• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Tak to třeba nebudeš chtít vědět a najednou se doktor prořekne :grinning: Tak holt by se to už vědělo :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz
No prave...takze to necham tak nejak osudu :wink: A mate nejake preference, co byste chteli? Ja bych urcie chtela jednou holcicku, ale nemusi byt prvni :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz
My chcem holčičku, kluka moc nee :grinning: I když tchýně ta pořád básní o vnukovi, i když má dva syny...nechápu :-/ Ale tchán by radši holčičku :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz
No od manzela ma bracha 2 kluky a segra 2+1 na ceste, takze holcicka by se sikla :slight_smile: Ale z nasi strany to bude prvni miminko :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz
tak pro tchánovce taky první vnouče a pro naše už páté, a je tam poměr momentálně 2:2, takže bych radši rozšířila řadu holčiček :grinning:
30. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz
Tak drzim palecky, at jste spravne zaseli na XX :grinning: A jsi doma nebo chodis do prace?
30. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz
tak snad jste taky zaseli na holčičku :dizzy_face: Já byla doma celý červen a půlku července, a teď zase chodím do práce, ale od října už budu doma napořád :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz
Tak ja jsem doma prakticky od zacatku kvuli problemum a docela si to uzivam, ale zatim nemam vychazky, tak vetsinu dne prospim. Do prace uz nepujdu, vubec mi ty stresy nechybi :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz
Mně doktorka doma nechala hned od první návštěvy, co jsem tam byla, že jsem těhotná...ani jsem žádné problémy neměla, ale zrovna v té době taky byly hice, tak prý ať jsem radši doma. A pak jsem se rozhodovala, jestli ještě chodit do práce, nebo ne...a jsem docela ráda, že tam ještě chodím, nevím, co bych tu pořád dělala...Jinak musím zaklepat, že žádné větší problémy jsem neměla (až na nízký tlak, omdlévání a tak), ale jako to musím zaklepat, ale ještě jsem vůbec nezvracela, nic...občas teda když dýl nejím, tak mi je slabo, ale jinak poho...A co ty?
30. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz
Zalezi fakt od kazdeho, jak narocnou ma praci. Ja jsem ji mela hodne narocnou, same prescasy a vim, ze bych si tehu vubec neuzila. A zase bych nemela svedomi je v tom nechat a zustat doma, ale kdyz si o to reklo miminko timto zpusobem, vubec jsem o tom nepremyslela. Miminko je fakt nejdulezitejsi. A doma se lehce zabavim. Vetsinu dne teda musim prolezet, takze jsem takto omezena, ale lepsi jak v nemocnici. Ale koukam na telku, jsem na netu, divam se na vybavicku, ctu si, lustim krizovky, varim, obcas neco malinko uklidim, chci se pustit do opacka francouzstiny, skoro kazdy den tu mam nejakou navstevu, no a pak spim, spim a spim. Byla jsem asi fakt hodne vycerpana, asi proto ty problemy. Takze jsem fakt rada, ze jsem doma. A kdyz k tomu budou vychazky, bude to zuzo. Opravdu jsem se hodne zklidnila a zrelaxovala, mam cas sama na sebe i na miminko, spis nestiham, co jsem si ten pro den naplanovala :slight_smile: A moje diagnoze pro PN je krvaceni v rannem stadiu tehotenstvi. Ale uz je to v poradku, tuk tuk tuk. :wink:
30. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz
Tak jen pěkně odpočívej a ať je vše v pořádku :slight_smile: Já taky zezačátku docela dost spala, to jsem se ráno probudila a za dvě tři hoďky bych už zase spala a třeba na půl hoďky si zdřímla...Teď teda to není tak strašné, ale jde to no :slight_smile: Já když byla doma, tak jsem měla vycházky neomezený, takže jsem pak byla třeba i týden u našich, nebo jsem jezdila za kamarádkou a tak :slight_smile: A doma jsem pomalu nic neudělala, i když jsem toho chtěla udělat hoooodně a vždycky jsem to nějak obešla :grinning:
30. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
Tak s tim zdrimnutim mi povidej, to dobre znam :slight_smile: Ja si myslim, ze budi bez vychazek minimalne do konce toho 1.trimestru a snazim se fakt co nejvic lezet, at muze miminko krasne rust :wink: Obcas mam vycitky, ze nic nedelam, ale trva to asi tak minutu, a pak je hned poslu pryc :grinning: Manzel se o me krasne stara, chysta mi snidanky, proste parada :wink: Ja mam mamcu v zahranici :frowning2: , prijede az v zari a segru v Praze :frowning2: , takze nikoho moc navstivit nemuzu, teda z moji rodiny, jenom tata me skvele podrzel :wink:
30. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz
Tak my máme oboje rodiče od nás tak 130 km, takže tam taky moc nejsme, na začátku července jsme tam teda byli skoro pořád, to zase na podzim asi trochu ustane, až bude hnusně a tak.
30. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
Tak to je taky pekna dalka :confused:
no nic ja uz budu koncit, dobrou noc :wink:
30. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz
tak se měj a přeji krásné sny o mimískovi :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
tak jsem tu a vy jdete pryyyc,jo
ja konecne uspala,vyprala,povesila,najedla se,vykoupala se,poklidila a ted misto zehleni jdu stahovat fotky-ale mam plnou pamet na pocitaci,ci co-ach jo,
30. črc 2008 ve 21:41  • Odpověz
Tak já se osprchla a ještě nakukuju :slight_smile: Ale asi půjdu taky na kutě, teda ještě si chvilku číst, ale jak se znám, tak u toho usnu :grinning:
30. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz
autor
jeee,cteni,to jsem uz dlouho nedelala, v tehu me to nejak neslo-pac ja si ctu jen na brise a ted ctu jen na konovi :grinning:
30. črc 2008 ve 22:37  • Odpověz
pavly jak to děláš???
malá musí být furt u cicku....sem off :frowning2:
30. črc 2008 ve 22:38  • Odpověz
autor
luci-mam ji starsi!!!! tak to delam,taky jsem na tom byla stejne,neboj :wink: ,to prejde :slight_smile:
30. črc 2008 ve 22:58  • Odpověz
autor
luci¨,mala je boziiiii,je kraaasna a dokonala,jeste jednou moc gratuluju a jsem rada,ze i porod byl tak,jak ma byt :wink:
30. črc 2008 ve 23:40  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem tu i dneska,noc nic moc,mala se budila po dvou hodinach a plakala-nechtela se potvora zase vyprazdnovat,takze trpela naplnenym briskem a blinkanim.nemela kam to dat.ale ted spi,ne tvrde,ale jsem rada,musime pak pryc,tak aby byla odpocinuta-jedu zase k zubari-jsem docela zvedava,co na tu modrinu povi,jak je sikovna :grinning: ,a pak musim na postu,pro notas,pro zkracene kalhoty...a snad taky ven :wink:

zatim jsem si tu ale zapla zehleni,at neztracim cas

chtela jsem se jeste zeptat

marusko-uz jste se trochu zabydleli a mate uz to nejak uzpusobene?
luci-je mi jasny,ze ty se s tim teprve peres.ale na o tobe nevim,jak je tobe, jestli jsi hodne sita,jestli muzes sedet,pohybovat se a tak (ja s tim mela jeste 110 dni doma problem a omezovalo me to dost)
31. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
Pavlínko, :slight_smile: však ty se Terezce věnuješ jako ta nejvzornější maminka, nemáš vůbec proč mít výčitky :wink: a nemysli si, ona taky potřebuje objevovat sama a ne na tebe pořád koukat :grinning: :slight_smile: :wink: - myslím to v dobrém :wink: :slight_smile: a to že už nemáš novorozeňátko.... každé období je krásné, každé něčím jiné, i tak máš před sebou spoustu krásných věcí :slight_smile: :wink:

motorka - no nedivím se ti.... jsem ráda, že tohle u nás doma nehrozí.... brácha ji má, teď si chce dělat řidičák na tu silnější a já do něj furt hučím, ať se na to vykašle, koupí si auto a na motorku zapomene.... kdepak.... chce si koupit auto i motorku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Lucíííííííííííííííí, ahojjjjjjjjjjjjj maminooooooooo :slight_smile: :wink:
31. črc 2008 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vas. Taky je u vas tak silene dusno? :angry: Vubec se neda dychat, uz se tesim, az dorazi ta bourka a kŕasne se procisti vzduch :wink:
Ahojky Luci, jak si uzivas prazdnin? Chodis do prace? A jak jste na tom s domeckem?
31. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
Hani, šííílenýý vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: JJ, chodím do práce, teď jsme po dovče. S domečkem? Máme zažádáno o stavební povolení, tak snad nám ho dají a snad..... na podzim začneme :slight_smile: :dizzy_face:
31. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
Tak drzim pesticky, at vam to povoleni bez problemu daji a muzete zacit stavet :wink: Budes davat prubezne fotecky na modrou strechu?
31. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
no snad jo, zatím to tak flákám všeobecně, diskuzi, album.... stejně jsme si tam většinou povídala s Kristýnkou a to si můžeme říct i tady.... ale až se to rozjede, budu určitě fotit a dávat tam fotečky... zatím tam mám úplně první nástřel domečku, někdy z února :grinning:
31. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
prave jsem se divala, urcite to budete mit moc hezke :slight_smile:
V koutku duse skryte zavidim, domecek je muj sen, ale bude bud pozdeji nebo aspon chaticka :wink: Zatim bych nas bytecek neopustila, uz jsem si tu zvykla a mam k nemu citovou vazbu :dizzy_face: A hlavne nejsou finance a chceme se vyhnout vetsimu zadluzeni nez je nutne :slight_smile:
31. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Taky nestíhám,mám toho hodně,maličký trpí na bříško,takže pláče,nemůže se vykakat má zácpu a já jsem s toho zoufalá a pláču s ním,když spinká což je docela často tak odstříkávám mlíčko,což taky není moc,no furt v jenom kole :pensive: Jsem zvědavá kdy si udělám nějaký systém :unamused:
Luci adresu ti pisnu do IP :wink:
31. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Marusko, verim, ze toho mas hodne a je to zaprah, ale bude brzo dobre, jak se s Dominkem zzijete. A verim,ze se rozkojis a vsechno pujde jako po masle. A nepomohly by na brisko ty kapicky sab simplex? Holky si je hodne chvali. Tak vam drzim pesticky, at vam to krasne jde. Uzivej si miminko :wink: a pohlad ho za nas.
Pavlinka da urcite lepci rady z praxe:wink:
31. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.