• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Jee, tak to je skoda, ze nemate nikde fotecky na netu. A znas rajce? To je uplne super programek, ktery ti zobrazuje fotky na netu uplne zadarmo a nahrajes je tam zpusobem, ktery zvladne uplne kazdy. Dej si www . rajce. net a tam je jednoduchy pruvodce. A nemusis fotky ani zmensovat, udela se to samo.

No znam vas jenom malicko, ale i to malicko mi staci, abych vedela, ze jste byli lepe sladeni nez zenich a nevesta :grinning: Ja jsem pro srazik, ale urcite ne tedka v nejblizsi dobe, ale tak treba rijen? Az budu mit vetsi pupik a bude to rizikove obdobi za nama? Mely bychom se zacit pomalu nejak domlouvat, at pak zase vsichni nevycouvaji. Co ty na to? Ja teda budu riskovat, ale v ramci vychazek byste jedine musely prijet vy k nam, coz bych byla jenom rada.

Jee...tak to bych si taky dala rict, kaficko (tedka ho teda nemusim, ani bez kofeinu, ani obilnou, ale snad se to zlepsi), kocarek s miminkem, proste parada :grinning: Zatim jsem si ale v bytecku tak zvykla, ze bych se tedka nestehovala, zatim to tady miluju, takze urcitze par let to neopustime. Jedine by nam za barakem museli postavit neco hroznyho, tak potom ano, ale to se snad nestane :wink:
11. srp 2008 v 10:58  • Odpověz
znám, jenže jsme se k tomu ještě nedostala - ono totiž my fotíme pořád na klasickou zrcadlovku (prostě nám fakt dělá lepší fotky než dogotál), takže bych musela vše naskenovat a až pak dávat na net.... takže já to mám trošku komplikovanější.... musíme si jí koupit digitální....

myslím, že holkám by se září, říjen zamlouval, ovšem nevím s tím Brnem... :frowning2: :pensive: uvidíme, něco vymyslíme :dizzy_face: :wink:
11. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
A jo, tak to je jina...Ale chapu, kdyz se vam fotecky tak vic libi. Pak uz nezbyva nic nez jen ten srazik :grinning:
Ja klidne dojedu, pokud teda bude vse v poradku, v coz doufam :wink: Pro me cim pozdeji, tim lepe. Snad treba ten rijen? No mozna i to zari by se zvadlo, ale asi ne na prespani, vsak to bychom se domluvily.
Tesim se.
11. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
Ahojky těhulky a maminky :dizzy_face:
Tak jsme se vrátili z poradny a Domísek už je velký chlap má 3200g a to pro mě znamená jen a jen samé dobré zprávy!! Konečně ho nemusím budit na krmení co dvě hodinky,ale klidně co 3-4hodinky a v noci to je pro mě to nejlepší co mi mohla DR. říct, HO MŮŽU NECHAT SPÁT A VZBUDIT AŽ BUDE SPÁT TĚCH 5 HODINEK! Takže budění maximálně jednou za noc! Já jsem tak šťastná,nejen že se vyspím já,ale hlavně maličký,taky mu to nemohlo být příjemné ho co dvě hodiny budit,ani papat moc nechtěl,vždycky spapal tak 40ml a usínal a zbytek mlíčka byl boj,to jenom ucucával.Přes den dokáže i 80ml,ale v noci se mu chtělo moc spinkat,tak teď už bude jenom dobře,jsem ale zvědavá jak nám to půjde,neboť si Domísek zvykl,že má co 2hod.papání a přes den se mi i sám budí,tak jsem zvědavá.
No a taky nás pořád trápí ta debilní zácpa a blinkání po jídle,takže až doberu Nutrilon Nenathal ( ještě mám doma 2 a půl piksle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak mu má dát Nutrilon Comfort,který je proti zácpě a blinkání.Tak uvažuji,že ho nasadím už brzy,aby se mi netrápil bobánek a budu to střídat s tím Nenatalem,jednou ten a jednou Comfort.Aby se to promíchalo.No ještě uvidíme.
A taky mu dneska dělali odběry tak jsem se projevila jako pravá šestinedělka,jen začal chudáček plakat jak ho napíchli a maminka plakali s ním :sweat_smile: Tak jsem se cítila trapně,ale ono to nešlo,když on tak plakal chuďátko moje malé,mě ho bylo tak moc líto :pensive:
11. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
Ahoj Maru, to je parada, ze vam poradna dopadla tak dobre, moc gratuluju :dizzy_face:
Teda timto tempem bude z Dominka brzo cvalda, coz je jenom dobre :grinning:, kdyz tak krasne prospiva.
Teda to jsou trable s tema UM...A jak jste na tom s kojenim? Nepodarilo se ti zvysit produkci MM? Vsak to nevadi, hlavne ze Dominek je spokojeny :wink: A proc ten Comfort nemuzes nasadit hned? Aby ti ty baleni tho Nenathalu nezbyly? Asi to neni zadna levna sranda, ze? Ale kazdopadne chapu, ze mu chces co nejdrive ulevit :frowning2:
Z toho si vubec nic nedelej, ze jsi plakala. Me to prijde roztomily. Prece jen s nama cvici hormony, kor v sestinedeli, takze bud na sebe pysna, jak moc to svoje miminko milujes. Ja jsem taky parkrat u dr. brecela, jak jsme mela ty svoje trable, i do telefonu, kdyz jsem treba volala jenom ohledne neschopenky, ale co, jsou na to zvykli...To zase prejde a bude to dobry :wink:
11. srp 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahojky MAru..
Tak to je super,že Dmča tak přibývá a s tím buzením,tak lepší zprávu jsi při pondělku dostat nemohla že??? :dizzy_face: :dizzy_face:
Velká gratulace.to bude otesánek,počkej :grinning:
Plakala??Já bych taky řvala :sweat_smile: si z toho nic nedělej :dizzy_face:
11. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
ahojky,tak zase kojime a ted nehledam cile na vylet,juknu sem a tady to nestiham docist!!!!!!

