• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
misi-tak kdy uz si ta mrcha da pokoj? posilame maminkovske pozdraveni a bacilka nejakyho taky :grinning: :wink:

soni-my se taky do loznice nevesli a tak jsme museli k miminku do pokojiku odejit my....a i kdyz ted pokojik mame,tak je to fakt pro mimi -jen zakladne a tesim se,az budem delat ten pravej pokojicek pro nasi princeznu...vy si nechavate rict pohlavi?

luci-tak to je faaaakt huusty!!!!!!!!!! to se mas a uzivej si to, tezka zavist,ale nastesti uz mam to nejhorsi za sebou,takze si taky nemam proc nadavat,stejne jsem stastna - i tak :sunglasses:

jinak chci jen nahlasit,at nam drzite palce,mozna uz vim,proc chce mala tak casto jist, place a tak...-vypada to,ze prichazi prvni mrcha a to pry mam jine mlicko-muze byt slabsi i chutove jine...atd,atd,...konzultovalal jsem to s kamoskou,co je nekolikaleta "kojna" a priznaky odpovidaji,takze snad to prejde do dvou dnu :slight_smile:

cucim na trestikovou a pak budu zase kojit a haji-snad,tak pa :wink:
5. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz
Dobre rano holky,
Pavli, mrcha tak brzy, to se mi nejak nezda...Vzdyt intenzivne pravidelne kojis, to je divny, no jsem zvedava. Ja bych ji cekala az za x mesicu...
Na Trestikovou jsem taky koukala, ale dorazilo me to, uz jsem to teda jednou videla, ale moc dobre jsem z toho nespala, obrecela jsem to, fakt smutne....
6. srp 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
ahojky,tak zase kojime,tak muzu na net

hani-no jo,mrcha uz zase chodi,nekdo ma stesti,ze neprijde,nekomu chodi....me se vcera mudr ptal,jestli uz byla,ja rikam ze ne a on pri vysetreni,ze asi dorazi....a ted beru uz prasky,takze zase - nemusi prijit ani jednou,muze chodi pravidelne-to je pry vyjimecne,ale nejcasteji chodi proste nekdy.....tak jsem zvedava.....
- jinak nemam nejak silnou mrchu,spis takove spineni a spis me boli v podbrisku-velmi mirne...a citila jsem se malatna a tak-a ono se to vysvetlilo.... :slight_smile:

jinak jsem si uz umyla hlavu-jeste vyfoukat a doufaml,ze rano stihnu vyluxovat a tak, a kolek poledne chci jet za kamoskama-kolegyne z prace,tak snad to vyjde a bude mala zase zlaticko....uz vim,ze hodinu co hodinu musim byt nekde,kde se da kojit a snad to pujde :wink:

a trestikova-no mala necekane zabrala a me se u toho chtelo spat(preci jen jsem chtela vyuzit doby,kdy vyjimecne spi dyl....),idkyz jsem porad drzela,no nastesti jsem v uplnem konci vytuhla-jen jsem slysela,jak se tu milacek desil.....byl to hrozny dil-no ktere nejsou,ale tohle bylo desne,,uz behem toho jsme se tu mackali, pusinkovali malou a rikai si,ze tohle nechceme,ze jsme stastny a musime to udrzet...no proste sila, taky jsem z toho mela spatny spani a mela jsem na krajicku :cry:
6. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahojky, kde pak vsechny jste? Asi kocarkujete, kdyz je tak hezky. Ja jsem dneska trochu poklidila, umyla si vlasy a dala se do kupy, at jsme na zitra k dr. ready.A cekam 2 kamosky, mely by tu byt kazdou chvili, tak se na ne tesim.
Pavli, s tou mrchou je to teda mazec...To jsem si myslela, ze fakt chodi mnohem pozdejc. A HA muzes brat, i kdyz kojis? Radsi jo, ze, aby nemela Terinka do roka bratricka :wink:
A jak bylo na pokecu? Byla mala hodnunka a krasne se predvadela tetam? :dizzy_face:
Jo, ta Trestikova natocila o te Marcele film, ktery se jmenuje Marcela, zkusim ho stahnout, a pak pujcim. V podstate je zakladem ten vcerejsi material, ale jsou tam nejake veci, ktere se v tom puvodnim nepouzily plus jak to pokracovalo dal...tak jsem zvedava.
Tak zatim paa a mejte se a pozdravujte miminka :dizzy_face: . Soni, ty to v brisku :wink:
6. srp 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
ahojky,)
hani-jaky byl pokec,urcite prima rozptyleni
-HA-mam takovou,co nevadi na kojeni,ikdyz neco male mala do sebe dostava,tak verim,ze je to bezpecne,ikdyz se mi to moc nelibi..ale potrat riskovat nechci :unamused:

terinka byla na vylete zase senzacni,mam super miminko, nechala maminku v klidu pet hodin sedet na krasne terasce a pokecat,popapat a tak...lezela v kocarku a cumakovala,ale neplakala,nekdy jsem chovala a 3x jsem tam kojila.....no pohoda...jen pri prebalovani vriskala,az vsichni cuceli, ale to je ok :wink: no jsem za ni vdecna a rada a miluju ji vic a vic-jestli to vubec jde.....

a o te marcele bych se fakt docela rada podivala,husty!!!!!!!!!!!! fakt :frowning2:

jdu uspavat,jsme napapany a vykoupany-´jsme jeste jeli v sedm s tatkou na kratkou prochazku,tak snad bude krasne spinkat....

