• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
nik, já mám taky problém se stehnama.... musíš správný střihy :wink:
7. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz
mě to neba zkoušet :grinning: v tom jsem jak chlap,zkusím jednu věc a víc už se cukám,musím na to mít náladu :grinning:
7. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz
tak kdepak máme tu Haničku, čekám na zprávičky!!!! :slight_smile:
7. srp 2008 v 15:08  • Odpověz
teeeda holky, vy jste to tu dneska rozjely :o))
7. srp 2008 v 15:17  • Odpověz
to víš, přišla sem za mnou a ostatníma Niky a vrátily jsme se do starých kolejí :grinning: :wink:
7. srp 2008 v 15:18  • Odpověz
Ahoj maminy a ostatní berušky :wink:. Je něco nového?
7. srp 2008 v 16:19  • Odpověz
čauky rodičko :dizzy_face: jak snášíš ty vedra???nic moc co??já umírám a to jsem teprve na začátku :sweat_smile:
7. srp 2008 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlasim, miminko je v poradku a ma se cile k svetu :dizzy_face: . Chci si co nejdriv udelat albicko, tak tam dam fotecku.
Pekny vecer,me to hodne znavilo, tak se napapam a pujdu chrnet. Papa a diky, ze jste na me myslely :dizzy_face:
7. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz
ještě jednou gratuluju i veřejně :dizzy_face:
dobrou
7. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz
Achojky :dizzy_face:
Nestíhám dočítat a přispívat :sweat_smile: Furt někde poletuji pokud nikdo zrovna doma neotravuje,hodně chodíme na procházky atd. Takže nejsem v obraze co se tady zrovna řeší :pensive:
A jsem ráda,že tu vidím Niikkyy :slight_smile:
7. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
Zlato já bych tě taky ráda viděla :frowning2:
7. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
Tak aspoň za mě opusinkuj to zlatíčko :dizzy_face:
7. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
ahojkyyyy

maru-uz jsem ti chtela psat na mobil zitra,jstli se neozves,jestli jsi ok-je mi jasne,ze jste urcite porad venku-my takyyyy,jen jsem to chtela potvrdit-tak hura a uzivej si to, ja nemit notas pri kojeni,tak jsem asi taky porad mimo :wink:
- co kojeni a malickej, vse slape?

niky-diky za pochvalu

holky-ja taky nesnasim sukne a nosim jen v lete - a to posledni asi tri roky-kdyz je fakt vedro jako dneska,jak je jen trochu pod mrakem,kalhoty nesundam,kostymek jsem nikdy nemela,halenku taky ne....a taky ma nase mala hodne modreho a sportovniho,ted to v sekacich dohanim,aby ji lidi nelitovali-ale moc rada to nevidim :grinning:

hani - gratuluju :dizzy_face:

luci a kristy-taky vas tu rada vidim!!
luci-dneska jsme meli darek-ale nestiha jsem fotit :grinning: ,krasny barvy :dizzy_face:
7. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
joooo a meli jsme se dneska super,rano prochajda s mamkou, po obede jsme sli s misou na zahradu-v chladku a v krasne prostredi nam bylo jak v nebi a mala byla opet andel,miluju jiiiii ta moooooooc :fearful:
7. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
Neboj Pavly jsem OK jenom si užívám toho svého broučka a věnuji se mu co to jde :wink: Zrovna mi tu brouček škytá na rukách :sweat_smile: On je tak strašně hodný,bývá vzhůru od 8hod. - 10hod. a dokáže celou tu dobu tiše koukat v postýlce a ani nezaknourá,je to anděl snesený na zem :sunglasses:
Kojení je furt stejné,kojím před při každém krmení,ale mám toho málo a navíc hladové mlíko,takže chtě nechtě musím potom hned dát flašku nutrilonu,no tak aspon něco málo ze mě má :wink:
8. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
ahojky marusko jsem rada,ze se mas dobre,ja mam taky andela,jen uz je vzhuru daleko dyl,ale presne jako u vas,taky dokaze jen koukat a tak,oba dny jsme byli venku a nezaplakala-jen pri prebalovani....
chapu,ze tu nejsi,to je to nejlepsi,co delas,ja vyuzivam toho,ze mam notasek v posteli a to v decaku,takze jsem na enetu kdyz kojim nebo chovam,jinak taky vypinam a pada, ven,jako za chvili,zase jedem do chomutova :dizzy_face:

mej se krasne a pusinku pro andilka dominka :wink:
8. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
Hani, gratulace a těším se na fotečku mimíska :slight_smile:

Maruško, ahojky, jen si hezky užívej Domínka a dej mu za mě pusinku :slight_smile: :wink:

Lucííííííííííííííííí, ty máš tak kráááásného gojgánka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se tu úplně rozplynula nad těma novýma fotečkama :dizzy_face:

Pavlí, to už jí to je???? jsem myslela, že tak za měsíc :sweat_smile: :grinning: no roste ti princezna nooo.... :dizzy_face:
8. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,
jak jste se mely a co chystate na vikend? Ja se zitra asi po 5 tydnech chystam na prochazku, tak snad vyjde pocasi.
Pavli, jak jste zvladli vylet? Byla mala hodnunka?
Luci, dekuju za gratulaci,snad to tak pujde i dal, moc si to preju. A jak jste pokrocili s domeckem? Povoleni jeste nic? Budeme pak pozvane na kolaudacku? :wink:
Ahoj Marusko, Dominek je krasny a sladoucky, rozkosne miminko.A ta fotecka, jak spinkaji s tatinkem,je taky super. Uzivejte si to! :wink:
8. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
ahojky hoky,tak jsem zase na chvili tady, prave jsem dozehlila a dojedla a hupsam do pelisku.........

den jsme meli zase super, vyslo pocasi-bourka a dest se prehnali pres noc a dopoledne,takźe jsme krasne posedeli na terasce s kamoskou a jejim milackem-moje stesti vozila zatim mamka-nejak si zapomnela i rikat o jidlo,pak jsme nakoupili vse,co jsme meli v planu-konecne mam trochu obnoveny satnik-teda zakladni veci a uz jen sem tam narazit na neco zajimaveho....a ted zase mala krasne po koupani usnula,tak jsem zvedava,jak dlouho bude spat,spala dneska docela dost pres den.........

vy si taky urcite uzivate a nebo jako ja jeste koukate v minutkach na zahajeni OH-ja to prosvihla a to jsem u zehleni cucea na angeliku a to uz ji nemusim-no chtelo to cist program a tim se nejak vubec nikdy nezabyvam.....

jo a jsem sama doma,milacek jel slavit narozeniny :frowning2:
8. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
My jsme zase zlatíčko,spinkáme od rána,jenom od 6-7 hod.jsme byli vzhůru,lekla jsem se,že je nějaký nastydlý nebo na něj něco leze,neboť měl zvýšenou teplotu,sice jenom 37,4,ale i tak mě to vyděsilo a tak jsem měřila při každém dalším přebalení a on ji tak má normálně,teď teda měl 37,2.Nevím třeba to bylo tím,že těsně za teploměrem bylo teplé hovínko Protože hned potom začal kakat,tak nevím no,každopádně ho od rána hlídám jak oko v hlavě
A musím žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavly koukám,že Terezka je taky poklad a to je moc dobře :slight_smile:
Dneska počasí na prd,celé dopoledne pršelo a teď je furt zataženo a vypadá to,že taky opět sprchne tak raději budeme doma a budu teda žehlit ty svoje resty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
hojteee
luci kujem....ona je poklad i když uřvánek :dizzy_face:
a na mě sedl zánět močáku :frowning2: bolí pálí a já můžu jen přírodní bebechy...jdu něco koupit
9. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak travite vikend?
U nas pocasi taky nic moc, tak jsme doma, jesteze je ta olympiada, jinak v tv katastrofa :frowning2: A to jsem se dneska tesila na prvni prochazku, ale budu to muset nechat na zitra :wink:
Maru, tak snad to nebude nic vaznejsiho, pekne si svoje zlaticko hlidej :wink: Urcite to bude ok :slight_smile:
Luci, teda zanet mocaku, to je neprijemne, ja jsem to teda nikdy nemela, ale segra na to trpi a vzdycky je mi ji lito, tak at se ti to da brzo do poradku :wink:
9. srp 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak konecne mam zase SNAD cas neco napsat, i kdyz se mi mala uz zase vrti
:grinning:

meli jsme pekny vikend,u nas prselo v podsate jen v noci nebo zrana,takze jsme zase byli venku a proto jsem ani nestihala neco napsat....
mala se opravdu naucila v noci nevyprazdnovat a tak mame rano dve hodiny fakt o zabavu postarano,jak tlaci a ja ji pomaham :grinning: ,coz prichazi prave ted :grinning: :grinning: :grinning: , v noci teda ale spi zatim z kraje i tech pet hodin-no jak jsem cetla,na nektera mensi miminka nemame,ale me to bohate staci :sunglasses:

no a jinak zacinam plasit s tim,co vse zabalit nebo zaridit do dovci,takze se tu asi urcite budu vyskytovat jeste min...je toho nejak moc,se to nezdalo :grinning: ,ikdyz taky ta olympiada me zasekala,pac vstanu,pustim dvojku a jede celou dobu,co jsme doma,vypinam,jen kdyz jdem ven-to nikdy nevyradim :wink:

ale aby toho nebylo malo,tak me asi treti den docela dost boli v krku a citim se nejak vysata,nemam energii jako doted,tak nevim..... :unamused:

luci-s mocakem je mi to lito,zazila jsem to jednou-az mi pak kolabovala ledvina a skoncila jsem s akutnim prijmem-fakt to boli jako svin-tak at je to brzy za tebou (ja cekam na rozbor moci-pac mam po porudu uniky-haha :angry: :rolling_eyes: )

marus-doufam,ze se mate dobre, a kdyz tu nejsi,tak urcite,taky urcite litate po venku,tak at si to uzijeme,nez nas odradi pocasi!

