• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky :dizzy_face:
No je to nepopsatelný pocit mít všechno na svém místě,byteček uklizený a dítě spokojené :dizzy_face: To už fakt můžu říct,že mít dítě je pohoda :grinning: :grinning:
Ještě to spaní je hrůza,ale to se časem taky spraví,spím mezi kojením tak hodinku a to ještě blbě,neboť už v duchu počítám kolik zbývá do dalšího kojení :sweat_smile:
2. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
hoj maru nechceš naběhnout i ke mě???
nestíhám lautr nic....děs běs no nemám spací miminko no....v den příjmu sem tě hledala na odd a ty nikde....babo..teda jsem ráda, že jste doma, ale den si na mě počkat mohla :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2008 v 18:04  • Odpověz
Luci já taky začala stíhat až 5. den doma,dřív jsem nestihla ani si zajít na záchod :wink: Holka já ležela na intermediálním,přímo na proti šestinedělí kde jsi ležela ty,jsem tam viděla tvoji jmenovku jak jsem odcházela domů,jsem se chtěla stavit,ale boužel jsem tam byla sama na pokoji a neměl mi kdo hlídat Domínka,samotného jsem ho tam nechtěla nechat,no a v pondělí už tradá domů :slight_smile:
2. srp 2008 v 19:00  • Odpověz
ahoooooj holky :slight_smile: jéééé máme tady další těhulky a maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: blahopřejeme :slight_smile:
3. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
jinak Laďoušek ve dvou měsících váží 5940g a měří 61 cm :grinning:
3. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
ahojky holky,mam pauzu,
many to je pekny kousek,no my vas dohanime,ale asi nedozeneme,..
a jak se mate, jak se zije s novym clenem???
3. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
-tak jsem tu, vyuzila jsem chvilky a sla jsem doplnit male denicek.at nezapomenu
-tatinek jel lestit motorku a ja jsem chtela usnout,meli jsme tu vcera do pul druhe navstevu a ja mela hned pak kojeni :grinning: -jak jinak,takze jsem moc nenaspala,....no ale radeji lezu sem a pisu-jsem cvok, po dalsim kojeni pak chcem ji zase ven (byli jsme uz pred obedem)
-vcera jsem tu nebyla,byli jsme u babi-narozeniny, byli jsme venku,byla pohoda...

jinak luci, ja presne jak maruska zacala stihat az dyl,taky jsem nemela spinkaci mimiko,spala jen tak pul dne a v te pulce jsm postupne vygruntovala,porovnala a od te dobu uz se najak drzim, nenechavam nic a hned to udelam a je to super....a taky ja mela z kraje dost problemy sama se sebou a to me brzdilo,mela jsem dost dlouho nasledky po siti-takze pohyby omezene a porad mi zabiralo hodne casu i "pece"o me,to pak odpadlo a neni problem,takze neboj,vydrz,bude to taky super!!! :wink:

jinak uz fakt mala povyrostla-nejen centakama,uz si durazneji rika,co po me chce, uz pozoruje a tak se ji neschovam, brouka-zacina vokalizovat-krasne a pak kdyz kvikne se i sama sebe lekne, rada si hraje s medackama na lehatku,....proste je uz jina,ale je fakt,ze je to taky krasny,.....
3. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz
jo sáruš má 8 dní a já furt nestíhám ale hany vysává vaří já ve chvilce můžu do vany a jíst....
tak uvidíme
zrovna usla jdu pojíst a jdem ven :dizzy_face:
3. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
luci,vzdyt je to prave tak brzo po porodu,bys byla fakt husta,kdybys v tuhle dobu vse zvladala...to ja bych rekla,tak 14 dni po porodu,ze jsem tak nejak byla v lati,ale teprv asi po tech 4 tydnech prisel pocit,ze to mam tak nejak pod kontrolou.......
luci a jak ti je, uz si sednes a tak? jsi hodne sita nebo bolava?
a to byla prvni prochazky? jak to slo?? :grinning:
a mas krasnou holcicku,bozi vlasky!!!!!

