• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky, moc vas zdravim, jak se vsechny mate?
Maji, to je super, ze v nove praci vse ok, zvyknes si, neboj :wink: Drzim pesti.
Pavli,co ty a skola? V pondeli to zacne,ze? Jeste se na ty prcky tesis?
Tak se mejte krasne, asi se tady neukazete,tak moc fajn vikend.Papa.
1. zář 2007 v 15:46  • Odpověz
čauko, tak jsem přišla ze zkoušky účesu, dopadla na jedničku ještě jsme něco změnili, něco zkrátili a někde přidali ale snad to bude ok, mějte se krásně já se jdu loučit se svoji svobodouuuu :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2007 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak vsechny litate?Nikde nikdo...ach jo :angry:
2. zář 2007 ve 13:03  • Odpověz
čauko hani, no co se divíš víkend tak si každá z nás užívá jinak

já t včera pořádně zapila a dneska se léčím z opičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , kontroluji jestli už máme vše nachystané a ještě udělat zasedací pořádek a donést výzdobu na hotel a je to :wink:

a jak se máš ty?
2. zář 2007 v 17:45  • Odpověz
Ahoj, od nas prave odjela navsteva.No se divim...drive tady byl kazdy peceny vareny a ted je tady prazdno... :frowning2: tak me to ani neba sem chodit...
To jsem rada, ze sis rozlucku uzila. Kde tu svatbicku vlastne mate? Ze bych se dojela kouknout :dizzy_face: .Tak papa
2. zář 2007 v 18:38  • Odpověz
maji držím pjěěěsti :slight_smile:
3. zář 2007 v 00:14  • Odpověz
Ahoj holky... kde je vam konec... ani tady ani na BRMS nikde nikdo :o((( Japa se mate??? Ja jako kazdy vsedni den pracovne..... a venku to vypada, ze leto definitivne skoncilo a ze zima je uz za dvermi :o((
3. zář 2007 v 10:03  • Odpověz
autor
ahojky holky

maji-jsem rada,ze zapijeni bylo super!!! uz mas tremu ze soboty? my jdeme na svatbu v patek-vim,ze to orvu - za tu nasi!!!!
hani-tesila jsem se na ne moc,jsem malem brecela,kdyz konecne prisli...cvok,vim
luci-diky za prani na beremese
kristy-fakt je podzim, i u nas!!mam z toho dneska depku jako blazen :confounded: :pensive:
3. zář 2007 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, ja nechci zimuuu....chci leto!!!! :frowning2: :frowning2: :unamused:
Dneska jsme dostali svatebni video a je hotove jenom z 80%, desna rychlost...cele jsem to probrecela...ty nejlepsi zabery z parby tam nejsou...ach jo..no co uz.Tak se mejte krasne. Papa
3. zář 2007 v 19:14  • Odpověz
Jo video, to snad budu mít příští týden, 3 měsíce po svatbě, mazec co? :grinning:
3. zář 2007 v 19:17  • Odpověz
Jenom jsem zapomnela napsat, ze jsem brecela samozrejme dojetim :grinning: .Hotove to bude snad tento tyden a tu parbu budeme mit stejne na separatnich DVD :grinning:
3. zář 2007 v 19:22  • Odpověz
stejně ty nejlepší záběry budeš napořád v hlavě... :wink:
3. zář 2007 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky,rychle zdravím,hlásím jsem vdaná a šťastná,teď už jenom to mimi a všechno co jsem si přála,by se podařilo :wink: :slight_smile:
3. zář 2007 ve 20:24  • Odpověz
tak a´t se brzy zadaří :wink:
3. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooj :slight_smile: :wink: tak my taky už dývko ze svatby zkoukli, včera napoprvé a hned třikrát :grinning: já děsně lituju toho, že jsme měli kamaremana jen do 18 hodin... zdálo se nám to celkem drahé (od cca 10 do těch 18 skoro 8000,-, do půlnoci by to bylo tak 12 000), takže jsme to nechtěli a teď si fakt nadáváme, že jsme to do toho nedali... v takovém šíleném rozpočtu by se to už asi stejně ztratilo... :unamused:

jinak jsme vás dočetla, huráááááááá :grinning: , a jdu pavlínce okouknout ty kočárky do alba :wink: jen jsem byla trošku mimo, o čem jste to mluvily :grinning: :wink:
4. zář 2007 ve 12:00  • Odpověz
ahojky holky, teda vy jste se rozepsaly :grinning: :grinning: :grinning:
jdu se na vás mrknout, ale tad nikdo, kde jsteeeeeeeee, já už to mám zap áááár akorát mě straší to počasí, kolem mě jsou už všichni nervozní, ale je to podezřelé já jsem naprosto klídku :grinning: :grinning: :grinning:

pavly a jak bylo druhý den ve škole?trému já fakt nemááám :grinning: :grinning: :grinning: ale co není příjde
4. zář 2007 v 19:16  • Odpověz
Ahojky Majinko :slight_smile: to je fajn, že nemáš nervy, já je taky neměla, odbyla jsem si je 14 dní dopředu a pak od neděle jsme byla úplně naprosto klidná... myslím, že se to přeneslo na mamku... byli jsme na půl cestě domů, čtvrtek večer, když jsme zjistila, že nám v květince nedali nic zelenýho (jako nějakou tu trávu a tak) na oblouk... mamka začala šílet, co teda budeme dělat, když už všude zavřeno a já jen že nic, ať je v klidu... no že to nejde aby se nenervovala když nemáme věco na oblouk a tak a já zas jen ať je v klidu... se mnou to fakt nic neudělalo :sweat_smile: pak jsme na zahradě otrhali břečťan a oblouk byl myslím mnohem hezčí, než kdybychom nějakou tu trávu měli :sweat_smile: :grinning: takže si taky užívej klídku a pohody, vychutnávej poslední okamžiky, tahle doba byla pro mě nejkrásnější... krom samotného dne pochopitelně :wink: a neboj, počasí se umoudří a kdyby ne, tolik nás na tebe bude myslet, že mraky rozeženem!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. zář 2007 v 10:41  • Odpověz
Ahoj majinko,ničeho se neboj dopadne to dobře a pokud vám bude pršet,stejně jako pršelo nám,nic si s toho nedělej,pouze vám prší štěstí a vaše manželství už potom budou provázet jen samé usměvavé dny :wink: Je to den, na který si takovou dobu čekala a jenom počasí ti ho nemůže zkazit. Docela ti závidím,hned bych si ten den vystřihla znova,budeš krásná nevěsta,to vím už teď :wink: :slight_smile: Tak tfuj tfuj ať se všechno podaří :dizzy_face: :slight_smile:
5. zář 2007 v 16:28  • Odpověz
ahoj Maruško, naše nová mladá paní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: jak je v manželství? :wink:
5. zář 2007 v 17:35  • Odpověz
čauko holky
maruško díky za útěchu, ale já jsem měla naplánované focení v zahradě a takhle nevím nevím, ale jinak moc děkuji za útěchu :slight_smile:

dneska chystám výzdobu na stůl abych ji mohla odvést do hotelu :slight_smile:
taky jsem dneska už moc nespala, že by šly na mě nervíci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak mi volala květinářka, že by vše mělo klapnout tak snad to bude dobré a nakonec vše klapne tak jak má

ještě jsem včera vypalovala hudbu než příjde kapela, aby tam nebylo slyšet kručení bříšků a pak cinkání nožů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 08:12  • Odpověz
Ahoj Lucinko,v manželství je moc krásně,je to úžasný pocit mít manžela,ale ty určitě víš o čem mluvím,je to hodně čerstvé,jsem vdaná teprve 6 den a nemůžu si to ani pořádně vychutnat,musím chodit do práce a manžel taky,takže v noci pracuji a přes den spím,ale těším se aspoň na víkend to budeme konečně zase spolu,ani není kdy pracovat na miminku :frowning2: :angry: :wink:

Majinko,neboj nám taky lilo jako z konve a jen co jsme vyšli ze zámku už jako manželé přestalo a my mohly se fotit v parku,takže máš to obědnané,focení ti vyjde,sice bez sluníčka,ale přesto :wink:
Stejně je to divné,teprve začátek září a je hrozná zima,touto dobou se ještě lidé koupou u vody a letos pomalu chystat zimní bundy......
Majinko kdybychom se už nepotkaly,přeji hodně štěstí :wink: :slight_smile: Držím palečky!!!

Jo a zítra by měly být první profi fotky!!!!!!
6. zář 2007 v 15:00  • Odpověz
maruško moc děkuji, doufám, že se to počasí umoudří

jinak jsem dovezli cukroví a je krásné a o dortech ani nemluvím no prostě balada, už se mi n a ně sliny sbíhají

tak jdeme chystat výslužky tak se tu mějte krásně a myslete ať neprší
6. zář 2007 v 18:36  • Odpověz
holky mě deptá to hnusné počasíííííííí, je mi na nic :frowning2:
6. zář 2007 ve 21:03  • Odpověz
maji byla bych na tom stejně jako ty, co říct?vím počasí je důležité, ale holka větru dešti neporučíš.....držím pjěsti ať aspoň neprší
7. zář 2007 ve 21:39  • Odpověz
ahojky, tak kdepak máme naše maminky snažilky???? :wink:
9. zář 2007 ve 12:09  • Odpověz
čauko holky, tak jsme si to parádně užili a těch fotek co je no paráda :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2007 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,taky jsem se přesunula z bereme se... Brali jsme se 7.7.07 po svatbě jsme na to skocili a ted uz počítáme 10 tt :grinning:
11. zář 2007 ve 13:37  • Odpověz
hruska - tak tomu se rika rychlost .... gratuluju k uspechu a at vse probiha podle planu... :dizzy_face:
12. zář 2007 v 06:46  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak zdravim i tady,vubec nic ted nestiham-zvlast sedet u pocitace....
hruska-teda to je fakt rychlost-fakt nechutne zavidim....a silene moc preju!!! to je jako splneny sen,vid!!! hodne stesti!!!!! :wink:
12. zář 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
ahojky holky,kde jste???????????????????????

to se snazime jen my??? :frowning2:
14. zář 2007 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.