hani-tak co prochazka,uz probehla? :wink:
11. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Pavli, to je fajn, ze jste meli pekny vikend. Dokud je pekne pocasi, tak to musi clovek vyuzit :wink:
S tou olympiadou jsme na tom uplne stejne, taky mi to tady jede temer porad, bud koukam nebo je to super kulisa. Zrovna vcera jsem si uzivala ten prenos strelby Kosteleckeho a byla to parada :slight_smile:
Prochazka probehla, sla jsem s kamoskama do mesta si sednout na zahradku, daly jsme si palacinky, mnam, bylo super.Muj nejhodnejsi manzel me privezl i odvezl, abych neztracela cas v MHD. Je to proste muj andilek, spolu s mimiskem samozrejme:grinning:
Tak at vam jdou pripravy na dovcu dobre a na nic nezapomenete :wink:
Pekny den vsem.
11. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
Ahojík!

Tak já měla perný víkoš :slight_smile:
V sobotu pout a grilovačka u známých a všude tam byli děti,i jedny dvojčátka-ty byli k sežrání,jsem je tam furt muchlala :dizzy_face: :sweat_smile:

Hani to máš doma zlatíčko :dizzy_face: nám táťka přestal asi menstruovat a už je to OK :grinning: on to má asi místo mě :grinning:

Luci močák??no to je veselé co?Tak ať to brzo přejde :wink:

Jinak já celou noc skoro byla vzhuru,křeče do břicha.někdy fakt silný,pak mě začali bolel vaječníky-no fakt super!nemohla jsem se ani zvednout jak mě to bralo ty křeče,jsem myslela,že asi porodím :frowning2:
11. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahojky Niky,
teda ty krece musi byt ale hodne neprijemne :frowning2: A to jako primo v podbrisku? Protoze ja mam taky obcas malicke krece, ale uz jsem vypozorovala, ze je to znamka toho, ze se pujdu brzo vyprazdnovat :grinning:
A taky me sem tam pichne jednorazove v podbrisku, tak mam hnedka nerva a musim si hladit pupik a rikat mimiskovi, at je hodne a nezlobi me :wink:
Ale myslim, ze ty krece nemusi nic znamenat, rekni to dr. a bere se na to magnezium.
S porodem jeste nespechej, nejdriv za 5 mesicu :grinning:
11. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Niky, budeme si psat tady nebo vedle? :grinning:
11. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
ahoj maminy :slight_smile:

Hani, na povolení čekáme, včera jsme byli na parcele.... bych tam vydržela sedět třeba celý odpoledne>... tam je tak krásně.... vůbec se mi nechtělo dom :frowning2: :wink:

jinak my sobotu strávili na svatbě, včera na tom pozemku... krásný víkend, jen jsem utahaná jako kotě :grinning: :slight_smile:
11. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Luci,
to je fajn, ze jste meli super vikend. A kdo se bral? Mate nejakou fotecku? Urcite jste byli s manzilkem sladeni :wink:
A vubec mas nekde fotecky z dovci atd? Rada bych se na vas nekdy mrkla. Kdyztak mi hod odkaz do IP :wink:
A s tim pozemkem, je parada, ze se vam tam tak moc libi. Pozemek je ze vseho nejdulezitejsi! Protoze domecek muzes vzdycky prestavet, upravit, ale pozemek tezko :frowning2: Takze tim lip, ze se tam citite tak dobre. I podle obrazku to vypadalo jako idylka :slight_smile:
My kdyz jsme uvazovali o stavbe, tak jsme prave nemohli nejak najit ten pozemek, ktery bychom si zamilovali. Ja jsem razne proti satelitum, a kdyz uz se nam neco libilo, tak to bylo zase moc daleko od Brna... :frowning2: Tedka uvazujeme spise o chaticce, aby meli kde deti behat, tak uvidime.
11. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
bral se kamarád, jeho přítelkyně, kamarádka, chytla loni mojí kytku :dizzy_face: :wink: sladěni jsme byli, ty nás nějak znáš :grinning: :wink: fotečky níkde nemáme.... :confounded: asi se budeme muset už opravdu sejít :grinning: :slight_smile: :wink:

JJ, máš pravdu, s barákem jde něco udělat, s pozemkem ne... jsme si povídali, jak tam pak budeme sedět s kafíčkem, Valentýnka nám bude spinkat v kočárku.... :grinning: :dizzy_face: :wink:

no třeba při hledání chaty najdete správný pozemek na domeček :dizzy_face: :wink:
11. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.