zdravim ostatni maminky a miminka,urcite uzivate krasne dny,jen tak dal,co :grinning: :dizzy_face:
6. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
Pekny vecer,
Pavli, to jste sikulky, ze jste to tak krasne zvladly, na foteckach vypadate mega spojena, opravdu pohodicka :wink:
Porad mas chudinko tu modrinu? To je teda masakr... :frowning2: At ti to brzo zmizi... :dizzy_face:
No kamosky tady byly asi 5 hodin, pekne se to rozjelo, dokonce jsme zkoukly nasi svatbu a zavzominay, nasmaly jsme se, taky parada. I jsem zapomnela,ze jdeme zitra k dr.
Tak ja uz jdu zalehnout. Papa
6. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz
Pavli, jeste pochvala novych fotecek, nejvic se mi libi ta, jak se usmiva ze spani, ta je sladka, a pak jak vytuhla po kojeni, ta je taky super. Moc vam to spolu slusi :dizzy_face:
6. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz
Pavlínko, ahoooj :slight_smile: nevím, koho tu mám ťeď chválit - jestli Terinku jak je krásná, úžasná a slaďoučká nebo tebe, jaké máš kráááásné miminko :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

Hani, ahojky, jak je? Co u Dr?
7. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
Kuk :sweat_smile:

Luci Hani jde prej až odpo k DR :wink: teď má kámošky na návštěvě,nemá na nás čas :sweat_smile:

Jinak všem ahojky :slight_smile:
Jinak musím taky reagovat na fotky terezky a je kouzelná :wink:
7. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli já mám taky M :angry:
7. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
niky, ahoooj :slight_smile: koukla jsem na ten byteček, to je spíš domeček!!! To je fakt krásný, to by se líbilo i mě :slight_smile: JJ, s hypo je to těžký, my naštěstí pozemek máme už 5 let a celkem lacino... ale i tak to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Many, ahoooj :slight_smile:
7. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
Luci právě,že to neni panelák,tak se mi to líbilo,až to bude hotové,dole maj lidi předzahrádky,je tu jen 12 bytu,což je super :wink:
no mít už pozemek,ak neřeším,ale jinak by to byla palba :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
nik, teď mi napadá otázka trochu bokem - necháte si říct pohlaví?
7. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
jj necháme :wink: už jsem natešená teď :grinning:
7. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
a co chcete víc? nebo jinak, co byste si přáli víc? :wink:
7. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz
já kluka,Tom holku :grinning: :grinning: :grinning: ale ve směs je mi to nějak jedno
7. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz
Jo? no tak rozhodně jednomu z vás se přání splní :dizzy_face: :slight_smile: copak že bys chtěla chlapečka?
7. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
já nevím,mě ty klucí víc berou,i v oblečení atd!nemusím ty volánky atd!takže jestli to bude holčička,bude asi trpět :pensive: :sweat_smile: kšiltovku,kalhoty atd :grinning: :grinning: néé třeba mě to pak chytne,a budu mít růžovej přízrak doma :grinning: :grinning:
7. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
já taky chtěla kluka :grinning: a splnilo se mi to :grinning:
7. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
niky - taky nesnáším volánky,.... :grinning:
7. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz
many jéé ti závidím :grinning: já mám tucha že holka :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz
ještě že je i barva starorůžová - ta je fine ale ta razivá růžová je děs :grinning: moje holka bude chodit v modré,.....ale v té růžové teda neeeeee :grinning: jdu krmit :grinning:
7. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz
taky právě tu růžovou neee :sweat_smile: takže doufám,že nikdo z rodiny nebude kupovat něco růžového kdyby to byla hlolka :sweat_smile: oranž,žlutá..cokoliv,jen néé růžovku,občas třeba něco joo,ale né moc :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
tak tak :wink:
už jsem nakrmila a doufám,že usne :wink: už jak je větší tak mi vůbec nespává přes den jen v noci,sem tam přes den usne na hoďku ale to už je zázrak a to většinou v kočárku,jinak doma je to tak 5,10 min a konec :unamused: ale zase hlavně,že spí v noci :grinning: to je super,se vyspím aspoň
7. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
Pavlí jakou bereš antikoncepci :wink: já Cerazette,ale už jsem tady četla,že přes to jedna holčina otěhotněla a psala té firmě a prý je to na 99% to ona je zrovna to jedno procento,teda mě by kleplo,jinak hodně holek na to nadává,že hodně krvácejí,tak jsme zvědavá,beru to druhý měsíc,tak uvidím
7. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
no mizím mrknout i na jíné diskuze,pokud mě ted ďáblík nechá :slight_smile: už ho slyeším mrčet,už je pěkně vyčůranej,furt by si chtěl vykládat a nebo chovat :grinning: tak si k němu raději lehnu vždycky než aby si zvykal na ruce,ale stejně si každé mimčo na ty ruky zvykne,že :grinning:
7. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz
holky, tak to já jsem jak Hanička, růžová, sukýnky.... joooooooooo :grinning: já musím mít první holčičku :slight_smile:
7. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz
kdybych třeba tu růžovku taky nosila,tak je to jiné,ale já prostě kalhoty,triko a jdu :grinning:
sukně nenosím,až teď to mám jednu lacláčovou kvůli bíšku a to jsem jí ještě dostala,jinak tahám 3/4 :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
tak to jooo, to jsem sukňová, šatová a kostýmková :grinning: :wink:
7. srp 2008 ve 14:13  • Odpověz
to já neeeeeeeeeee :wink: i když občas mě to chytne,že bych si něco koupila takového,hodím na sebe a :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se v tom necítím :sweat_smile: ale jako kostýmky na jiných se mi mooc líbí :grinning: jenže já jsem špekoun,mám silnější stehna a to pak v sukni je jak když oblečeše mišelínku :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.