• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Hani, mám takovou tu odlehčenou, ne klasickou, no říkal že 14 dní až 3 týdny :zipper_mouth:

Niky, taky čekám čekám :slight_smile: :wink:
19. srp 2008 v 11:23  • Odpověz
Teda, to je pech, zrovna na konec leta.... :frowning2: Takze vegetis doma? Tak at ti to brzo sundaji a nozka se dobre zahoji :wink:
19. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
JJ, vegetím doma, naštěstí ji mám jen nad kotník, takže to jde :wink: jen se s tím děsně blbě chodí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
ahojky!

Tak vyšetření opět katastrofa,jsem myslela,že už to nedám :pensive:
Nejvíc mš bere,že on nemá rukavice,normálně šáhnul mezi zrcadla,celé ho ohmatal a pak mi ho tam šoupl jakoby se nechumelilo.takže opět krvácím a musím mít klid na den aby to přestalo :confounded: on je fakt č**ák :sweat_smile:

Jinak ale se mu zdálo,že se nález změnšil,ale pořád tam je :frowning2: výsledky za týden,ale jinak mě chce vidět až po porodu,to byla nejkrásnější věta za celý den :grinning:

Luci co máš s nožkou??

Hani,promiň vůbec ted nemám čas sem chodit,ale zítra už jsem doma,tak se nahlásím a hodíme řeč ju? :dizzy_face: pusinu na bíško :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2008 v 18:50  • Odpověz
Niky, u koho jsi to prosím tě byla????? To nemůžeš chodit jinam??? A omlouvám se, ale vlastně ani nevím, u jakého dr jsi byla - jaký nález??? no včera byla zpráva od tebe optimističtější, tak mysli na včerejšek, na to, že prckovi je u tebe fajn a pohlaď z amě bříško :wink: Hani, ty taky :wink: :slight_smile:

Nik, mám zánět šlach :unamused: t ničeho nic.... 14 dnů to bolelo a neustávalo, mastičky nepomáhaly.... takže sádra :unamused:
19. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,Luci to je smůla,je mi to moc líto,snad se nožka brzy uzdraví,držím palečky :wink:

A setkala jsem se s Pavly :dizzy_face: Holky to je takové sluníčko usměvavé :dizzy_face: Je to nádhera,nejdříve si s někým 2 roky píšeš a pak toho človíčka uvidíš na vlastní oči,super :dizzy_face: :dizzy_face: No a Terezka to je andíleček :dizzy_face: Překrásné miminko,celý tatínek :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
jé maru tys taky v beskydech???
lucik tak at se nožka zahojí
niky bože to je prase fakt hovado podej stížnost prasák
19. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky,
my si taky vcera udelali vylet do Beskyd a navstivili jsme Pavli a jeji rodinku :slight_smile:
A bylo mooc fajn, jak jinak :wink: Terinka je hotovy poklad, je roztomila, krasnucka, krasne se smeje a povida si s mamimkou, pochovala jsem si - i kdyz jenom chvilicku, nedela mi to moc dobre na brisko - i povozila, proste parada :dizzy_face:."Pavlinka jak jinak nez slunicko, vypada naprosto senzacne, vubec bych nerekla, ze pred 2 mesici rodila, vsechno ma zmaknuty - profesionalni maminka a s Terinkou ji to hrozne moc slusi, i tatinkovi samozrejme :wink:
Marcel je velky sympatak a taky se o Terinku a maminku vzorne stara, proste rodinka jako z reklamy na stesti :grinning:
Jenom to hrozne uteklo, byli jsme tam asi 4 hodky a me to prislo jako hodinka :cry: Nez jsme se stacili rozkoukat, tak jsme frceli domu.
A jsem hrozny mekkous, uz nic nevydrzim, byla jsem z toho docela unavena. Jsem moc rada, ze jsem to absolvovala, protoze mi kamoska nabidla, at s nimi jedeme na vikend do Italie, a ja vidim, ze 10 hodin bych fakt nedala. Toto bylo maximum a stalo to za to :dizzy_face:
Mam vas vsechny moc pozdravovat :wink:
20. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
Luci byla jsem na onkologii,mám předrakovinový stav na čípku :frowning2: no nevím kam jinam,on na to jaký je to debil je to špička v onko :sweat_smile: tak to přetrpím,ale vím,že jsem v nej rukách,zas je dost pečlivej a to je pro mě rozhodující :wink:

Nooo já pořád myslím na to,jak se u mě prcek má asi fajn,nic mu nechybí :dizzy_face: :dizzy_face:

marůů já chci taky za tebou :frowning2: :pensive: závidím :pensive:

Hanule,ty jsi taky jela do Beskyd??? ty brdooo se tu scházíte a do Prahy nikdo nejde :confounded:

Luci tak a´t je nožka brzo fit,to je fakt pech v tom teplu co? :frowning2:
20. srp 2008 v 11:54  • Odpověz
holky, vy mě štvete normálně.... jsem měla do těch Beskyd jet taky, stejně nakonec tu sádru mám.... :cry: závidím.... :unamused: :wink: Maru, JJ, Pavlínka je úžasná :wink: :dizzy_face:

Niky, aha... :frowning2: :unamused: ale asi máš pravdu, když je tak dobrý... Jo a Nik, já v Praze jsem denně :wink: :slight_smile:
20. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
ahojky...
teeeda, takovy sraziky se dejou v Beskydech... vy se maaate... ja bych je taky rada videla..... :o))) mate nejaky fotecky, jako dukaz ? :wink:
20. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
luci a jooo ty jsi tak Praha :grinning: já teda už ne,ale mám to kousek :sweat_smile:
20. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj Niky, neboj, jakmile pojedu za segrou do Prahy, tak nas mas na krku, tak si dej rezerve do diare, jasny? :grinning:
To je dobre, ze je ten nalez lepsi, aspon te nebudou uz v prubehu tehu zlobit :slight_smile: Drzim pesticky, at je to jenom lepsi, aspon v ramci moznosti.
Sat,tak to se musi vyuzit, ne? Vzdyt Pavli je ode me normalne 340 km, tedka to bylo jenom kolem 180, takze skoro pulka. A kdo vi, kdybychom se videly v mem stavu, jsem fakt v jinem stavu, vsechno je jine, i cestovani atd...Je super, jak si to ta priroda umi zaridit, aby clovek zpomalil, byl vic opatrny...a to uplne prirozene.. :dizzy_face:
Fotecky samo mam, fotila jsem jak diva, ale musim je zmensit, tak snad vecer nebo zitra.
20. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
Nik, tak v práci denně :wink:

příroda je všemocná cooo? :wink:
20. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz
Luci, jojo, fakt vsemocna, uplne koukam...Ale myslim, ze se to jeste trosku zlepsi, ten 2.trimestr je pro maminky nejkrasnejsi, tak cekam.... :grinning:
20. srp 2008 ve 14:30  • Odpověz
Hani a jak krotíš své choutky na nakupování? Co máš nového? :wink: A vůbec - co pokojíček? Bude od "tatínka"?
20. srp 2008 v 15:07  • Odpověz
Ja dneska cely den pospavam, jsem po vylete unavena, tak hned zaberu :grinning:
Luci, choutky nemusim nejak moc krotit, zase tak velke nejsou. Koupila jsem zatim jenom par veci pres MMB, trochu vic holcicich nez klucicich, protoze proste miluju ruzovou a asi si nenechame rict pohlavi, tak at jsme ready na obe dve varianty. Tedka chci kupovat uz jenom nove bodicka a overalky, vse neutral :wink: a neco postupne dostavam od kamaredek, mamca prijede urcite s necim, segra taky,tak to moc nehrotim :slight_smile:
Postylka bude urcite od tatinka a pokojicek uz mam trochu v hlave, ten bude taky neutral, hlavne nabytek, jenom komoda, nejaka skrinka a police s knihovnickou, to uplne staci :wink: A postel, pro me a pro navstevy, kdyby bylo mimi moc velky kriklounek, tak tam bude mit jeden z rodici azyl :grinning:
20. srp 2008 v 17:10  • Odpověz
Hani, prosím tě, písni mi do IP ty www stránky, chci se pokochat :slight_smile: :wink: a už mě nebaví řešit jen kuchyň, zapřemýšlím i o další místnosti :dizzy_face: :wink:
21. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
Ahoj Luci,
myslis na pokojicky? Tak pisu do IP. :wink:
21. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
JJ (koukám, že jsem si jen myslela, co chi poslat, ale tobě to pořádně nenapsala :grinning: :sweat_smile: :wink: ), děkuju :slight_smile: :wink:
21. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
čauky kočky :dizzy_face:

Tak Luci co ruka??lepší???

Hani,a kde já mám tatkovu adresu at se juknu co tam máte? :sweat_smile:

A kdy se vrací Pavli vůbec??
22. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
ahpj tlachandy vás teda dočítat.... :grinning:
pavly myslím koncem srpna ale maru bude vědět :wink:
22. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,
Niky, psala jsem to na Vondarich. Je to svetpostylek, pred to www a za to cz :grinning:
Pavli se vraci tedka v sobotu :wink:
My byli s Davcou vybrat nove bryle, tak se tesime, ale to jsou ceny..... :unamused: Budou za tyden :wink:
22. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky,ano vrací se v sobotu :wink:
A dneska mám oficiální termín porodu :grinning: Dám do albíka fotečky Pavlínky s mým chlapečkem tak mrkněte jak jim to sluší :slight_smile:
22. srp 2008 v 18:16  • Odpověz
Ahoj Maru,
no slusi jim to moc, taky musim fotecky zmensit a dat je do albicka.Dominek je takovy drobecek proti Terince :slight_smile:
Teda, az dneska? To mi ani neprislo, ze to bylo o tolik driv. Mela jsi fakt luxusni brisko :wink:
22. srp 2008 v 18:21  • Odpověz
Hani a víš jak se mi po tom bříšku stýská? Hrozně :pensive:
No Domčuška šel o 5 týdnů dřív,takže to bylo fakt ještě brzy,no měla jsem moc velké bříško a asi už to moje tělo neuneslo tak jsem rodila dřív :pensive:
22. srp 2008 v 18:24  • Odpověz
Maru, to verim, ze se ti styska :frowning2: Ja se tesim hrozne moc na poradny tehu pupik.
Tobe to moc sluselo i s tak velkym briskem. Na to, ze byl Dominek o tolik driv, tak mel krasnou porodni vahu, tak si nemusis delat starosti. Aspon ti tak rychle neroste a muzes si ho trosicku vic uzit :wink:
22. srp 2008 v 18:50  • Odpověz
jé Hani děkuji,ty jsi kočka takže tobě to bude určitě taky slušet s pupíkem :wink: Ono to sluší každé těhulce a těš se,není nic hezčího než nosit miminko pod srdíčkem :slight_smile:
22. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
Dekuju moc, taky se tesim, hlavne az ucitim prvni pohyby, protoze tedka mi trosku brisko roste, ale prece jen to kopkani je milionkrat lepsi :slight_smile:
Dala jsem si do albicka par fotecek, jak jsme byli u Pavly, tak se muzes/muzete mrknout :dizzy_face: . Hlavne ty neduverive :sweat_smile:
22. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky, tak vás jdu taky pozdravit :slight_smile: Koukám, že jste okupovali Pavlínku, tak super fotečky máte :slight_smile:
A jak jinak je?
22. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.