marusko-moooc vam to na prochazce sluselo, to je bozi kocarkovat se svym kocarkem,coooo :slight_smile:

many-ladik je teda peknej kousek a kde jste vzali tu kytaru-to je hustyyy :sweat_smile:

hani-kdepak se toulas?? :confused:

a kde jsou ostatni?

jinak ja ted dokojila a u toho trochu nabastila,predtim jsem tu poklizela-jak nam netekla tech 10 dni voda,tak mam co gruntovat a taky jsme byli na prochazce...a dneska jdu brzo spat,po tom vcerejsku mam preci jen spankovy deficit-mala si ted rika i po dvou hodinach i driv!!! to jsme uz byli i na trech a dyl..no ma to stale jinak....
-zitra bych se mela rano vydat do jineho mesta za kamoskou z tehuplavani,co ma dvojcatka-taky terezku,meli jsme naprosto stejny termin,ale holcicky se pochopitelne narodily driv,tak snad to klapne a uvidim je jinak,nez v brisku :slight_smile:

tak zatim pa :wink:
3. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
ahoj holky....
tak jsem sem dala zas nejaky fotky Vojtiska http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1687494&vReferer=

je to milacek... :o)) jsme si ho uzivali skoro cely vikend jen my :grinning:

Pavly... segra je takhle spokojena... ona ted na dva mesice bydli u nasich, protoze se ji predelava obyvak a kuchyn u nich v baraku... takze je u nasich a vlastne nemusi nic delat... o svou domacnost se tam stara mama a segra si jen uziva miminka, teda pokud ji ho nesebereme :slight_smile:
takze o vikendu jsme ho skoro porad meli v kocarku my, segra odpocivala a neco si uzivala muze... kazdy tri hodiny koji.. jinak Vojtik spi a neco "kouka"... a jinak je hodnej....
a vecer mu da najist a necha ho spat, dokud si o jidlo nerekne sam... takze spi treba od deviti do tri.... :dizzy_face:
4. srp 2008 v 07:52  • Odpověz
Domínkovi vše nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
ahojkiy,jen vsechno nejlepsi dominkovi k svatku,
pokousim se odjetk,ale mame ted nevykakanou protivnku,takze bojujeme :grinning: ,pa
4. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
všechno nejlepšííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :wink:
4. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Vše nej Dominkovi k svatkuuu :slight_smile:
4. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
pavly...šitá nejsem vůbec páč mě nestříhali.... :grinning:
proto lítám jak čamrda.... :grinning:
druhý den po porodu jse chtěla domů...
a sex už od včera teda chci.... :grinning:
prochajda super akroát sem spocená jak ...... řídit spící dítě v kočáru přes české chodníky je umění :grinning:
Maru domískovi pusenku na čelíčko ju?
4. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, pripojuju se s pranickem vseho nejlepsiho Dominkovi k svatku,at vam dela jen samou radost.
Maru, Pavli, mate krasne nove fotecky. Pavli, at vam vylet dobre dopadne :wink:
Luci, jsi sikula, krasne to zvladate, jak rika Pavli, chce to cas, drzim pesticky.
Maru, a ty jsi zase sikula, ze vam jde tak krasne to kojeni. Jak Dominek zesili, bude to urcite jeste lepsi.
Pekny den
:dizzy_face: Papa
4. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
Nazdárek,tak jsme se zrovna vrátili do Dr. Domínek krásně nabral,už má 2940g a při porpuštění před týdnem měl 2580g,takže mi super prospívá,ale v jednom mě Dr. nepotěšila,musím ho budit pořád na jídlo co 2 hodinky,prý co 3 hodinky je na něj moc dlouho,takže se vyspím asi až v hrobě.Ale pro něj nebudu spát klidně vůbec.Taky nás čeká moc vyšetření,neonatologie(nedonošenci),ortopedie(kyčle),ledviny a ještě cosi.Všechno kvůli tomu,že je narozený dřív.A příští týden musím k DR.znovu na odběry.No máme toho hodně.