luci-svatbu zavidiiiiim,taky bych sla, jeeee, sladeni by u nas nehrozilo,jsme oba radi,ze mame jedno slusny obleceni a to jeste jestli :grinning:
-darek nam je o neco vetsi,ale ono az doroste nebude teplo!!! asi tak :wink:
-tu ip ti porad nestiham,je to na dlouho a proste to uz nedavam

hani-co fotooooo,uz jsi se snazila,abychom videli prcka :sweat_smile:

niky se ma taky dobre-jen si to uzivej :slight_smile:

marus - super zpravy,gratuluju!!!!!!!!!!!!!!
a s placem se netrap,ja jsem stejna a uz nejsem sestinedelka :grinning: ,se dokonce rozbrecim,kdyz si doma vzpomenu,ze nas ceka pichani ousek,to bude mesic-ockovani, ouska-asi se urvu!!!!!!!!!
a pozor - v patek jsem opet bojovala s placem v restauracce, sedeli jsme s kamoskou na terasce a mamka mi ukradla kocar,ze se na pul hodinky projede,abychom si popovidali v klidu (jela se mnou do vedlejsiho mesta,meli jsme- pak jet spolu nakupovat) no a ja jsem pul hodiny premahala plac, vyhlizela kocar a rikala jsem,ze by bylo nejlepsi,kdyby mamak jezdila jen kolem dokola namesti,to bych na kocar stale videla-no tak co jsem - hadej :grinning:

many,ja beru azalia prasky a nevim co je to zac,snad to bude dobry, to procento je bohuzel vsude,me se jedna o to,jestli jak jsem ted utahana to nesouvisi s nasazenim prave tech prasku,,,navic jsem stale chudokrevna...ach jo
-a me uz taky mala temer pres den nespi a chce si povidat a bavit se,tak se mi taky cas na uklid a tak pekne zmensuje.....
11. srp 2008 v 11:48  • Odpověz
No Hani kojení skončilo,bylo to trápení moje i jeho,včera jsem odstříkala po půl hoďce 10 ml! Prostě nemám mlíko,nedá se nic dělat,věšet se s toho nebudu,ale neboj štve mě to a pořádně!
Nemám ho nasadit hned,protože do 3,5 kg má mít ten Nenathal,takže musím dobrat ty dvě piksle co mám doma a pak přejít na Comfort.Tak,ale uvažuji,že to začnu míchat,jednou ten a jednou ten .. uvidíme :wink:
No hormony jsou maras,to jo :sweat_smile:

