• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahoj´ky luci,jedem jen na tyden,ale kdyz si vezmu,ze jsme sikovny a denne potrebujem zavinovacku, dva overalky a tak,tak nevim,kam vse dam :grinning:
13. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
no proto přece máte velké auto :grinning: :slight_smile: :wink: neboj, balení zvládneš a pak si budte užívat dovču :slight_smile: :wink:
13. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
luci-bingo-presne proto,ale kdyz si predstavim rezervu, kocar,vynicku, postyku a tak,tak je to mazec,jna sedacky pujde jen korba,takze to musim pomackat,ale urcite to pujde, se nebojim,jen jsem chtela vzit jese i topeni-mozna pujde k motorce-jesti pojedem s privesem :grinning:

ale nejak mi to baleni jde snaz,nez kdyz jsmejeli jen dva-ani nevim proc,ted tu mam terciny veci vystavene a slozenou i postylku a trenuju si,kde co bude,ab to bylo co nejvic,jak doma-jsem cvok,viiiiim :grinning: :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz
pavly, tak si to užijte :slight_smile: A to jedete na Moravu? To je krása, taky se těším až budem drandit s mimouškem po výletech :grinning:

Jinak u doktorky jsem byla, tak je to OK, brali mi krev na tripple testy. A za měsíc půjdu na 3D utz :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
pavlí, vždyť je to krásný, proč bys byla cvok? :grinning: :wink: já budu úplně stejná, neboj, za rok, za rok a půl jako těhule, za dva jako maminka .... :grinning: :wink: :slight_smile:
13. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
jsem jest e tu,ted bastim ja a s malou si u toho poívidame

soni-jedem do beskyd :sunglasses: ,hrozne se tesime,snad to bude nejak schopne.....

jee,jsem rada,ze jsi ok,a urcite i testy tak dopadnou.... :wink: a utz ti zavidim,ja si to tu zrovna vcera prohlidzela-delala jsem album a dojimala jsem se k slzam-jak jinak u me,zeeee :angry: :grinning:
13. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
Pavlí a kam??????? my tam jedeme na víkend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
luci neneeee,ze by rozhledna?????????jedem pod lysou horu,poslu ip :wink:
13. srp 2008 ve 12:51  • Odpověz
Pavlí, prý budeme celkem blízko, tak když by se vám chtělo, můžeme se pak třeba tel domluvit a někde se vidět :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
13. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
letime ven,pak zase prijdu
13. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
13. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
tak mala se prissala a hraje si zas na pijavicku,tak muzu rychle napsat
omlouvam e za ten odchod,ale mala ma predmst,net jen kdyz me ona nepotrebuje, museli jsme na prochajdu drvi, protoze po 4mam domluvene nehty.... asi jsem to psala,myslim
13. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
Pavlínko, ty se pořád omlouváš, ale to je přece úplně normální :slight_smile: :wink: Jsi tu pro Terezku a ne pro nás :slight_smile: :wink: odbýhej kdykoliv tě napadne a omluvy si nechej :slight_smile: :wink:
13. srp 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
luci-ok

muze mi nekdo vysvetlit,jak nejaka mama muze zabit sve dite???? :frowning2: :cry: ja to porad nemuzu pochopit!!!!!!!!! ja bych se radeji rozrezala za ziva sama!!!!!!! (mala basti a tak jsem videla zpravy)
13. srp 2008 v 19:10  • Odpověz
pavly, já taky teď koukala na zprávy na Primě..je to šílenost :-/ Nebo to odložení takového miminečka, chjo, ty lidi jsou fakt strašný...
13. srp 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
soni-koukam na to same a rozum stoji,nechape,je mi z toho desne smutno :frowning2:
13. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
Některý lidi jsou fakt rádi za dítě a některý když ho mají, tak se chovají takhle... :cry:
13. srp 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
ja nemuz pochopit,jak nekdo muze nekomu ublizit,jak muze ublizit bezbranemu cloveku...zvireti...diteti........a proste jsem uplne hotova a zmetena,jak muze mama ublizit tomu, co sama pomohla stvorit, fakt asi nektery lidi nemaji cit a ja porad nechapu,jak je to mozne.......jsem rada,ze ja cit mam

jak se mas? co delas?

ja po rihani a snad ulozeni pujdu ze sebe udelat cloveka-zitra musim k mudrovi :unamused:
13. srp 2008 v 19:30  • Odpověz
Tak já jsem po večeři a koukám tu na zprávy, píšu sem na koně a ještě si píšu s tchánem :grinning:
13. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
dopr.......tak mam novu a rvu zaaaaaaaaaaaaaaas :cry:
13. srp 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
s tchanem, to s nima mas asi dobry vztah - zaaavist :unamused:
13. srp 2008 v 19:46  • Odpověz
jo, Martinovo rodiče jsou v pohodě, jsem docela ráda...tchán je naprosto v pohodě a tchýně jak kdy, asi jako každá :grinning:
13. srp 2008 v 19:50  • Odpověz
a tykám si s nima :grinning: Mně na svatbě dali ultimátum, když nebudu tykat, tak k nim nesmím :grinning: :grinning:
13. srp 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
ja jim tykat nebudu,,,,nikdy :angry:
13. srp 2008 v 19:53  • Odpověz
copak se tam děje?
13. srp 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
nic pekneho, bohuzel :frowning2:
13. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
holky taky sem ryčela u zpráv a u té nehody kdy zachránili 5m holčičku ale rodiče ne...ta hudba jako podkres byla sílá.... :cry: :cry:
13. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
Holky, na co to koukate??? To jsou zpravy teda...Ja koukam jenom na CT1, tam rikali jenom o tom Tonickovi, des bes, ale snad si ho osvoji nejaci dobri milujici rodice, lepsi nez nejaka bezdomovkyne a spol.
13. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
tak pro dnesek balim,nestihla jsem ani pulku,co jsem chtela-ale plany se menily ne mou pricinou,takze zitra budu kmitat jak fretka, jdu se na to poradne vyspat,vcera jsem do jedne delala male album z fotek - na vyvolani

luci-joo,to je presne to,jak jsem u toho ja taky tady rvala,svoji terezku jsem mela zakouslou do prsu a tekly mi na ni slzy,hruza,holcicka je prave taky terezka a ja se modlim,aby moje tohle nezazila :zipper_mouth:

hani-no ja blbec mela pustenou primu a pak jsem si debil ke kojeni pustila novu, chtela jsem zpravy,ne dojak :unamused:
13. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz
ježiš holky, co se to dělo??? Já vždy během zpráv vařím a pak koukáme na primě na přátele, takže nic nevím... koukám že je to asi dobře.... :zipper_mouth:
14. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.