• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Hani, no nebude podle našich přání (regulativy CHKO), ale nakonec aspoň nebudeme mít takovou tu klasiku, která už přestává být moderní, ale takový originální domeček s moderními prvky (dřevěné obložení). To zadlužení.... je to síla, resp. bude, ale zkrátka bez toho by to nešlo, tak na to tak koukám a holt to nějak bude muset jít...

Maruško, ahojky :slight_smile: neboj, však jsi doma teprve chvilinku, vše potřebuje čas a ono se to usadí, najdeš si svůj systém, který ti bude vyhovovat a vše půjde :slight_smile: :wink: nezoufej :wink:
31. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz
Dobré odpoledne :slight_smile: Tak jsem se prospinkala a jsem zase tu :slight_smile:
31. črc 2008 v 15:24  • Odpověz
však po výletě abys nespinkala :wink:
31. črc 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
holky,jen musim rict,ze mam konene novy pocitac-notas!!!!huraaaa,jsem online a budu sem moc chodit casteji....
jinak mam toho dneska moc,tak az vecer,zatim pa
31. črc 2008 v 17:47  • Odpověz
huráááááááá :grinning: :slight_smile: :wink: tak snad si tě taky užiju :slight_smile: :wink:
31. črc 2008 v 17:49  • Odpověz
pavly, no vidíš :slight_smile: Já tu sedoležim na gauči a noťase mám na nohách, pohodička :grinning:
31. črc 2008 v 17:58  • Odpověz
baby já su grogy..
jsem zvědavá kdy se sehrajem
padám na hubu..
ale manža vaří huštá přebaluje...no šikula moc.... :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 20:43  • Odpověz
ahoj Luci, to je super, ze manzel pomaha. Urcite to nebude trvat dlouho a vsechno budete zvladat s vetsi pohodickou...Vzdyt jste doma chvilicku. Drzim pesti. :wink:
31. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz
jo jo je semnou denně doma tak je to pomoc fakt.....jinak bych to nedala
31. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak jsem tuuuu
31. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
luci,tak to je fakt super, to je dobra podpora,ja byla hned sama s tim,ze milacek byl na telefonu,kdybych se hroutila....ale rikala jsem,ze podruhe urcite chci,aby nekdo se mnou byl,to uz urcite s jednim prckem doma nedam.....
31. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
tak jsme dneska meli natriskany den
byla jsem si vyzvednou zkracene kalhoty,na poste, koupit notasek, u zubare-dneska bez modriny,ale zato to
bolelo mnohem vic,modrine se smala,ze to zatim videla jen u jedne pani,a ja jsem druha, smala se,kdyz jsem vypravela,jak se lidi divi,je fakt vyborna a moc hodna...
no a pak jsem instalovala pocitac, odpojovala stary a hlidala moje zlaticko
31. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
soni-notasek je pohodicka, jsem manzovi zavidela a lezla mu na nej...uz nemusim :grinning: :sunglasses:
luci-baracek taky zavidim,ikdyz bytecek nas miluju a vyhovuje,chybi mi teraska a alespon mala zahradecka-ale to jen asi 3 mesice v roce,kdyz je tak krasne...jinak je mi to v zime jedno...ale stejne ho jednou taky chcu
31. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahojky holky, mam toho az po krk-nenavidim hloupe pribuzneeeeeee, pomoooooc :angry: musela jsem to najak ventilovat!!!
1. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
Luci, ahojky, klídek, chce to trošku času a uvidíš, jak vám to pak půjde :wink:

Pavlínko copaak??????
1. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
jo a jeste jsem chtela
hani-ta koza je tak velka,ikdyz to i zkresluje ta fotka,no mam mlikarnu,nooo :sunglasses:

saty- a co malickej,dlouho jsi nenapsala,maji se dobre??
1. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
luci s odpustenim jsou to sobecky,arogantni hovada a mam jich plny zuby!!! moc se mi sem nechce psat proc,jestloi to nekdo cte-sice si za ti stojim,ale prave jsou tak blby,ze by mohlo byt jeste hur-jestli to jde jeste vubec,ja jsem hotova,mam jich dooost :angry: :angry: :angry: :angry:
1. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
ahoj ...
Pavly... maji se vsichni dobre... tatinek ma dovolenou, takze jsou doma spolu vsichni tri.. .a moje mama ma taky dovolenou, takze jsou na to vlasnte ctyri :grinning: .. ale malej je hodnej a porad spinka a nebo jen tak pozoruje svet a ochutnava si ruce :dizzy_face:
dneska ho uvidime.... se tesim
1. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
jů, celá rodinka takhle hlídá jo? to je hezký :slight_smile: :wink:
1. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
no to vis... a v utery, kdyz jela segra z porodnice, tak mel dovolenou i tata... a byli doma vsichni :dizzy_face:
1. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
:grinning: tomu se říká absolutní podpora, to je hezký :dizzy_face:
1. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
no jo, prvni vnouce, tak se snazi... az to bude desaty, tak uz to tak prozivat nebudou ... ale je fakt, ze nasi se pro nas muzou roztrhnout...
za tri tydny jedeme za tim brachou a mama uz vari gulas a svickovou, aby mu do zavarila a my mu to povezeme, protoze on si chudacek stezuje, ze mu to tam chybi ... si rikam, ze ja takova obetava matka asi nebudu
1. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
hele a jak tam jedete? to abyste měli sebou takovýto mrazící auto :grinning: :wink:
1. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz
jedeme busem.... ale az za mesic, takze to uz bude zima :o)) a jedna tajna vec je, ze bracha by mel pristi vikend prijet na vikend domu, takze to stejne asi sežere :grinning: ... ale mama to nevi, bude to prekvapenii (doufam, ze to tu necte)
1. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
jůůůůůůůůůů :dizzy_face:
1. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
holky, krásný víkend vám i vašim prdelkám malinkým :slight_smile: :wink:
1. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky maminky a těhulky :wink:
Tak jsem se konečně vykopala s toho šoku po příchodu z porodnice,mám bombovýho manžela,hodně mi pomohl jak s úklidem tak mě podrželv nejhorší chvíli,ale víte jak to je,za těch 16 dní strávených v porodnici se mi doma nahromadilo prádlo na žehlení ( miláček vypral,ale žehlit nestíhal) byly to 3 obrovské koše prádla,potom o úklidu ani nemluvím,komplet celý byt jsem musela dát do pucu a konečně po 4 dnech z porodky doma jsem všechno zvládla. Takže teď mám čisto,vyžehleno a spokojené miminko :dizzy_face: :dizzy_face: A hodinku sama pro sebe,jupííí :grinning: :grinning:

Jak jsem psala,že nás trápí kakání,tak to už je taky paséé,bobánek už se vykakal a od včerejška je opět hodňoučké,spavé miminko,akorát dneska byl asi 2 hodinky vzůru což u něj neznám,tak jsem si ho užívala jak jen to šlo,určkitě nemohl spinkat tím vedrem,bylo fakt hrozně. Teď jsem nakojila,dokrmila a spinká jak andílek.

Taky jsem vám chtěla říct jak jsem machrovala,že chůvičku a monitor dechu nepotřebuji .. jo kdybych jenvěděla,že budu takhle vyplašená maminka tak ho objednám už dávno,takže včera konečně přišel monitor a chůvička v jendom a já měla super noc,kdy jsem se nebála strachy jestli dýchá,věděla jsem,že mi ho hlídá monitor.Taky to,že jsem dneska dokázala dožehlit a pouklízet celý byt bylo jen tím,že jsem měla chůvičku u sebe a celou dobu poslouchala každé jeho kviknutí. Paráda,hned jsem byla klidnější.Nemlítala jsem kuchyň - ložnice co 2 minuty,ale jenom jak hodně kvikal :slight_smile:

A omlouvám se jestli na něco nereaguji,jelikož nedočítám,neboť to ještě vůbec nestíhám :frowning2:
Jo a Pavlínce moc děkuji za podporu :wink:
1. srp 2008 v 18:40  • Odpověz
Ahojky Maruško
1. srp 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahoj Maruško, moc vám to sluší s kočárkem :dizzy_face:
1. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se ted jen ve spechu hlasim,ze jsem cela :wink:
mela jsem tu kamosku a delala mi masaz zad-no bozi, jen mala byla cely den dneska nejaka protivka-takze i u toho se vztekala...je mi ji lito,nevim co se dneska s ni deje....
- pak jsem tu trochu poklidila a sli jsme ven,ale bloudili jsme jen v okoli bytu,budi se dneska i na kojeni po hodinach a nepravidelne,tak aby moc neplakala....
-jinak konecne pustilli vodu,takze ted uz jsem umyta a az dokojim,tak si jen vyfoukam vlasy a jsem happy :grinning:
-od sesti jsme tu meli do osmi navstevu-takze padla planovana vecerni prochazka,kdyz je ta tropicka noc-to me stve,to ja miluju

saty-co malickej,jakej byl? jsem rada,ze jsou ok, je jich teda pozehnane,me uprimne vadila i mamka,co mi na chvili prisla pomoc,jsem byla rada sama-jako sama vse jsem chtela delat,ale zase pomoc pohlidat abych tu po prijezdu mela cas uklidit jsem potrebovala,ale fakt hodinka stacila....

luci-tobe taky kraasny vikend, a uzijte si to krasne pocasi i za nas,co jsme vic doma :grinning:

maru-taky sipamatuju,jak jsem byla stastna,kdyz jsem mela v byte po prichodu z porodnice konecne vse na svem miste a uklizeno-presne jak pises!!!! to byl bozi pocit!!!!!!!!
a o monitoru a chuvicce mi nemluv, chuvicku jsem mela,to jsem vedela hned-to jedobry na cesty a to my mame v planu,jezdime casto...a o monitoru-asi jsem psala,ze jsem se z porodnice rozmlsana doma prvni noc malem zblaznila,jak jsem byla nervni-poprve spala bez hlidani, hned druhy den jsme koupili nanny a bylo mi super!!! a psalajsem vsem po icq pak presne to,co ty-litam po byte s chuvou a zvladam vse,protoze slysim i dychani,a presne jak pises,vyuzivam cas jinak,nez odbihanim.....jsem psala milackovi kazdou chvili ,jak jsem vdecna za vymozenosti 21,stoleti
1. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.