LUCIKU :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska přišla záslilka :sweat_smile: Ty jsi éro teda,ale udělala jsi obrovskou radost,nevím jak ti poděkovat,jsi poklad,takže Domínek moc a moc děkuje,jsi super tetička z Prahy :wink: Fakt jsi potěšila úplně maximálně :wink: Děkujeme :slight_smile:

Hani kojím pořád,ale musím prostě po kojení dodat nutrilon,jinak je hladový,nedá se nic dělat,ale mlíčko ode mě teda má,aspoň trochu :slight_smile:

Lucenku to mi povídej,já po každé procházce jsem spocená jako pra.. :sweat_smile: Chodníky děs běs :frowning2:
4. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
Maruško, to jsou skvělé zprávy, pár vyšetření navíc neva a o hoďku míň spánku, však to zvládneš, vykrmíš ho v pořádnýho chlapa a pak se už vyspinkáš, neboj :slight_smile: :wink: Jsem ráda, že jsem vám oběma udělala radost, měla jsem to koupené už dýl, prostě jsem jednou viděla méďu Pú a bylo jasné, že to musím koupit a počká to doma, než Domínek vykoukne na svět :slight_smile: :wink: a neděkuj, nemáš zač, radost dělám ráda :slight_smile: :wink:
4. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz
Luciku moc velkou radost jsem měla a s tím Méďou jsi se trefila naprost skvěle :dizzy_face: Se těším až do toho Domínek doroste,hned potom vyfotím :wink:

Jo a opět nás trápí kakání,ptala jsem se na to Dr. a ta říkala,že to tak prostě je,ale já nechci nechat svoje dítě trápit,chudáček pláče a má opravdu bolesti,tak jsem koupila Fenyklový čajík na bříško,uvolní mu to střeva a plyny,je to od ukončeného 1. týdne,tak by mu to nemělo ublížit,dala jsem mu to,no moc se na to netvářil,vypil malilinko,ale chce to zvyk,i kdyby vypil 10 ml toho čajíku budu šťastná a budu doufat,že mu to pomůže a uvolní to bříško :wink: Má to potom Nutrilonu :pensive:

Jo a taky jsem se Dr. zmínila,že malý ublinkává po jídle,tak mi doporučila naklonit malému postýlku,aby hlavička byla ve zvýšené poloze,tím zabráním velkému ublinkávání,tak uvidíme jestli to funguje :slight_smile:
4. srp 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
luci-jak jsi to udelala,ze te nestrihali,ani te nepotrhala??? :confused: me teda taky nestrihali,ale mala me vzala komplet, byla jsem venvitr potrhana jak po boji a venku to taky stihla-kdo vi jak :unamused: -no tezka zavist,teda
-na sex tim padem teda nemam naladu ani nahodou,se netesim,co zaziju....a zitra jsem zvedava,co na to mudr :confounded:

maur-mate toho teda faakt hodne,ale je super,jak ho krasne krmis!! za chvili nas preroste :fearful:
-doufam,ze vsichni doktori dopadnou taky tak dobre :wink:
-jestli te to potesi,tak my ted mame doma taky nejakeho otesanka, a krmime taky po dvou hodinach-nekdy i min! se nestiham ani otocit,nevim,co se s ni stalo, mlika mam dost,ale nejak se zblaznila a meni krasny rytmus po trech hodinach-takze neboj,nejsi v tom sama a snad se to u obou napravi brzy

o chodnikach a spoceni me vypravejte!!!!!!!!!!!!!!! ja si dokonce do kocaru davam nahradni trika a stridam je!!!! husty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maru-taky prekvapeni od lucinky? my meli uzasny a uz se tesim,az mi do toho povyroste :wink:

luci-ip ti napisu,az bude chvilka,ale o vikendu to ś milackem v zadech fatk neslo riskovat :wink:

hani- a jak je tobe?stale lezis? kdy jdes na kontrolu ted a co delas,neprisla jsi na neco zajimaveho?

