• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jéé :sweat_smile:
Mám slzičky v očích,jste si vzpomněli :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc děkujeme,zrovna uspávám na rukách,nějak se přes noc rozkoukal a zjistil,že svět není jen o spánku¨,no asi dospal terrmín a ted bude přád vzhůru :sweat_smile:
12. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
taky mam ted na rukach :grinning:
12. srp 2008 v 11:48  • Odpověz
hihi dravec akční :grinning: :grinning:
12. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
Tak už spinkáme :slight_smile: No je z něho dravec,flašku chce téměř pořád a jako spánek už taky moc nepotřebuje,aspoň si ho konečně můžu začít užívat :dizzy_face:
Ahoj Pavly,mají to s Terezku nějak stejně :wink:
12. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahojky maminky, Maruško Domínkovi taky gratulujeme k 1 měsíci i k tomu jak krásně prospívá :wink:
12. srp 2008 v 11:58  • Odpověz
Mys děkuji a jak se daří tobě? A mimi plánujete?
12. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
jojo daří se dobře, ale mimi plánujeme tak za dva roky až budeme konečně bydlet i když dala bych si říct i teď, ale to bydlení :pensive:
12. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
jj to je jasné,nejdříve pěkně bydleníčko,to souhlasím :wink: Tak za dva roky se znovu přidám i já :sweat_smile:
12. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
tak jsem tu,mala na ruce hned zabrala,tak jsem ji dala do postylky a sla jsem si uzit vanu a tak jsem ted zase kjasna :grinning:
12. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
ahojky mys :wink: ,jak pise maru-souhlasim,ja si taky musela pockat,ale ono to stoji za to!!!!!!!!! myslim,ze si to ted mnohe vic uzivam a uvedomuju-za to cekani :wink:

maru-no maji to nejak stejne,snad to tak bude i pristi tyden :sweat_smile:

maru-vy se taky planujete stehovat,nebo stavet?
my ted mame velky predelany byt 4plus 1,delali jsme to proto,abychom tu mohli odchovat kotata-chybi tu fakt jen terasa-zahrada,jinak se nam bydli super,jednou se ale mame stehovat do baraku-po babi-zatim tam bydli a na to se tesim,musi se teda pak taky cely,ale uplne cely predelat...tak uvidime
12. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
maru-jak ti je,ze uz je to mesic,ja ten den byla pekne dojata,hlidala jsem hodiny-jakou kazdou stredu a proste jsem tomu nemohla uverit :confused:
12. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
Gartulace k prvním mininarozeninám Dominička :slight_smile: :wink:

Hani, honem honem letím skouknout albíčko a Pavlínko- Terezce posílám pusinku :slight_smile: :wink:
12. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
já vám tak závidím,že už máte prcky u sebe,chci takííí :sweat_smile: :grinning:

a s bydlením?taky jsme čekali až se to konečně pohne a byt koupíme,dřív bych nešla do děcka pokud by nebylo bydlení!máme 3+kk-novostavba,vypadá to jak baráček,Lucka viděla na fotce a Maru taky :wink:
ale do budoucna??no nevím,třeba prodáme tady byt a půjdem do baráku,ale to je daleká budoucnost :dizzy_face:
12. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
niky-jo je to rozumny na to mimi pockat,my to tu taky mame v novejsim panelaku cele predelane,ze to tu vypada jak v baraku..jak rikam,chybi jen terasa,to by stacilo,balkon je na posezeni malej....nastesti za barakem mame uz prirodu a vyhled na detkse hriste-nove,zatim se postavila cast a bude se rozsirovat,takze to mame super,je kam jit-a cela rodina ma zahrady s bazeny-pro pripady...ale tam chodim az fakt z nouze,nekdy je fajn byt tam,ale porad ne,preci jen tam nemam a nebudu mit svuj klid :frowning2: no a treba luci vi, co jeste,viiiid :dizzy_face:

luci za pusu dekujem,prave jsem ji dokojila,tak ta mlaskla!!!!
asi jdeme ven,zatim je tam pekne,budu pokracovat pak
12. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
pavly tak mi máme terasu 8m2 takže fakt velká :dizzy_face: jsem v prvním patře,takže vlastně skoro přízemí a je to vesnice-klid.lesy,prostě super,sice musím všude autem,ale což.jsem zvyklá :dizzy_face:
naši a tchánovci maj taky barák,bazén a naši obr zahradu,takže taky jezdíme tam :dizzy_face:
http://prodej-bytu.refido.cz/index.php?str=foto_vystavba&vys=1 tady jsou fotky jak to vypadá,ale je to ještě někde stavba no,baráky dodělávaj postupně a zeleň kolem taky :sweat_smile:
12. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
jojo bydleníčko napřed a potom mimi, Maru myslela jsi že se přidáš s mimim, pořídit Domínkovi sourozence, to bude fajn aspoň nebudu sama, protože vy už budete mít děti skoro do školky i když pokud se zasaří brzo tak ještě ne, ale i tak už budou dost velké. No nic letím so práce nechce se mi, ale co na plat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
Pavly ty jsi z Chomutova??to zas neni tak hodně daleko od nás cca 80km :grinning:
12. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz
Niky, bydlenicko vypada fakt moc pekne :wink:
Ja to zatim vypinam, mame s manzilkem na odpoledne nejaky plan,tak si nejdriv odpocinu, a pak vyrazime.
Hezky den vsem :wink:
12. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
pavlínko tak jak píšeš,jsem dojata s toho,že už je tu s námi měsíc,i když já ho mám u sebe jen 3 týdny ... a jsem z něho pořád na měkko,fakt pořád chodímk postýlce a koukám na něj jak na svatý obrázek,furt si říkám,to je moje dítě,moje miminko,můj chlapeček .. myslím,že mě to nikdy nepřejde a přesně jak ty,nechci,aby mi vyrostl,chci ho pořád takového maličkého,miminečko k zulíbání,užívám si každy jeho den a hrozím se toho jak mi roste,jak to letí ... Taky jsem na něj musela čekat,touha byla už dlouho,ale nejdříve jsme chtěli byt,zařídit ho,zajet si na dovolenou,svatba a potom neuvěřitelní,ale povedlo se a otěhotněla jsem a teď mi tu spinká v postýlce a já vím,že ho nikdy nepřestanu MILOVAT a pokaždé bude z něj na měkko,i když bude velký,dospělý chlap,pořád to bude můj chlapeček :dizzy_face:
No my máme byt 3+1 a neplánujeme se stěhovat,ani barák neplánujeme,já jsem městský byt,ale uznávám,že nějaká teraska nebo zahrádka chybí.Až vyhraju ve sportce tak si postavím vilu a všechny si vás tam nastěhuji :grinning: :grinning: :grinning:
Pavly snad to bude opravdu tak,že nám budou spinkat až si vyjedeme na tu procházku :wink:
12. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
Hani, máš krásné klubíčko v bříšku, stihla jsem se kouknout až teď :slight_smile: :wink:

Holky, jj, nejdřív bydlení a až pak miminko.... jinak to fakt dnes nejde... :pensive:
12. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz
Jejda to je hodně povedený UTZ,moc pěkná fotečka :sunglasses:
miminko jde nádherně vidět,to je krása jak je malinký/á ,se těším až se na UTZ nevejde,jak bude velký/á :slight_smile:
12. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj holky, jsem rada, ze se vam fotecka libi a ze miminko vidite, dekuju. Jo, je malickate, pan dr. ho moc nepriblizil. Uz se tesim na pristi kontrolu, jak bude zase o kus vetsi :wink: U nas v unorovkach dalsi holka prisla o mimi, uz v 15.tt, desny :cry: , snad bude u nas vsechno v poradku. Ale zase jsem si rekla, ze budu pokracovat co nejvice v odpocivani, abych miminku nechtene neublizila, ale je hrozny, cist takovy zpravy, zvlast kdyz clovek mel taky trable :frowning2:
Marusko, divala jsem se na nove fotecky Dominka a ten je tak sladkyyyy :dizzy_face: :sweat_smile: Ja chci taky :grinning: A jak mu hrozne slusi ty modre kalhoty, fakt fesak...Uz vidim, ze se o nej male slecny poperou :grinning: A jak se krasne usmiva na posledni fotecce, fakt rozkosny :grinning: No a tatovi to teda v te uniforme sekne...ty uniformy fakt maji neco do sebe :wink: :dizzy_face:
12. srp 2008 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky, jak se tady mate? Ja jsem jeste v praci, ale tak za pul hodky uz snad pujdu pryc a jdu se jeste podivat po nejakych tehu kalhotech...uz je pomalu ty svoje nedopnu :sweat_smile:
hani, pekna fotecka :wink:
12. srp 2008 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky... zdravim vas od maminky... uzivam si tri dny volna... a delam chuvu :o))
dneska jsem chovala, vozila a tak... proste super... Vojtik je hodny miminko, skoro nebreci a porad spi... dneska jsem ho na dve hodiny ukradla, tak se segra vyspala po obede :o)

Hani, moc pekny album.... pekne se šetři, at je miminku u tebe dobre...
Maru, moc to Dominkovi slusi a je ti podobny ze? :wink:

No, mejte se tu krasne, ja zase padim... uzit si rodinku dokud me tu maji.. ve ctvrtek jdu zase do prace :o(
12. srp 2008 v 19:14  • Odpověz
Soni, tak dlouho v praci? A to jsi od rana? Tedaa...Tak dobre vyber, a pak se pochlub :wink:
Kristi, ty si tak uzivas, jo? To je parada, tak nahod dalsi fotecky. Ja se taky chystam na vozeni synovecka, miluju vozeni kocarku :slight_smile:
12. srp 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
niky-bydleni vypada fakt luxusne,takova teraska by mi naprosto stacila!!!!!!!! na ten nas klasickej se vejde akorat susak :frowning2: ,mate krasny bydleni,bych jine neresila-ikdyz skoda te jedne mistnosti-mozna,nekdy se hodi,ale i tak je tokrasny byt,bych asi nic nechtela menit :sweat_smile:
no a vidis, k tobe to mam asi kilometrama nejbliz a ja doted myslela,ze jsi nekde od marusky z kraje.... :fearful:

hani-necti spatne zpravy,nebo si poplac a rekni si,ze tobe se to nestane-je to nejlepsi zpusob,nepripoustej si to k dusi!!!!!!! a koukej prckovi rict,ze ho milujes a povez mu,co pro nej mas za plany a bude hned rado,ze te ma a bude bojovat s tebou :dizzy_face:
-a kocarkovani taky miiiiiluuuujuuu a s vlastnim kocarkem je to uuuuuplne nejbozejsiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

maru- o miminku mi pises ze srdce, a s tim pozorovanim mi povidej,staci,aby v televizi ukazali mimi,nebo neco o mimi rekli a uz letim videt to svoje,neprojdu,aniz bych se nezastavila a porad ji septam,jak ji miluju....porad a porad
a az vyhrajes tu sportku-tak se mnou pocitej!!!!!!!!!!!!!!!! a naopak,jo :sweat_smile:

saty-tak chuva jsi jo,to je super,jen si to uzij, prace mas cely rok hroze moc,si to zaslouzis

soni-uz abys byla doma!!! vid, to bude krasny!!!!!!!!!

holky tehulky- a jak jdou plany,premyslite nad nekteryma kocarkama, postylkama...nebo tak neco? jen se pochlubte s vasima starostma :wink:
12. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz
pavly taky by se mi líbilo 4+kk,ta místnost bude chybět,to je mi jasné,ale zatím bohatě stačí to 3+kk uvidíme později :wink: ale já jsem šťastná,že máme něco svého :wink:
No Maru je fakt daleko :grinning: my jsme Holubice-u Kralup nad Vltavou
V Chomutově znám jednoho kluka,dělal se mnou školu u poldů,ale myslím,že byl z jirkova :slight_smile:

Marů hele tě beru za slovo s tím stěhováním :grinning: :grinning:

Pavly plány jsou a jaký a pořád se mění :grinning: kočárek mám na 90% jasno, asi X lander 2008,ale to se může změnit že jo? :grinning: jinak začínám nakupovat,mě to mooc baví utrácet za ten poklad v bříšku :dizzy_face:
moje starost je teď modrá nebo žlutá? :grinning: růžovou nemusím :grinning:
12. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
Niky, tak to ja miluju ruzovou. Uz mam vybavicku pul na pul modrou a ruzovou :grinning: Ale tedka uz jdu jenom do bile, zelenkave a zlute, ruzove uz stacilo :slight_smile: Ja jsem proste ruzovka a satickova, no :frowning2:
My mame 3+1 v panelaku, ale krasne - podle meho :grinning: - zrekonstuovany, a chybi mi jen ta zahradka..Ale snad casem bude nejaka mala chaticka. Taky jsem si nepredstavovala, ze budeme bydlet v panelaku, ale bylo to pro nas nejlepsi a hlavne nejlevnejsi reseni, ja jsem proti velkemu zadluzovani. Kdyz se nam bude dobre darit, tak postavit muzeme vzdycky :grinning:
12. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojky,tak bastime,tak letim pozdravit

niky,my ted mame byt upraveny taky jen na tri mistnosti a "halu",ktera se jednou ale prave nastesti da predelat v obyvak spojeny s kuchyni....takze tri pokoje fakt staci bohate-alespon s jednim ditetem nebo dvema malyma-pak mevim....to uvidime,kazdopadne ted zijem jen v jedne mistnosti-mame v pokojiku loznici-postele, i obyvak-teleizi a nehneme se tak od male :grinning: , ostatni pokoje nejsou vlasten potreba vubec :grinning:
- jinak to k vam mame jeśte vic nez 80,pac my jsmejeste trochu vic na vary.....
- a ty jsi polda,faaakt :fearful:

no a ruzova,jak vite urcite i ja jsem pro,ale v malem mnozstvi, alespon dokud to sama nebude vyzadovat :confounded:

hani-chaticka by bodla,zatim taky uvazujem o koupi zahradky s chatou- v kolonii,kde ma zahradu i mamka..abychom si deti predavali rychle - jednou....uvidime na podzim

no a jinak az dokojime tak asi vyrazime ven,protoze ve ctyri mam domluvene nehty,tak at jsme venku a jinak uz balim a nevim,co vsechno vzit,brala bych prsten od arabely a zabalila bych cely byt :grinning:
13. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
Pavlínko, ahojky, na jak dlouho vlastně jedete????
13. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.