• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj kočky, koukám, že jste všechny zdrhly sem :grinning:
30. črc 2008 v 07:39  • Odpověz
ahoj Soni... my jsme sem nezdrhly, my jsme tady porad :o))
30. črc 2008 v 07:43  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: Tak hlásím déšť a bouřku :dizzy_face:
30. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
v Praze taky leje jako blazen... ale aspon se da dychat :slight_smile:
30. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
já hlásím stále vedro na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: prosím poslat déšť a trochu optimismu, nemám happy day
30. črc 2008 v 07:52  • Odpověz
Pavly a ted jsem koukala, zda ten nábytek toho chlápka z etúd existuje a jo, furt je:slight_smile: myslím, že mu to mohlo udělat trochu reklamu:wink:
30. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Holky odstříkávám,ale je toho zoufale málo,z obou prsou vytáhnu jenom 40 ml!!!!!!!!!! Což je fakt nic!
Malého přikládám,on saje a saje,ale potom řve hlady a já se nedivím,prostě není mlíčko,tak proto musím dávat flašku,nechci ho trápit hlady :unamused:
Já taky nebyla kojena a žiju,zatím teda kojím,ale boužel s tím příkrmem,jinak by mi bobík umřel hlady :frowning2:
30. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se hlasim s malou na ruce ze staryho pocitace,ale byla jsem uz ve vedlejsim meste a objednala si konecne notas.mel by byt zitra,tak snad budu vic online,kdyz ho budu mit u male v decaku :wink:

jinak jsme teda byli venku uz od 8,abychom to zvladli,nez bude vedro (a musim ji pochvalit, byla hodnoucka-hlavne v aute neplace a me tak nestresuje,to kdyby ji vydrzelo naporad,tak at si pak venku rve jak chce :wink: ),ted jsme zalezli doma,tady je tak,ze neni poznat,ze venku jsou vedra,musime mit i ponozky a dlouhe rukavy,mame chladny byt....
no a pak chceme s malou vyrazit ke kamosce na barak-ma bazen-vcera jsem tam uz jednou hupla- mala mela jecakovaci,takze jsem dorazili az pozde a vic jsem nestihla,dneska to bude snad lepsi-jestli zase neprijdou mraky-to bych asi nehupla-jak se nemuzu vyhrat a jsem s malou porad ve stinu,tak to neni takove,jako valet se 2 hodiny na slunicku a pak dat sipku :grinning:

jinak marusko-prikrm nevadi, ja taky nejsem zastance toho,trapit se,kdyz to nejde-tak to nejde a hotovo,ale na druhou stranu je to fakt vyhoda,mam jidlo kdykoliv se male zachce-zadne omezeni, krmim kdykoliv kdekoliv-to je pomerne vyhoda... a stejne se rika,ze rozkojujeme se az 3 mesice!!!takze jeste neni nic ztraceneho,zalezi,jak dlouho vydrzis to zkouset,nez se ti to omrzi-pokud nebou vysledky...a taky je dominek nedonosenec,takze treba za 14 dni bude uz aktivnejsi- a i v tom sani...kdo vi....proste je to otazka,na kterou neni odpoved a vy dva se s tim poperete- a hlavne jak pises,hlavne,ze nema hlad :dizzy_face:

soni-se omlouvam,ale na tebe si nejak nepamatuju,kazdopadne jsem rada,ze je tu dalsi tehule :wink: ja vas proste tehulky zeru!!!!

many-kdepak ty se toulas???????
30. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
holky,tak jsem dala malou do lehatka- je uzasna,krasne pozoruje pejsacky a boucha do nich,vcera to vydrzela skoro 20 min a bavilo ji to,ale nechce se mi smat.jeden usmev na me vrhla v nedeli,ale jinak se tvari porad desne vazne,nevim,jak ji to naucit,se na ni rehnim a nic-mozna se ji nelibi ten muj ksicht :angry: a spis se boji :rolling_eyes:
30. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem tady mela dopoledne kamosku, tak to bylo fajn. Ale unavilo me to, tak si jdeme zdrimnout :wink:
Pavli, vzdyt ona se zacne rehtat, neboj, dej ji cas. Za chvilku budes mit albicko plne usmevavych fotecek :slight_smile: Uzijte si bazenek, musi to byt parada :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
hani,me nemluv,jsem ted dala skoro hodinku s bobiskem taky :grinning: ,chtela jsem se tulikovat, stejne jsme nemohli ven a v byte mam az na drobnosti hotovo,tak proc ne,zeeee :grinning: :grinning:

jen na ten bazen to nevypada,uz mame od 12 pod mrakem,tak to vypada jen na prochajdu-nevadi,treba bude zitra lip a vynahradime si to, hlavne,ze jdu ven,cert vem bazen :dizzy_face:

marusko a luci, tak me napadlo ja jedu za dva tydny na dovolenou a je to k FRYDKU MISTKU!!!! jeste musim najit podrobnejsi mapu,je to k vam hodne daleko???? Karvina uz asi jo,co :frowning2: , ja jen ze bych vas fakt rada videla a jestli je to jen trochu dostupne,tak do toho urcite pujdu!!!! :sunglasses:
30. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz
ahoj mamulky :slight_smile: Pavlínko, jak to čtu, jak se pořád mazlínkuješ s tou tvojí beruškou.... já chci taky :grinning: :slight_smile: :wink:

Maruško, ahooooj :slight_smile: sím sím, poslala bys mi tvoji adresu? já jí nemůžu zaboha najít :confounded:
30. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
luci no snazim se tulikovat kazdy den a povidat si s ni,ale kdyz jsme pul dne venku,tak mi prijde,ze se tulim stale malo!!!! :sweat_smile: mam i vycitky svedomi,kdyz se treba jako ted chruje,nespi a ja si s ni nepovidam,ale delam neco jineho,kmam pocit,ze se ji dost nevenuju :unamused:

jinak jsme byli venku,dokud si nerekla o papani, a celou dobu to vypadalo na bourku,se i ochlazovalo po minutach,jsem krouzila jen kolem panelaku,abych to paki mela domu kousek....no a zalezli jsme domu a venku sviti slunicko a je hic-tak ten bazenek me teda nebyl pran :grinning:

milacek si ¨jel pro motorku :frowning2: ,tak jsem nestastna a to nejen proto,ze bych rada,aby mel jine konicky....ale i proto,ze budu zase doma sama-no neva-tak budu na netu,ze :dizzy_face:
30. črc 2008 v 17:36  • Odpověz
holký není čas až bude písnu a tka :wink:
30. črc 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
luci viteeeej,ahoooooj :slight_smile:
30. črc 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
tak hreju vodu jak blba a topim a misto toho zase papame¨,tak jsem tu
holky,my dneska koncime sestinedeli, uz nemam novorozence :cry: ale kojence,chyta me zase psycho,ze nechci,ab y to tak utikalo......a zase vzpominam¨,co se v tu dobu tenkrat delo....ted me tak nejak vezli ze salu a asi tak nejak v tuhle dobu jsem poprve mohla malou nejen chovat,ale nunat a desne jsem u toho rvala-fotky ma ale bracha,jediny to fotil a jemu lehl pocitac,ja ty fotky tak moooooc chci
30. črc 2008 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky,
ja jsem cele odpoledne prospala, jak se zatahlo a prijemne foukalo, tak se mi spinkalo jedna basen :wink:
Zitra maji prijit k nam na Moravu bourky, tak se tesim, hned se bude lip dychat.

Pavli, vazne, to tak rychle uteklo? Mala uz je kojenec? A batole je od roku, ze? To jsi to sestinedeli prozila krasne a bez komplikaci, to je parada :wink: I malinka to zvlada na jednicku, mate krasne rezim, krasne papa, fakt super :slight_smile:
Nebud z toho smutna, uzivate si to fakt maximalne, za chvilku bude past konicky a bude se rehtat jak blazen, budete vymyslet srandicky, cekaji vas same krasne veci. Ale verim, ze to je nostalgie, kdyz to cloveku roste pod rukama. A to si vem, ze spousta manzelu treba nepracuje doma, jezdi na vikendy, nebo i min, a to pak teprve clovek musi litovat :frowning2:
Pavli, chtela jsem se zeptat, byl s tebou Marcel nekdy na ultrazvuku? Ja mam jit pristi ctvrtek do poradny, Davca tam se mnou chodim pokazde, ale zatim ceka v cekarne. Tak nevim,jak to chodi, protoze nejdriv se bajim s doktorem, on si zapisuje, pta se me na ruzne otazky, tak si tam Davcu moc neumim predstavit. Nebo jestli mi bude delat i vnitrni ultrazvuk, tak musim i do kabinky...

Luci, vitejte zpatky doma, taky to rychle uteklo. Jeste jednou moc gratuluji k Sarince, at jste obe zdrave a mala krasne prospiva. :dizzy_face:
30. črc 2008 v 18:44  • Odpověz
ahojky holky, já se od vás stěhuju trošku, kdyby něco (sraz nebo tak), písněte mi do IP, já se tu budu motat někde pořád:slight_smile: děkuji:slight_smile:

(nemějte mi to za zlé, ale potřebuji si pokecat tak nějak normálně a chápu, že vy jste teď žhavé do vašich miminek a já se tu cítím trošku divně... moc a moc vám přeju - ať se vám všem daří moc a moc dobře, krásně rostou miminka i bříška a vše je jak má být:slight_smile: kdo ještě neměl dovču, ať si ji báječně užije!!:slight_smile:
30. črc 2008 v 19:04  • Odpověz
Ahoj Katy, jakpak to? :frowning2: Chapu, ze se tady necitis, ale neodchazej nam :sweat_smile: Tak nas prijd aspon obcas pozdravit :slight_smile: Taky vam preju, at se vam podari brzo to, co si prejete. Vsechny vime, ze toto obdobi je krasne, ale ma i svoje mouchy, taky bych mohla vypravet..no chce to ten srazik :wink:
30. črc 2008 v 19:15  • Odpověz
Kat, ty jedna :grinning: Ty chceš holky tady nechat a běžet jinam :grinning: Tak to se můžem prostřídat, já tu můžu rozveselovat hanicku a ty jdi za misandou :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
hani
-jojo,male je oficialne dneska naposledy novorozenec a od zitra je kojenec,vim ze ma vse sve,ale ja se nejak spatne loucim se vsim---ikdyz taky vim,ze se snazim si vse opravdu uzit,nemam pocit,ze bych nejakou minutu propasla a to je asi to nejlepsi,jak se citit dobre...
-UTZ-marcel se mnou nebyl u gynekologa nikdy, a to proto,ze by bylo na dlouho,aby sel z prace domu,vykoupal se,sel tam se mnou a zase do prace...bohuzel je to pro nej dlouhe zdrzeni a dela kazdy vsedni den,ale ja to vyresila tak,ze jsem si v unoru nechala nahrat utz na dvd a na valentyna jsem mu dala jako darek natocene nase miminko, a pak se mnou byl na 4D,myslim,ze to docela stacilo, po kazde kontrole jsem mu hned z chodby volaola a ¨prevypravovala vse,co jsme tam resili,myslim,ze o nic neprisel,jestli tam davu mas na chodbe-koukej ho vzit dovnitr!! :wink:

kati-ani se ti nedivim,asi bych se tu taky citila divne,ja taky nechodim tam,kde se me to moc netyka a vim,ze ty jsi v hodne tëmatech-videla jsem te a myslim,ze je to pochopitelne...tady se nam to opravdu zvrhlo na mimiuchylku-ikdyz na konikovi -jak jinak,ze
-kazdopadne jako hanicka si myslim,ze obcas nakouknout muzes :wink:
-dekujeme za prani pekne dovci-snad bude! a tobe preju totez..a jako hanicka,at i vam vychazi to,cim prave zijete,co si prejete....

soni a kati-vy znate misandu!!!???? no ten svet je faaaakt malej!!!! mam s ni domluvene kafe na pristi tyden :grinning:
30. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
Pavlínko, misandu známe z diskuze Snažilkování léto 2008 :slight_smile: Takže tak no :wink: A ty taky bydlíš v Klášterci? Tak až příště pojedem ke tchánovcům, tak se za váma sjedu podívat :wink:
30. črc 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
äha!!!
no jo, bydlim asi minutu cesty od misi :slight_smile:
a ty tu mas tchanovce? ja mam zase kamosku v nymburce :grinning:
30. črc 2008 v 19:47  • Odpověz
my je máme v Podbořanech...a už dokonce jednou mi manža vyvezl do Kadaně, mi chtěl ukázat kam chodil do školy :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 19:56  • Odpověz
Tak pristi ctvrtek ho vezmu, ale je to takove zvlastni, proste jsem zvykla v ordinaci sama :slight_smile: Ale moc si preju, aby taky videl mimi, jenom v tech zacatcich bylo vsechno takove nejiste skrz ty moje komplikace, ze jsem mela co delat, abych vubec tu navstevu dr. zvladla. Ale sestricka uz ho tam jednou chtela nahnat :grinning: , tak jsem rikala, ze az priste. Tedka uz to bude podle MS skoro 12.tt ten pristi ctvrtek, tak mimisek uz by mel jit lepe videt :wink:
30. črc 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
a jo taak, tam ja pracuju a do podboran taky muzu dojet :wink: ale naznam to tam :grinning:
30. črc 2008 v 19:59  • Odpověz
Tak se pak můžem i s Míšou domluvit na někdy :slight_smile:

Hani, můj manža jde příště už taky se mnou, poprvý, tak jsem na něj zvědavá :grinning:
30. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz
Soni, a kdy mas dalsi kontrolu?Ty jsi presne o 4tt dal nez ja, takze mimi bude uz krasne velke. A chcete vedet pohlavi? My asi ne.
30. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz
já tam jdu 13.8. a budou mi brát krev na tripple testy, tak snad to bude OK. Já to vědět nechtěla, co to bude, ale manža to vědět chce, tak se asi nechám ještě ráda přemluvit :grinning:
30. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz
I muj mazel to chtel vedet, ale uz jsem ho presvedcila, takze uvidime, jak to dopadne. Nejsem zasadne ani pro, ani proti, ale neprikladam tomu vyznam. :wink:
30. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.