a zalit kytky-to necham ńa zitra...
jestë se ¨jdu koukat nä manzelske etudy,snad je davaji ted,jestli si dobre pamatuju,stejne to vzdam v pulce,jako min.tyden,ale nevadi,pro nazornost to staci....

tak dobrou noc vsem....

jo a nepujde luci zitra domu? by mela!tak pa
29. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz
Tak to jsem rada, ze jsem neplacala blbosti :wink:
Pavli, neschopenka porad stejny, bez vychazek, asi mam fakt lezet, tak se tim ridim :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavly, koukalas? Já ano, zajímavé, furt taková idylka, idylka a nakonec jsem si spíš říkala, že takhle bych skončit nechtěla...takový hodně zvláštní...
30. črc 2008 v 07:21  • Odpověz
ahojky...
jeee, to jsou okamziky, kdy me docela mrzi, ze nemame televizi... ale jak bych to stejne asi nevidela... jsem nejaka upracovana :o((
jinak mam dalsi fotky Vojtika... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1&vImageID=1670950#navigator
uz se tesim na patek, az ho uvidim :dizzy_face:
30. črc 2008 v 07:24  • Odpověz
Jinak k tomu kojení, já jsem samozřejmě přesvědčená, že mlíčko je to nej, co může být, ale zase na druhou stranu bych z toho nedělala kult nejlepší=kojící matky. Někdo prostě to mlíko nemá a i když zpočátku zkouší a zkouší, prostě to může být tak vyčerpávající a stresující, že to vzdá. Někdo k tomu nemusí mít vůbec vztah a vzdá hned při prvním nezdaru. Někomu se může neustále vracet zánět a nevydrží to... prostě chci jen říct, že žádná maminka nechce vědomě dítěti ublížit, ale že spokojené a zdravé miminko neznamená jen kojené...

mmch - my jsme tři sourozenci a nejsme kojený nikdo, mamka neměla mlíko:wink: a připadám si docela zdravá i spokojená:slight_smile: :sunglasses:
30. črc 2008 v 07:27  • Odpověz
Kat, moje řeč :wink:
a taky nejsem kojena ... ale spokojena, to jsem :slight_smile:
30. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.