jinak ja hlasim prvni samostatny vylet do chomutova-asi 20km-pul hodiny jizdy autem a dobry, mala zase v aute pohoda-jinak si to ale vybira...nevadik,to je super...zvladly jsme navstivit kamaradku,co ma dvojcatka-meli jsme stejny termin porodu,ale rodili se driv-chodili jsme spolu na tehucviceni,holky jsou kraaasny a ikdyz se rodily pochopitelne driv,tak jsou hubenejsi,ikdyz delka by sla-to mame nastejno-az bude chvilka - stahnu fotky :wink:
-pak jsem zvladla jet i do mesta a vletet do sekace-mam plno ruzovych vecicek-to dohanim,no :grinning: ale proste treba ve zlute nebo zelene nemaji nic a ja potrebovala udelat zasobu veci na tu dovolenou-tam asi tezko nekde budu prat a to moje kote se umi i 2X denne podelat az ke krku-kdo vi,jak to dela,plenky ma dobry,drzi,je to kouzelnice!

no a ted jsme konecne doma a cekame na tatku,mala snad zabira-ji uspavam,doted cely den cumakovala,tak ma dost..tak jdu poklizet,zatim pa :wink:
4. srp 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky, vy teda mate super zazitky s miminkama, ja nemam ani co napsat :angry:
Lezime, lezime a zase lezime...koukame na tv, cteme, spime, hodne papame, jsme na netu - to omezene, jelikoz je ve me neutuchajici touha utracet, tak se krotim - neco malo uvarime, poklidime, ale hodne malicko, neni kam spechat, bordel neutece :sweat_smile: Nastesti mame doma tak nejak porad uklizeno, takze zadna katastrofa, jenom to pradlo se mi tady zacina kupit :dizzy_face:
Na kontrolu jdeme ve ctvrtek a moc se tesim, doufam a modlim se, at je vsechno v poradku, tak nam drzte peticky a miminko se krasne vyviji tak, jak ma :dizzy_face:

Maru, to jsem rada, ze jste krasne zvladli kontrolu. Chozeni po dr. je otrava, ale neboj, brzo to budete mit za sebou, vsechno bude urcite ok a budete si Dominka krasne uzivat. S tim vstavanim co dve hodky je teda mazec, ale snad je vyhlidka, ze se to bude jenom prodluzovat, jde jenom o to vydrzet a neodpadnout :dizzy_face:

Pavli, to jste sikulky, ze jste zvladli navstevu. Nechcete prijet i do Brna? Ja bych vas uvitala s otevrenou naruci :grinning: Tesime se na fotecky Terezcinych kamaradek :dizzy_face:

Luci - maminka - teda, to je super, ze te vubec nesili, to je parada. Nejaky specialni recept? A jak je u vas? Trosicku lepsi nebo je mala porad tak dlouho u prsu? Tak se to bude zlepsovat, at si taky odpocine:wink:

Luci, ty jsi vzorna teta, to ja jeste neposlala ani prani :frowning2: Uz jsem mesic zavrena doma bez vychazek a veskera moje kultura je navsteva dr..Takze to budu muset napravit a rozeslat pranicka, nebo to budu muset nechat az na oslavu 1.narozenin :fearful:

Pekny vecer maminkam i mimiskum :wink:
4. srp 2008 v 18:10  • Odpověz
Ahoj Hani, tak ať vám kontrola dopadne dobře :slight_smile: A myslíš, že už ti dá vycházky?
4. srp 2008 v 18:54  • Odpověz
Diky Soni :wink: No byla bych rada, aspon na prochazku. |Uvidime, necham se prekvapit. I kdyz mozna az do konce 1.trimestru budu bez vychazek.. :unamused: uvidime, ale moc se tesim.
4. srp 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem tu zas,trochu jsem pozehlila, poklidila a sebe vydrbala a tak sem zase skacu :grinning: nez se probudi zase to male drace :wink:

hani,taky bych pomalu mohla zase na mimibazarek,se mi to dneska libilo,nastesti nemam cas!!!! a jinak nezoufej,ze nemas co psat,ja jsem prvnich pet mesicu psala jen to,kolikrat jsem zvracela a co a jak casto,takze kiiiiid pak zase budes psat ty a my jen-no u nas nic noveho... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-na pranicka kasli a odpocivej-my vime,ze na nas myslis :wink:
-do brna bych jela,ale netrefim dal,nez do nekolika okolnich mest,nejsem dobry ridic,nooo :angry: :confounded: ,jestli budes ty spis ok,tak si muzete udelat na podzim vylet vy k nam :wink:

soni a jak se mas ty,ty jsi bez problemu? ja o tobe vubec nic nevim!!! :rolling_eyes:
4. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj pavly,
no já jsem docela OK... Spíš jsem asi pravý opak tebe, co jsem tak tady čítávala, tak mně ještě zatím v podstatě vůbec nic nebylo. Zatím jsem ještě teda ani nezvracela. Pachy mi nevadí, nebo tak normálně, cibule mi třeba žádné problémy nedělala, jediný co jsem snad nemusela a nemusím jsou sýry, jako Eidam :-/ Spíš mi přepádávají různý chutě, ale že bych něco mixovala do sebe, to nee. Občas mi pálívá žáhá po večerech, ale není to nic strašného.A dost jsem trpěla na motáky, točila se mi hlava skoro pořád, hlavně ze začátku, jednou jsem i omdlela, takže nic moc, teď už je to lepší. Tak jsem zezačátku byla červen a půlku července doma, a teď chodím do práce, ale od října už budu doma napořád, tak se těším:slight_smile: Jinak doufám, že bude vše OK. Na kontrolu jdu 13.8., budou mi brát krev na tripple testy, tak uvidíme co a jak. Manža půjde se mnou, tak jsem na něj zvědavá, jak přežije první návštěvu na gyndě :grinning:
5. srp 2008 v 07:10  • Odpověz
holky no ani nevim recept žádný nemasírovala jsem hráz v těhu nesexovala páč nebyla nálada...prostě nevim asi ju mám jak kelímek od mekáče :grinning:
ne je to super že mě to tak vyšlo už i sexujem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska se chystám kočárkovat tak snad bude klíd a sáruš bude nynat :dizzy_face:
5. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
luci si delas prdel,neee,uz sexujete?????a to jsi nemela ani ocistky a tak???? ja si touhle dobou nesedla!!!!!! a poradne jeste ani nechodila :rolling_eyes: ,dneska jsem byla u mudra po sestinedeli a nejsem zahojena,pry sesita jsem dobre,ale stehny se teprve stale hoji :confounded: ,tak to sis to vybrala asi i za me :slight_smile:

soni - tak to je fajn,ze uz budes doma a uplne fajn je,ze ti nic neni a neni,alespo si to muzes krasne uzivat...co jmena,uz vybirate? a co pokojicek nebo koutecek,uz planujete???

no jinak my teda zvladli navstevu doktora,mala to zvladla super,byla hodnoucka, mam super kocar,ze jsem se s ni mohla krasne dostat i do patra bez vytahu,opet jsem si chvalila investovani...
no a pak jsme se trochu prochazeli,ale jen kolem bytu,protoze mala ted chce jist co hodinu a tak se nikam moc nedostaneme,musim se poradit s doktorkou, jestli je to ok :unamused:
5. srp 2008 v 18:11  • Odpověz
Soňi neboj to tvládnete a buď ráda, že si to tak uživáš že ti nic nenií v těhotenství :slight_smile:
5. srp 2008 v 18:31  • Odpověz
a tož to já jsem ráda, že mi nic moc nejní :grinning: :grinning:

Pavly, pokojík se bude dělat až bude díťátko větší, zatím ještě nee...jen tam bude postýlka, asi, protože se nám zřejmě nebude vejít do ložnice :-/ a takový věci na přebalování a tak, ale barvou ho budem dělat až za pár...
5. srp 2008 v 18:43  • Odpověz
pavly očistzky tak sedm dní ted už ne...takže pohoda....ne fakt je to tím že sem nebyla narvaná ani šitá takže jen díky tomu jinak bych si samo taky nesedla a vůbec
5. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.