Veru po UM bude určitě cvalda,prý přibírá docela dost :sweat_smile:
11. srp 2008 v 11:48  • Odpověz
Maru, to verim, ze te to mrzi, ale jak rikas, nejde o zivot. Proste si kazda prejeme, aby nam kojeni slo, ale kazda musime pocitat s tim, ze muzou byt ruzne duvody, proc tomu tak nebude. Ja k tomu taky tak pristupuju, udelam maximum, ale taky bych se nevesela. Proste to nema cenu dopredu resit.
Hlavni je, ze Dominek krasne prospiva a chutna mu, po tom, co jste si na zacatku prozili, je fakt super, ze mas uz klid, ze ti krasne pribyva. Ono u tech miminek drive narozenych je vzdy riziko, protoze se i pozdeji prilozi, jsou spave atd. atd..vsak ty vis. Aspon muze "kojit" i tatinek nebo kdokoli jiny, kdyz je potreba, to taky neni k zahozeni.
Moje kamaradka taky nekojila, snazila se, ale mela ploche bradavky a mala ne a ne se prichytit. Taky byla mensi, pod 3 kg,a moc nepribyvala, tak kamoska taky presla plne na UM a oddychla si. No a jaka je tedka z Barunky slecinka :grinning: Tak vam drzim pesticky.
A jak pise Pavli, si muzeme podat ruce s tim brecenim, fakt se musim spat, jak je to roztomile. Ale chudaci nasi chlapi, kdyz ty emoce nemuzou tak silne prozivat s nama, prece jen ty hormony s nimi necvici. Muj na me taky kouka, co zase bulim, ale rika, ze je rad, protoze vidi, ze to fakt prozivam silne.
Pavli, a ty fakt tak nerada pujcujes kocarek? To je zvlastni. Male uz neni az zase tak malicka, tak by jsi mohla byt rada, ze mas cas pro sebe. Ale asi to musi byt horor, nemit ji nadohled, ze? Ale i ostatni si chteji uzit tu vasi super karu a hlavne malou, tak bud silna, neboj, oni ti ji neodvezou :wink:
Fotecka bude, uz se na to chystam, ale musim k velkemu PC, ted jsem na notase, a nejak jsem k nemu nemuzu dostat. Snad vecer. Ale moc se netes, miminko neslo moc zachytit, a navic je docela zdalky.Ale nejaky flek tam je :grinning:
11. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
Maruško, gratulujeme k takovému chlapovi :slight_smile: :wink: to jsou samé super zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maru, kdo by neplakal? :wink:
11. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
huraaa,hanicka ma album,to je krasny,jsem z toho dojata,ty zacatky jsou tak bozi!!!!!! a tak rychle to utika!!!!
- hani tobe to teda slusi :dizzy_face: a miminko je kouzelne :slight_smile: :dizzy_face:
- a nerada pujcuju malou protoze mi tim padem utikaji vzacne minuty, pro sebe nebo na uklid cas mit budu potom az do smrti,ale jeji prvni rok mi uz nikdy nikdo neda sanci prozit znovu!!!!!!!!!!!! :wink:

maru- jsi dobra,ze jsi vubec tolik dokazala odstrikat a ze jsi vydrzela tak dlouho!!! ja kdyz mi tvrdnou prsa,tak odstrikam do umyvadla jen trochu a mam dost,neba me to!!! no ono se rika,zemusi probihat spoluprace mimi a mami....a kdyz dominek byl moc malicky,tak se neda nic delat :wink: , ma se ocividne fajn i tak :grinning: :dizzy_face:

luci-neni nad fotky z ne digitalu-naprosty souhlas!!!!!!!!!!!!!!!
11. srp 2008 v 19:27  • Odpověz
hoooooj
hlasim se do kliubu ubečených, řvu večer když je hany v práci a kvůli mamuš.... :frowning2: :cry: ale sáruš se na mě usměje a poblije mě a hned je mi líp :dizzy_face: musim se s tim poprat
kojení nám naštěstí jde
maru je mi líto že tak bojuješ ale jak říkáš, udělala jsi pro to maximum....a nic si nevyčítej..příroda prostě sama uzná jak komu naloží...no....
já teda když malou dám od cicku tak mě to doslova stříká....jako když čůrá chlap...ale manuálně odsříkat to ne moc to bolí asi bych si měla pořídit odsávajdu.....
pavly taky nerada půjčuju...i když teda jedině hanymu...když veme malou ven at mám čas na sebe..tak za hodinu je mi smutno..páč to nastaruju mega rychlost a rychle dodělávám vše co nestíhám
11. srp 2008 v 19:32  • Odpověz
Pavli, dekuju moc :dizzy_face:
Vidis tam mimiska? Jdou docela pekne videt rucicky a hrudnicek, i hlavicka jde, ale musi to clovek poradne prozkoumat :slight_smile:
A pekne se kulatime, ze? Mam z toho radost. Evidentne mi to doma prospiva, a tim nemyslim jenom to kulaceni :grinning:
11. srp 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
luci-jo presne,taky tak nejak nejlip nechavam malou milackovi... a taky jak usne tak litam jak cvok,at mam vse hotove a muzu byt s ni.......az se doma doslova potakvam,delam uz nejen tri-jako driv,ale uz pet veci najednou
11. srp 2008 v 19:44  • Odpověz
jo jo jedu jak fretka...... :grinning:
hani mimísek jde vidět krásně počkej ve 20tt to bude sekec ten mega rozdíl :dizzy_face:
11. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
hani- presnetak ,my to uz krasne pozname vid luci, mame natrenovano :grinning: , jsem studovala i lupou
11. srp 2008 v 19:49  • Odpověz
jo tak tak pavly..poznáme.... :grinning:
11. srp 2008 v 19:52  • Odpověz
jee...tak to mam radost, ze ho videte :dizzy_face: Vetsina lidi na to kouka, jako co jim to ukazuju za fleky :grinning:
Je to fakt super, jak s kazdou navstevou dr. je mimi o takovyy kus vetsi :slight_smile:
11. srp 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
hani,me lidi koukali i na vetsi utz,kde uz bylo vse videt podle me jak pro blby...je to tim,ze my si tim prosli,tak nam to jde snadno....ja uz obcas nepotrebovala ani komentar mudra-vsak poznas sama :wink:
11. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz
jasne :wink: Hlavne to miminko tam s sebou tak mrskalo, tak jsme meli co delat, aby jsme ho vubec mohli vyblejskout :dizzy_face:
11. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
jooo,ted jsou pekne mrstny!!!!!!!!!! ikdyz moji chobotnici to zustalo :grinning:
11. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
hlavne tesim na pohyby. kdy jsi/jste citila prvni pohyby?
11. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
hani,ja je citila hodne brzo, vim ze to bylo druheho ledna,ale tt,asi 16 :confused:
11. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
no jinak pohyby je neco boziho,desne rada jsem si je uzivala....mas se opravdu na co tesit....¨
jinak ja pro dnesek balim,jdu studovat knizky,co jsem si zase koupila :wink:
11. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
jee...tak snad to u nas bude taky tak brzo, tesim se na to :slight_smile:
Vcera jsem si objednala dalsi vecicky z MMB, tak se na te tesim :grinning:
11. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
to jsi taky slibila foto!!!!!!!!!!! :grinning:
11. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
Poslu poslu, tak pekny vecer. :slight_smile: A pusinku Terezce.
11. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
ahojky holky

dominkovi prejeme vse nejelpsi k mesicninam,at stale roste jako z vody a stale nezlobi maminku, teri posila stipanou :sweat_smile:
12. srp 2008 v 07:39  • Odpověz
Dobre ranko, jejda, to tak leti, taky se pridavam s gratulaci :slight_smile:, at se vam po vsech smerech dobre dari :wink:
12. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
Ahojky,taky mocinky gratuluju k 1.měsíci :dizzy_face: :dizzy_face: Domínkovi :wink: ať hezky roste tak jak do teďka :dizzy_face:
12. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.