• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
luci,jo to delas dobre,ja vetsinou zprvy nestiham,koupu nebo kecame a zrovna vcera bylo vykoupano, ja sama,tak jsem to videla vse
rveme u detí,kdyz se jim ublizuje, a terezce se zabili rodice v aute-pet mesicu stara :cry:
14. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
:cry: :cry: :cry:

to je strašný.... máme něco jako známý - mají ve výchově dnes už 5letou vnučku, když jí bylo 3, seděla s rodiči v autě a jen ona přežila... :frowning2: běhá mi mráz po zádech ještě teď, když to píšu... :unamused:

ale pryč od takových událostí :wink: těš se z Terezky :slight_smile:
14. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
cp vlastně u Dr? U kterého jsi vůbec byla? S Terezkou???
14. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
luci jdu ja v pul druhe,mala me tentokrat jen doprovazi...a jsem sama zvedava,co bude :unamused:
14. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
bude ok, neboj :slight_smile: :wink:
14. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz
Tak já to včera viděla taky,je mi s toho smutno ještě teď,asi taky budu koukat na přátelé :pensive:
14. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se mame? Ja byla dneska od 10-12 s kamoskou a jejim psikem na prochazce, tak to bylo fajn. No po obede asi 2,5 hodinky sloficek, a ve 3 prisla tchyne mi poprat k zitrejsimu svatku.
Videly jsme se poprve, co jsem tehu, nechtela me predtim rusit, kdyz byly ty problemy, tak to bylo docela fajn, pokecaly jsme docela dobre. Ona nas nejak moc neproziva, protoze manzel je nejmladsi ze tri deti a ona se vyradila i na vnoucatech u tech prvnich dvou, takze my uz to mame v pohode :dizzy_face:
Ale bratr od manzela tedka 22.7.maji druheho syna, jeho segra ceka 10.10. ceka tretiho syna, takze je jasny, co se ceka od nas. Me to tak trochu stve, protoze jsme pod "tlakem", aby to byla holcicka. Me ale je uplne jedno, co to bude,vim, ze jednou mit holcicku budu a je mi jedno v jakem poradi. Nejhorsi je, ze mi ta svagrova,co ceka tretiho kluka, oznamovacim zpusobem rekla: Budete mit kluka. Ale pry si preje, aby to byla holcicka. No to ji tak verim, ta pukne, az to bude holka. Tak jsem ji rekla, ze vim, ze jednu holcicku mit budu, a je mi jedno v jakem poradi,tak ji zklaplo...takze tak. A i trosku z tohoto duvodu si nechci nechat rict pohlavi dopredu, protoze me je to fakt jedno, co to bude, chci oboji uplne stejne, takze nejsem zvedava, na jeji reakce...A po porodu nebude na zadne blbe kecy cas...takze tak :angry:
14. srp 2008 v 17:36  • Odpověz
Achojky chtela bych se zeptat jestli svadba pokazi vztah co byl pred ni???mimu priteli je 18 skoro 19 a me bude v zari 20 mame 3 a pul m. miminko a ja bych chtela byt uplna rodina mit stejne prijmeni jak mam muj pritel a me dite ktere ma po pritelovi.jenze pritelovi se nechce.myslite ze je to na skoro 19 letyho kluka moc brzo?a jeste ma posl.rok skoly pred sebou maturitak. :frowning2:
15. srp 2008 v 01:49  • Odpověz
autor
ahojky holky,jak vite,tak dneska v noci vyrazime na dovcu,takze litam, k ip se vyjadrim,jak najdu trochu casu,to u kojeni nezvladnu :confounded:

hani-jsem rada,ze jsise mela dobre -i s tchyni a zavidim,ze od manzi nejste prvni,my bohuzl joooo :angry: :rolling_eyes: hruuuza-zrovna vcera jsem male odletela na mars :angry:

zencavar-no tak ja te kazdopadne chapu- co se touhy stejnem prijmeni tyka,ja jsem to taky tak chtela a nechtela jsem proto dite pred svatbou-ackoliv nam bylo vic a zili jsme spolu,takze v tom ti naprosto rozumim.....
ale..
myslim si,ze co se zmeny vztahu tyka,tak dite je kazdopadne vetsi zlom a zmena,nez stejne se podepsat, jestli jste spolu prozivali tehotenstvi,porod a ted ty prvni mesice a myslis,ze vztah je nenaruseny,tak je to super a to si myslim,ze je podstatnejsi-vzhledem prave k veku pritele...a proto myslim,ze bych se svatbou v tomto pripade pockala,az dostuduje a nejspis pak i sam k tomu dospeje,nebo se na to bude divat jinak....kdyby chtela,tak myslim,ze vam svatba vztah nenarusi,ale jak pises,asi se mu zatim nechce,tak bych neriskovala,ze tim tlakem
prave vztah pokazim.......ja bych jen proste sem tam bez vycitek ve vhodnych prilezitostech podotkla,ze me mrzi,ze se nejmenuju stejne jako mimi a verim,ze dojde k tomu,ze bude chtit to,co ty,...ale proste jestli za rok,za dva bych v tvem pripade neresila a radeji bych byla stastna,ze jako rodina fungujete a za to bych byla vdecnejsi :wink: (jo a rika se,ze pro vztah je kriticky prave prvni rok s ditetem,tak drzi palce vam i nam :wink: )
15. srp 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
jo a hani-vse nej nej nej :wink: a hlavne pohodove a krasne tehu :dizzy_face:
15. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
ahojky, taky preju Hanicce vsechno nejlepsi k svatku... at brisko pekne roste, a at roste do růžova :wink:
15. srp 2008 v 08:24  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face:
Taky se přidávám a přeji všechno nej,nej, ať mimi roste,maminka taky a do krásy a hlavně samé zdraví oboum :wink:
Holky a Domísek má od včerejška nějaké pupínky na tvářičce.Nevíte co by to mohlo být? Vypadá to na potničky,teda já nevím jak mají vypadat,ale myslím si,že by to mohli být oni.
A taky nám vylezl pupík,to musím na netu zjistit,jestli to není špatně :confused:
Vyměnila jsem ten Nutrilon Nenatal za Comfort,neboť se to už nedalo,nemohla jsem se koukat na to jak mi trpěl.Pokaždé dávce blinkal,ale pořádně,někdy i celou dávku,takže měl chudáček okamžitě hlad a já mu musela dát znovu,vždycky jsem se modlila,aby to nevyblinkal znovu. No a tak jsem nasadila na doporučení DR. (ale prý až doberu ten původní Nutroš,na to jsem se vyprdla,neboť nenechám ho trápit) Nutrilon Comfort proti kolikám a zácpě.Holky ono to vypadá,že to funguje!!!!!!! Už po 3 dávce mi přestal ublinkávat jako fakt na fest,po položení do postýlky a samozřejmě po odbrknutí se pokaždé kroutil a trápil se dokud to z něho nešlo ven,bud část nebo celé,ale šlo to ven,no a od toho comfortu si zatím jenom jednou malilinko ublinkul a hotovo,ihned spal dál,žádné kroucení,trápení a blinkání! No a v noci jsme kakali! úspěch,že stolice nebyla tvrdá,ale polotuhá,začíná mu to ten comfort změkčovat a to fakt měl v té chvíli jenom po 3 dávce! Teď už jich má víc.Jí totiž pravidelně co 3 hodinky,sám se mi tak budí i v noci.Takže sleduji samé pozitiva.Snad to nezakřiknu.
Na krabici je napsané,že částečný účinek do 2-3 dnů (což už je teď ) a úplný do 2 týdnů,tak držte palečky,aby to opravdu zabralo a já měla spokojené miminko :slight_smile:
Pavlínko tak ať se ti dovolená vydaří se vším všudy,i návštěvou Karviné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
maru,ty pupinky jsme meli taky.teda tak nejak..nevim,co presne to mate,my to meli tak tyden,nejdriv jsem si myslela,ze je to reakce na nejaky to koupanicko-johnson proslaveny,pak jsem si myslela,ze to je treba neco z jidla-jelikoz kojim,ale ani jedno se mi pak tak nejak nepotvrdilo a fakt nevim,co to mela,ale vycistila se asi po tydnu sama...tak babo rad :unamused:
ten pupik je ale podle me horsi, mohla by to byt kyla,ja bych sla k mudrovi, nejak se to pry zatahuje,kdyztak-jen co vim,zkusenosti nemam!
no a o papani se vyjadrovat nebudu,jen septam,drzim palce,at se to nezakrikne :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeeer :dizzy_face:

no a dovca snad klapne,ja tomu proste maximalne verim,z peti sesti dnu se snad preci jeden najde-klepu se jak dite :sweat_smile: :grinning: :wink:
mate v karvine nekde nejake dobre papani-pro tatinka to bude asi zajimavejsi,nez ostatni krasy vaseho mesta :grinning:
15. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
No já taky nevím co to jsou ty pupínky,taky jsem si myslela,že třeba nějaká kosmetika,tak jsem vysadila a pupínky jsou pořád,no uvidíme jak to půjde dál .. a pupík .. jako ono to není nijak strašně,jen měl ho zatáhlý a teď malinko vylezl,není nikde žádná boulička,nekrvácí nic,tak budu sledovat a uvidíme :wink:
áááá papáníčko .. to bude horší,zjistím,zapojím taťku a uvidíme,tedy pochopila jsem,že ho mám vzít sebou?
15. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
Maru... Vojtik ma taky pupinky... a moje mama rikala, ze muj bracha byl jeden velky pupinek :grinning: ... tak zadny strach :wink:
15. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
maru-jestli ten pupik jen jakoby malicko zacal vycnivat-tak to je asi ok,nam se taky tak nejak vykoukl,ne moc,tak to jo,ja myslela,ze je tam uplna boule, a stejne jdes urcite brzy k murdovi,vid,tak to pak kdyztak proberete... a pupinky bych fakt zatim neresila,dobre jsi udelala s kosmetikou,ja jsem taky byla alespon klidnejsi a chvili pockem,me i napadlo,ze mozna se jen s necim poprve setkaji a maji reakci,co prejde....

no ja tatu beru,pac on bude ridit :grinning: ,preci jen je to hodina a ja neznam cestu a nejsem nejlepsi ridic-jezdim jen zname trasy.....no a tam jsme si rikali,ze kdyz bude mala spat-tak ji pujde vozit...ale kdo vi,mozna by bylo lepsi,kdybychom poslali ven oba tatinky-nebo kdyz bude pekne tak pojede vsichni....se urcite domluvime :grinning: -jo a ve finale ma milacek uplne nejradeji dobre hotovky :sunglasses:
15. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Přesně tak Pavly,začal maličko vyčnívat a žádná boulička kolem,tak jsem si řekla,že to asi není akutní a nijak ho to nebolí,no s Mudr. to určitě proberu .. ty pupínky,kosmetika vysazená,oblíkám v takovém vedru jako bylo dnes (no spíše brutal dusno) jenom do bodýčka,takže pokud to jsou potničky tak snad brzy zmizí :wink:
S tím taťkou ještě uvidím,že ho bereš ty mi je naprosto jasné,já bych taky netrefili ani omylem někam do cizího města,když se můj bude cukat tak tvého pošleme na prochajdu,blízko náměstí je zámecký park :wink:
A my sednem určo na náměstí na terásku,jinde se u nás nedá,takže musí být přijatelně hezky :wink: A jak vaří vyzkoušíme všichni poprvé :grinning:
15. srp 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

ještě jednou přeju Haničce vše nej k svátku :dizzy_face:

Jéé Holky já vám závidím,že se uvidíte :pensive: Marůů,né že mě podvedeš :grinning: :grinning:

Tady je pěkně hnusně,zima,prší,fouká,nechutný :confounded:

Byli jsme na nákupu,teď se válím doma a jsem otrávená až hrůza :frowning2: opět se mi blíží kontrola a jsem nervní jak čuně :sweat_smile: kontroluju se zda něco neni divné,vše mi přijde divné,takové netěhotné :pensive: prostě zas depka!
hlavně v pondělí poradna a v §terý humus onkologie,to zas bude :cry: :cry: au au :cry:

Pavly tak hezkou dovču,ať máte hezky :dizzy_face:
15. srp 2008 v 17:00  • Odpověz
autor
taak sem skacu,kojim¨

maru-u vas je krasne :angry: ,tak to me nes... to znamena,ze si to hnusny pocasi vezem na zitra s sebou-parada, premyslim,zte to zas vybali a zabalim oteplovacky a tak, :angry:,rukavice na drzeni kocarku radeji fakt mam :rolling_eyes: ,ale neva,jedeeeem a tak se stejne tesiiiim :dizzy_face:
teraska je presne to super a park pobliz je vic nez idealni!!!!!!! supeeeeer :grinning: uz jen aby nebylo pod nulou :grinning: :grinning:

niky co to vidim, kliiiid a myslet pozitivne,koukej miminku zazpivat, povez mu,jak ho milujes a testy jsou urcite hned super,proc by neee :wink: :sunglasses: bolest taky prejde, posilam pro mimi pusinku :dizzy_face:
15. srp 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak ja se loucim- minimalne na tyden,snad az dojedem nebudu uplne mimo a nahlasim se :grinning:
-vetsina veci uz je nalozena v aute,chybi to nejdulezitejsi-nase stesti a veci,ktere do posledni chvile potrebuje-treba nanny a tak,proste cvok,ale co nadelam,musim s tim zit :sunglasses:
-mala se budi ted nekdy kolem jedne az treti, tak na to pockame,napapame a vyrazime smer opacny kout nasi vlasti, doufam,ze nechytneme zadny problem na silnicich a dojedem ok (mimochodem,milacek nestrasil a jedem i s privesem,veze si i motorku!)-takze to vypada,jako kdyz se stehujeme na rok,pac mame vse od postylky,vanicky,odpocivacich polstarku,no proste vse - snad! doufam,ze jsem na nic nezapomnela :fearful:

-tak se pro zatim loucim,pujdu si dat sprchu a na chvili taky zahucim do duchen-jeste asi nakouknu,pac uz ted me desi,ze budu bez netu-a pak si ani nevzpomenu,jako vzdy :grinning:
15. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
tak ahooooj, mejte se vsechny a vsichni co nejliiiip :wink:
15. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz
PAvlí tak hezkou dovolenou a pozdravuj Maru :dizzy_face:
16. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,moc vsem dekuju za gratulace k svatku, udelaly jste mi velkou radost :slight_smile:
Ja byla vcera cely den tak nejak mimo PC, tak se k tomu dostavam az ted. Poprve jsme vcera s miminkem porusili vychazky a stalo to za to. Byli jsme na grilovani a dneska mam poprve na vaze vic nez normalne, tak jsem zvedava, zda je to jenom docasne nebo jenom z prezrani :grinning: Uz by to ale melo jit pomalicku nahoru :slight_smile:
Pavlince samozrejme krasnou dovolenou a at jim trosku vyjde pocasi, v desti by to bylo na prd...
Maru, udelala jsi dobre s tim Nutrosem, je super, ze uz vidis vysledky a malemu se tak moc ulevilo, to je parada :dizzy_face: Myslim, ze clovek se ma ridit tim, co citi, a ty to u maleho citis uplne nejvic, co nejvice potrebuje, takze ses spravne vykaslala na dr. dobrat ten puvodni nutros,a malemu jsi moc pomohla.
Drzim vam pesticky, at to jde tak dobre i dal :wink:
Holky, pekny vikend vsem.
16. srp 2008 v 10:18  • Odpověz
hojte není času tak na skok..
pavli užijte si dovču...já se tak nabalit tak manža semnou nejede :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně ať ste spokojení a v beskydech se líbí..my to máme za humny vid maru? :slight_smile:
17. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
Pěkný den maminky a těhulky :wink:. Jak se cítíte?
18. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
Pavlí, krásnou dovču :slight_smile:

Niky, čekám na dobré zprávičky tak koukej napsat! :slight_smile: :wink:

Hani, i já dodatečně - vše nej a co přát víc než aby sis krásně užila těhulkování :slight_smile: :wink: Omlouvám se za zpoždění, ale měla jsem v pátek dovču :wink: :pensive:
18. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Luci tak všechno v pořádku,mimísek je zdravoučkej :slight_smile:

Blbne mi net :frowning2:

Ukazoval na mě prdku,asi mě má u prdky :grinning: už od mala!

Jdu hajat,ráno jedu na onkologii :frowning2:(((

Tak dobrou noc
18. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Niky, gratulace ve Vodnarich :dizzy_face: Zitra to zvladni :frowning2: , budu na tebe opet myslet
Luci, dekuju, vubec se neomlouvej, ja na svatky taky zapominam, pokud je nevidim zrovna v kalendari :wink:
Co nozka, je to lepsi?
18. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
Niky, super zprávy a neboj, i dnes to dobře dopadne :wink:

Hani, ne-e.... včera pan doktor usoudil, že je ten pravý čas na sádru :frowning2: .... tak mám krásnou růžovou :dizzy_face: :grinning: :wink:
19. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
Luci, ty mas sadru????? To snad ne, to je teda pech :cry: A na jak dlouho to mas? Hod fotecku do albicka, ruzovou jsem jeste nevidela :grinning:
Niky, jak to dopadlo? Myslim na tebe od rana?
19. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.